Startovní listina Dětský MTB cup 2013

Statistika přihlášených

Trať
B17
D13
E14
C12
F7
A7
Kategorie
MPPředžáci (5 - 6 let)11
MZ2Žáci 2 (9 -10 let)8
ZZ1Žákyně 1 (8 - 7 let)7
ZMZMladší žákyně (11-12 let)7
MMZMladší žáci (11-12 let)7
ZPPředžákyně (5 - 6 let)6
ZSZStarší žákyně (13-14 let)6
MZ1Žáci 1 (8 - 7 let)5
ZZ2Žákyně 2 (9 - 10 let)5
MBBobíci (1 - 4 roky)5
ZBBobice (1 - 4 roky)2
MSZStarší žáci (13-14 let)1
Celkem přihlášených70

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
8.3.2013CZEAbrahamová Zuzana E ZMZ 12.3.201325
18.2.2013CZEBlechová Lucie D ZZ2 nezaplaceno0
7.4.2013CZEČástek Josef D MZ2 nezaplaceno0
13.2.2013CZEChoma David Českéhory.cz B MP 12.4.201356
13.2.2013CZEChoma Lukáš Českéhory.cz C MZ1 12.4.201355
28.2.2013CZEDaněk Jakub IVAR CS - AUTHOR team E MMZ 8.3.201321
28.2.2013CZEDaňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR team E ZMZ 8.3.201322
19.3.2013CZEDoležal Tomáš IVAR CS-AUTHOR TEAM D MZ2 12.4.201357
17.3.2013CZEDušek Jakub Horní Hanychov B MP 12.4.201358
17.3.2013CZEDušková Kateřina Horní Hanychov C ZZ1 12.4.201359
18.2.2013CZEFarský Jakub Rudá Hvězda Oldřichov C MZ1 19.2.201317
1.4.2013CZEFrnka Matěj F MSZ 4.4.201339
5.3.2013CZEHanyk Roman LO Sokol Jablonec nad Jizerou D MZ2 12.4.201353
5.3.2013CZEHanyk Michal LO Sokol Jablonec nad Jizerou E MMZ 12.4.201354
4.2.2013CZEHoryna Matěj Školní sportovní klub Lučany nad Nisou D MZ2 6.2.20133
31.3.2013CZEHübner Richard Rychnov B MP 5.4.201335
31.3.2013CZEHübnerová Laura Rychnov A ZB 5.4.201336
4.4.2013CZEJablunková Romana F ZSZ 5.4.201342
6.3.2013CZEJanáček Filip E MMZ nezaplaceno0
7.4.2013CZEJanata Jeník BiJa A MB 10.4.201351
26.3.2013CZEJanatová Zdeňka BiJa B ZP 10.4.201350
18.3.2013CZEJedlánková Martina ALPINE PRO AUTHOR TEAM E ZMZ 6.4.201331
4.2.2013CZEJungwirth Štěpán DUKLA Liberec B MP 6.2.20132
4.2.2013CZEJungwirth František DUKLA Liberec C MZ1 6.2.20131
7.4.2013CZEKareisová Jana CYKLOFIT MTB Liberec C ZZ1 10.4.201352
5.2.2013CZEKolmanová Adéla A ZB nezaplaceno0
12.3.2013CZEKrál Kryštof ADASTRA Sokol Veltěž C MZ1 9.4.201328
13.3.2013CZEKřemen Denis Školní sportovní klub Lučany n,N B MP 19.3.201329
13.3.2013CZEKřemenová Natálie Školní sportovní klub Lučany n,N E ZMZ 19.3.201330
29.3.2013CZEKrinwaldová Lucie skimb C ZZ1 nezaplaceno0
5.2.2013CZEKřížová Veronika Sokol Veltěž F ZSZ 9.4.20139
4.4.2013CZEKubátová Dominika IVAR CS-AUTHOR TEAM F ZSZ 9.4.201349
5.4.2013CZEKuchařová Pavlína C ZZ1 9.4.201343
4.2.2013CZEKyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM B ZP 9.4.201347
4.2.2013CZEKyselová Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM D ZZ2 9.4.201348
9.3.2013CZELangerová Adéla B ZP 14.3.201327
16.2.2013CZELangová Eliška Školní sportovní klub Lučany nad Nisou C ZZ1 19.3.201316
16.2.2013CZELangová Alžběta Školní sportovní klub Lučany nad Nisou D ZZ2 19.3.201315
6.3.2013CZELubas Jan SKI klub Jablonec n.N. B MP 9.3.201324
7.4.2013CZEMarksová Karolína IVAR CS – AUTHOR Team E ZMZ 11.4.201344
4.2.2013CZEMišoňová Veronika ADASTRA Sokol Veltěž D ZZ2 9.4.20135
4.2.2013CZEMišoňová Magdalena ADASTRA Cycling Team E ZMZ 9.4.20134
8.4.2013CZENýdrle Miloslav ELEVEN RUBENA TEST TEAM B MP 9.4.201345
8.4.2013CZENýdrlová Nela ELEVEN RUBENA TEST TEAM C ZZ1 9.4.201346
8.4.2013CZEPařík Vojtěch IVAR CS-Author team D MZ2 nezaplaceno0
13.2.2013CZERajnoch Marek IVAR CS - AUTHOR TEAM A MB 14.2.201313
13.2.2013CZERajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM B ZP 14.2.201314
5.3.2013CZERolencová Vanessa šsk Lučany F ZSZ 19.3.201323
9.2.2013CZERydval Adam Cyklo Klub Vysoké nad Jizerou A MB 12.2.201311
9.2.2013CZERydval Stěpán Cyklo Klub Vysoké nad Jizerou E MMZ 12.2.201312
1.4.2013CZESchäfer Josef ČKL Harrachov A MB nezaplaceno0
1.4.2013CZESchäferová Magdaléna ČKL Harrachov B ZP nezaplaceno0
7.4.2013CZESchovanec jan mš beruška B MP nezaplaceno0
7.4.2013CZESchovanec Jaroslav zš vrchlického D MZ2 nezaplaceno0
31.3.2013CZEŠtencl Vojtěch B MP 4.4.201338
31.3.2013CZEŠtencl Ondřej C MZ1 4.4.201337
4.2.2013CZEStránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM B ZP 11.2.20136
4.2.2013CZEStránský Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM D MZ2 11.2.20137
8.3.2013CZEŠulc David Bike & Ski Bakajda E MMZ nezaplaceno26
4.2.2013CZEŚvarcová Kristina Dobré Krmení Josefuv Dul E ZMZ 13.3.20138
29.3.2013CZETůma Vojtěch Liberec B MP 3.4.201333
29.3.2013CZETůmová Aneta Liberec C ZZ1 3.4.201334
21.3.2013CZEVaníčková Tereza IVAR CS - AUTHOR TEM F ZSZ 31.3.201332
2.4.2013CZEVojtěch Lukáš simlstaj B MP 4.4.201340
2.4.2013CZEVojtěch Tomáš simlstaj A MB 4.4.201341
19.2.2013CZEVykypěl Šimon List 2000 E MMZ 27.2.201318
19.2.2013CZEVykypěl Matouš List 2000 E MMZ 27.2.201319
19.2.2013CZEVykypělová Karolína List 2000 F ZSZ 27.2.201320
5.2.2013CZEZeman Radim Bike & Ski Bakajda D MZ2 31.3.201310
8.3.2013CZEZemanová Kristýna Ivar CS - Author Team D ZZ2 nezaplaceno0