Startovní listina SpinFit Dětský MTB cup Libereckého kraje 2015

Statistika přihlášených

Trať
A437
A323
A521
A613
A710
A16
A25
Kategorie
ZZ1Žákyně 1 7- 8 let19
MZ1Žáci 1 7- 8 let18
MPPředžáci 5 - 6 let17
MZ2Žáci 2 9 - 10 let14
ZMZMladší žákyně 11 -12 let7
MSZStarší žáci 13 - 14 let7
ZZ2Žákyně 2 9 - 10 let7
MMZMladší žáci 11 -12 let6
ZPPředžákyně 5 - 6 let6
OOdrážedla6
ZBBobice 0 - 4 let4
ZSZStarší žákyně 13 - 14 let3
MBBobíci 0 - 4 let1
Celkem přihlášených115

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.4.2015CZEBažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A4 MZ1 14.4.201555
11.4.2015CZEBažantová Anežka Cyklo Benda A3 ZP 14.4.201554
15.4.2015CZEBlaho Ladislav MadBike Liberec DDM Větrník A7 MSZ 21.4.201572
18.4.2015CZEBlechová Lucie A6 ZMZ nezaplaceno0
19.1.2015CZEBöhm Matyáš Sokol Veltěž A5 MZ2 18.2.201518
30.1.2015CZEBredler Matyáš KC Kooperativa SG Jablonec n.N. A7 MSZ 5.2.201511
24.1.2015CZEBulvas Štěpán A3 MP 1.2.20158
24.1.2015CZEBulvasová Izabela A1 O 1.2.20159
18.2.2015CZEBursa Marek LIBEREC A3 MP 22.2.201525
18.2.2015CZEBursová Adina LIBEREC A4 ZZ1 24.2.201526
8.3.2015CZEČapková Claudie IVAR CS AUTHOR TEAM A4 ZZ1 11.3.201530
20.4.2015CZEČerná Ester BIKE TEAM DEBŘ A1 O 21.4.201564
20.4.2015CZEČerný Marek BIKE TEAM DEBŘ A4 MZ1 21.4.201563
14.4.2015CZECHloupek Josef IVAR CS AUTHOR TEAM A5 MZ2 15.4.201556
20.4.2015CZEDlask Marek Lawi Author Team A4 MZ1 22.4.201578
20.4.2015CZEDlasková Vanda Lawi Author Team A5 ZZ2 22.4.201577
13.4.2015CZEDlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 ZZ1 15.4.201557
2.3.2015CZEDoležal Tomáš IVAR CS-AUTHOR TEAM A6 MMZ 17.4.201558
18.2.2015CZEDovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice A5 MZ2 6.3.201529
5.4.2015CZEDrbohlavová Eliška Bikeclinic Junior Team A6 ZMZ 14.4.201552
19.1.2015CZEDušek Jakub Horní Hanychov A4 MZ1 nezaplaceno0
18.1.2015CZEDušková Kateřina Horní Hanychov A5 ZZ2 nezaplaceno0
15.4.2015CZEDvořák Matěj MadBike Liberec DDM Větrník A5 MZ2 21.4.201569
12.4.2015CZEDvořák Matěj BeManiax DDM Větrník A5 MZ2 nezaplaceno0
20.1.2015CZEGamba Filip SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A1 O 9.4.201548
19.4.2015CZEHadrava Antonín Kotě Team A4 MZ1 21.4.201565
14.2.2015CZEHájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A3 MP 11.3.201532
14.2.2015CZEHájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 11.3.201531
17.4.2015CZEHanykova Adelka Orbea A4 ZZ1 nezaplaceno0
26.2.2015CZEHartychová Vanessa IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 ZZ1 nezaplaceno0
18.4.2015CZEhartychova vanessa ivar cs A4 ZZ1 nezaplaceno0
26.2.2015CZEHartychová Nicole IVAR CS - AUTHOR TEAM A7 ZSZ nezaplaceno0
18.4.2015CZEhartychova nicole ivar cs A7 ZSZ nezaplaceno0
15.3.2015CZEHašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 ZP 25.3.201535
5.3.2015CZEHendrich Daniel Maximus Expres CZ-Scott Team Kolín A4 MZ1 9.4.201545
5.3.2015CZEHendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team Kolín A6 ZMZ 9.4.201544
30.3.2015CZEHorák Mikuláš ČKS SKI JILEMNICE A1 O 24.4.201591
20.4.2015CZEHoráková Amálie ČKS SKI JILEMNICE A4 ZZ1 24.4.201592
19.1.2015CZEHošek Jaroslav Sokol Veltěž A5 MZ2 18.2.201517
21.4.2015CZEHradecký Tomáš SK Ještěd A4 MZ1 24.4.201590
15.4.2015CZEHroch Vítek MadBike Liberec DDM Větrník A6 MMZ 21.4.201566
15.4.2015CZEHubečka Tomáš MadBike Liberec DDM Větrník A7 MSZ 21.4.201570
19.4.2015CZEHynek Matěj ADASTRA Sokol Veltěž A4 MZ1 22.4.201576
19.4.2015CZEHynek Jonáš ADASTRA Sokol Veltěž A5 MZ2 22.4.201575
20.4.2015CZEIsach Tomáš A2 MB 21.4.201562
10.4.2015CZEJedličková Adéla AUTOKARLOV A2 ZB nezaplaceno0
10.4.2015CZEJedličková Nela AUTOKARLOV A4 ZZ1 nezaplaceno0
19.4.2015CZEJelínek Ondřej A3 MP 22.4.201582
20.2.2015CZEJungwirth Štěpán DUKLA Liberec A4 MZ1 24.2.20152
20.2.2015CZEJungwirth František DUKLA Liberec A5 MZ2 24.2.20151
19.1.2015CZEKadlecová Zuzana ADASTRA Cycling Team A7 ZSZ nezaplaceno0
24.2.2015CZEKniha Petr CK KOLOKRAM Junior Team A5 MZ2 3.3.201528
24.2.2015CZEKnihová Kateřina CK KOLOKRAM Junior Team A6 ZMZ 3.3.201527
21.4.2015CZEKnobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM A3 MP 22.4.201580
21.4.2015CZEKnoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM A1 O 22.4.201579
19.1.2015CZEKolmanová Adéla Sportkids A3 ZP nezaplaceno0
23.3.2015CZEKönigsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE A3 MP 4.4.201540
23.3.2015CZEKönigsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE A4 ZZ1 4.4.201541
19.1.2015CZEKrál Kryštof ADASTRA Sokol Veltěž A5 MZ2 18.2.201519
19.1.2015CZEKuchařová Pavlína A5 ZZ2 18.2.201521
19.1.2015CZEKuchařová Evelína A4 ZZ1 18.2.201520
20.4.2015CZEKussmannová Nelly Ústí nad Labem A3 ZP 20.4.201561
21.3.2015CZEKyselová Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZMZ nezaplaceno0
21.3.2015CZEKyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 ZZ1 nezaplaceno0
10.3.2015CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A2 ZB 13.3.201534
12.4.2015CZELienert Patrik Bikeclinic junior team A5 MZ2 14.4.201553
1.4.2015CZELubas Jan SKI klub Jablonec n.N. A4 MZ1 nezaplaceno0
25.1.2015CZEMalát Šimon CORE Factory racing team A3 MP nezaplaceno0
25.1.2015CZEMalát Marek A4 MZ1 nezaplaceno0
13.4.2015CZEMalínský Štěpán Bike Team Jilemnice A4 MZ1 21.4.201560
19.1.2015CZEMišoňová Veronika ADASTRA Sokol Veltěž A6 ZMZ nezaplaceno0
26.3.2015CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM A3 MP 28.3.201538
19.1.2015CZENovotná Aneta ADASTRA Sokol Veltěž A6 ZMZ nezaplaceno0
19.1.2015CZENovotný Lukáš ADASTRA Sokol Veltěž A3 MP nezaplaceno86
20.1.2015CZEPetrášek Martin Hostinec U Tří lip A5 MZ2 1.2.20157
30.3.2015CZEPetrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ1 1.4.201539
21.4.2015CZEPetrof Sofie SK Ještěd A3 ZP 24.4.201589
11.3.2015CZEPrchlík Kryštof MT Hrádek team A7 MSZ 13.3.201533
22.3.2015CZEProcházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 ZB 25.3.201537
18.1.2015CZERajnoch Marek Ceskehory.cz A3 MP 20.1.20154
18.1.2015CZERajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM A4 ZZ1 20.1.20153
23.2.2015CZERozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 MMZ 21.4.201573
23.2.2015CZERozsypalová Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 21.4.201574
19.1.2015CZESamec Filip bikeclinic-junior-team A5 MZ2 21.1.20155
24.3.2015CZESchäfer Josef ČKL Harrachov A3 MP nezaplaceno0
24.3.2015CZESchäferová Magdaléna ČKL Harrachov A4 ZZ1 nezaplaceno0
20.1.2015CZEŠefl Jan Hostinec U Tří lip A4 MZ1 1.2.20156
15.4.2015CZESkrbek Jan MadBike Liberec DDM Větrník A7 MSZ 21.4.201567
30.3.2015CZEŠlambor Martin PAKLISPORT Jablonné v Podj. A3 MP 9.4.201547
30.3.2015CZEŠlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné v Podj. A4 ZZ1 9.4.201546
22.2.2015CZESmejkal Adam SAMOLEPKY.CZ A4 MZ1 nezaplaceno0
15.4.2015CZEŠpanihel Samuel MadBike Liberec DDM Větrník A7 MSZ 21.4.201571
12.3.2015CZEStarý Maxmilián KAMA3 A3 MP 25.3.201536
20.4.2015CZEStránský Ondřej STPA CZ A3 MP 22.4.201583
14.3.2015CZESvatuška Jakub Bikeclinic junior team A5 MZ2 9.4.201549
14.3.2015CZESvatušková Markéta Bikeclinic junior team A4 ZZ1 9.4.201543
20.4.2015CZETomín Adam grossby junior A6 MMZ 22.4.201581
14.4.2015CZEUlrich Matyáš SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM A3 MP nezaplaceno0
14.4.2015CZEUlrich Gwyneth Kate SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM A2 ZB 18.4.201559
6.4.2015CZEVáclavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 ZZ1 11.4.201551
15.2.2015CZEVašíček Adam Hrádek nad Nisou A4 MZ1 17.2.201516
13.2.2015CZEVik Matěj Bikeclinic Junior Team A6 MMZ 17.2.201514
13.2.2015CZEViková Hanka Bikeclinic Junior Team A4 ZZ1 17.2.201515
22.2.2015CZEVilém Štěpán Harcov A3 MP 22.4.201584
22.2.2015CZEVilémová Eliška Harcov A5 ZZ2 22.4.201585
6.4.2015CZEVladimír SKRBEK Horizont 13:00 A4 MZ1 9.4.201550
16.2.2015CZEVolejníkova Natálie A5 ZZ2 19.2.201523
16.2.2015CZEVolejníková Nikola A5 ZZ2 19.2.201522
21.1.2015CZEVotýpka Štěpánek OK Jiskra Nový Bor A3 MP 22.2.201524
10.2.2015CZEVyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 ZZ1 12.2.201512
28.3.2015CZEWalterová Aneta Waltříci A1 O 8.4.201542
23.3.2015CZEWERNER DAVID Liberec A4 MZ1 nezaplaceno0
29.1.2015CZEZelená Lucka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 ZP 12.2.201513
18.1.2015CZEZeman Radim Bike & Ski Bakajda A6 MMZ 1.2.201510
15.4.2015CZEZikeš Ondřej MadBike Liberec DDM Větrník A7 MSZ 21.4.201568