29.7.2015 | | Přibyl ml. Pavel | |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
29.7.2015 | | Přibyl Pavel | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
29.7.2015 | | kosicka lubor | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
29.7.2015 | | Hájek Pavel | Inkospor team |
dlouhá trať |
C1 |
30.7.2015 | 0 |
29.7.2015 | | Vogal Jan | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
29.7.2015 | | Dundalek Christian | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
29.7.2015 | | Myslovičová Zuzana | Bike Club Neštich |
krátká trať |
H2 |
nezaplaceno | 0 |
28.7.2015 | | Amik Robert | ABND RACING TEAM |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
28.7.2015 | | Polák Martin | Synerga Bike Team |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
28.7.2015 | | Poláková Dagmar | Synerga Bike Team |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno | 0 |
28.7.2015 | | Šmeidler David | |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
28.7.2015 | | Mullerova Hana | AK Drnovice |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno | 0 |
28.7.2015 | | Kolínek František | AK Perná |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
28.7.2015 | | Mošťková Kateřina | CK Příbram Fany Gastro |
dlouhá trať |
Z1 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Šamalík Zdenek | PBV MTB TEAM Brno |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Navrkalova Nikola | CKK ZNOJMO |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Holub Jan | Symbio+Cannondale |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Karchňák Jiří | KAR sport |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Karchňáková Kateřina | KAR sport |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Daniell Gordon | Nilfisk-Alto Pro Cycling |
dlouhá trať |
B1 |
30.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Slovák František | SK Nové Město na Moravě |
dlouhá trať |
C1 |
30.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Kudrnáč Tomáš | Bike Club Nestich |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Glavo Zdenko | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Smržová Soňa | HaPe sport Brno |
krátká trať |
F2 |
29.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Cupal Petr | Synerga |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | Rampula Tomáš | Drásov |
dlouhá trať |
C1 |
29.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Říhová Lucie | SK Sazička Rosice |
krátká trať |
H2 |
31.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Vávrů Vojtěch | PBV MTB TEAM Brno |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno | 0 |
27.7.2015 | | okáč jiří | TEAM GOOFY |
dlouhá trať |
D1 |
29.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Šuta Jiří | Scott - Atrex |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 13 |
27.7.2015 | | Doušek Tomáš | |
krátká trať |
M3 |
31.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Hakala František | |
krátká trať |
D2 |
29.7.2015 | 0 |
27.7.2015 | | Ondráček Libor | |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
26.7.2015 | | Pláteník Stanislav | Starý vlk |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
26.7.2015 | | Kozák Ondřej | 2K Sport Odry |
krátká trať |
A2 |
29.7.2015 | 0 |
26.7.2015 | | Cvečka Pavol | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
26.7.2015 | | Bambula Stanislav | ČEZ Cyklo Team Tábor |
dlouhá trať |
B1 |
29.7.2015 | 24 |
26.7.2015 | | Klvačová Kamila | Nilfisk ALTO pro cycling |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno | 0 |
26.7.2015 | | Vopálenský Denis | Velosport Valenta Scott Team |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
26.7.2015 | | Vopálenský Martin | Velosport Valenta Scott Team |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
26.7.2015 | | Smetka Jan | |
krátká trať |
M3 |
29.7.2015 | 0 |
26.7.2015 | | Štěpánek Boris | Cykloklub Prštice |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
25.7.2015 | | Petráš Lubomír | Synerga bike team |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
24.7.2015 | | Vávrů Ladislav | PBV MTB TEAM Brno |
dlouhá trať |
C1 |
29.7.2015 | 0 |
24.7.2015 | | Klimeš Miloš | KC Brno |
krátká trať |
E2 |
29.7.2015 | 324 |
23.7.2015 | | Bacílek Jakub | oceloví letci |
A4 |
MZ2 |
29.7.2015 | 0 |
23.7.2015 | | Konečny David | |
dlouhá trať |
B1 |
29.7.2015 | 0 |
23.7.2015 | | Sasín Martin | |
dlouhá trať |
C1 |
29.7.2015 | 0 |
23.7.2015 | | Sellner Petr | Březí |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
23.7.2015 | | Andráši Ctirad | Synerga bike team |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
22.7.2015 | | Voňka Marek | FLASHBREAK |
krátká trať |
A2 |
24.7.2015 | 409 |
22.7.2015 | | Pivcová Bohunka | CT Kardašova Řečice |
krátká trať |
H2 |
24.7.2015 | 460 |
22.7.2015 | | Průdková Barbora | Nutrend specialized racing |
krátká trať |
Z2 |
nezaplaceno | 311 |
22.7.2015 | | Průdek matěj | Nutrend specialized racing |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 301 |
22.7.2015 | | Novák Jan | |
krátká trať |
A2 |
24.7.2015 | 408 |
22.7.2015 | | Paroulek Jaroslav | |
dlouhá trať |
C1 |
24.7.2015 | 138 |
22.7.2015 | | Kramoliš Karel | |
krátká trať |
C2 |
29.7.2015 | 0 |
22.7.2015 | | Hedeja Karel | |
krátká trať |
A2 |
24.7.2015 | 407 |
22.7.2015 | | Kramolišová Jitka | Sintesi Prima Donna |
krátká trať |
H2 |
29.7.2015 | 0 |
22.7.2015 | | Havlík Pavel | TEAM GOOFY |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 124 |
22.7.2015 | | Švejnoha Marek | Sport Club Plzeň |
dlouhá trať |
A1 |
24.7.2015 | 12 |
22.7.2015 | | Macúch Marek | |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 430 |
22.7.2015 | | Selingr Pavel | Team Goofy |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 123 |
22.7.2015 | | Kotačka Michal | Galaxy bike Tálín |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 429 |
22.7.2015 | | Naďová Petra | Team Goofy |
dlouhá trať |
Z1 |
nezaplaceno | 0 |
22.7.2015 | | Naď Michal | Team Goofy |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
22.7.2015 | | Novák Václav | GW Jihotrans |
dlouhá trať |
C1 |
24.7.2015 | 136 |
21.7.2015 | | Kolesa Luděk | Kbely Cycling Team |
dlouhá trať |
D1 |
29.7.2015 | 0 |
21.7.2015 | | Kalát Jakub | Tessuti Prestige Team |
krátká trať |
A2 |
24.7.2015 | 406 |
21.7.2015 | | Dvořák Vojtěch | GALAXY CykloŠvec |
dlouhá trať |
A1 |
24.7.2015 | 108 |
21.7.2015 | | Dofek Antonín | |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 122 |
21.7.2015 | | Vrbová Veronika | |
krátká trať |
Z2 |
24.7.2015 | 468 |
21.7.2015 | | Sochor Ladislav | GALAXY CYKLOŠVEC |
dlouhá trať |
A1 |
24.7.2015 | 107 |
21.7.2015 | | Šabršula Vít | |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 428 |
21.7.2015 | | Valentová Tereza | SINTESI PRIMA-DONNA |
krátká trať |
Z2 |
nezaplaceno | 0 |
21.7.2015 | | Jung Jiří | |
dlouhá trať |
A1 |
29.7.2015 | 0 |
21.7.2015 | | Matlášková Jana | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
H1 |
24.7.2015 | 59 |
21.7.2015 | | Václavíček Rostislav | Synerga Bike Team |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
21.7.2015 | | Vrána Jiří | |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 121 |
20.7.2015 | | Wenzl Petr | Neudorf |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 427 |
20.7.2015 | | Ralenovský Pavel | |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 484 |
20.7.2015 | | Stehlík Karel | |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 483 |
20.7.2015 | | Rybařík Pavel | MTB Svijany Tábor |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 111 |
20.7.2015 | | Novotný František | AC Sparta Praha Cycling Akademie |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 29 |
20.7.2015 | | Kubů Pavlína | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
nezaplaceno | 328 |
20.7.2015 | | Midrla Zdeněk | |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
20.7.2015 | | Odehnal Zdeněk | |
dlouhá trať |
D1 |
24.7.2015 | 143 |
20.7.2015 | | Podola Lukáš | Nilfisk ALTO pro cycyling |
krátká trať |
A2 |
24.7.2015 | 405 |
20.7.2015 | | Kosec Robert | Los Colapsiňos |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
20.7.2015 | | Urbanovský Jan | |
dlouhá trať |
A1 |
24.7.2015 | 106 |
20.7.2015 | | Horák Radek | Mikulov |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 482 |
19.7.2015 | | Musil Jiří | |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 426 |
19.7.2015 | | Baťa Radek | |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 120 |
18.7.2015 | | Jakab Peter | |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 481 |
18.7.2015 | | Hradský Lukáš | |
dlouhá trať |
A1 |
24.7.2015 | 105 |
18.7.2015 | | Maleček Petr | XCR Svorada SiDi |
dlouhá trať |
D1 |
24.7.2015 | 47 |
18.7.2015 | | Kubíček František | RELAX DOBRÉ POLE |
krátká trať |
E2 |
24.7.2015 | 447 |
18.7.2015 | | Kremel Libor | |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 480 |
17.7.2015 | | Richter David | Velux |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 479 |
17.7.2015 | | Dohnal Jiří | |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 425 |
17.7.2015 | | Hejkrlík Lukáš | |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 478 |
17.7.2015 | | Fuchs Petr | |
krátká trať |
M3 |
24.7.2015 | 465 |
17.7.2015 | | Beneš Zdeněk | Belojiku |
krátká trať |
B2 |
26.7.2015 | 477 |
17.7.2015 | | Beneda Michal | Galaxy Cyklo Švec |
krátká trať |
A2 |
24.7.2015 | 404 |
17.7.2015 | | durna pavel | Bernex |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 114 |
17.7.2015 | | Voňka Leo | FLASHBREAK |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 424 |
16.7.2015 | | Mareš Michal | |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 476 |
16.7.2015 | | Báder Petr | Pepe bike Brno |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
16.7.2015 | | Trnka Jaromír | Velux |
krátká trať |
A2 |
24.7.2015 | 403 |
16.7.2015 | | Jílek Tomáš | Belojiku |
krátká trať |
B2 |
17.7.2015 | 475 |
15.7.2015 | | Martinek Miroslav | Los Colapsinos |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
15.7.2015 | | Ryšavý Rostislav | TOŽ POPOJEDEM |
dlouhá trať |
B1 |
17.7.2015 | 119 |
15.7.2015 | | Hodáň Petr | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
C2 |
17.7.2015 | 423 |
15.7.2015 | | Hodáňová Jitka | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
F2 |
17.7.2015 | 326 |
15.7.2015 | | Auer Denis | |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
15.7.2015 | | Bartoněk Václav | AGROFERT cyklo tým |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
15.7.2015 | | Slámová Jitka | očka |
krátká trať |
F2 |
16.7.2015 | 444 |
14.7.2015 | | Drtil Milan | |
krátká trať |
A2 |
31.7.2015 | 402 |
13.7.2015 | | Máté František | Precident-Tradiční Trdelníky |
krátká trať |
C2 |
15.7.2015 | 422 |
13.7.2015 | | Kracík Filip | PKPísek |
krátká trať |
M3 |
16.7.2015 | 320 |
13.7.2015 | | Tinka Pavel | TINKOV MTB |
dlouhá trať |
C1 |
14.7.2015 | 137 |
13.7.2015 | | Kuchařová Jana | Mann+Hummel sport team |
krátká trať |
H2 |
14.7.2015 | 459 |
13.7.2015 | | Kučera Jiří | |
krátká trať |
C2 |
29.7.2015 | 0 |
13.7.2015 | | Čabla Jiří | SoteSport |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
13.7.2015 | | Černý Ondřej | SoteSport |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
12.7.2015 | | Kuchař Pavel | MANN+HUMMEL CZ sport team |
krátká trať |
B2 |
14.7.2015 | 474 |
12.7.2015 | | oršula pavel | cbase |
krátká trať |
D2 |
15.7.2015 | 442 |
12.7.2015 | | Künstner Jaroslav | Horokolo-Jundrov |
krátká trať |
D2 |
14.7.2015 | 441 |
12.7.2015 | | Brauner Petr | |
krátká trať |
B2 |
14.7.2015 | 473 |
11.7.2015 | | Bartek Petr | |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno | 0 |
11.7.2015 | | Kukliš Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
15.7.2015 | 118 |
11.7.2015 | | Kobzáň Robert | ENERVIT TEAM |
dlouhá trať |
B1 |
29.7.2015 | 0 |
11.7.2015 | | Musil Dominik | DPV Boxing Znojmo |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
10.7.2015 | | Čupová Jana | Novatop Ghost |
dlouhá trať |
Z1 |
nezaplaceno | 0 |
9.7.2015 | | Präsens Oldřich | MTB Břeclav |
dlouhá trať |
D1 |
13.7.2015 | 142 |
8.7.2015 | | Dočkalová Věra | KOPIS HZS JMK Brno |
dlouhá trať |
H1 |
13.7.2015 | 147 |
8.7.2015 | | Ivičičová Petra | Elektro Ivičič Mikulov |
krátká trať |
F2 |
13.7.2015 | 451 |
7.7.2015 | | Foral Martin | VF Team |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
7.7.2015 | | pršo matej | ck nyna |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno | 0 |
7.7.2015 | | Macinka Jan | SKC Znojmo |
krátká trať |
C2 |
8.7.2015 | 421 |
7.7.2015 | | bugnerova jarmila | |
krátká trať |
H2 |
13.7.2015 | 458 |
6.7.2015 | | Štěpaník Jiří | JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
6.7.2015 | | Štěpaník Jiří | Moravec team |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
6.7.2015 | | Kutina Josef | Ckk znojmo |
dlouhá trať |
A1 |
24.7.2015 | 104 |
4.7.2015 | | Bednařík Pavel | 3b-team |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
3.7.2015 | | Handl Libor | |
krátká trať |
B2 |
24.7.2015 | 472 |
3.7.2015 | | Zvolská Alena | |
krátká trať |
F2 |
8.7.2015 | 450 |
3.7.2015 | | Zvolský Roman | MERIDA BIKERANCH TEAM |
krátká trať |
D2 |
8.7.2015 | 440 |
2.7.2015 | | Karník Luboš | AUTHOR TEAM STUPNO |
krátká trať |
B2 |
29.7.2015 | 0 |
2.7.2015 | | Jakab Martin | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno | 0 |
2.7.2015 | | Platko Jaroslav | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
30.6.2015 | | Buček Petr | NOVATOP LAPIERRE |
dlouhá trať |
C1 |
13.7.2015 | 135 |
30.6.2015 | | Vaňous Josef | František Trkal Cyklotrénink |
krátká trať |
D2 |
8.7.2015 | 439 |
30.6.2015 | | Droppova Ivana | |
dlouhá trať |
H1 |
24.7.2015 | 146 |
29.6.2015 | | Hamar Pavel | |
dlouhá trať |
B1 |
8.7.2015 | 117 |
29.6.2015 | | Mooc Filip | X-TRAIL Orlová |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
29.6.2015 | | Řehová Martina | X-TRAIL Orlová |
krátká trať |
Z2 |
nezaplaceno | 0 |
29.6.2015 | | Fried Tomáš | |
dlouhá trať |
C1 |
8.7.2015 | 134 |
26.6.2015 | | Stohr Jiří | |
krátká trať |
B2 |
16.7.2015 | 471 |
26.6.2015 | | Filípek Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
8.7.2015 | 116 |
25.6.2015 | | Sova Radek | TEAM GOOFY |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 0 |
25.6.2015 | | Staněk Pavel | TEAM GOOFY |
dlouhá trať |
B1 |
24.7.2015 | 115 |
24.6.2015 | | PODLIPNÝ LIBOR | |
krátká trať |
D2 |
8.7.2015 | 438 |
24.6.2015 | | Dvouletý Vladimír | Kupkolo SRNCI |
krátká trať |
TD |
8.7.2015 | 333 |
24.6.2015 | | Märc Jaroslav | Stříbro |
krátká trať |
C2 |
15.7.2015 | 420 |
22.6.2015 | | Kolman Roberto | RockMachine-Cyklomax |
dlouhá trať |
C1 |
8.7.2015 | 132 |
22.6.2015 | | Medková Michaela | RockMachine - Cyklomax |
dlouhá trať |
Z1 |
8.7.2015 | 144 |
22.6.2015 | | Lokočová Veronika | BIKESTYLE.CZ |
krátká trať |
H2 |
8.7.2015 | 457 |
22.6.2015 | | Hluchá Renáta | BIKESTYLE.CZ |
krátká trať |
F2 |
8.7.2015 | 449 |
19.6.2015 | | Grygar Jiří | Hu Hu Racing Team Opava |
krátká trať |
E2 |
8.7.2015 | 446 |
19.6.2015 | | Dostálek Arnošt | |
krátká trať |
E2 |
26.7.2015 | 445 |
19.6.2015 | | Dostálek Jiří | |
krátká trať |
B2 |
8.7.2015 | 470 |
17.6.2015 | | Karkoška Milan | bajker.eu |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
16.6.2015 | | Zelenak Peter | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
16.6.2015 | | Zelenak Jakub | |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno | 0 |
16.6.2015 | | Zelenakova Katka | |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno | 0 |
3.6.2015 | | Dvořák Stanislav | |
dlouhá trať |
D1 |
8.7.2015 | 141 |
3.6.2015 | | Šidlo Ondřej | |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno | 0 |
3.6.2015 | | Košvanec Milouš | |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno | 0 |
27.5.2015 | | Bubla Ladislav | MILEVSKO L.R.T. |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno | 41 |
21.5.2015 | | Valenta Michal | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
17.5.2015 | | Peňáček Miroslav | Půjčovna kol Lednice |
dlouhá trať |
D1 |
24.7.2015 | 140 |
15.5.2015 | | ZUBÍK Libor | |
krátká trať |
C2 |
24.7.2015 | 419 |
11.5.2015 | | Janeček Michal | Brno |
dlouhá trať |
C1 |
11.5.2015 | 131 |
7.5.2015 | | Rohrer Jan | V.I.K. MouldPRO Zlín team TREK |
dlouhá trať |
C1 |
15.7.2015 | 130 |
7.5.2015 | | Mrnuštíková Dáša | V.I.K. MouldPRO Zlín team TREK |
krátká trať |
Z2 |
15.7.2015 | 467 |
7.5.2015 | | Kališ Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
7.5.2015 | 113 |
27.4.2015 | | Hakl Filip | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
29.4.2015 | 103 |
27.4.2015 | | Ečer Tomáš | ATOMBIKE TREK FORBIKES team |
dlouhá trať |
B1 |
29.4.2015 | 112 |
27.4.2015 | | Regula Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
29.4.2015 | 14 |
27.4.2015 | | Bradáč Daniel | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
29.4.2015 | 33 |
27.4.2015 | | Frýba Lukáš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
29.4.2015 | 27 |
27.4.2015 | | Truksa Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
29.4.2015 | 15 |
27.4.2015 | | Šaroun Libor | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
28.4.2015 | 305 |
24.4.2015 | | Jáchim Jan | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
3.6.2015 | 464 |
23.4.2015 | | Svobodová Jarmila | CKK Znojmo |
krátká trať |
F2 |
25.4.2015 | 329 |
23.4.2015 | | Svoboda Leoš | CKK Znojmo EthicSport |
krátká trať |
D2 |
25.4.2015 | 437 |
23.4.2015 | | Frecer Leoš | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 309 |
23.4.2015 | | Navrkal Michal | CKK ZNOJMO |
krátká trať |
B2 |
25.4.2015 | 310 |
23.4.2015 | | Pavlíková Ivana | Třebíč |
krátká trať |
H2 |
8.7.2015 | 456 |
23.4.2015 | | Jelínková Renáta | Třebíč |
krátká trať |
H2 |
8.7.2015 | 454 |
22.4.2015 | | Veselá Kateřina | Cycling |
dlouhá trať |
H1 |
25.4.2015 | 145 |
22.4.2015 | | Svoboda Michael | |
dlouhá trať |
A1 |
14.5.2015 | 100 |
22.4.2015 | | Pikl Martin | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
6.5.2015 | 463 |
22.4.2015 | | Křepela Luděk | očka |
krátká trať |
D2 |
25.4.2015 | 436 |
22.4.2015 | | Vaclík Marek | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
28.4.2015 | 462 |
22.4.2015 | | Pavelka Vladimír | CKK Znojmo |
krátká trať |
E2 |
25.4.2015 | 325 |
22.4.2015 | | Bartůněk Marek | PUSKINAK.CZ |
krátká trať |
M3 |
25.4.2015 | 318 |
21.4.2015 | | Bacílková Lenka | Oceloví letci |
dlouhá trať |
H1 |
25.4.2015 | 57 |
21.4.2015 | | Pinďák Jiří | neběžci |
dlouhá trať |
D1 |
25.4.2015 | 45 |
21.4.2015 | | Obšíl Tomáš | CT Sauna Bar Horní Cerekev |
krátká trať |
A2 |
25.4.2015 | 401 |
21.4.2015 | | Frey Mario | CT Sauna Bar Horní Cerekev |
krátká trať |
D2 |
25.4.2015 | 327 |
21.4.2015 | | Nováková Veronika | Oceloví Letci |
dlouhá trať |
Z1 |
25.4.2015 | 52 |
21.4.2015 | | Pikl Vladan | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
6.5.2015 | 314 |
21.4.2015 | | Pikl Vladan | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
C2 |
6.5.2015 | 418 |
21.4.2015 | | Říha Kryštof | Z bike team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
25.4.2015 | 461 |
20.4.2015 | | Hadáček František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
25.4.2015 | 38 |
20.4.2015 | | Veselý Miloš | Cycling |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2015 | 36 |
20.4.2015 | | Los Petr | |
krátká trať |
B2 |
8.7.2015 | 485 |
20.4.2015 | | Gábriš Jan | Oceloví letci |
dlouhá trať |
D1 |
25.4.2015 | 44 |
20.4.2015 | | Ošmera Jan | RoNaKol Pravíkov |
krátká trať |
E2 |
25.4.2015 | 321 |
20.4.2015 | | Vaňková Tereza | MKV sport |
dlouhá trať |
Z1 |
25.4.2015 | 54 |
19.4.2015 | | Kopecký Václav | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 417 |
18.4.2015 | | Hlinka Petr | Z bike team Třeboň |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 416 |
16.4.2015 | | Diviš Jiří | CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 129 |
16.4.2015 | | Skoták Miroslav | CykloHobby Rynárec |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 139 |
16.4.2015 | | Tuháček Milan | TO EUROPE PEKSPORT |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 435 |
14.4.2015 | | Tybitancl Lukáš | JH Cycling |
dlouhá trať |
B1 |
20.4.2015 | 22 |
13.4.2015 | | Pivec Vlastislav | BS Joma Jindřichův Hradec |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 128 |
13.4.2015 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 43 |
13.4.2015 | | Laňka Karel | Písek |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 127 |
9.4.2015 | | Kolda Michal | uLiMAni |
krátká trať |
C2 |
20.4.2015 | 415 |
9.4.2015 | | Kozáková Lucie | Galaxy CykloŠvec Stevens |
krátká trať |
Z2 |
14.5.2015 | 466 |
9.4.2015 | | Linhart Jaromír | CT Sauna bar Horní Cerekev |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 434 |
4.4.2015 | | Peltan Zdeněk | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 50 |
3.4.2015 | | Vosáhlo Roman | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
C1 |
20.4.2015 | 34 |
3.4.2015 | | Kovářík Tomáš | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
B1 |
20.4.2015 | 25 |
2.4.2015 | | Bušek Lukáš | Galaxy CykloŠvec |
krátká trať |
A2 |
20.4.2015 | 400 |
31.3.2015 | | KOPIC Petr | Galaxy Cyklo Švec |
dlouhá trať |
D1 |
20.4.2015 | 42 |
30.3.2015 | | Eliášek Martin | Galaxy bike Tálín |
dlouhá trať |
B1 |
20.4.2015 | 110 |
26.3.2015 | | Otepka Filip | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
20.4.2015 | 319 |
25.3.2015 | | Homolka Pavel | GUMDROP |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 433 |
19.3.2015 | | Blaška Tomáš | Azuma |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno | 0 |
15.3.2015 | | Karella Michal | GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS |
dlouhá trať |
C1 |
6.5.2015 | 126 |
14.3.2015 | | Jílek Richard | Bike Team Porsche Olomouc |
dlouhá trať |
C1 |
24.7.2015 | 125 |
23.2.2015 | | Pešková Radka | BIKE TEAM VODŇANY |
krátká trať |
H2 |
20.4.2015 | 453 |
23.2.2015 | | Peták Martin | BIKE TEAM VODŇANY |
krátká trať |
C2 |
20.4.2015 | 414 |
23.2.2015 | | Peták Jakub | Bike team Vodňany |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 102 |
23.2.2015 | | Polanský Ondřej | Bike Team Vodňany |
krátká trať |
M3 |
20.4.2015 | 316 |
23.2.2015 | | Petáková Veronika | Bike team Vodňany |
krátká trať |
Z3 |
20.4.2015 | 469 |
23.2.2015 | | Peták Libor | BIKE TEAM VODŇANY |
krátká trať |
C2 |
20.4.2015 | 413 |
22.2.2015 | | Kudlák Tomáš | BIKE TEAM VODŇANY |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 101 |
22.2.2015 | | Zástava Pavel | BIKE TEAM VODŇANY |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 19 |
22.2.2015 | | Brehovská Lenka | BIKE TEAM VODŇANY |
krátká trať |
H2 |
20.4.2015 | 452 |
21.2.2015 | | Bugner Pavel | |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno | 0 |
17.2.2015 | | Hlobil Petr | |
krátká trať |
D2 |
8.7.2015 | 432 |
9.2.2015 | | Hyšpler Robin | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
A1 |
20.4.2015 | 20 |
9.2.2015 | | Kocmánek Ladislav | Relax Olešnice |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno | 0 |
9.2.2015 | | Mašát Milan | BS Joma Jindřichův Hradec |
krátká trať |
D2 |
20.4.2015 | 431 |
8.2.2015 | | Cholasta Petr | Zlín |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno | 0 |
7.2.2015 | | Jurda Michal | Moravské Budějovice |
dlouhá trať |
B1 |
25.4.2015 | 109 |
3.2.2015 | | Putschögl Jan | Galaxy Stevens Cyklošvec |
krátká trať |
B2 |
20.4.2015 | 443 |
27.1.2015 | | Zábranská Ladislava | |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno | 0 |
26.1.2015 | | Zástava Karel | Aisin Písek |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 411 |
26.1.2015 | | Khek Roman | Kraken team Dobříšsport |
krátká trať |
C2 |
25.4.2015 | 412 |
24.1.2015 | | Přibyl Zbyněk | |
krátká trať |
C2 |
8.7.2015 | 410 |
24.1.2015 | | Přibylová Dagmar | Cyklotým Havířov |
krátká trať |
F2 |
8.7.2015 | 448 |