Startovní listina Dětský MTB cup Libereckého kraje 2016

Statistika přihlášených

Trať
A534
A421
A317
A613
A19
A27
A74
Kategorie
MZ2Žáci 2 - 9 - 10 let18
MZ1Žáci 1 - 7 - 8 let16
ZZ2Žákyně 2 - 9 - 10 let16
MPPředžáci 5 - 6 let10
MMZMladší žáci 11 - 12 let10
OOdrážedla do 4 let9
ZPPředžákyně 5 - 6 let7
MBBobíci do 4 let5
ZZ1Žákyně 1 - 7 - 8 let5
ZMZMladší žákyně 11 - 12 let3
ZSZStarší žákyně 13 - 14 let2
ZBBobice do 4 let2
MSZStarší žáci 13 - 14 let2
Celkem přihlášených105

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.3.2016CZEBažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A5 MZ2 16.3.201651
12.3.2016CZEBažantová Anežka Cyklo Benda A3 ZP 16.3.201652
1.4.2016CZEBělka Lukáš MAGIC Bike Team A6 MMZ 2.4.201669
11.4.2016CZEBohánská Vanesa SKI TEAM LIBEREC A3 ZP 14.4.201694
20.1.2016CZEBulvas Štěpán A3 MP 8.3.201625
20.1.2016CZEBulvasová Izabela A1 O 8.3.201626
5.1.2016CZEBursa Marek LIBEREC A4 MZ1 7.1.201610
29.2.2016CZECebulová Klára BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A5 ZZ2 16.3.201647
1.1.2016CZEČech Ondřej SpinFit Liberec A1 O nezaplaceno0
15.3.2016CZEČerný Filip Cyklo Modlibohov A2 MB 17.3.201654
15.2.2016CZEClaudie Čapková Ivar CS Author Team A5 ZZ2 17.2.201635
30.3.2016CZEDlask Marek Lawi Author Team A5 MZ2 1.4.201665
30.3.2016CZEDlasková Vanda Lawi Author Team A6 ZMZ 1.4.201664
5.4.2016CZEDlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 7.4.201670
27.3.2016CZEDovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice A6 MMZ 6.4.201660
9.4.2016CZEDvořák Matěj BeManiax DDM Větrník A6 MMZ 9.4.201681
3.4.2016CZEFišer Jaroslav A5 MZ2 13.4.201692
21.3.2016CZEFranc Marek Cyklo Benda Team A6 MMZ 23.3.201658
5.4.2016CZEFrydrychová Karolínka BOVELLI A4 ZZ1 12.4.201685
29.12.2015CZEGamba Filip SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A3 MP 6.4.20163
29.12.2015CZEGamba Kryštof SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A1 O nezaplaceno0
2.1.2016CZEHájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A3 MP 27.3.20165
2.1.2016CZEHájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 27.3.20167
13.2.2016CZEHanuš František POCTA - BikeGallery A4 MZ1 17.2.201633
8.3.2016CZEhartychova vanessa ivar cs autor A4 ZZ1 nezaplaceno0
7.1.2016CZEHašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ1 14.4.201693
15.3.2016CZEHavelka Ondřej Cyklo Modlibohov A3 MP 17.3.201653
2.1.2016CZEHavelka Matěj Ivar CS - Author Team A5 MZ2 6.1.20164
16.3.2016CZEHavelková Bára Cyklo Modlibohov A2 ZB 17.3.201655
7.4.2016CZEHendrich Daniel Maximus Expres CZ-Scott Team Kolín A4 MZ1 9.4.201679
7.4.2016CZEHendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team Kolín A7 ZSZ 9.4.201678
12.4.2016CZEHošek Adam ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 nezaplaceno0
11.4.2016CZEHošek Jaroslav Sokol Veltěž A5 MZ2 nezaplaceno0
4.1.2016CZEHroch Vítek BeManiax DDM Větrník A6 MMZ 6.1.20169
19.1.2016CZEIsach Tomáš A3 MP 6.4.201622
19.1.2016CZEIsachová Isabela A1 O 6.4.201623
8.4.2016CZEJelínek Karel BeManiax DDM Větrník A4 MZ1 9.4.201680
7.3.2016CZEJelínek Ondřej Kryštofovo Údolí A4 MZ1 9.3.201649
10.4.2016CZEJešetová Markéta Alupress A5 ZZ2 12.4.201689
10.4.2016CZEJešetová Karolína Alupress A5 ZZ2 12.4.201686
1.1.2016CZEJungwirth Štěpán Dukla Liberec A4 MZ1 6.1.20162
1.1.2016CZEJungwirth František DUKLA Liberec A5 MZ2 6.1.20161
10.4.2016CZEKašpar Matěj BeManiax DDM Větrník A6 MMZ 10.4.201682
29.2.2016CZEKluchová Anežka MAGIC Bike Team A5 ZZ2 1.3.201646
10.1.2016CZEKniha Petr BeManiax DDM Větrník A5 MZ2 9.4.201619
10.1.2016CZEKnihová Kateřina BeManiax DDM Větrník A7 ZSZ 9.4.201620
10.4.2016CZEKnobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM A3 MP 12.4.201683
10.4.2016CZEKnoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM A1 O 12.4.201688
4.2.2016CZEKönigsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE A4 MZ1 16.3.201631
4.2.2016CZEKönigsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE A5 ZZ2 16.3.201632
6.4.2016CZEKotek Radim BeManiax DDM Větrník A7 MSZ 9.4.201675
19.3.2016CZEKrasilov Jiří A5 MZ2 23.3.201656
6.4.2016CZEKratochvíl Václav Cyklo Benda Team A5 MZ2 12.4.201687
10.1.2016CZEKučera Radim BeManiax DDM Větrník A4 MZ1 9.4.201616
8.4.2016CZEKulman Matyáš Skládačky A4 MZ1 nezaplaceno0
11.4.2016CZEKulman Jakub Skládačky A3 MP nezaplaceno0
3.2.2016CZEKussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n/Labem A3 ZP 31.3.201630
6.4.2016CZEKvapil Matyáš A4 MZ1 9.4.201676
6.4.2016CZEKvapil David A4 MZ1 9.4.201677
31.3.2016CZEKyselová Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZMZ nezaplaceno0
31.3.2016CZEKyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 ZZ1 nezaplaceno0
5.4.2016CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A1 O 7.4.201672
5.4.2016CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A3 ZP 7.4.201671
4.3.2016CZELodr Oliver TJ AUTO ŠKODA A2 MB 11.3.201648
10.4.2016CZELoukotka Patrik SAC Atmos Bělá pod Bezdězem A4 MZ1 12.4.201684
28.3.2016CZEMalínský Štěpán Bike Team Jilemnice A5 MZ2 5.4.201661
10.4.2016CZEMelichar Pepa Ivar CS - Author Team A5 MZ2 13.4.201691
2.1.2016CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 26.2.20166
2.1.2016CZEMoulis Lukáš Ivar CS Author Team A2 MB 26.2.20168
18.1.2016CZEPešek Tomáš CK LOKO Rakovník A4 MZ1 nezaplaceno0
18.1.2016CZEPešková Nela CK LOKO Rakovník A2 ZB nezaplaceno0
19.2.2016CZEPetrášek Martin Hostinec U Tří lip A5 MZ2 24.2.201640
5.1.2016CZEPetrof Sofie SK Ještěd A3 ZP 8.1.201615
5.1.2016CZEPetrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ1 8.1.201614
27.3.2016CZEPohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice A5 MZ2 8.4.201659
5.1.2016CZEProcházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 ZP 7.1.201612
5.1.2016CZEProcházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A1 O 7.1.201613
15.2.2016CZERajnoch Marek IVAR CS - AUTHOR TEAM A3 MP 5.4.201637
15.2.2016CZERajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM A5 ZZ2 5.4.201636
6.4.2016CZERoth Richard ADASTRA Sokol Veltěž A5 MZ2 9.4.201673
19.1.2016CZESamec Filip bikeclinic-junior-team A6 MMZ 22.1.201624
11.4.2016CZESedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 12.4.201690
19.2.2016CZEŠefl Jan Hostinec U Tří lip A5 MZ2 24.2.201641
1.2.2016CZESemerád Marek SRAM MITAS TREK Team A1 O 3.2.201629
29.1.2016CZESemerad Marek SRAM MITAS TREK Team A2 MB 3.2.201627
10.1.2016CZESkrbek Jan BeManiax DDM Větrník A7 MSZ 9.4.201617
30.3.2016CZEŠlambor Martin Paklisport A3 MP 1.4.201667
30.3.2016CZEŠlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné v Podj. A5 ZZ2 1.4.201666
30.3.2016CZESmejkal Adam SAMOLEPKY.CZ A5 MZ2 1.4.201663
10.1.2016CZEŠulc Adam BeManiax DDM Větrník A6 MMZ 9.4.201618
6.4.2016CZESzollos Stefan A3 MP 9.4.201674
20.3.2016CZETersl Anna Bikeclinic Junior Team A6 ZMZ 9.4.201657
31.3.2016CZEVáclavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 1.4.201668
17.2.2016CZEVašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž A1 O 26.2.201639
17.2.2016CZEVašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž A4 MZ1 26.2.201638
11.3.2016CZEVaškovská Michaela Magic bike team A5 ZZ2 15.3.201650
23.2.2016CZEVik Matěj Bikeclinic Junior Team A6 MMZ 26.2.201644
23.2.2016CZEViková Hanka Bikeclinic Junior Team A5 ZZ2 26.2.201645
22.2.2016CZEVolejníková Nikola MagicBikeTeam A5 ZZ2 24.2.201642
22.2.2016CZEVolejníková Natálie MagicBikeTeam A5 ZZ2 24.2.201643
31.1.2016CZEVotýpka Štěpán OK BOR A4 MZ1 3.2.201628
14.2.2016CZEVyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 11.3.201634
5.1.2016CZEZelená Lucka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 ZP 1.4.201611
29.3.2016CZEZelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 MB 1.4.201662
10.1.2016CZEZikeš Ota BeManiax DDM Větrník A6 MMZ 9.4.201621