Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
T32 km131
T2500 m55
T42,5 km37
T1100 m11
T52,5 km7
Kategorie
SZŠkoláci - dívky 6-10 let70
SMŠkoláci - chlapci 6-10 let61
PZ2Předškoláci - dívky 3-5 let29
PM2Předškoláci - chlapci 3-5 let26
SZ2Školáci - dívky 11-14 let24
SM2Školáci - chlapci 11-14 let13
PMPředškoláci - chlapci 1-2 roky7
SZ3Středoškoláci - dívky 15-17 let4
PZPředškoláci - dívky 1-2 roky4
SM3Středoškoláci - chlapci 15-17 let3
Celkem přihlášených241

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
1.8.2017CZEAbsolonová Hana 2012 Špunti na bahně 500 m PZ2 7.8.2017100
1.8.2017CZEAbsolonová Tereza 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017200
18.9.2017CZEAdamec Marek 2006 CC Choceň 2,5 km SM2 19.9.2017400
18.9.2017CZEAdamec Patrik 2009 CC Choceň 2 km SM 19.9.2017201
21.9.2017CZEAdámek Tadeáš 2006 2,5 km SM2 22.9.2017401
21.9.2017CZEAdámková Tamara 2006 2,5 km SZ2 22.9.2017402
2.9.2017CZEAnna Svobodová 2003 2,5 km SZ2 5.9.2017403
1.6.2017CZEBáča Dominik 2016 Krteček Team 100 m PM 2.6.20171
19.6.2017CZEBalcarová Marie 2006 Proficar 2,5 km SZ2 26.7.2017404
4.6.2017CZEBečička Tobiáš 2015 100 m PM 14.7.20172
19.6.2017CZEBeneš Jiří 2010 Proficar 2 km SM 16.8.2017202
19.6.2017CZEBenešová Adéla 2011 2 km SZ 16.8.2017203
1.6.2017CZEBozetický Denis 2010 2 km SM 13.6.2017204
14.8.2017CZECachová Eliška 2016 Gorila 100 m PZ 16.8.20173
24.9.2017CZEChaloupková Anna 2010 Chali trans s.r.o. 2 km SZ 24.9.2017206
24.9.2017CZEChaloupková Aneta 2010 Chali trans s.r.o. 2 km SZ 24.9.2017205
31.8.2017CZECimburek Tomáš 2009 2 km SM 1.9.2017207
30.7.2017CZECoufalová Denisa 2014 TJ Sokol Jehnědí 500 m PZ2 1.8.2017102
30.7.2017CZECoufalová Aneta 2012 TJ Sokol Jehnědí 500 m PZ2 1.8.2017101
29.7.2017CZEDolnik Jan 2012 500 m PM2 10.8.2017230
20.9.2017CZEDoskočilová Laura 2012 Konektum s.r.o. 500 m PZ2 21.9.2017103
29.8.2017CZEDostál David 2009 2 km SM 1.9.2017208
29.8.2017CZEDostálová Daniela 2006 2,5 km SZ2 1.9.2017405
1.6.2017CZEDržmíšek Patrik 2008 2 km SM 13.6.2017209
1.6.2017CZEDržmíšek Jakub 2014 500 m PM2 13.6.2017104
1.6.2017CZEDržmíšková Kristýna 2011 2 km SZ 13.6.2017210
5.8.2017CZEDucháček Matěj 2011 2 km SM nezaplaceno211
21.9.2017CZEDudek Jiří 2009 2 km SM 26.9.2017213
21.9.2017CZEDudek Jan 2009 2 km SM 26.9.2017212
21.9.2017CZEDudková Nina 2007 2 km SZ 26.9.2017214
25.9.2017CZEDudycha Jakub 2005 2,5 km SM2 nezaplaceno406
25.9.2017CZEDudychová Michaela 2008 2 km SZ nezaplaceno215
2.9.2017CZEDvořáčková Nataela 2010 2 km SZ nezaplaceno218
28.8.2017CZEDvořáčková Ema 2011 Šmoulíci 2 km SZ 15.9.2017217
25.9.2017CZEDvořáčková Mariola 2014 500 m PZ2 26.9.2017105
19.9.2017CZEDvořáčková Nataela 2010 2 km SZ 20.9.2017216
22.9.2017CZEDvořák Vojtěch 2010 2 km SM 25.9.2017219
2.9.2017CZEDvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř 2 km SZ 11.9.2017220
22.9.2017CZEDvořáková Veronika 2012 500 m PZ2 25.9.2017106
5.6.2017CZEEliáš Štěpán 2015 100 m PM 13.6.20174
21.9.2017CZEEliáš František 2010 2 km SM 26.9.2017221
21.9.2017CZEEliáš Adam 2006 2,5 km SM2 26.9.2017407
21.9.2017CZEEliášová Jana 2008 2 km SZ 26.9.2017222
12.6.2017CZEFajfr Jan 2009 2 km SM 13.6.2017223
12.6.2017CZEFajfrová Michaela 2005 2,5 km SZ2 13.6.2017408
19.9.2017CZEFibikar Matěj 2012 500 m PM2 20.9.2017107
19.9.2017CZEFibikarová Pavlína 2009 2 km SZ 20.9.2017224
6.9.2017CZEFilip Patrik 2007 2 km SM 8.9.2017225
25.7.2017CZEFoglova Nela 2009 K.S.K 2 km SZ 26.7.2017226
25.9.2017CZEFuchsová Daniela 2009 2 km SZ 27.9.2017228
25.9.2017CZEFuchsová Aneta 2007 2 km SZ nezaplaceno229
25.9.2017CZEFuchsová Daniela 2009 2 km SZ nezaplaceno227
1.6.2017CZEHašková Zuzana 2013 500 m PZ2 27.7.2017108
1.6.2017CZEHašková Barbora 2011 2 km SZ 27.7.2017231
18.9.2017CZEHlaváčková Adéla 2006 Hvězda pardubice 2,5 km SZ2 19.9.2017409
12.9.2017CZEHlávková Adélka 2012 500 m PZ2 12.9.2017109
15.9.2017CZEHloušková Karolínka 2012 500 m PZ2 nezaplaceno110
1.8.2017CZEHolingerová Alenka 2010 2 km SZ 3.8.2017232
1.8.2017CZEHolingerová Bětka 2009 2 km SZ 3.8.2017233
22.9.2017CZEHoráčková Lucie 2006 2,5 km SZ2 26.9.2017410
22.9.2017CZEHoráčková Nikola 2001 2,5 km SZ3 26.9.2017450
1.6.2017CZEHORSKÝ Matěj 2007 HORYMÍRCI 2 km SM 15.6.2017235
1.6.2017CZEHORSKÝ Vojta 2010 HORYMÍRCI 2 km SM 15.6.2017234
1.6.2017CZEHoudek Tobiáš 2014 SRTG Choceň 500 m PM2 7.8.2017111
24.8.2017CZEHubáček Vojtěch 2013 PM2 500 m PM2 29.8.2017112
1.6.2017CZEHubalková Michaela 2008 2 km SZ 26.7.2017236
10.9.2017CZEJaneček Antonín 2014 Gumítci 500 m PM2 10.9.2017113
10.9.2017CZEJanečková Lucie 2016 Gumítci 100 m PZ 10.9.20175
24.9.2017CZEJanespalová Adéla 2010 Myšky 2 km SZ 26.9.2017237
24.9.2017CZEJanespalová Daniela 2010 Myšky 2 km SZ 26.9.2017238
24.9.2017CZEJansa Matěj 2011 2 km SM nezaplaceno239
25.9.2017CZEJasanská Anna 2007 2 km SZ 27.9.2017240
25.9.2017CZEJasanský Jan 2010 2 km SM 27.9.2017241
20.9.2017CZEJavůrek Jan 2009 2 km SM nezaplaceno242
20.9.2017CZEJavůrek Matěj 2006 2,5 km SM2 nezaplaceno411
21.9.2017CZEJelínková Eliška 2014 500 m PZ2 24.9.2017114
5.6.2017CZEJeřábek Michal 2011 KSK Koldín 2 km SM 5.6.2017243
17.9.2017CZEJiruf Šimon 2011 2 km SM 19.9.2017245
17.9.2017CZEJiruf Filip 2008 2 km SM 19.9.2017244
17.9.2017CZEJirufová Veronika 2014 500 m PZ2 19.9.2017115
24.9.2017CZEJukl Antonín 2011 Valhalla gym 2 km SM 26.9.2017246
24.9.2017CZEJuklová Vendula 2008 Valhalla gym 2 km SZ 26.9.2017247
21.8.2017CZEKadlecova Nikol 2010 2 km SZ 22.8.2017248
1.8.2017CZEKadochová Štěpánka 2012 Špunti na bahně 500 m PZ2 7.8.2017116
1.8.2017CZEKadochová Eliška 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017249
16.9.2017CZEKadrmas Martin 2000 DUKLA TEAM 2,5 km SM3 19.9.2017451
13.9.2017CZEKadrmas Marek 2000 DUKLA TEAM 2,5 km SM3 19.9.2017452
1.9.2017CZEKalous Jakub 2009 Kalousovi 2 km SM 5.9.2017250
11.9.2017CZEKalousová Anna 2005 Kalousovi 2,5 km SZ2 12.9.2017412
1.6.2017CZEKaplan Damián 2013 500 m PM2 5.6.2017117
6.9.2017CZEKaplanová Tereza 2006 2,5 km SZ2 6.9.2017413
17.9.2017CZEKlusoňová Míla 2008 2 km SZ 18.9.2017251
14.9.2017CZEKollerová Rozárie 2012 500 m PZ2 15.9.2017118
20.9.2017CZEKomárková Veronika 2009 2 km SZ 24.9.2017252
20.9.2017CZEKomárková Anna 2008 2 km SZ 24.9.2017253
16.9.2017CZEKopecký Šimon 2005 2,5 km SM2 22.9.2017414
28.6.2017CZEKopřivová Nela 2003 2,5 km SZ2 29.6.2017415
10.9.2017CZEKosár Adrian 2011 Dětské ZOO 2 km SM 26.9.2017254
10.9.2017CZEKosárová Kristýna 2013 Dětské ZOO 500 m PZ2 26.9.2017119
18.6.2017CZEKouba Radim 2011 Rybník 2 km SM 26.7.2017264
18.6.2017CZEKoubová Elen 2009 ISCAREX Česká Třebová 2 km SZ 26.7.2017265
11.9.2017CZEKratochvíl Lukáš 2013 500 m PM2 27.9.2017120
11.9.2017CZEKratochvíl Šimon 2010 2 km SM 27.9.2017255
21.9.2017CZEKrejsa Sebastian 2012 500 m PM2 22.9.2017121
20.9.2017CZEKříž Miguel 2015 100 m PM 25.9.20176
1.8.2017CZEKřížová Anita 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017256
16.9.2017CZEKroulíková Aneta 2002 2,5 km SZ3 22.9.2017453
8.9.2017CZEKubík Jiří 2005 2,5 km SM2 13.9.2017416
14.9.2017CZEKubová Karolína 2009 2 km SZ 15.9.2017257
14.9.2017CZEKubová Nela 2005 2,5 km SZ2 15.9.2017417
1.9.2017CZEKučera Jaroslav 2013 Skřítci z borovic 500 m PM2 11.9.2017122
31.7.2017CZEKučera Jiří 2008 2 km SM 1.8.2017258
21.8.2017CZEKučerová Zdeňka 2011 2 km SZ 22.8.2017259
1.9.2017CZEKučerová Barbora Ellen 2009 Skřítci z borovic 2 km SZ 11.9.2017261
21.8.2017CZEKučerová Jana 2008 2 km SZ 22.8.2017260
31.7.2017CZEKučerová Tereza 2006 2,5 km SZ2 1.8.2017418
22.9.2017CZEKunčická Mia 2015 100 m PZ 25.9.20177
22.9.2017CZEKunčická Claudinka 2012 500 m PZ2 25.9.2017123
25.9.2017CZELipavský Matěj 2009 2 km SM 27.9.2017262
17.9.2017CZEMacháček Vítek 2012 500 m PM2 18.9.2017124
17.9.2017CZEMacháčková Kateřina 2009 2 km SZ 18.9.2017263
29.7.2017CZEMarcinkova Tereza 2014 500 m PZ2 1.8.2017125
12.8.2017CZEMartincová Nikol 2009 2 km SZ 19.9.2017266
18.9.2017CZEMartincová Ellen 2012 500 m PZ2 19.9.2017126
25.9.2017CZEMatějka Alex 2015 100 m PM 26.9.20178
21.9.2017CZEMatějka Jířa 2011 Hovňouskové 2 km SM 22.9.2017267
25.9.2017CZEMatějková SOFIE 2012 500 m PZ2 26.9.2017128
25.9.2017CZEMatějková Rozálie 2010 2 km SZ 26.9.2017268
21.9.2017CZEMatějkova Emča 2013 Hovňouskové 500 m PZ2 22.9.2017127
24.9.2017CZEMichalčák Matěj 2000 Gladiátor race team 2,5 km SM3 nezaplaceno454
25.9.2017CZEMikulecká Dora 2011 2 km SZ 26.9.2017270
13.9.2017CZEMikulecká Melinda 2012 Tygřice Choceň 500 m PZ2 21.9.2017129
13.9.2017CZEMikulecká Melissa 2008 Tygřice Choceň 2 km SZ 21.9.2017269
25.9.2017CZEMikulecká Eva 2013 500 m PZ2 26.9.2017130
12.9.2017CZEMiškolci Tadeáš 2010 SRTG Česká Třebová 2 km SM 15.9.2017271
25.9.2017CZEMoravec Adam 2016 Zlobivý a zlobivější 100 m PM 26.9.20179
25.9.2017CZEMoravec Matěj 2012 Zlobivý a zlobivější 500 m PM2 26.9.2017131
4.6.2017CZEMoravkova Nikola 2013 500 m PZ2 6.6.2017132
26.7.2017CZEMotyčka Matouš 2008 2 km SM 27.7.2017272
17.8.2017CZENečasová Markéta 2011 2 km SZ 18.8.2017273
17.8.2017CZENečasová Nikol 2009 2 km SZ 18.8.2017274
1.6.2017CZENěmcová Adéla 2006 2,5 km SZ2 2.6.2017419
21.9.2017CZENešpořík Šimon 2008 2 km SM 22.9.2017275
11.9.2017CZENovotná Šárka 2004 2,5 km SZ2 12.9.2017420
24.9.2017CZENovotná Pavlína 2009 loko 2 km SZ nezaplaceno332
6.6.2017CZEOrlík Filip 2012 500 m PM2 26.9.2017133
6.6.2017CZEOrlíková Gabriela 2012 500 m PZ2 26.9.2017134
6.6.2017CZEOrlíková Daniela 2010 2 km SZ 26.9.2017277
1.9.2017CZEPártlová Amálka 2011 pproma Choceň 2 km SZ 5.9.2017278
20.9.2017CZEPavličková Anita 2014 SRTG Choceň 500 m PZ2 21.9.2017135
24.9.2017CZEPelinková Kateřina 2004 2,5 km SZ2 27.9.2017421
24.9.2017CZEPelinková Kristýna 2002 2,5 km SZ3 27.9.2017455
16.9.2017CZEPetr Jan 2013 4P3 500 m PM2 25.9.2017136
16.9.2017CZEPetr Daneil 2011 4P3 2 km SM 25.9.2017279
25.9.2017CZEPilátová Lucie 2008 Lucie a Jaromír Pilátovi 2 km SZ 26.9.2017280
1.8.2017CZEPinkas Jan 2012 Špunti na bahně 500 m PM2 7.8.2017137
1.8.2017CZEPinkas Jiří 2010 Špunti na bahně 2 km SZ 7.8.2017281
6.9.2017CZEPinkasová Klára 2010 2 km SZ 12.9.2017282
6.9.2017CZEPinkasová Kateřina 2007 2 km SZ 12.9.2017283
18.6.2017CZEPospíšil Jan 2008 2 km SM 20.6.2017284
1.9.2017CZEPospíšil Horymír 2012 Genaro 500 m PM2 20.9.2017138
18.6.2017CZEPospíšilová Vendula 2010 2 km SZ 20.6.2017285
9.6.2017CZEPour Jakub 2010 2 km SM 14.6.2017286
11.9.2017CZEPouzar Filip 2013 500 m PM2 18.9.2017139
18.9.2017CZEPřívratský Filip 2008 2 km SM 20.9.2017287
2.9.2017CZEProkopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř 2 km SZ 6.9.2017288
10.9.2017CZEProroková Lucie 2007 Angry Wolves 2 km SZ 14.9.2017289
18.9.2017CZEPROVAZNÍK PAVEL 2010 2 km SM 25.9.2017290
18.9.2017CZEPROVAZNIK TOMAŠ 2006 2,5 km SM2 25.9.2017422
25.9.2017CZEPrudič Vít 2009 2 km SM 26.9.2017291
25.9.2017CZEPrudičová Tereza 2006 2,5 km SZ2 26.9.2017423
2.9.2017CZEŘeháková Martina 2003 2,5 km SZ2 5.9.2017424
20.9.2017CZERejman David 2011 2 km SM 25.9.2017292
31.7.2017CZERobenek Mikuláš 2012 Oucmaňáci 500 m PM2 7.8.2017140
31.7.2017CZERobenek Kryštof 2009 Oucmaňáci 2 km SM 7.8.2017293
9.9.2017CZERolenec Vojtěch 2014 500 m PM2 11.9.2017141
9.9.2017CZERolenec Lukáš 2005 2,5 km SM2 11.9.2017425
12.9.2017CZERozlílek Jan 2012 500 m PM2 13.9.2017142
18.9.2017CZERusiňák Antonín 2008 2 km SM 19.9.2017294
18.9.2017CZERusiňáková Eva 2007 2 km SZ 19.9.2017295
18.9.2017CZERůžička Vojtěch 2015 100 m PM 18.9.201710
21.9.2017CZERychtecká Barbora 2005 2,5 km SZ2 22.9.2017426
4.7.2017CZESáblíková Marie 2005 - 2,5 km SZ2 14.7.2017427
16.8.2017CZESaňák Jonáš 2009 2 km SM 17.8.2017296
25.9.2017CZEŠeda Jaroslav 2008 2 km SM 26.9.2017297
25.9.2017CZEsehnalová julie 2012 500 m PZ2 26.9.2017143
25.9.2017CZEsehnalová agáta 2006 2,5 km SZ2 26.9.2017428
21.9.2017CZEŠejbl Petr 2012 Kališťáci 500 m PM2 nezaplaceno144
21.9.2017CZESejkora Štepán 2006 2,5 km SM2 24.9.2017429
21.9.2017CZESejkorová Anežka 2009 2 km SZ 24.9.2017298
30.8.2017CZESilný Dominik 2014 Siláci 500 m PM2 8.9.2017145
18.9.2017CZEŠklíba Štěpán 2008 2 km SM 22.9.2017299
18.9.2017CZEŠklíba Martin 2012 500 m PM2 22.9.2017146
26.7.2017CZESkřivánek Vašík 2013 500 m PM2 4.8.2017147
26.7.2017CZESkřivánek Pepík 2010 2 km SM 4.8.2017300
14.9.2017CZESlivova Kristýna 2009 2 km SZ 14.9.2017301
14.9.2017CZESlivova Sofie 2012 500 m PZ2 14.9.2017148
25.9.2017CZEŠmerdová Nella 2006 Východní horda 2,5 km SZ2 27.9.2017430
18.9.2017CZESponarova Martina 2010 2 km SM nezaplaceno302
2.9.2017CZEStaněk Mikuláš 2014 500 m PM2 nezaplaceno149
2.9.2017CZEStaněk Filip 2010 2 km SM nezaplaceno303
14.9.2017CZEŠtanglerová Lucie 2012 Salamovi 500 m PZ2 15.9.2017150
14.9.2017CZEŠtanglerová Alice 2009 Salamovi 2 km SZ 15.9.2017304
15.6.2017CZEStárek Radim 2013 KSK Koldín, z.s. 500 m PM2 19.6.2017151
15.6.2017CZEStárková Sofie 2008 KSK Koldín, z.s. 2 km SZ 19.6.2017305
24.9.2017CZESTOJANOVÁ NICOL 2010 VALHALLA GIRLS 2 km SZ 25.9.2017306
24.9.2017CZESTOJANOVÁ SIMONA 2010 VALHALLA GIRLS 2 km SZ 25.9.2017307
24.9.2017CZESTOJANOVÁ JESSICA ROSE 2006 VALHALLA GIRLS 2,5 km SZ2 25.9.2017431
18.9.2017CZEStříhavková Anežka 2014 Choceň 500 m PZ2 24.9.2017152
26.7.2017CZEStrouhalová Aneta 2004 2,5 km SZ2 7.8.2017432
2.9.2017CZESvoboda Jan 2010 2 km SM 5.9.2017308
14.9.2017CZESyrovátka Adam 2010 2 km SM 14.9.2017311
14.9.2017CZESyrovátka Matyás 2008 2 km SM 14.9.2017309
14.9.2017CZESyrovátka Vít 2011 2 km SM 14.9.2017310
7.9.2017CZETomeš Jan 2008 2 km SM 10.9.2017312
7.9.2017CZETomešová Karolína 2011 2 km SZ 10.9.2017313
11.9.2017CZEUhlíř Viliam 2009 2 km SM 13.9.2017314
8.7.2017CZEVaněk Kryštof 2006 SpartanGym 2,5 km SM2 14.7.2017433
14.9.2017CZEVanická Lucie 2011 zlověstné koroptve 2 km SZ 15.9.2017315
14.9.2017CZEVanická Julie 2011 zlověstné koroptve 2 km SZ 15.9.2017316
8.7.2017CZEVaňková Barbora 2009 2 km SZ 14.7.2017317
25.7.2017CZEVilimek Jan 2007 2 km SM 7.8.2017318
14.9.2017CZEVincenc Dominik 2008 2 km SM 20.9.2017319
14.9.2017CZEVincenc Ondřej 2005 2,5 km SM2 nezaplaceno434
17.9.2017CZEVodstrčil Vít 2010 2 km SM 19.9.2017320
22.9.2017CZEVodstrčilová Alice 2007 2 km SZ 26.9.2017321
24.9.2017CZEZáleská Lucie 2008 2 km SZ 26.9.2017322
22.9.2017CZEZáleský Ondřej 2010 2 km SM 25.9.2017323
2.6.2017CZEZatloukal Filip 2005 2,5 km SM2 2.6.2017435
2.6.2017CZEZatloukalová Tereza 2002 2,5 km SZ3 2.6.2017456
29.8.2017CZEZelinková Veronika 2009 2 km SZ 1.9.2017324
2.6.2017CZEZeman Tonda 2011 Ksk Koldín 2 km SM 2.6.2017328
24.9.2017CZEZeman Vilík 2007 GanielCZ 2 km SM 26.9.2017326
2.6.2017CZEZeman Kuba 2008 2 km SM 2.6.2017325
24.9.2017CZEZeman Jindra 2007 GanielCZ 2 km SM 26.9.2017327
4.7.2017CZEZemanová Karolína 2005 - 2,5 km SZ2 14.7.2017436
21.9.2017CZEZemanova Aneta 2015 Ksk Koldin 100 m PZ nezaplaceno11
8.9.2017CZEZemanová Zuzka 2009 Rastafary 2 km SZ 11.9.2017329
24.8.2017CZEZítková Stella 2014 500 m PZ2 25.8.2017153
2.6.2017CZEZítková Edita 2010 KSK Koldín 2 km SZ 2.6.2017330
2.6.2017CZEZítková Simona 2011 KSK Koldín 2 km SZ 2.6.2017331