Startovní listina CYKLOMARATON Česká Třebová - 10. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D50 km80
K25 km73
Kategorie
MCMuži C: 1969 - 197825
M2Muži: 1983 a starší24
MBMuži B: 1979 - 198819
JMJunioři: 1998 - 200219
M1Muži: 1984 - 199716
MAMuži A: 1989 a maldší13
MDMuži D: 1959 - 196810
Z1Ženy: 1984 - 19976
MEMuži E: 1958 a starší6
ZBŽeny B: 1979 - 19883
DMChlapci: 2003 a mladší3
ZAŽeny A: 1989 a mladší3
Z2Ženy: 1983 a starší2
JZJuniorky: 1998 - 20022
DZDívky: 2003 a mladší1
ZCŽeny C: 1978 a starší 1
Celkem přihlášených153

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
22.6.2018CZEPětioký Petr Team Proseč 25 km JM nezaplaceno0
22.6.2018CZEKaraba Zdeněk Kaba sport Chotěboř 50 km MD nezaplaceno0
22.6.2018CZEFišer Ondřej DPC Doudleby 25 km JM nezaplaceno0
21.6.2018CZEPánik Jiří 25 km M2 22.6.2018260
21.6.2018CZEŠťastný Zdeněk ENDEKA BASSTA team 25 km M1 nezaplaceno0
21.6.2018CZETrnka Dominik ENDEKA BASSTA team 50 km MA 22.6.201868
21.6.2018CZEHájek Pavel ENDEKA BASSTA team 50 km MC 22.6.201865
21.6.2018CZETvrdoňová Jana 25 km Z2 21.6.2018258
21.6.2018CZEČernocký Martin ENDEKA BASSTA team 50 km MB nezaplaceno0
21.6.2018CZEBureš Jiří F-bike klub Sádek 50 km MD 21.6.201863
20.6.2018CZEDobrusky Lubomír 25 km M2 21.6.2018255
20.6.2018CZEPeprný Aleš CGB Racing Team 50 km MB 22.6.201867
20.6.2018CZEPospíšilová Radka Kolovna KM - BT Morkovice 50 km ZA nezaplaceno0
20.6.2018CZESkalický Pavel Kolovna KM - BT Morkovice 50 km MA nezaplaceno0
20.6.2018CZEKadlec Vojtech 25 km M2 21.6.201850
20.6.2018CZESwaczyna Adam 25 km M1 nezaplaceno0
20.6.2018CZESouček Vojtěch 25 km JM nezaplaceno0
20.6.2018CZEŽibřid Pavel INS ATELIÉR NÁCHOD 50 km MC 21.6.201862
20.6.2018CZEKopečný Petr 50 km MB 20.6.201858
20.6.2018CZEHusek Karel EDLINE MTB Team 25 km JM 21.6.2018253
19.6.2018CZEŠrámek Jan Axiom OrBiTt 50 km MC 20.6.201855
19.6.2018CZEKořízek Richard OCK Osík 50 km MB 20.6.201857
19.6.2018CZESchenk Martin 25 km M1 nezaplaceno0
19.6.2018CZEZedníková Iveta SKIBIKECENTRUM CZ 50 km ZB 21.6.201864
19.6.2018CZEMikolášek Jan VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 50 km MA nezaplaceno0
19.6.2018CZEŠimr Václav 50 km MB 20.6.201856
19.6.2018CZEBartoň Jiří F-BIKE KLUB SADEK 50 km MC 20.6.201861
19.6.2018CZEOlejníček Dušan GT OPPORTUNITY BRNO 50 km MD 22.6.201866
19.6.2018CZEKopecký Jan Altima Bohemia 25 km M2 21.6.2018252
19.6.2018CZEVíšek Roman SKIBIKECENTRUM.CZ team 25 km M1 19.6.2018250
19.6.2018CZEPERCHLÍKOVÁ TEREZA 25 km Z1 19.6.2018249
19.6.2018CZEAdel Filip Superior Suninvent Team 50 km MA 20.6.201859
18.6.2018CZEPola Oldrich 50 km MB 19.6.201848
18.6.2018CZEKovařík Libor Cyklo Profi Gold Fren 50 km MB 19.6.201845
18.6.2018CZEMatulka Lukáš Open Cycling Academy 50 km MA nezaplaceno0
18.6.2018CZEBartoš Martin Bike sport team mohelnice 50 km MB 20.6.201852
18.6.2018CZEHyneček Michal Aspire SCM 50 km MB nezaplaceno0
18.6.2018CZENosek Rudolf VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 50 km MC 19.6.201844
18.6.2018CZEHolec Pavel CGB Racing Team 50 km MC 21.6.201851
18.6.2018CZEChutný Jaroslav VELOCENTRUM STRATOS AUTO 50 km MD 19.6.201843
18.6.2018CZEVíchová Anna 25 km Z1 21.6.2018257
18.6.2018CZEPospíšil Petr Rock machine cyklomax 50 km MB 19.6.201842
18.6.2018CZEKlimešová Monika ENDEKA BASSTA team 50 km ZB 19.6.201847
18.6.2018CZEKapoun Prokop 25 km DM 19.6.2018246
18.6.2018CZEKlimeš Miloš ENDEKA BASSTA team 50 km ME 19.6.201846
18.6.2018CZEKapoun Zdeněk Dlouhá Třebová 25 km M2 19.6.2018247
18.6.2018CZEHolec Radek Bikesport Team Mohelnice 25 km JM 19.6.2018244
18.6.2018CZEMattuš Milan 50 km MD 18.6.201834
17.6.2018CZEKavka Petr MTB RAMUSS team 25 km M1 18.6.2018243
17.6.2018CZEObstová Kateřina SKP Duha Fort Lanškroun 50 km ZA 18.6.201836
17.6.2018CZEHrušková Adéla RCR 25 km DZ nezaplaceno0
17.6.2018CZENeset Jan IN-LIFE cycling team 50 km MB nezaplaceno0
17.6.2018CZEPávek Jiří FORT SMC Ústí nad Orlicí 50 km MC 22.6.201869
17.6.2018CZEOrlich Jan 25 km JM 18.6.2018242
17.6.2018CZEOrlich Jan 50 km MD 18.6.201835
17.6.2018CZESrnský Václav F-bike klub Sádek 50 km MC 20.6.201854
17.6.2018CZEHekele Emil INTREO INTERIERY 50 km MC 19.6.201841
17.6.2018CZETrávníček Jan 25 km M2 18.6.2018241
17.6.2018CZEPodolský Filip 50 km MA 19.6.201840
15.6.2018CZEVeselá Lucie GT OPPORTUNITY BRNO 50 km ZB 19.6.201849
15.6.2018CZEDoutnáč Jan PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MC 20.6.201860
14.6.2018CZEVoňka Jiří Carla Kupkolo D.K. n.L 50 km ME 18.6.201837
14.6.2018CZEMoravec Jaroslav Tessuti sport 50 km ME 15.6.201830
14.6.2018CZEMottl Zbyněk CATUS Team 50 km MC 15.6.201829
14.6.2018CZEPapáčková Adéla Prestige cycling team 25 km JZ 20.6.2018256
14.6.2018CZEKlusák Rostislav Cyklo-ski klub Polička 50 km MC 15.6.201832
14.6.2018CZEAdamec Petr CC Choceň 50 km MC 18.6.201833
14.6.2018CZEŠťastný Roman Rock Machine-Cyklomax 50 km MB 15.6.201831
14.6.2018CZEChudý Jindřich Česká Třebová 25 km M2 19.6.2018248
13.6.2018CZEPetruš Lubomír EthicSport 50 km MA nezaplaceno0
13.6.2018CZEVopařil Milan 50 km MA 19.6.201839
13.6.2018CZEŠinkovský Roman HSK-cycling team 50 km MC 13.6.201824
12.6.2018CZEPinkas Daniel CYKLO-SKI KLUB POLIČKA 25 km JM 13.6.2018236
12.6.2018CZEKopecký Lukáš Prestige Cycling Team 50 km MC 12.6.201826
11.6.2018CZEBoušek Ladislav 50 km MC 12.6.201827
11.6.2018CZEValenta Vojtěch 25 km M1 19.6.2018245
11.6.2018CZEZadina Petr KABA-SPORT Chotěboř 50 km MD 12.6.201828
11.6.2018CZEKočí Jan SK Žamberk Tessuti sport 25 km M1 11.6.2018235
10.6.2018CZEVítek Daniel 25 km JM nezaplaceno0
10.6.2018CZENěmec Filip MTB RAMUSS team 25 km M1 11.6.2018233
10.6.2018CZERichter Zbyněk Ghost Team 25 km M1 11.6.2018232
10.6.2018CZEGaži Lukáš 25 km JM 11.6.2018234
9.6.2018CZEŠlor Robert 25 km M2 20.6.2018254
7.6.2018CZECsizmadia Lukáš 25 km DM nezaplaceno0
7.6.2018CZERejman Václav VMP riders 25 km M1 18.6.2018240
6.6.2018CZEVejda Michal PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MA 20.6.201853
6.6.2018CZEVtípilová Jana GHOST Team 25 km Z1 18.6.2018239
6.6.2018CZEVtípil Radek GHOST Team 25 km M2 18.6.2018238
6.6.2018CZESchmidtová Tereza 25 km Z1 19.6.2018251
5.6.2018CZEKocmánek Ladislav Relax Brno 50 km MA nezaplaceno0
4.6.2018CZEMikulecký Pavel 50 km MA 5.6.201823
4.6.2018CZELněnička Tomáš 25 km JM nezaplaceno0
3.6.2018CZESkalický Karel 25 km M2 13.6.2018237
3.6.2018CZEDušánek Václav 25 km JM nezaplaceno0
31.5.2018CZETůmová Michaela 50 km ZA 5.6.201822
31.5.2018CZEOTRUBA Jan Oceloví letci 50 km ME 19.6.201838
30.5.2018CZEChemišinec Pavel Lázně Bělohrad - Kola Sir 50 km MB 30.5.201821
30.5.2018CZEKašpar Zbyněk 25 km M1 30.5.2018231
29.5.2018CZEZemenová Adéla 25 km JZ 30.5.2018230
29.5.2018CZEZemene Břetislav 25 km M2 30.5.2018229
28.5.2018CZELidmila Ladislav 25 km M1 29.5.2018228
28.5.2018CZEVodehnal Martin PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MB 28.5.201820
28.5.2018CZEŠebek Jindřich FORT SMC Ustí n/Orlicí 50 km ME 28.5.201819
26.5.2018CZEKlumpar Petr KCN 25 km M2 nezaplaceno0
23.5.2018CZEBaňanková Petra šiláci 25 km Z2 24.5.2018227
23.5.2018CZEBačová Lucie šiláci 25 km Z1 24.5.2018226
23.5.2018CZERůžička Tomáš Cycling Team Brandýs 50 km MB 24.5.201818
23.5.2018CZETobiáš Jáchym biatlon Letohrad 25 km DM 24.5.2018225
23.5.2018CZEHavran Jiří 50 km MB 24.5.201817
22.5.2018CZEHamerník Jaroslav LOMAX Česká Třebová 25 km M2 23.5.2018224
22.5.2018CZEHrabinec Milan ADLETA TEAM 25 km M2 23.5.2018223
22.5.2018CZEKočí Štěpán Prestige cycling team 25 km JM 23.5.2018222
22.5.2018CZEKočí Vít Prestige cycling team 25 km JM 23.5.2018221
22.5.2018CZEKočí Roman 25 km M2 23.5.2018220
21.5.2018CZENovotný Radek OCK Osík 50 km MC 23.5.201816
21.5.2018CZEHolub Jan 25 km M2 22.5.2018219
21.5.2018CZESirový Aleš Bike club Svitavy 50 km MC 31.5.201815
20.5.2018CZEFlégl Aleš CTM SILVINI R2 SPORT 50 km MD 22.5.201814
18.5.2018CZEKouřil Jiří Fitko Jeseník 50 km ME 21.5.201813
17.5.2018CZEKlapal Martin Indigo cycling team RK 50 km MB 22.5.201812
17.5.2018CZESpáčil Leopold NOVATOP LAPIERRE / Letovice 50 km MD 13.6.201825
17.5.2018CZENovák Jiří Ellizator & Tonny´s Saltman bike team 25 km M2 17.5.2018218
17.5.2018CZEBlažek Tomáš BOSSCHAK, AUTO-ELI.cz 25 km M2 18.5.2018217
16.5.2018CZENovotný Jan 25 km JM 17.5.2018216
15.5.2018CZEVitek David 25 km JM 16.5.2018215
15.5.2018CZEVítek Lukáš 25 km JM nezaplaceno214
15.5.2018CZEVolf Petr Agro Kolín 50 km MC 15.5.201811
14.5.2018CZEMachálek Adam 25 km JM 7.6.2018213
14.5.2018CZEBlaho Martin PRESTIGE CYCLING TEAM 25 km JM 16.5.2018203
14.5.2018CZEMíchal Miroslav 50 km MC 15.5.201810
13.5.2018CZEMakovská Eliška 25 km Z1 14.5.2018212
12.5.2018CZEport pavel 25 km M2 15.5.2018211
12.5.2018CZEVondra Jiří 25 km M1 14.5.2018210
11.5.2018CZEFilip Tomáš 25 km M1 11.5.2018206
10.5.2018CZEHoleček Pavel SAZU.cz 50 km MD 11.5.20189
9.5.2018CZEJeřábek Petr OCK Osík 25 km M2 21.6.2018259
8.5.2018CZEKolář Daniel WHEELERS 25 km JM 10.5.2018209
8.5.2018CZEKolář David WHEELERS 25 km M1 10.5.2018208
8.5.2018CZEKolář Jiří WHEELERS 25 km M2 10.5.2018207
7.5.2018CZEKubišta Michal Šmídl Bike Team 50 km MA 17.5.20188
3.5.2018CZEOrlich Miroslav Saltman 25 km M2 22.5.2018205
3.5.2018CZENovák Martin Rudoltice 50 km MB 14.5.20187
2.5.2018CZEPeterka Vlastimil 25 km M2 2.5.2018204
24.4.2018CZEDejdar Miroslav TŘEBOVICE 50 km MC 26.4.20186
16.4.2018CZESchön Martin CK Slovan Moravská Třebová 50 km MA 14.5.20185
27.3.2018CZELibich Robert 50 km MC 9.4.20184
18.3.2018CZETutsch Václav PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MC 17.5.20183
17.3.2018CZEChalupník Jan šíláci 25 km M2 18.5.2018202
16.3.2018CZEOndráček Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 50 km MC nezaplaceno0
11.3.2018CZEKoudelka Drahomir Meixner Consulting 50 km MC nezaplaceno0
2.3.2018CZEPřibylová Dagmar Eleven Mercedes Mitas team 50 km ZC 9.4.20182
1.3.2018CZEBlaho Jiří PRESTIGE CYCLING TEAM 25 km M1 16.5.2018201
1.3.2018CZEVaněk Vladimír HSK Cycling team 50 km MB 9.4.20181