Startovní listina ELEVEN Dětský MTB cup 2018

Statistika přihlášených

Trať
A3trať 311
A5trať 511
A4trať 411
A6trať 62
A7trať 72
A1trať 11
Kategorie
MPPředžáci 5 - 6 let9
MZ1Žáci 1 - 7 - 8 let9
MZ2Žáci 2 - 9 - 10 let7
ZZ2Žákyně 2 - 9 - 10 let4
ZPPředžákyně 5 - 6 let2
MSZStarší žáci 13 - 14 let2
ZZ1Žákyně 1 - 7 - 8 let2
ZMZMladší žákyně 11 - 12 let1
ODOdstrkovadla holky do 4 let1
MMZMladší žáci 11 - 12 let1
Celkem přihlášených38

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
7.1.2018CZEBenes Adam 2011 bez tymu trať 4 MZ1 10.1.2018
7.1.2018CZEBondy Štěpán 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 4 MZ1 16.1.2018
7.1.2018CZEČech Ondřej 2014 SpinFit Liberec trať 1 OD nezaplaceno
9.1.2018CZECichák Mikuláš 2010 superior cyklofit team Liberec trať 4 MZ1 nezaplaceno
18.1.2018CZEDlouhý Matouš 2008 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 5 MZ2 nezaplaceno
8.1.2018CZEDostál Marek 2013 trať 3 MP nezaplaceno
7.1.2018CZEFamfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka trať 3 ZP 9.1.2018
7.1.2018CZEFamfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka trať 4 ZZ1 9.1.2018
7.1.2018CZEGamba Filip 2011 SUPERIOR BITTERS CYKLOFIT TEAM trať 4 MZ1 8.1.2018
9.1.2018CZEHašková Kateřina 2009 SUPERIOR BITTERS CYKLOFIT TEAM trať 5 ZZ2 nezaplaceno
18.1.2018CZEHavel Matěj 2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 3 MP nezaplaceno
15.1.2018CZEHofman Eliáš 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 MMZ nezaplaceno
11.1.2018CZEHolec Daniel 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 4 MZ1 nezaplaceno
11.1.2018CZEJelínek Bruno 2013 Dukla Liberec trať 3 MP nezaplaceno
10.1.2018CZEJelínek Ondřej 2009 Dukla Liberec trať 5 MZ2 nezaplaceno
18.1.2018CZEJohn Antonín 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 nezaplaceno
18.1.2018CZEJohn Eduard 2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 nezaplaceno
7.1.2018CZEKudrna Matyáš 2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 3 MP 16.1.2018
7.1.2018CZEKudrna Tomáš 2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 5 MZ2 16.1.2018
8.1.2018CZELánová Karolína 2008 trať 5 ZZ2 nezaplaceno
7.1.2018CZELodr Oliver 2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 3 MP 8.1.2018
7.1.2018CZEMoulis Lukáš 2012 Ivar CS Author Team trať 3 MP nezaplaceno
7.1.2018CZEMoulis Ondřej 2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 nezaplaceno
7.1.2018CZEMrklas štěpán 2013 Mihoko Rádlo trať 3 MP nezaplaceno
7.1.2018CZEPetrák Tobias 2011 Pocta trať 4 MZ1 9.1.2018
18.1.2018CZEPetrof Johana 2008 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 5 ZZ2 nezaplaceno
19.1.2018CZEPokorná Adéla 2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 5 ZZ2 nezaplaceno
17.1.2018CZEPosledník Matouš 2005 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 7 MSZ 21.1.2018
7.1.2018CZEProcházková Kateřina 2013 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 3 ZP 8.1.2018
7.1.2018CZEProcházková Martina 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 4 ZZ1 8.1.2018
12.1.2018CZEŠalanda Adam 2010 Patry Cycling Team Třešť trať 4 MZ1 16.1.2018
7.1.2018CZESemerád Marek 2012 SRAM MITAS TREK team trať 3 MP nezaplaceno
22.1.2018CZESoukup Vojta 2005 SKC TUFO Prostějov trať 7 MSZ nezaplaceno
8.1.2018CZETomeš Roman 2011 SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU trať 4 MZ1 10.1.2018
18.1.2018CZETřeska Lukáš 2010 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 4 MZ1 nezaplaceno
7.1.2018CZEVašíček Robin 2012 Adastra Sokol Veltěž trať 3 MP nezaplaceno
7.1.2018CZEVašíček Denis 2008 Adastra Sokol Veltěž trať 5 MZ2 nezaplaceno
9.1.2018CZEVyhnisová Viktorie 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 ZMZ nezaplaceno