Startovní listina AVG NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON - NÁMĚŠŤ N. O.

Statistika přihlášených

Trať
K111
D59
A21
A11
A31
Kategorie
C2Muži 40 - 49 let29
B2Muži 30 - 39 let20
C1Muži 40 - 49 let18
A1Muži 19 - 29 let14
A2Muži 19 - 29 let14
D2Muži 50 - 59 let14
B1Muži 30 - 39 let12
D1Muži 50 a více let9
M3Junioři 15 - 18 let9
H2Ženy 30 - 39 let6
E2Muži 60 a více let6
F2Ženy 40 a více let5
Z2Ženy 19 - 29 let5
Z3Juniorky 15 - 18 let3
H1Ženy 30 a více let3
Z1Ženy 19 - 29 let3
U9MKluci 7 - 9 let1
MZ1Mladší žáci 11 -12 let1
U6WDívky do 6 let1
Celkem přihlášených173

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
21.4.2015CZEBacílková Lenka Oceloví letci dlouhá trať H1 25.4.201529
10.8.2015CZEBambula Stanislav ČEZ Cyklo Team Tábor dlouhá trať B1 12.8.201531
22.4.2015CZEBartůněk Marek PUSKINAK.CZ krátká trať M3 25.4.2015315
2.8.2015CZEBenda Bob jen tak krátká trať C2 12.8.2015393
3.8.2015CZEBergman Jiří OHL ŽS TEAM krátká trať B2 7.8.2015413
10.8.2015CZEBjalková Tamara SK SKIVELO neslyšících OL krátká trať Z2 nezaplaceno382
28.7.2015CZEBorek Petr VF Bike team krátká trať C2 5.8.2015425
27.4.2015CZEBradáč Daniel FOR BIKES cycling team dlouhá trať C1 29.4.201519
22.2.2015CZEBrehovská Lenka BIKE TEAM VODŇANY krátká trať H2 20.4.2015330
12.7.2015CZEBrzobohatý Zdeněk Kbely cycling team krátká trať B2 26.7.2015410
21.7.2015CZEBugner Pavel dlouhá trať B1 nezaplaceno0
2.4.2015CZEBušek Lukáš Galaxy CykloŠvec krátká trať A2 20.4.2015400
6.8.2015CZEČerná Lenka Sotesport krátká trať H2 10.8.2015448
22.7.2015CZEČíhal Roman krátká trať C2 5.8.2015424
6.8.2015CZECink Lubomír NHU Balinka krátká trať C2 nezaplaceno0
10.7.2015CZEČupová Jana Novatop Ghost krátká trať Z2 12.8.2015386
5.8.2015CZEDimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA krátká trať E2 7.8.2015323
16.4.2015CZEDiviš Jiří CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM krátká trať C2 20.4.2015304
20.7.2015CZEDostál Ivo TRIsáci krátká trať B2 12.8.2015388
27.4.2015CZEEčer Tomáš ATOMBIKE TREK FORBIKES team dlouhá trať B1 29.4.201514
30.3.2015CZEEliášek Martin Galaxy bike Tálín krátká trať B2 20.4.2015409
26.7.2015CZEErdziak Maroš PBV MTB Team Brno dlouhá trať B1 5.8.2015104
5.8.2015CZEFojt Milič CYKLOSPORT CHROPYNĚ dlouhá trať C1 7.8.2015106
23.4.2015CZEFrecer Leoš CKK Znojmo krátká trať C2 25.4.2015327
21.4.2015CZEFrey Mario CT Sauna Bar Horní Cerekev krátká trať D2 25.4.2015308
27.4.2015CZEFrýba Lukáš FOR BIKES cycling team dlouhá trať B1 29.4.201510
20.4.2015CZEGábriš Jan Oceloví letci dlouhá trať D1 25.4.201524
2.8.2015CZEGrygar Jiří Hu Hu Racing Team Opava krátká trať E2 5.8.2015437
20.4.2015CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 25.4.2015107
13.8.2015CZEHájek Pavel Inkospor team krátká trať C2 nezaplaceno0
27.4.2015CZEHakl Filip FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 29.4.20157
27.7.2015CZEHavelka Pavel SK Cyklo Chlubna krátká trať A2 12.8.2015301
9.8.2015CZEHavlíček Miloš CPI Ivančice krátká trať C2 nezaplaceno0
18.4.2015CZEHlinka Petr Z bike team Třeboň krátká trať C2 25.4.2015420
9.8.2015CZEHlinka Ondřej Z biketeam Třeboň krátká trať A2 12.8.2015394
4.8.2015CZEHodáň Petr SK PRIMA POLIČKA krátká trať C2 7.8.2015427
4.8.2015CZEHodáňová Jitka SK PRIMA POLIČKA krátká trať F2 7.8.2015324
5.8.2015CZEHolubovský Zbyněk Galaxy CykloŠvec dlouhá trať A1 14.8.2015120
25.3.2015CZEHomolka Pavel GUMDROP krátká trať D2 20.4.2015307
4.8.2015CZEHorák Radek Mikulov krátká trať B2 12.8.2015387
18.7.2015CZEHradský Lukáš krátká trať A2 26.7.2015402
3.8.2015CZEHrdlička Martin krátká trať A2 7.8.2015405
6.8.2015CZEHrdlička Vlastimil krátká trať B2 12.8.2015450
9.2.2015CZEHyšpler Robin PRODOLI Racing Team dlouhá trať A1 20.4.20154
24.4.2015CZEJáchim Jan Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 3.6.2015442
11.5.2015CZEJaneček Michal Brno dlouhá trať C1 11.5.201517
3.8.2015CZEJarník Jáchym LokalBlok dlouhá trať A1 5.8.2015103
18.5.2015CZEJaroš Nikola Junior Cycling Project Team A2 U9M nezaplaceno0
18.5.2015CZEJarošová Emílie Junior Cycling Project Team A1 U6W nezaplaceno0
4.6.2015CZEJelínková Renáta Třebíč krátká trať H2 20.7.2015447
14.3.2015CZEJílek Richard Bike Team Porsche Olomouc dlouhá trať C1 26.7.2015108
2.8.2015CZEJung Jiří krátká trať A2 nezaplaceno0
7.2.2015CZEJurda Michal Moravské Budějovice krátká trať B2 25.4.2015408
29.7.2015CZEKalhotka Michal krátká trať B2 5.8.2015411
7.5.2015CZEKališ Petr dlouhá trať B1 7.5.20159
15.3.2015CZEKarella Michal GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS dlouhá trať C1 6.5.2015109
26.1.2015CZEKhek Roman Kraken team Dobříšsport krátká trať C2 25.4.2015416
3.8.2015CZEKlimeš Miloš KC Brno krátká trať E2 12.8.2015391
9.2.2015CZEKocmánek Ladislav Relax Olešnice dlouhá trať A1 20.7.2015100
25.7.2015CZEKöhler Richard dlouhá trať C1 nezaplaceno0
3.8.2015CZEKolář Jan Sport-umění-peří krátká trať D2 5.8.2015436
9.4.2015CZEKolda Michal uLiMAni krátká trať C2 20.4.2015419
21.7.2015CZEKolesa Luděk Kbely Cycling Team dlouhá trať D1 5.8.2015113
19.4.2015CZEKopecký Václav GS cyklo team Jistebnice krátká trať C2 25.4.2015421
31.3.2015CZEKOPIC Petr Galaxy Cyklo Švec dlouhá trať D1 20.4.201523
10.8.2015CZEKovář David Cyklošvec Písek krátká trať B2 12.8.2015398
3.4.2015CZEKovářík Tomáš www.vikingfootwear.cz dlouhá trať B1 20.4.20158
9.4.2015CZEKozáková Lucie Galaxy CykloŠvec Stevens krátká trať Z2 14.5.2015320
13.6.2015CZEKracíková Zdena Praha 4 - Vitaland dlouhá trať H1 nezaplaceno0
13.7.2015CZEKrejčí Martin Team Thirty-five krátká trať B2 nezaplaceno0
9.8.2015CZEKrejčí Václav krátká trať D2 12.8.2015399
9.8.2015CZEKremláček Petr Cycles Perfecta Ivančice krátká trať A2 nezaplaceno0
22.4.2015CZEKřepela Luděk očka krátká trať D2 25.4.2015385
4.8.2015CZEkrob jiří bernard hliník dlouhá trať D1 nezaplaceno0
4.8.2015CZEKubeš Pavel dlouhá trať A1 12.8.2015119
22.2.2015CZEKudlák Tomáš BIKE TEAM VODŇANY dlouhá trať A1 20.4.2015101
2.8.2015CZEKünstner Jaroslav Horokolo-Jundrov krátká trať D2 5.8.2015435
17.7.2015CZEKutina Josef Ckk znojmo krátká trať A2 26.7.2015401
13.4.2015CZELaňka Karel Písek dlouhá trať C1 20.4.201516
9.8.2015CZELeitermann David Spona Teplice dlouhá trať C1 12.8.2015118
9.4.2015CZELinhart Jaromír CT Sauna bar Horní Cerekev krátká trať D2 20.4.2015432
11.6.2015CZELízner Martin Říčany krátká trať C2 21.6.2015423
29.7.2015CZELos Petr krátká trať B2 nezaplaceno0
9.2.2015CZEMašát Milan BS Joma Jindřichův Hradec krátká trať D2 20.4.2015431
29.7.2015CZEMatlášková Jana Cyklo Jiřička dlouhá trať H1 5.8.201530
5.8.2015CZEMertenová Kateřina Kellys Bikeranch team dlouhá trať Z1 7.8.2015117
9.8.2015CZEMusil Jiří krátká trať C2 12.8.2015389
10.7.2015CZEMusil Josef dlouhá trať D1 5.8.2015115
23.4.2015CZENavrkal Michal CKK ZNOJMO krátká trať B2 25.4.2015303
27.7.2015CZENekuža Jiří krátká trať B2 nezaplaceno0
7.8.2015CZENovák Jan krátká trať A2 12.8.2015395
2.8.2015CZENovák Vladimír GS cyklo team Jistebnice krátká trať C2 10.8.2015326
21.4.2015CZENováková Veronika Oceloví Letci dlouhá trať Z1 25.4.201528
4.8.2015CZENovakova Kristyna GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 7.8.2015319
4.8.2015CZENovakova Nikola GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 7.8.2015318
4.8.2015CZENovotný František AC Sparta Praha Cycling Akademie dlouhá trať B1 5.8.201512
21.4.2015CZEObšíl Tomáš CT Sauna Bar Horní Cerekev krátká trať A2 25.4.2015403
5.8.2015CZEOdehnal Zdeněk dlouhá trať D1 10.8.2015116
20.4.2015CZEOšmera Jan RoNaKol Pravíkov krátká trať E2 25.4.2015321
26.3.2015CZEOtepka Filip Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 20.4.2015313
4.8.2015CZEPalásek Igor CBASE Brno dlouhá trať C1 nezaplaceno0
3.8.2015CZEPartl Ondřej UNIQA Jihlava dlouhá trať A1 nezaplaceno0
10.8.2015CZEPastrnek Pavel SK SKIVELO neslyšících OL krátká trať B2 nezaplaceno384
22.4.2015CZEPavelka Vladimír CKK Znojmo krátká trať E2 25.4.2015322
4.6.2015CZEPavlíková Ivana Třebíč krátká trať H2 20.7.2015449
9.8.2015CZEPegač Radek Atrex Brno krátká trať C2 nezaplaceno0
4.4.2015CZEPeltan Zdeněk Cyklo Jiřička dlouhá trať D1 20.4.201526
17.5.2015CZEPeňáček Miroslav Půjčovna kol Lednice krátká trať D2 14.8.2015328
23.2.2015CZEPešková Radka BIKE TEAM VODŇANY krátká trať H2 20.4.2015329
23.2.2015CZEPeták Libor BIKE TEAM VODŇANY krátká trať C2 20.4.2015417
23.2.2015CZEPeták Martin BIKE TEAM VODŇANY krátká trať C2 20.4.2015418
23.2.2015CZEPeták Jakub Bike team Vodňany dlouhá trať A1 20.4.20155
23.2.2015CZEPetáková Veronika Bike team Vodňany krátká trať Z3 20.4.2015317
4.8.2015CZEPidrman Miroslav MTB HOROMĚŘICE krátká trať E2 7.8.2015438
21.4.2015CZEPikl Vladan Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 6.5.2015311
21.4.2015CZEPikl Vladan Z Bike Team Třeboň krátká trať C2 6.5.2015422
22.4.2015CZEPikl Martin Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 6.5.2015314
21.4.2015CZEPinďák Jiří Kooperativa dlouhá trať D1 25.4.201525
13.4.2015CZEPivec Vlastislav BS Joma Jindřichův Hradec dlouhá trať C1 20.4.201518
5.8.2015CZEPokorný Jan krátká trať C2 7.8.2015430
23.2.2015CZEPolanský Ondřej Bike Team Vodňany krátká trať M3 20.4.2015312
10.8.2015CZEProcházka Jiří SK Skivelo neslyšících Olomouc krátká trať B2 nezaplaceno383
3.2.2015CZEPutschögl Jan Galaxy Stevens Cyklošvec krátká trať B2 20.4.2015332
13.4.2015CZERaba Tomáš PRODOLI Racing Team dlouhá trať D1 20.4.201522
27.4.2015CZERegula Jakub FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 29.4.20152
5.8.2015CZEŘezáčová Petra krátká trať F2 10.8.2015446
21.4.2015CZEŘíha Kryštof Z bike team Třeboň krátká trať M3 25.4.2015316
4.8.2015CZERompala Lukáš MTB HOROMĚŘICE krátká trať B2 7.8.2015414
30.7.2015CZERotnágl Pavel LonerTeam dlouhá trať B1 14.8.2015121
5.8.2015CZERybařík Pavel MTB Svijany Tábor dlouhá trať B1 7.8.201513
2.8.2015CZEŠamalík Zdenek PBV MTB TEAM Brno krátká trať B2 nezaplaceno0
27.4.2015CZEŠaroun Libor CKK Znojmo krátká trať C2 28.4.2015302
2.8.2015CZESedlacek Michal Židlochovice krátká trať B2 7.8.2015412
2.8.2015CZEŠibral Jirka SK Kolis krátká trať C2 5.8.2015426
2.8.2015CZEŠimůnek Radim Toblerone Hatex Team krátká trať C2 12.8.2015392
16.4.2015CZESkoták Miroslav CykloHobby Rynárec krátká trať D2 20.4.2015433
2.8.2015CZESláma Jiří krátká trať D2 5.8.2015333
15.7.2015CZESlámová Jitka očka krátká trať F2 20.7.2015444
10.8.2015CZESmejkal Roman krátká trať B2 12.8.2015390
2.8.2015CZESochor Ladislav Galaxy Cyklošvec krátká trať A2 5.8.2015404
7.8.2015CZESojčík Pavel krátká trať A2 nezaplaceno0
5.8.2015CZEStrádal Milan NHU Balinka krátká trať C2 7.8.2015428
27.7.2015CZESuchánek Jiří VELOSPORT Valenta SCOTT Team dlouhá trať C1 nezaplaceno0
4.8.2015CZEŠulová Veronika krátká trať Z2 12.8.2015396
22.4.2015CZESvoboda Michael dlouhá trať A1 14.5.2015102
23.4.2015CZESvoboda Leoš CKK Znojmo EthicSport krátká trať D2 25.4.2015306
23.4.2015CZESvobodová Jarmila CKK Znojmo krátká trať F2 25.4.2015325
5.8.2015CZETinka Petr TINKOV MTB krátká trať M3 7.8.2015441
5.8.2015CZETinka Pavel TINKOV MTB krátká trať A2 7.8.2015406
5.8.2015CZETinka Pavel TINKOV MTB krátká trať C2 7.8.2015429
3.8.2015CZETrubák Jiří KAMECHY bikes krátká trať C2 12.8.2015397
27.4.2015CZETruksa Jakub FOR BIKES cycling team dlouhá trať A1 29.4.20153
16.4.2015CZETuháček Milan TO EUROPE PEKSPORT krátká trať D2 20.4.2015305
14.4.2015CZETybitancl Lukáš JH Cycling dlouhá trať B1 20.4.201511
26.7.2015CZEVacík Petr PRESTIGE ETHICSPORT dlouhá trať A1 nezaplaceno0
5.8.2015CZEVáclavíček Rostislav Synerga Bike Team krátká trať C2 nezaplaceno0
22.4.2015CZEVaclík Marek Z Bike Team Třeboň krátká trať M3 28.4.2015443
20.4.2015CZEVaňková Tereza MKV sport dlouhá trať Z1 25.4.201527
24.7.2015CZEVávrů Ladislav PBV MTB TEAM Brno dlouhá trať C1 5.8.2015110
27.7.2015CZEVávrů Vojtěch PBV MTB TEAM Brno A3 MZ1 nezaplaceno0
22.4.2015CZEVeselá Kateřina Cycling krátká trať H2 25.4.2015331
29.7.2015CZEVeselovský Vlastimil CykloVeselovský Kuřim dlouhá trať C1 5.8.2015111
20.4.2015CZEVeselý Miloš Cycling dlouhá trať C1 28.4.201520
3.8.2015CZEVondrová Marie krátká trať Z2 5.8.2015440
6.8.2015CZEVopálenský Martin Velosport Valenta Scott Team dlouhá trať C1 12.8.201515
3.4.2015CZEVosáhlo Roman www.vikingfootwear.cz dlouhá trať C1 20.4.201521
26.3.2015CZEVostal Petr energetikastaveb.com dlouhá trať C1 2.5.2015112
22.2.2015CZEZástava Pavel BIKE TEAM VODŇANY dlouhá trať A1 20.4.20156
26.1.2015CZEZástava Karel Aisin Písek krátká trať C2 25.4.2015415
5.8.2015CZEZemek Jan Max Gluteus MTB Team krátká trať A2 7.8.2015407
4.8.2015CZEZima Ota Kellys Bikeranch team dlouhá trať B1 7.8.2015105
29.7.2015CZEZvolská Alena krátká trať F2 5.8.2015445
29.7.2015CZEZvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAM krátká trať D2 5.8.2015434