Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
T42 km17
T2500 m6
T52,5 km5
T1100 m3
Kategorie
SZ2Školáci 2 - dívky 9-11 let6
SMŠkoláci - chlapci 6-8 let6
PM2Předškoláci - chlapci 3-5 roky5
SZŠkoláci - dívky 6-8 let4
SZ3Školáci 3 - dívky 12- 15 let4
PMPředškoláci - chlapci 1-2 roky2
SM3Školáci 3 - chlapci 12- 15 let1
PZPředškoláci - dívky 1-2 roky1
PZ2Předškoláci - dívky 3-5 let1
SM2Školáci 2 - chlapci 9-11 let1
Celkem přihlášených31

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
4.1.2018CZEBáča Dominik 2016 KMV 100 m PM 6.1.2018
3.1.2018CZEBozetický Denis 2010 2 km SM 8.1.2018
4.1.2018CZEFajfrová Michaela 2005 2,5 km SZ3 nezaplaceno
3.1.2018CZEHubalkova Michaela 2008 2 km SZ2 14.1.2018
13.1.2018CZEJansa Šimon 2013 KoHal 500 m PM2 nezaplaceno
3.1.2018CZEJansa Matěj 2011 KoHal 2 km SM nezaplaceno
4.1.2018CZEJeřábek Michal 2011 KSK Koldín 2 km SM 4.1.2018
3.1.2018CZEKaplanová Tereza 2006 KSK Koldín 2,5 km SZ3 4.1.2018
3.1.2018CZEKlusoňová Milena 2008 VK Choceň 2 km SZ2 8.1.2018
3.1.2018CZEKollerová Rozárie 2012 2 km SZ 6.1.2018
3.1.2018CZEKosár Adrian 2011 Dětské ZOO 2 km SM 6.1.2018
3.1.2018CZEKosárová Kristýna 2013 Dětské ZOO 500 m PZ2 6.1.2018
3.1.2018CZEKučera Jaroslav 2013 Skřítci z borovic 500 m PM2 9.1.2018
3.1.2018CZEKučerová Barbora Ellen 2009 Skřítci z borovic 2 km SZ2 9.1.2018
3.1.2018CZEMacháček Vítek 2012 AC Choceň 2 km SM 8.1.2018
3.1.2018CZEMacháčková Kateřina 2009 AC Choceň 2 km SZ2 8.1.2018
20.1.2018CZEMolt Miroslav 2016 100 m PM nezaplaceno
15.1.2018CZEPouzar Daniel 2015 500 m PM2 nezaplaceno
15.1.2018CZEPouzar Filip 2013 500 m PM2 nezaplaceno
3.1.2018CZERozlílek Jan 2012 2 km SM 4.1.2018
3.1.2018CZEŠtarman Jáchym 2014 500 m PM2 4.1.2018
3.1.2018CZEŠtaudová Liliana 2016 100 m PZ 8.1.2018
5.1.2018CZEŠtrup Tomáš 2005 2,5 km SM3 8.1.2018
5.1.2018CZEŠtrupová Eliška 2008 2 km SZ2 8.1.2018
4.1.2018CZESuchánková Barbora 2011 2 km SZ 6.1.2018
4.1.2018CZESuchánková Tereza 2004 Suchánci 2,5 km SZ3 6.1.2018
2.1.2018CZEVojáček Prokop 2009 2 km SM2 nezaplaceno
2.1.2018CZEVojáčková Natálie 2007 2 km SZ2 nezaplaceno
4.1.2018CZEZemanová Karolína 2005 KSK Koldín 2,5 km SZ3 8.1.2018
3.1.2018CZEZítková Edita 2010 KSK Koldín 2 km SZ 4.1.2018
3.1.2018CZEZítková Simona 2011 KSK Koldín 2 km SZ 4.1.2018