Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
TT72
Kategorie
SZŠkoláci - dívky 6-10 let22
SMŠkoláci - chlapci 6-10 let19
SZ2Školáci - dívky 11-14 let8
PZ2Předškoláci - dívky 3-5 let8
PM2Předškoláci - chlapci 3-5 let8
PMPředškoláci - chlapci 1-2 roky3
SM2Školáci - chlapci 11-14 let2
PZPředškoláci - dívky 1-2 roky1
SZ3Středoškoláci - dívky 15-17 let1
Celkem přihlášených72

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
1.8.2017CZEAbsolonová Tereza 2010 Špunti na bahně T SZ 7.8.2017
1.8.2017CZEAbsolonová Hana 2012 Špunti na bahně T PZ2 7.8.2017
1.6.2017CZEBáča Dominik 2016 Krteček Team T PM 2.6.2017
19.6.2017CZEBalcarová Marie 2006 Proficar T SZ2 26.7.2017
4.6.2017CZEBečička Tobiáš 2015 T PM 14.7.2017
19.6.2017CZEBeneš Jiří 2010 Proficar T SM 16.8.2017
19.6.2017CZEBenešová Adéla 2011 T SZ 16.8.2017
1.6.2017CZEBozetický Denis 2010 T SM 13.6.2017
14.8.2017CZECachová Eliška 2016 Gorila T PZ 16.8.2017
30.7.2017CZECoufalová Aneta 2012 TJ Sokol Jehnědí T PZ2 1.8.2017
30.7.2017CZECoufalová Denisa 2014 TJ Sokol Jehnědí T PZ2 1.8.2017
1.6.2017CZEDržmíšek Patrik 2008 T SM 13.6.2017
1.6.2017CZEDržmíšek Jakub 2014 T PM2 13.6.2017
1.6.2017CZEDržmíšková Kristýna 2011 T SZ 13.6.2017
5.8.2017CZEDucháček Matěj 2011 T SM nezaplaceno
5.6.2017CZEEliáš Štěpán 2015 T PM 13.6.2017
12.6.2017CZEFajfr Jan 2009 T SM 13.6.2017
12.6.2017CZEFajfrová Michaela 2005 T SZ2 13.6.2017
25.7.2017CZEFoglova Nela 2009 K.S.K T SZ 26.7.2017
29.7.2017CZEGajdošova Marketa 2011 T SZ 10.8.2017
1.6.2017CZEHašková Barbora 2011 T SZ 27.7.2017
1.6.2017CZEHašková Zuzana 2013 T PZ2 27.7.2017
1.8.2017CZEHolingerová Bětka 2009 T SZ 3.8.2017
1.8.2017CZEHolingerová Alenka 2010 T SZ 3.8.2017
1.6.2017CZEHORSKÝ Vojta 2010 HORYMÍRCI T SM 15.6.2017
1.6.2017CZEHORSKÝ Matěj 2007 HORYMÍRCI T SM 15.6.2017
1.6.2017CZEHoudek Tobiáš 2014 SRTG Choceň T PM2 7.8.2017
1.6.2017CZEHubalková Michaela 2008 T SZ 26.7.2017
5.6.2017CZEJeřábek Michal 2011 KSK Koldín T SM 5.6.2017
1.8.2017CZEKadochová Štěpánka 2012 Špunti na bahně T PZ2 7.8.2017
1.8.2017CZEKadochová Eliška 2010 Špunti na bahně T SZ 7.8.2017
1.6.2017CZEKaplan Damián 2013 T PM2 5.6.2017
28.6.2017CZEKopřivová Nela 2003 T SZ2 29.6.2017
1.8.2017CZEKřížová Anita 2010 Špunti na bahně T SZ 7.8.2017
31.7.2017CZEKučera Jiří 2008 T SM 1.8.2017
31.7.2017CZEKučerová Tereza 2006 T SZ2 1.8.2017
29.7.2017CZEMarcinkova Tereza 2014 T PZ2 1.8.2017
18.6.2017CZEMarhold Jan 2008 T SM 26.7.2017
18.6.2017CZEMarholdová Nikola 2010 T SZ 26.7.2017
12.8.2017CZEMartincová Nikol 2009 T SZ nezaplaceno
4.6.2017CZEMoravkova Nikola 2014 T PZ2 6.6.2017
26.7.2017CZEMotyčka Matouš 2008 T SM 27.7.2017
17.8.2017CZENečasová Nikol 2009 T SZ 18.8.2017
17.8.2017CZENečasová Markéta 2011 T SZ 18.8.2017
1.6.2017CZENěmcová Adéla 2006 T SZ2 2.6.2017
6.6.2017CZEOrlík Filip 2012 T PM2 nezaplaceno
6.6.2017CZEOrlíková Daniela 2010 T SZ nezaplaceno
6.6.2017CZEOrlíková Gabriela 2012 T PZ2 nezaplaceno
1.8.2017CZEPinkas Jan 2012 Špunti na bahně T PM2 7.8.2017
1.8.2017CZEPinkas Jiří 2010 Špunti na bahně T SZ 7.8.2017
18.6.2017CZEPospíšil Jan 2008 T SM 20.6.2017
18.6.2017CZEPospíšilová Vendula 2010 T SZ 20.6.2017
9.6.2017CZEPour Jakub 2010 T SM 14.6.2017
31.7.2017CZERobenek Mikuláš 2012 Oucmaňáci T PM2 7.8.2017
31.7.2017CZERobenek Kryštof 2009 Oucmaňáci T SM 7.8.2017
4.7.2017CZESáblíková Marie 2005 - T SZ2 14.7.2017
16.8.2017CZESaňák Jonáš 2009 T SM 17.8.2017
26.7.2017CZESkřivánek Vašík 2013 T PM2 4.8.2017
26.7.2017CZESkřivánek Pepík 2010 T SM 4.8.2017
15.6.2017CZEStárek Radim 2013 KSK Koldín, z.s. T PM2 19.6.2017
15.6.2017CZEStárková Sofie 2008 KSK Koldín, z.s. T SZ 19.6.2017
26.7.2017CZEStrouhalová Aneta 2004 T SZ2 7.8.2017
8.7.2017CZEVaněk Kryštof 2006 SpartanGym T SM2 14.7.2017
8.7.2017CZEVaňková Barbora 2009 T SZ 14.7.2017
25.7.2017CZEVilimek Jan 2007 T SM 7.8.2017
2.6.2017CZEZatloukal Filip 2005 T SM2 2.6.2017
2.6.2017CZEZatloukalová Tereza 2002 T SZ3 2.6.2017
2.6.2017CZEZeman Tonda 2011 Ksk Koldín T SM 2.6.2017
2.6.2017CZEZeman Kuba 2008 T SM 2.6.2017
4.7.2017CZEZemanová Karolína 2005 - T SZ2 14.7.2017
2.6.2017CZEZítková Edita 2010 KSK Koldín T SZ 2.6.2017
2.6.2017CZEZítková Simona 2011 KSK Koldín T SZ 2.6.2017