Startovní listina Rakovnické cyklování 2017 - závod horských kol MTB

Statistika přihlášených

Trať
D50 km83
K25 km44
Kategorie
MMuži 29
M3Muži 3 - 40-49 let22
M2Muži 2 - 30-39 let18
M4Muži 4 - 50-59 let16
M1Muži 1 - 19-29 let11
Z1Ženy 1 - 19 - 39 let8
ZŽeny 7
M5Muži 5 - 60 a více let6
D10Kadeti 15-16 let4
JMJunioři 17-18 let2
Z2Ženy 2 - 40 a více let2
D9Odvážné děti 11-14 let2
Celkem přihlášených127

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
14.7.2017ČeskoAlexová Zuzana 1992 25 km Z 17.7.2017322
3.7.2017ČeskoBartoš Josef 1942 SK Heskov 50 km M5 nezaplaceno70
8.7.2017Baslík Radek 1979 50 km M2 17.7.201729
9.6.2017ČeskoBauer Zdeněk 1985 SK Chyňava MTB BIKE TEAM 50 km M2 3.7.20173
16.6.2017ČeskoBříza Jiří 1968 Žatec 50 km M3 3.7.20179
16.7.2017Celerin Ivan 1963 50 km M4 18.7.201765
10.7.2017ČeskoČerný Jan 1956 50 km M5 11.7.201732
16.7.2017ČeskoCerny Jaroslav 1975 25 km M 17.7.2017318
10.7.2017ČeskoČervený Václav 1971 bike mtb újezd 25 km M 15.7.2017313
13.7.2017ČeskoChaluš Jaroslav 1949 Bejking Team 25 km M nezaplaceno336
7.7.2017Dohnal Richard 1962 Kellys Bikeranch team 50 km M4 17.7.201722
8.7.2017ČeskoDvořák Jaroslav 1979 50 km M2 11.7.201725
14.7.2017Elsnic Miroslav 1986 50 km M2 17.7.201719
12.7.2017ČeskoFolber Miroslav 2002 25 km D10 15.7.2017319
3.7.2017ČeskoFrák Dušan 1977 DBRT-Raptor 25 km M nezaplaceno334
13.7.2017ČeskoHájek Miroslav 1956 MH racing 50 km M5 17.7.201752
13.7.2017ČeskoHájek Miroslav 1986 MH racing 50 km M2 17.7.201751
17.7.2017ČeskoHajný Martin 1986 CYKLOTRENINK.com 50 km M2 18.7.201762
10.7.2017ČeskoHajný Svatoslav 1963 CykloTrenink.com 50 km M4 11.7.201734
12.7.2017Hanyk Milan 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km M2 15.7.201748
3.7.2017ČeskoHora Zdeněk 1961 Cyklokemp Pod Lipou Roudnice nad Labem 50 km M4 11.7.201718
13.7.2017Hora Luděk 1980 MTB-Nýřany 50 km M2 17.7.201755
14.7.2017Hoťková Petra 1978 25 km Z 18.7.2017326
14.7.2017Houba Miroslav 1977 Barový povaleči 25 km M 18.7.2017330
13.7.2017Ingriš Marek 1998 MTB-Nýřany 25 km M 17.7.2017320
13.7.2017Ingriš Patrik 1974 MTB-Nýřany 50 km M3 17.7.201717
7.7.2017Ivanič Marcel 1975 NOVOMĚSTSKÝ MOTÁK 25 km M nezaplaceno335
11.7.2017ČeskoJanků Michaela 1997 50 km Z1 nezaplaceno73
18.6.2017ČeskoJánský Jakub 1992 25 km M 3.7.2017305
17.7.2017ČeskoKadleček František 1974 bajker.eu 50 km M3 nezaplaceno77
12.6.2017ČeskoKarnet Ondřej 1984 CykloVAPE Racing Team 25 km M 3.7.2017303
18.7.2017ČeskoKindl Lukáš 1990 Kellys Bike Ranch Team 50 km M1 19.7.201779
12.5.2017ČeskoKlasna Michal 1981 For Fun Cycling 50 km M2 3.7.20172
20.4.2017Kluch Luboš 2000 Kellys BikeRanch Team 25 km JM 17.7.2017301
15.6.2017ČeskoKluch Tomáš 2003 25 km D9 17.7.2017304
16.7.2017ČeskoKnedlík Michal 1995 Big Time 50 km M1 18.7.201757
3.6.2017ČeskoKočka Martin 1989 Unhošť 50 km M1 3.7.20171
7.7.2017Konvalinka Pavel 1974 NOVOMĚSTSKÝ MOTÁK 50 km M3 11.7.201724
13.7.2017ČeskoKopecký Jaroslav 1986 50 km M2 17.7.20178
11.7.2017Kotlíková Eliška 2002 BIKE3000 Junior Team 25 km D10 15.7.2017317
13.7.2017ČeskoKottová Petra 1979 Sedláček Author Příbram 50 km Z1 17.7.201754
12.7.2017ČeskoKoudelka Viktor 1973 50 km M3 15.7.201747
4.7.2017Koudelka Drahomir 1971 Meixner Consulting 50 km M3 18.7.201764
13.7.2017Kratochvíl Jan 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 50 km M2 17.7.201750
17.7.2017ČeskoKřikava Radek 1980 CK LOKO Rakovnik 25 km M 19.7.2017339
14.7.2017ČeskoKřikava Jan 1961 25 km M 17.7.2017321
9.7.2017ČeskoKrtičková Petra 1986 HSK cycling team 50 km Z1 11.7.201731
3.7.2017ČeskoKubát Vlastimil 1978 Srub Team Hořovice 25 km M nezaplaceno333
18.7.2017ČeskoKubr Tomik 1984 HAPPY PEOPLE 50 km M5 nezaplaceno69
13.6.2017ČeskoKytka Lukáš 1982 50 km M2 3.7.20177
14.7.2017ČeskoLapková Kateřina 1968 25 km Z 19.7.2017337
18.7.2017ČeskoLes Martin 1979 KOS Slavia Plzeň 50 km M2 nezaplaceno80
9.7.2017ČeskoLisičan Petr 1990 REDPOINT-ELEVEN TEAM 25 km M 15.7.2017308
12.7.2017ČeskoMaier Petr 1990 25 km M 18.7.2017328
17.7.2017ČeskoMarek Aleš 1980 Mutějovický válec 50 km M2 18.7.201759
10.7.2017ČeskoMařík Jan 1986 Bicykl Kříž Team 25 km M 11.7.2017309
10.7.2017ČeskoMaříková Barbora 1990 Bicykl Kříž Team 25 km Z 11.7.2017310
10.7.2017Matoušek Michal 1962 BTK EURO BIKE Praha 50 km M4 19.7.201772
10.7.2017Matoušková Markéta 1996 BTK EURO BIKE Praha 50 km Z1 15.7.201737
10.7.2017Matoušková Michaela 1997 BTK EURO BIKE Praha 50 km Z1 15.7.201736
11.7.2017ČeskoMelč Jan 1989 50 km M1 15.7.201742
12.7.2017Míra Mestek 1966 SP KOLO-SPECIALIZED 50 km M4 15.7.201756
17.7.2017ČeskoMotvičková Kristýna 1980 25 km Z 18.7.2017325
3.7.2017ČeskoNoha Jaroslav 1965 50 km M4 nezaplaceno71
17.7.2017ČeskoNovák Filip 1995 25 km M 19.7.2017343
14.7.2017ČeskoNovotný Ladislav 1959 Kbely Cycling Team 50 km M4 nezaplaceno75
9.7.2017ČeskoPavlatová Alena 1975 50 km Z2 11.7.201730
7.7.2017Pavlíček Patrik 2004 CK LOKO Rakovník 25 km D9 11.7.2017306
7.7.2017Pavlíček Richard 1976 CK LOKO Rakovník 50 km M3 11.7.201723
11.6.2017Pavlina Michal 1982 50 km M5 3.7.20174
14.7.2017ČeskoPetrilak Petr 1995 24team Endorphin Republic 50 km M1 nezaplaceno74
14.7.2017Pfeifer Jiří 1974 AC Sparta Praha Cycling 50 km M3 18.7.201761
12.7.2017ČeskoPísař Martin 1984 SK Cyklo-RD Pardubice 25 km M 18.7.2017329
13.6.2017ČeskoPitloun Petr 1981 50 km M2 3.7.20176
10.7.2017ČeskoPlaneta Boris 1977 BSK racing 50 km M3 15.7.201740
30.6.2017ČeskoPojkarová Jitka 1975 Dexter Cycling 50 km Z2 3.7.201714
11.7.2017Procházka Jiří 1970 BTK EURO BIKE Praha 50 km M3 15.7.201744
3.7.2017Ptáček Josef 1973 Stark Cycling Team 50 km M3 15.7.201716
9.7.2017Pulec Lukáš 1986 25 km M 11.7.2017307
18.7.2017ČeskoŘíha Robert 1969 Ráj kol Kladno 50 km M3 nezaplaceno83
14.7.2017ČeskoRosa Zdeněk 1975 50 km M3 17.7.201726
11.7.2017ČeskoRoubík Tomáš 1992 50 km M1 15.7.201741
10.7.2017ČeskoRůžička Pavel 1966 Ústí nad labem 50 km M4 15.7.201733
17.7.2017ČeskoRůžička Pavel 1990 Někdo musí být poslední 50 km M1 nezaplaceno78
8.6.2017Růžička Zbyněk 1991 Ski Paudera Staré Splavy 25 km M 3.7.2017302
18.7.2017ČeskoŠesták Martin 1969 cyklotrenink.com 50 km M3 19.7.201782
14.7.2017ČeskoŠlajchrt Filip 1982 Koloshop team 50 km M2 17.7.201720
13.7.2017ČeskoSlavík Josef 1960 CFC Kladno 50 km M4 17.7.201753
10.7.2017Souček Petr 1999 Bikemarast team 25 km JM 11.7.2017312
17.7.2017ČeskoSouček Jan 1972 25 km M nezaplaceno340
8.7.2017Spáčil Leopold 1959 NOVATOP LAPIERRE 50 km M4 11.7.201728
8.7.2017Špička Petr 1960 CK LOKO Rakovník 50 km M4 18.7.201767
15.7.2017Šrámek Jaroslav 1973 nové strašecí 50 km M3 nezaplaceno76
14.7.2017ČeskoStehlík Lukáš 2002 TJ Vaňov SD 25 km D10 17.7.2017323
14.7.2017ČeskoStehlík Radim 1974 TJ Vaňov SD 50 km M3 17.7.201727
13.7.2017ČeskoSteiner Zdeněk 1988 SK Chyňava MTB BIKE TEAM 50 km M1 17.7.201749
17.7.2017ČeskoStrieženec Martin 1985 Bike Terror Crew 50 km M2 18.7.201763
17.7.2017ČeskoSuchý David 1989 A.V.S. Team KV 50 km M1 nezaplaceno68
12.6.2017ČeskoŠulc David 1973 Dexter Cycling 50 km M3 15.7.20175
10.7.2017Švihálek Tomáš 1963 Cyklotrenink.com 50 km M4 15.7.201739
5.7.2017Tácha Petr 1965 Dexter cycling 50 km M4 11.7.201721
13.5.2017ČeskoTellez Barbora 1998 Kellys BikeRanch Team 25 km Z nezaplaceno332
10.7.2017ČeskoTuršner Luděk 1971 BMA Radnice 25 km M 15.7.2017314
17.7.2017ČeskoTurynová Hana 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 50 km Z1 18.7.201760
14.7.2017ČeskoUrbánek Jiří 1976 50 km M3 18.7.201758
20.6.2017Vacek Lukáš 1986 Koloshop Team Teplice 50 km M2 3.7.201710
11.7.2017ČeskoVaněček Michael 1977 Horolezecký klub Rakovník 50 km M3 15.7.201743
11.7.2017ČeskoVaněčková Běla 1976 Horolezecký klub Rakovník 25 km Z 15.7.2017316
3.7.2017ČeskoVaňkátová Lucie 1997 50 km Z1 15.7.201715
10.7.2017ČeskoVejvar Lukáš 1988 Hasiči Kladno 50 km M1 15.7.201738
17.7.2017Českovlasák richard 1968 toitoi slaný 25 km M nezaplaceno338
11.7.2017ČeskoVlček Petr 1971 CK Vinohradské Šlapky 25 km M 15.7.2017315
22.6.2017Vopat Milan 1973 50 km M3 3.7.201711
22.6.2017ČeskoVopat Milan 1998 TJ Stadion Louny 50 km M1 3.7.201712
14.7.2017ČeskoVorel Jakub 1991 25 km M 17.7.2017324
18.7.2017ČeskoVostrý Jiří 1967 25 km M 19.7.2017344
17.7.2017ČeskoVotoček Josef 1990 Bistro Milada 25 km M 18.7.2017327
17.7.2017ČeskoVotoček Adam 1995 Bistro Milada 25 km M nezaplaceno342
17.7.2017ČeskoVotoček Adam 1995 Bistro Milada 25 km M nezaplaceno341
18.7.2017Velká BritánieWood Ian 1969 AC Sparta Praha Cycling Academy 50 km M3 19.7.201781
10.7.2017ČeskoZáda Pavel 1969 25 km M 11.7.2017311
12.7.2017ČeskoZadáková Klára 1988 SportRaces-Isaac Team 50 km Z1 15.7.201745
12.7.2017ZDENĚK Richard 1966 KBELY CYCLING TEAM 50 km M4 15.7.201746
8.7.2017Zíka Petr 1977 Zipro Rakovník 50 km M3 18.7.201766
8.7.2017ČeskoZíka Matěj 2001 Rytíři Kladno 25 km D10 18.7.2017331
18.7.2017Zuzanek Paul 1956 Mtb-Team-Böbrach 50 km M5 nezaplaceno84
29.6.2017Zvolský Roman 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM 50 km M4 3.7.201713