Startovní listina JESENICKÝ SUROVEC - 19. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D50 km64
K25 km46
Kategorie
MMuži 28
M3Muži 40 - 49 let22
M2Muži 30 - 39 let16
M4Muži 50 - 59 let13
D9Odvážné děti 11-14 let9
M1Muži 19 - 29 let8
M5Muži 60 a více let3
ZŽeny 19 a více let3
D11Kadetky 15 - 16 let2
JMJunioři 17- 18 let2
D10Kadeti 15 - 16 let2
Z1Ženy 19 - 29 let1
Z3Ženy 40 a více let1
Celkem přihlášených110

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
16.10.2017CZEBačáková Radka 1983 VSK FTVS Praha. 25 km Z 17.10.2017231
11.10.2017CZEBaslík Radek 1979 50 km M2 13.10.201722
15.10.2017CZEBednár Jan 1979 50 km M2 17.10.201738
15.10.2017CZEBeneš Radek 1975 Polti.cz 50 km M3 nezaplaceno59
5.9.2017CZEBeneš Radek 1970 ViR 50 km M3 10.10.20171
13.10.2017CZEBína Jiří 1965 25 km M 17.10.2017226
12.10.2017CZEBradáč Vojtěch 1986 Toi Toi cykloklub Slaný 50 km M2 nezaplaceno56
14.9.2017SVKBrišš Filip 1988 ŠŠK GLS 50 km M1 2.10.20174
2.10.2017CZEBruckner Filip 2006 Bikeclinic junior team 25 km D9 19.10.2017240
2.10.2017CZEBruckner Radek 1972 25 km M 19.10.2017239
9.10.2017CZEBudjač Petr 1986 Žatec 25 km M 10.10.2017214
12.10.2017CZECelerin Ivan 1963 50 km M4 13.10.201724
5.9.2017CZEČerný Josef 1977 MTB Nežichov 50 km M3 2.10.20172
1.10.2017CZEChrudimsky Radek 1982 Česká spořitelna 50 km M2 17.10.20179
9.10.2017CZEChytil Tomáš 1995 Six Monkeys 50 km M1 10.10.201718
13.10.2017CZEDobrý Lukáš 2005 CK LOKO Rakovník 25 km D9 13.10.2017227
14.10.2017CZEDoležal Jiří 1992 SportRaces-IsaacTeam 50 km M1 17.10.201737
5.10.2017CZEDrengubák Josef 1949 SKP Most 50 km M5 17.10.201714
6.10.2017CZEDrunecký Tomáš 1964 Kola Štorek Řevnice 25 km M 9.10.2017209
2.10.2017CZEDušek Ladislav 1955 Ještěři 50 km M5 5.10.201712
9.10.2017CZEEftimov Jan 1976 SIX MONKEYS 50 km M3 17.10.201717
15.10.2017CZEElbadri Jakub 2005 Bikeclinic junior tým 25 km D9 17.10.2017230
15.10.2017CZEElbadri Abdalla Ali 1968 Alltraning 25 km M 17.10.2017229
27.9.2017CZEFrajkovský Jakub 1975 D&C Power 50 km M3 nezaplaceno50
2.10.2017CZEHajný Martin 1986 CYKLOTRENINK.com 50 km M2 5.10.201711
12.9.2017CZEHajský Pavel 1971 PPKA-bike 50 km M3 nezaplaceno47
12.10.2017CZEHanyk Milan 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km M2 17.10.201729
18.9.2017CZEHavlík Pavel 1967 KT Tryskomyš 50 km M4 nezaplaceno48
15.10.2017CZEHendrich Daniel 1973 Expres CZ - Scott team Kolín 50 km M3 20.10.201762
12.10.2017CZEHomolka Dalibor 1958 Bohemie Nový Bor 50 km M4 nezaplaceno58
27.9.2017CZEHouba Miroslav 1977 Barový povaleči 25 km M nezaplaceno236
12.10.2017CZEHovorka Daniel 2001 Symbio+ BMC 25 km D10 13.10.2017224
12.10.2017CZEHovorka Alan 1974 Panda team 50 km M3 13.10.201732
12.10.2017CZEHovorková Aneta 2003 Panda Team Hodkovice 25 km D9 13.10.2017225
16.10.2017CZEHrubý Jaroslav 1955 KL sport Most 50 km M5 17.10.201744
12.10.2017CZEHučko Pavel 1967 SK Nižbor 50 km M4 17.10.201728
1.10.2017CZEHuml Jiří 1956 VELOSPORT Domažlice 25 km M nezaplaceno238
8.10.2017CZEHykl Jaroslav 1961 cyklo krašov 25 km M 13.10.2017211
15.10.2017CZEIstenčin Lukáš 1977 Erste Premier Petr Čech MTB Team 50 km M3 17.10.201740
10.10.2017CZEJabůrek Jan 1992 Stark Cycling Team 50 km M1 nezaplaceno54
2.9.2017CZEJanda David 1987 SK Kola Víšek 25 km M 19.10.2017232
25.9.2017CZEJílek Milan 1959 Hrochomotiva Rakovník 25 km M 13.10.2017207
12.10.2017CZEJoukl Přemysl 1964 Slušnej voddíl 50 km M4 17.10.201727
15.10.2017CZEKabele Petr 1968 50 km M3 nezaplaceno63
13.10.2017CZEKamien Martin 1968 50 km M3 17.10.201735
13.10.2017CZEKamien David 2002 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 25 km D10 17.10.2017228
15.10.2017CZEKlingr Květoslav 1964 Cyklohoral 50 km M4 19.10.201761
25.9.2017CZEKluch Luboš 2000 Kellys BikeRanch Team 25 km JM 17.10.2017206
8.10.2017CZEKotlaba Radim 1975 CZECH OUTDOOR CLUB 50 km M3 nezaplaceno53
10.10.2017CZEKotlík Jiří 1976 CK Loko Rakovník 25 km M 13.10.2017221
10.10.2017CZEKotlíková Eliška 2002 CK Loko Rakovník 25 km D11 13.10.2017220
10.10.2017CZEKotlíková Adéla 2005 CK Loko Rakovník 25 km D9 13.10.2017219
9.10.2017CZEKoutecký Lukáš 1987 Cyklokroužek Žatec 25 km M 10.10.2017216
8.9.2017CZEKronawetter Jiří 1967 25 km M 2.10.2017201
6.10.2017CZEKybikás Zdeněk 1960 Amálka 25 km M 9.10.2017210
4.10.2017CZELandkammer Karel 1961 Cyklobulf 25 km M 19.10.2017241
28.9.2017CZELinc Pavel 1964 50 km M4 nezaplaceno51
10.10.2017CZELopatář Míra 1982 Lopi-pictures 50 km M2 13.10.201721
12.10.2017CZEMarkes Jiří 1987 03probike - Santa Cruz 50 km M2 13.10.201726
1.10.2017CZEMikeš Zdeněk 1962 KL Sport Most 50 km M4 nezaplaceno52
30.9.2017CZEMudrová Šárka 1992 50 km Z1 5.10.20177
12.10.2017CZEMukařovský Michal 1976 POWERKOKOT TEAM 50 km M3 13.10.201731
26.9.2017CZENěmeček Aleš 1991 PROMPT 2 go! team 50 km M1 2.10.20175
25.9.2017CZENoha Jaroslav 1965 25 km M 2.10.2017205
29.9.2017CZENovák Jindřich 1960 originalky.cz 50 km M4 13.10.20176
31.8.2017CZEPavel Miroslav 1959 Litvínov 50 km M4 nezaplaceno45
8.10.2017CZEPavlíček Patrik 2004 CK LOKO Rakovník 25 km D9 17.10.2017213
8.10.2017CZEPavlíček Richard 1976 CK LOKO Rakovník 50 km M3 17.10.201716
12.10.2017CZEPavlik Martin 1978 50 km M2 17.10.201730
12.10.2017SVKPavlik Martin 1978 25 km M nezaplaceno243
9.10.2017CZEPojkarová Jitka 1975 Dexter Cycling 50 km Z3 10.10.201719
3.9.2017CZEPokorný Aleš 1980 25 km M nezaplaceno234
13.10.2017CZEPolcar Petr 1968 origynalky.cz 50 km M3 17.10.201736
2.9.2017CZEPopelková Daniela 1987 BikeGallery 25 km Z nezaplaceno233
12.10.2017CZEProcházka Petr 1979 50 km M2 19.10.201757
11.10.2017CZEPtáček Josef 1973 Stark Cycling Team 50 km M3 13.10.201723
13.10.2017CZEŘeháček Vladimír 1966 Lithium Baggira 50 km M4 17.10.201734
1.10.2017CZERybář Ivo 1980 CK LOKO Rakovník 50 km M2 5.10.20178
11.10.2017CZERytíř Libor 1979 50 km M2 19.10.201755
13.10.2017CZESalaquarda František 1975 03 Probike SANTA CRUZ 50 km M3 17.10.201733
21.9.2017CZESamec Jaroslav 1974 JASA 25 km M 2.10.2017204
21.9.2017CZESamec Filip 2005 bikeclinic-junior-team 25 km D9 2.10.2017203
10.10.2017CZESazama Zdeněk 2000 25 km JM 13.10.2017218
10.10.2017CZESazama, st. Zdeněk 1967 25 km M 13.10.2017217
16.10.2017CZESedláček Pavel 1987 Symbio+ BMC 50 km M2 17.10.201742
10.9.2017CZESerbusová Kateřina 1977 Symbio+ BMC 25 km Z 2.10.2017202
9.10.2017CZESlabý Martin 1983 25 km M 13.10.2017215
17.9.2017CZEŠmigelský Lukáš 1996 Kellys Bike Ranch Team 25 km M nezaplaceno235
12.10.2017CZESoučková Anna 2001 CK LOKO Rakovník 25 km D11 17.10.2017223
16.10.2017CZEStránský Vojtěch 1990 Dexter Cyclnig 50 km M1 17.10.201741
16.10.2017CZEStrejček Pavel 1976 25 km M nezaplaceno246
16.10.2017CZEStrejček Adam 2006 Bikeclinic junior team 25 km D9 nezaplaceno245
2.10.2017CZEStřelec Jindřich 1976 Lonely Ghost 50 km M3 17.10.201710
8.10.2017CZEStrouhal Tomáš 1998 Kellys Bikeranch Team 25 km M 10.10.2017212
5.10.2017CZEŠulc David 1973 Dexter Cycling 50 km M3 13.10.201713
31.8.2017CZESunkovsky Milan 1963 HK Rakovník 50 km M4 nezaplaceno46
10.10.2017CZEŠusta Jan 1985 SYMBIO+ BMC 50 km M2 13.10.201764
10.10.2017CZESvoboda Radek 1969 50 km M3 17.10.201720
15.10.2017CZESvoboda Tomáš 1968 50 km M3 17.10.201739
8.10.2017CZETácha Petr 1965 Dexter cycling 50 km M4 9.10.201715
18.9.2017CZETůma Jiří 1974 Varta 50 km M3 nezaplaceno49
12.10.2017CZEVacek Lukáš 1986 Koloshop Team Teplice 50 km M2 13.10.201725
1.10.2017CZEVedral Miloš 1958 Bikepart.cz 25 km M nezaplaceno237
10.9.2017CZEVejvar Lukáš 1988 Hasiči Kladno 50 km M1 2.10.20173
15.10.2017CZEvermach petr 1987 kola západu slunce 50 km M2 nezaplaceno60
10.10.2017CZEVlček Petr 1971 Vinohradské šlapky 25 km M 13.10.2017222
16.10.2017CZEVojtěch Jonáš 1989 AC Sparta Praha Cycling 50 km M1 17.10.201743
15.10.2017CZEVšetula Matěj 2003 25 km D9 nezaplaceno244
4.10.2017CZEZDENĚK Richard 1966 KBELY CYCLING TEAM 25 km M nezaplaceno242
26.9.2017CZEZelenka Václav 1974 25 km M 2.10.2017208