Startovní listina NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON - 4. závod GALAXY série

Statistika přihlášených

Trať
D53
K83
A13
A32
A22
Kategorie
C1Muži 40 - 49 let20
D2Muži 50 - 59 let18
C2Muži 40 - 49 let18
B2Muži 30 - 39 let12
B1Muži 30 - 39 let10
E2Muži 60 a více let9
D1Muži 50 a více let9
A2Muži 19 - 29 let8
A1Muži 19 - 29 let7
H1Ženy 30 a více let6
M3Junioři 15 - 18 let6
TDTandemy4
F2Ženy 40 a více let3
H2Ženy 30 - 39 let3
U6MChlapci do 6 let2
ZZ1Mladší žákyně 10 - 12 let2
Z2Ženy 19 - 29 let2
U6WDívky do 6 let1
Z1Ženy 19 - 29 let1
U9WDívky 7 - 9 let1
U9MChlapci 7 - 9 let1
Celkem přihlášených143

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
4.8.2016CZEBaďura Jan krátká trať C2 9.8.2016
4.8.2016CZEBaďura Jan krátká trať TD nezaplaceno
4.8.2016CZEBarninec Robert KONA CYCLING POINT dlouhá trať C1 10.8.2016
4.8.2016CZEBasař Ondřej BSK racing dlouhá trať B1 9.8.2016
31.7.2016CZEBlažek Kryštof krátká trať M3 4.8.2016
19.6.2016CZEBorek Petr VF Bike team krátká trať C2 12.7.2016
23.7.2016CZEBrábník Petr krátká trať E2 28.7.2016
12.4.2016CZEBradáč Daniel FOR BIKES cycling team dlouhá trať C1 13.4.2016
8.8.2016CZEBrádka Jiří Ariel krátká trať D2 10.8.2016
2.8.2016CZEBrebera Zdeněk Spartak Vrchlabí krátká trať E2 4.8.2016
26.3.2016CZEBubla Ladislav Milevsko L.R.T. dlouhá trať D1 14.4.2016
19.7.2016CZEBugnerova jarmila bugner krátká trať H2 nezaplaceno
4.8.2016CZEČerná Lenka Sotesport dlouhá trať H1 7.8.2016
29.3.2016CZEČerný Radek Cyklo Atom cycling team dlouhá trať A1 8.4.2016
10.8.2016CZECibulková Agáta FOR BIKES cycling team A1 U6W nezaplaceno
10.8.2016CZECibulková Tereza Bikeclinic Junior Team A3 ZZ1 nezaplaceno
24.7.2016CZEČíhal Roman krátká trať C2 1.8.2016
31.3.2016CZEDian Rastislav krátká trať B2 nezaplaceno
9.4.2016CZEDundr Lukáš SDH Puchlovice A1 U6M nezaplaceno
12.7.2016CZEDvouletý Vladimír Kupkolo SRNCI krátká trať TD 28.7.2016
12.4.2016CZEEčer Tomáš FOR BIKES cycling team dlouhá trať B1 13.4.2016
11.2.2016CZEEliášek Martin Galaxy bike Tálín dlouhá trať B1 17.2.2016
11.4.2016CZEFialová Klára GS cyklo team Jistebnice A3 ZZ1 nezaplaceno
24.3.2016CZEFilip Vojtěch Cyklo Atom cycling team dlouhá trať A1 8.4.2016
4.8.2016CZEFojt Milič CYKLOSPORT CHROPYNĚ dlouhá trať C1 7.8.2016
3.4.2016CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 8.4.2016
19.7.2016CZEHájek Pavel Inkospor team dlouhá trať C1 1.8.2016
10.8.2016CZEHavlík Pavel KT Tryskomyš dlouhá trať C1 nezaplaceno
6.8.2016CZEHerník Petr Chrt Brno krátká trať D2 10.8.2016
17.2.2016CZEHladík Ondřej Kross Bike Ranch team dlouhá trať C1 1.8.2016
24.7.2016CZEHodáň Petr SK PRIMA POLIČKA krátká trať C2 nezaplaceno
24.7.2016CZEHodáňová Jitka SK PRIMA POLIČKA krátká trať F2 nezaplaceno
25.3.2016CZEHomolka Pavel TO EUROPE krátká trať D2 31.3.2016
24.3.2016CZEHořejší Jiří Cyklo Atom cycling team dlouhá trať C1 8.4.2016
30.7.2016CZEHort Aleš krátká trať B2 7.8.2016
19.2.2016CZEHronek Jaroslav + Klára Hronková Biketime Bulls Písek krátká trať TD nezaplaceno
1.8.2016CZEHusek Karel EDLINE MTB Team krátká trať M3 4.8.2016
1.8.2016CZEHyšpler Robin PRODOLI Racing Team krátká trať B2 4.8.2016
21.7.2016CZEJaroš Nikola Junior Cycling Project Team A2 U9M nezaplaceno
21.7.2016CZEJarošová Emílie Junior Cycling Project Team A2 U9W nezaplaceno
10.5.2016CZEJeneček Michal ČESKÁ SPOŘITELNA krátká trať D2 10.5.2016
11.7.2016CZEJílek Richard Bike Team Porsche Olomouc dlouhá trať C1 nezaplaceno
10.8.2016CZEJuhásová Zuzana Bike Team Juhasky dlouhá trať H1 nezaplaceno
10.2.2016CZEJurda Michal Moravské Budějovice krátká trať B2 31.3.2016
8.8.2016CZEKališ Petr + Kališ Petr dlouhá trať B1 11.8.2016
15.3.2016CZEKareis Martin SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 nezaplaceno
6.4.2016CZEKdýr Matěj PM bike krátká trať M3 8.4.2016
6.4.2016CZEKdýr Petr PM bike dlouhá trať D1 8.4.2016
5.4.2016CZEKhek Roman Kraken team Dobříš krátká trať C2 8.4.2016
4.8.2016CZEKlimeš Miloš KC Brno krátká trať E2 7.8.2016
14.7.2016CZEKolář Jan Sport-umění-peří krátká trať D2 28.7.2016
19.3.2016CZEKolda Michal uLiMAni krátká trať D2 nezaplaceno
31.7.2016CZEKolesa Luděk Kbely Cycling Team dlouhá trať D1 9.8.2016
8.4.2016CZEKovářík Tomáš www.vikingfootwear.cz dlouhá trať B1 2.5.2016
3.4.2016CZEKozák Matouš Rohozec Amulet Team krátká trať C2 nezaplaceno
19.3.2016CZEKozáková Lucie Galaxy CykloŠvec Stevens krátká trať Z2 15.4.2016
12.7.2016CZEKratochvíl Lukáš krátká trať B2 nezaplaceno
8.8.2016CZEKrejčí Václav krátká trať D2 10.8.2016
13.3.2016CZEKremláček Petr Cyklo klub perfecta Ivančice krátká trať A2 7.8.2016
1.8.2016CZEKroupa Stanislav České Budějovice krátká trať D2 7.8.2016
5.8.2016CZEKuba Filip krátká trať A2 9.8.2016
5.8.2016CZEKuba Jiří krátká trať D2 9.8.2016
12.4.2016CZEKučera Jan FOR BIKES cycling team krátká trať B2 13.4.2016
8.8.2016CZEKučera Jiří krátká trať C2 nezaplaceno
5.4.2016CZEKyndl Lukáš BSK racing dlouhá trať A1 8.4.2016
31.7.2016CZELaňka Karel Písek dlouhá trať C1 4.8.2016
24.3.2016CZELukš David Cyklo Atom cycling team krátká trať M3 8.4.2016
4.8.2016CZEMartinka Miroslav ivančice dlouhá trať C1 7.8.2016
15.3.2016CZEMatlášková Jana Cyklo Jiřička dlouhá trať H1 17.3.2016
30.7.2016CZEMatulka Lukáš open cycling academy krátká trať A2 nezaplaceno
2.2.2016CZEMorozov Václav + Michálek Pavel AGRO 21 krátká trať TD 2.2.2016
4.4.2016CZEMošťková Kateřina CK Příbram Fany Gastro dlouhá trať Z1 nezaplaceno
28.7.2016CZEMusil Josef CK Vinohradské šlapky dlouhá trať D1 1.8.2016
9.8.2016CZENavrkal Michal CKK ZNOJMO krátká trať C2 nezaplaceno
8.8.2016CZENechvátal František cyklo Kněžice krátká trať E2 11.8.2016
5.4.2016CZENovotný František AC Sparta Praha Cycling Akademie dlouhá trať B1 8.4.2016
12.4.2016CZEOlbertová Jana FOR BIKES cycling team dlouhá trať H1 13.4.2016
5.8.2016CZEOsadčí Pavel Galaxy CykoloŠvec krátká trať E2 9.8.2016
6.4.2016CZEOšmera Jan RoNaKol Pravíkov krátká trať E2 8.4.2016
7.4.2016CZEPajkrtová Michaela BSK Racing dlouhá trať H1 nezaplaceno
6.8.2016CZEPapež Filip Velosport Valenta Scott team krátká trať A2 nezaplaceno
8.5.2016CZEPaštyka Jiří krátká trať A2 29.5.2016
26.7.2016CZEPavlíková Ivana Třebíč krátká trať H2 28.7.2016
7.8.2016CZEPegač Radek Atrex Brno krátká trať C2 nezaplaceno
15.3.2016CZEPeltan Zdeněk Cyklo Jiřička dlouhá trať D1 17.3.2016
12.7.2016CZEPeňáček Miroslav Půjčovna kol Lednice krátká trať D2 7.8.2016
12.7.2016CZEPidrman Miroslav MTB HOROMĚŘICE krátká trať E2 28.7.2016
24.3.2016CZEPolák Martin Cyklo Atom cycling team dlouhá trať C1 8.4.2016
12.4.2016CZEPolívková Kája FOR BIKES cycling team dlouhá trať H1 13.4.2016
24.7.2016CZEPospíšil Drahomír TJ Spartak Třebíč krátká trať D2 nezaplaceno
15.2.2016CZEProcházka Bronislav Nilfisk ALTO pro cycling dlouhá trať C1 nezaplaceno
12.4.2016CZEPutschögl Jan Galaxy Stevens Cyklošvec krátká trať C2 15.4.2016
5.4.2016CZERaba Tomáš PRODOLI Racing Team dlouhá trať D1 8.4.2016
5.8.2016CZERadek Dohnalek dlouhá trať C1 9.8.2016
12.4.2016CZERegula Jakub FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 13.4.2016
16.7.2016CZERompala Lukáš MTB HOROMĚŘICE krátká trať B2 28.7.2016
15.7.2016CZERychlý Josef krátká trať C2 nezaplaceno
3.8.2016CZEŠarafín Marek Bike team Porsche Olomouc krátká trať C2 nezaplaceno
31.7.2016CZEŠaroun Libor CKK Znojmo krátká trať C2 4.8.2016
8.4.2016CZEScheithauer Jaroslav TRIsáci krátká trať B2 15.4.2016
10.8.2016CZESedláček Martin Kraličáci krátká trať B2 12.8.2016
13.6.2016CZEŠidlo Ondřej krátká trať B2 nezaplaceno
28.7.2016CZEŠimůnek Radim Toblerone Hatex Team dlouhá trať C1 4.8.2016
1.8.2016CZEŠindelář Milan CK Vinohradské šlapky krátká trať D2 4.8.2016
6.8.2016CZEŠiroký Miloš krátká trať C2 10.8.2016
6.8.2016CZEŠiroký Štěpán krátká trať M3 10.8.2016
9.4.2016CZESkoták Miroslav CykloHobby Rynárec krátká trať D2 15.4.2016
30.7.2016CZESláma Jiří krátká trať D2 4.8.2016
21.3.2016CZESmola Lukáš Galaxy Cyklošvec dlouhá trať A1 8.4.2016
7.4.2016CZESouček Jiří Cyklo Atom cycling team dlouhá trať C1 8.4.2016
24.3.2016CZESoukup Josef Cyklo Atom cycling team dlouhá trať B1 8.4.2016
5.8.2016CZEŠrot Radek HM Sport Český Krumlov krátká trať E2 9.8.2016
12.4.2016CZEStaněk ml. Tomáš A1 U6M nezaplaceno
10.5.2016CZEŠtěpán Jiří WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ krátká trať M3 10.5.2016
1.8.2016CZEStrádal Milan NHU Balinka krátká trať C2 4.8.2016
19.7.2016CZEStrnad Ivo BMC SKIBIKECENTRUM.CZ krátká trať D2 nezaplaceno
14.7.2016CZESvoboda Stanislav nkt cables cyclinkk team krátká trať D2 nezaplaceno
5.8.2016CZESvoboda Tomaš krátká trať A2 9.8.2016
8.8.2016CZESvoboda Miroslav Kbely cycling team krátká trať E2 11.8.2016
31.7.2016CZESvobodová Jarmila CKK Znojmo krátká trať F2 4.8.2016
2.8.2016CZETinka Petr TINKOV MTB krátká trať A2 4.8.2016
2.8.2016CZETinka Pavel TINKOV MTB krátká trať A2 4.8.2016
2.8.2016CZETinka Pavel TINKOV MTB krátká trať C2 4.8.2016
12.4.2016CZETrnka Dominik FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 13.4.2016
29.3.2016CZETuháček Milan TO EUROPE PEKSPORT krátká trať D2 8.4.2016
1.8.2016CZEVáclavík Jan HINTON Racing České Budějovice krátká trať B2 4.8.2016
9.8.2016CZEValentová Tereza SINTESI PRIMA-DONNA krátká trať Z2 nezaplaceno
7.4.2016CZEVeselá Kateřina TJ Spartak Třebíč krátká trať H2 15.4.2016
12.4.2016CZEVeselý Miloš FOR BIKES cycling team dlouhá trať C1 13.4.2016
3.8.2016CZEVogal Jan krátká trať B2 7.8.2016
8.4.2016CZEVondrák Václav BSK Racing dlouhá trať B1 15.4.2016
7.8.2016CZEVopálenský Martin Velosport Valenta Scott Team dlouhá trať C1 11.8.2016
8.4.2016CZEVosáhlo Roman www.vikingfootwear.cz dlouhá trať C1 2.5.2016
21.7.2016CZEVostal Petr energetikastaveb.com dlouhá trať C1 28.7.2016
18.7.2016CZEVrána Jiří krátká trať C2 28.7.2016
29.3.2016CZEVrbka Tomáš Cyklo Atom cycling team dlouhá trať D1 8.4.2016
2.8.2016CZEVýmola Petr Cyklotrenink.com dlouhá trať B1 4.8.2016
24.2.2016CZEWeiner Christian Bike Sport Ansbach dlouhá trať A1 nezaplaceno
29.7.2016CZEŽáčková Jana BSK racing krátká trať F2 4.8.2016
27.2.2016CZEZástava Karel Aisin Písek krátká trať C2 17.3.2016
6.8.2016CZEZima Ota Kellys Bikeranch team dlouhá trať B1 9.8.2016
5.8.2016CZEZourek Pavel PBV MTB Brno krátká trať D2 9.8.2016
2.2.2016CZEZvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAM dlouhá trať D1 11.2.2016