Startovní listina MTB KRITÉRIUM OKOLO HRADEB 2017 - 3. ročník

Statistika přihlášených

Trať
A240 min55
A150 min43
A330 min36
D42 velké okruhy20
D31 velký okruh20
D22 malé okruhy12
D53 velké okruhy12
D1100 m4
Kategorie
MCMuži C 40 - 49 let43
MBMuži B 30 - 39 let27
MZ1Mladší žáci 10 - 12 let16
MAMuži A 19 - 29 let16
U9Mchlapci 7 - 9 let13
MDMuži D 50 - 59 let12
ZŽeny Z 19 - 35 let10
M3Junioři 15 - 18 let10
FŽeny F 36 a více let9
MZ2Starší žáci 13 - 14 let8
U9MDěvčata 7 - 9 let7
U6WDěvčata do 6 let7
U6MChlapci do 6 let5
ZZ1Mladší žákyně 10 - 12 let4
ZZ2Starší žákyně 13 - 14 let4
MEMuži E 60 a více let4
Z3Juniorky 15 - 18 let3
U4WOdrážedla dívky do 4 let3
U4Modrážedla chlapci do 4 let1
Celkem přihlášených202

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
1.7.2017ČeskoBartáček Jarda 1981 Cykloklub Chýnov 50 min MB 1.7.2017
3.7.2017ČeskoBartůněk David 1971 CK Klokoty 40 min MC nezaplaceno
14.7.2017ČeskoBenda Jan 1976 SK Fit Tábor 40 min MC nezaplaceno
1.7.2017ČeskoBenda Tomáš 1986 Cyklo ATOM cycling team 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoBeran Oldřich 2001 Bike klub Kunžak 30 min M3 1.7.2017
14.7.2017Boháč Zdeněk 1959 40 min MD nezaplaceno
1.7.2017ČeskoBřenda Milan 2006 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoBubla Ladislav 1959 GS cyklo team Jistebnice 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoBušek Lukáš 1989 Biketime Bulls Písek 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoCaha Miloš 1986 Mimoňi 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoCapouch David 1995 APEX-BIKE Klub Tábor 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoCodl Lukáš 1984 Cykloklub Chýnov 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoCoufalová Káťa 2013 Junior Cycling Projekt Team 2 malé okruhy U6W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoCoufalová Barča 2009 Junior Cycling Projekt Team 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoDiviš Jiří 1975 CBC Team 40 min MC 1.7.2017
3.7.2017ČeskoDomin Matyáš 2011 Hvězda Praha 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
1.7.2017ČeskoDušek Martin 2000 GS cyklo team Jistebnice 30 min M3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoDušková Adéla 2008 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoDvořák Vojtěch 1995 CBC Team 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoDvořáková Jana 1989 Malíkovští hadi 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoEbertová Linda 1975 APEX-BIKE Klub Tábor 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoEliášek Martin 1979 Biketime Bulls Písek 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoEybert Daniel 1973 Cykloklub Chýnov 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoFenclová Nikola 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy ZZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoFialová Klára 2006 GS cyklo team Jistebnice 2 velké okruhy ZZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoFilip Tomáš 1975 Cycling Academy Tábor 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoFilip Vojtěch 1988 Cyklo ATOM cycling team 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoFišer Ondřej 1987 Cykloklub Chýnov 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoFošumová Michaela 1971 CBC Team 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoFric František 1959 PRODOLI Racing team 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoGajdoš Jiří 1972 von Jezhkyoff 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoGottwald Jaroslav 1973 PRODOLI Racing team 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoGrym Tadeáš 2001 GS cyklo team Jistebnice 30 min M3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoGrym Martin 1974 GS cyklo team Jistebnice 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHadáček František 1975 GS cyklo team Jistebnice 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHaluška Matěj 2008 Junior Cycling Projekt Team 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHaluška Ondřej 2003 Junior Cycling Projekt Team 3 velké okruhy MZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHanták Vladimír 1973 APEX-BIKE Klub Tábor 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHerink Václav 2010 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHerink Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHlinka Petr 1966 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHořejší Jiří 1973 Cyklo ATOM cycling team 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHorká Veronika 2007 Junior Cycling Projekt Team 2 velké okruhy ZZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHrbek Jiří 2009 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHrbková Tereza 2012 Biketime Bulls Písek 2 malé okruhy U6W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHrdinová Anna 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy ZZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHronek Jaroslav 1980 Biketime Bulls Písek 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 2 malé okruhy U6W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHronková Klára 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy ZZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHruška Pavel 1977 SPLAŠENÝ HRUŠKY 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHrušková Eliška 1987 PRODOLI Racing team 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHynšt František 1979 GS cyklo team Jistebnice 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoHyšpler Robin 1986 PRODOLI Racing team 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoJakeš Tomáš 1975 PRODOLI Racing team 40 min MC 1.7.2017
10.7.2017ČeskoJanata Honza 1977 Pocta Cycling Academy 40 min MC nezaplaceno
1.7.2017ČeskoJaník David 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoJaníková Monika 2010 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoJanů Ladislav 1981 Cykloklub Chýnov 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoJaroš Nikola 2007 BB Racing 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoJarošová Emílie 2009 BB Racing 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoJehně Václav 1971 Cykloklub Chýnov 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoJiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička České Budějovice 40 min MC 1.7.2017
12.7.2017ČeskoKejzlar Stanislav 1977 03 ProBike Santa Cruz 40 min MC nezaplaceno
12.7.2017ČeskoKejzlarová Pavlína 2013 03 ProBike 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
1.7.2017ČeskoKlepal Jan 1989 alltraining.cz 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKníže David 1982 PRODOLI Racing team 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKobes Jan 1979 CBC Team 50 min MB 1.7.2017
26.6.2017ČeskoKoblicová Terezie 2013 Junior cycling projekt team Písek 100 m U4W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKoktavý Jiří 2002 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 30 min M3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKopecká Lenka 1976 GS cyklo team Jistebnice 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKoryťák Michal 1987 American Chance Casinos team 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKoštál Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 30 min M3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKotlínová Simona 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy ZZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKovařík Luboš 1972 Cycling Academy Tábor 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKozáková Lucie 1989 Galaxy CykloŠvec Stevens 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKraus Ondřej 1996 APEX-BIKE Klub Tábor 50 min MA 1.7.2017
12.7.2017ČeskoKraus Tomáš 2006 Cycling Academy Tábor 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
1.7.2017ČeskoKraus Luděk 1965 APEX-BIKE Klub Tábor 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKrejčí jiří 1968 APEX-BIKE Klub Tábor 40 min MC 1.7.2017
12.7.2017ČeskoKrešák Jáchym 2008 Cycling Academy Tábor 1 velký okruh U9M nezaplaceno
12.7.2017ČeskoKrešák Kryštof 2005 Cycling Academy Tábor 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
12.7.2017ČeskoKrešák Kryštof 2005 Cycling Academy Tábor 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
1.7.2017ČeskoKřížová Vlaďka 1988 Cykloklub Chýnov 30 min Z 1.7.2017
14.7.2017ČeskoKuba Filip 2006 CK Příbram Fany Gastro 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
9.7.2017ČeskoKubík Michal 2007 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
1.7.2017ČeskoKubů Pavlína 2000 GS cyklo team Jistebnice 30 min Z3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKudlák Tomáš 1993 Galaxy CykloŠvec Stevens 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoKukla Jan Frank 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoLaňka Karel 1968 Písek 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoLepič Martin 1968 PRODOLI Racing team 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoLintner Pavel 1968 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoLolacher Tomáš 2003 CBC Team 30 min M3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoLukš David 1998 Cyklo ATOM cycling team 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMacháčková Barbora 2002 GS cyklo team Jistebnice 30 min Z3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMacková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMalík Martin 1980 CBC Team 50 min MB 1.7.2017
3.7.2017ČeskoMarek Jan 1999 EUROFOAM SPORT TEAM 30 min M3 nezaplaceno
1.7.2017ČeskoMatásek Jakub 2010 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMaxera Filip 2009 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M 1.7.2017
6.7.2017ČeskoMaxera Filip 2009 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M nezaplaceno
1.7.2017ČeskoMíka Oldřich 1968 Galaxy CykloŠvec Stevens 40 min MC 1.7.2017
12.7.2017ČeskoMikolášek Jan 1993 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 50 min MA nezaplaceno
1.7.2017ČeskoMiňha Petr 1976 GS cyklo team Jistebnice 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMiňhová Zuzana 2008 GS cyklo team Jistebnice 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMráček Jan 1972 Cykloklub Chýnov 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMráček Tomáš 2011 Cykloklub Chýnov 2 malé okruhy U6M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMráčková Lenka 1973 Cykloklub Chýnov 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMráčková Denisa 2003 Cykloklub Chýnov 3 velké okruhy ZZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMrázek Jan 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoMrkvicová Jitka 1980 APEX-BIKE Klub Tábor 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNádvorníková Kateřina 1985 GS cyklo team Jistebnice 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNěmeček Aleš 1991 PROMPT 2 go! team 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNeubauer Filip 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy MZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNovák Václav 1974 GW Jihotrans 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNovák Václav 1961 PROMPT 2 go! team 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNovák Radek 1997 GS cyklo team Jistebnice 50 min MA 1.7.2017
14.7.2017ČeskoNovák Kryštof 2006 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
1.7.2017ČeskoNovák Vladimír 1972 GS cyklo team Jistebnice 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNováková Kristýna 2004 GW Jihotrans 3 velké okruhy ZZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNováková Veronika 1994 PROMPT 2 go! team 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNováková Nikola 1998 GS cyklo team Jistebnice 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNováková Kristýna 1998 GS cyklo team Jistebnice 30 min Z 1.7.2017
1.7.2017ČeskoNovotný Petr 1978 CBC Team 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoOšmera Jan 1954 RoNaKol Pravíkov 30 min ME 1.7.2017
1.7.2017ČeskoPalka Ferdinand 2005 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
12.7.2017ČeskoPazourek Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor 1 velký okruh U9M nezaplaceno
12.7.2017ČeskoPazourková Vilma 2011 Cycling Academy Tábor 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
1.7.2017ČeskoPešička Michal 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy MZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoPetr Jan 2000 GS cyklo team Jistebnice 30 min M3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoPetráková Kamila 1977 APEX-BIKE Klub Tábor 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoPícha Josef 1973 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoPolanský Ondřej 1997 Bike Team Vodňany 50 min MA 1.7.2017
11.7.2017Pošmourný Ondřej 1983 50 min MB nezaplaceno
1.7.2017ČeskoPrágr Michal 1967 Cykloklub Chýnov 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoPříplata Zdeněk 1976 APEX-BIKE Klub Tábor 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoProcházka Stanislav 2004 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy MZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoPrůcha Josef 1971 CBC Team 40 min MC 1.7.2017
12.7.2017Putschögl Jan 1976 CBC team 40 min MC nezaplaceno
1.7.2017ČeskoRaba Tomáš 1965 PRODOLI Racing team 40 min MD 1.7.2017
12.7.2017ČeskoRákosník Luboš 1974 Drahonice 40 min MC nezaplaceno
1.7.2017ČeskoRolník Emil 1981 CBC Team 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRothbauerová Julie 2012 Biketime Bulls Písek 2 malé okruhy U6W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRothbauerová Karolína 2009 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRozev Filip 1977 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRybařík Tomáš 2008 GS cyklo team Jistebnice 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRybařík Pavel 1957 GS cyklo team Jistebnice 30 min ME 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRybařík Ivan 1981 GS cyklo team Jistebnice 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRybaříková Elenka 2011 GS cyklo team Jistebnice 2 malé okruhy U6W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRybaříková Linda 2013 GS cyklo team Jistebnice 100 m U4W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoRyjáček Filip 1975 APEX-BIKE Klub Tábor 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠafařík Petr 1973 GS cyklo team Jistebnice 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠafaříková Klára 2002 GS cyklo team Jistebnice 30 min Z3 1.7.2017
7.7.2017ČeskoSemerád Marek 2012 SRAM MITAS TREK team 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
12.7.2017ČeskoŠimeček David 2005 Cycling Academy Tábor 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
1.7.2017ČeskoŠitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoSkala Matěj 2002 Cykloklub Chýnov 30 min M3 1.7.2017
1.7.2017ČeskoSkalka Pavel 1970 CBC Team 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoSlaba Miroslav 1979 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoSlabý Karel 1975 Biketime Bulls Písek 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠmejkal Jiří 1976 Kola BSP Planá nad Lužnicí 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoSmitka Libor 1979 Cykloklub Chýnov 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoSmola Lukáš 1992 Galaxy CykloŠvec Stevens 50 min MA 1.7.2017
14.7.2017ČeskoSouček David 2013 Junior cycling project team 100 m U4M nezaplaceno
14.7.2017ČeskoSouček Tobias 2009 Junior cycling project team 1 velký okruh U9M nezaplaceno
1.7.2017ČeskoSouček Jiří 1970 Cyklo ATOM cycling team 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoStaněk Pavel 1982 APEX-BIKE Klub Tábor 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠtolcpartová Marta 1968 Cyklo ATOM cycling team 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoStropnický Ondřej 1987 PRODOLI Racing team 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠulc Petr 1968 Biketime Bulls Písek 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠustr Pavel 1966 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoSvačina Lukáš 2005 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠvec Přemek 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠvec Libor 2004 Galaxy CykloŠvec Stevens 3 velké okruhy MZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŠvec Jan 1970 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 40 min MC 1.7.2017
9.7.2017ČeskoŠvejdová JItka 1974 SKK Kladno 30 min F nezaplaceno
10.7.2017ČeskoSzábo Miloš 1981 SYMBIO+ BMC 50 min MB nezaplaceno
1.7.2017ČeskoTichý Daniel 1995 Cykloklub Chýnov 50 min MA 1.7.2017
1.7.2017ČeskoToman Pavel 2005 Biketime Bulls Písek 2 velké okruhy MZ1 1.7.2017
1.7.2017ČeskoTomeček Matěj 2012 GS cyklo team Jistebnice 2 malé okruhy U6M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoTomeček Zdeněk 1979 GS cyklo team Jistebnice 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoTomečková Lucie 1979 GS cyklo team Jistebnice 30 min F 1.7.2017
1.7.2017ČeskoTomečková Barbora 2013 GS cyklo team Jistebnice 100 m U4W 1.7.2017
1.7.2017ČeskoTomečková Tereza 2010 GS cyklo team Jistebnice 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoVácha Pavel 1976 Cykloklub Chýnov 40 min MC 1.7.2017
1.7.2017ČeskoVáclavík Jan 1978 HINTON CB 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoVačlena Ondřej 2000 GS cyklo team Jistebnice 50 min MA 1.7.2017
12.7.2017Holandskovan Driel Aad 1954 30 min ME nezaplaceno
12.7.2017Holandskovan Driel Dennis 1978 TJ Lokomotiv Nymburk 50 min MB nezaplaceno
1.7.2017ČeskoVaněk Alan 1966 Cyklo ATOM cycling team 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoVaverka Matyáš 2009 Junior Cycling Projekt Team 1 velký okruh U9M 1.7.2017
7.7.2017ČeskoVejslík Tobiáš 2011 Pelhřimov 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
7.7.2017ČeskoVejslíková Markéta 1984 Pelhřimov 30 min Z nezaplaceno
1.7.2017ČeskoViktora Jan 1978 SB Cyklo Olympia 50 min MB 1.7.2017
1.7.2017ČeskoVlasatý Vojta 2010 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M 1.7.2017
1.7.2017ČeskoVlasatý Jakub 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy MZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoVrbka Tomáš 1965 Cyklo ATOM cycling team 40 min MD 1.7.2017
1.7.2017ČeskoWitkowski Marek 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy MZ2 1.7.2017
1.7.2017ČeskoŽamboch Milan 1952 APEX-BIKE Klub Tábor 30 min ME 1.7.2017
9.7.2017ČeskoZavadil Libor 1975 VELO DVOŘÁK 40 min MC nezaplaceno
1.7.2017ČeskoZíka Marek 1999 GS cyklo team Jistebnice 30 min M3 1.7.2017
29.6.2017Zvolský Roman 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM 40 min MD 1.7.2017