Startovní listina Rakovnické cyklování 2017 - závod horských kol MTB

Statistika přihlášených

Trať
D50 km83
K25 km44
Kategorie
MMuži 29
M3Muži 3 - 40-49 let22
M2Muži 2 - 30-39 let18
M4Muži 4 - 50-59 let16
M1Muži 1 - 19-29 let11
Z1Ženy 1 - 19 - 39 let8
ZŽeny 7
M5Muži 5 - 60 a více let6
D10Kadeti 15-16 let4
JMJunioři 17-18 let2
Z2Ženy 2 - 40 a více let2
D9Odvážné děti 11-14 let2
Celkem přihlášených127

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
14.7.2017CZEAlexová Zuzana 1992 25 km Z 17.7.2017322
3.7.2017CZEBartoš Josef 1942 SK Heskov 50 km M5 nezaplaceno70
8.7.2017CZEBaslík Radek 1979 50 km M2 17.7.201729
9.6.2017CZEBauer Zdeněk 1985 SK Chyňava MTB BIKE TEAM 50 km M2 3.7.20173
16.6.2017CZEBříza Jiří 1968 Žatec 50 km M3 3.7.20179
16.7.2017CZECelerin Ivan 1963 50 km M4 18.7.201765
10.7.2017CZEČerný Jan 1956 50 km M5 11.7.201732
16.7.2017CZECerny Jaroslav 1975 25 km M 17.7.2017318
10.7.2017CZEČervený Václav 1971 bike mtb újezd 25 km M 15.7.2017313
13.7.2017CZEChaluš Jaroslav 1949 Bejking Team 25 km M nezaplaceno336
7.7.2017CZEDohnal Richard 1962 Kellys Bikeranch team 50 km M4 17.7.201722
8.7.2017CZEDvořák Jaroslav 1979 50 km M2 11.7.201725
14.7.2017CZEElsnic Miroslav 1986 50 km M2 17.7.201719
12.7.2017CZEFolber Miroslav 2002 25 km D10 15.7.2017319
3.7.2017CZEFrák Dušan 1977 DBRT-Raptor 25 km M nezaplaceno334
13.7.2017CZEHájek Miroslav 1956 MH racing 50 km M5 17.7.201752
13.7.2017CZEHájek Miroslav 1986 MH racing 50 km M2 17.7.201751
17.7.2017CZEHajný Martin 1986 CYKLOTRENINK.com 50 km M2 18.7.201762
10.7.2017CZEHajný Svatoslav 1963 CykloTrenink.com 50 km M4 11.7.201734
12.7.2017CZEHanyk Milan 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km M2 15.7.201748
3.7.2017CZEHora Zdeněk 1961 Cyklokemp Pod Lipou Roudnice nad Labem 50 km M4 11.7.201718
13.7.2017CZEHora Luděk 1980 MTB-Nýřany 50 km M2 17.7.201755
14.7.2017CZEHoťková Petra 1978 25 km Z 18.7.2017326
14.7.2017CZEHouba Miroslav 1977 Barový povaleči 25 km M 18.7.2017330
13.7.2017CZEIngriš Marek 1998 MTB-Nýřany 25 km M 17.7.2017320
13.7.2017CZEIngriš Patrik 1974 MTB-Nýřany 50 km M3 17.7.201717
7.7.2017CZEIvanič Marcel 1975 NOVOMĚSTSKÝ MOTÁK 25 km M nezaplaceno335
11.7.2017CZEJanků Michaela 1997 50 km Z1 nezaplaceno73
18.6.2017CZEJánský Jakub 1992 25 km M 3.7.2017305
17.7.2017CZEKadleček František 1974 bajker.eu 50 km M3 nezaplaceno77
12.6.2017CZEKarnet Ondřej 1984 CykloVAPE Racing Team 25 km M 3.7.2017303
18.7.2017CZEKindl Lukáš 1990 Kellys Bike Ranch Team 50 km M1 19.7.201779
12.5.2017CZEKlasna Michal 1981 For Fun Cycling 50 km M2 3.7.20172
20.4.2017CZEKluch Luboš 2000 Kellys BikeRanch Team 25 km JM 17.7.2017301
15.6.2017CZEKluch Tomáš 2003 25 km D9 17.7.2017304
16.7.2017CZEKnedlík Michal 1995 Big Time 50 km M1 18.7.201757
3.6.2017CZEKočka Martin 1989 Unhošť 50 km M1 3.7.20171
7.7.2017CZEKonvalinka Pavel 1974 NOVOMĚSTSKÝ MOTÁK 50 km M3 11.7.201724
13.7.2017CZEKopecký Jaroslav 1986 50 km M2 17.7.20178
11.7.2017CZEKotlíková Eliška 2002 CK Loko Rakovník 25 km D10 15.7.2017317
13.7.2017CZEKottová Petra 1979 Sedláček Author Příbram 50 km Z1 17.7.201754
12.7.2017CZEKoudelka Viktor 1973 50 km M3 15.7.201747
4.7.2017CZEKoudelka Drahomir 1971 Meixner Consulting 50 km M3 18.7.201764
13.7.2017CZEKratochvíl Jan 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 50 km M2 17.7.201750
17.7.2017CZEKřikava Radek 1980 CK LOKO Rakovnik 25 km M 19.7.2017339
14.7.2017CZEKřikava Jan 1961 25 km M 17.7.2017321
9.7.2017CZEKrtičková Petra 1986 HSK cycling team 50 km Z1 11.7.201731
3.7.2017CZEKubát Vlastimil 1978 Srub Team Hořovice 25 km M nezaplaceno333
18.7.2017CZEKubr Tomik 1984 HAPPY PEOPLE 50 km M5 nezaplaceno69
13.6.2017CZEKytka Lukáš 1982 50 km M2 3.7.20177
14.7.2017CZELapková Kateřina 1968 25 km Z 19.7.2017337
18.7.2017CZELes Martin 1979 KOS Slavia Plzeň 50 km M2 nezaplaceno80
9.7.2017CZELisičan Petr 1990 REDPOINT-ELEVEN TEAM 25 km M 15.7.2017308
12.7.2017CZEMaier Petr 1990 25 km M 18.7.2017328
17.7.2017CZEMarek Aleš 1980 Mutějovický válec 50 km M2 18.7.201759
10.7.2017CZEMařík Jan 1986 Bicykl Kříž Team 25 km M 11.7.2017309
10.7.2017CZEMaříková Barbora 1990 Bicykl Kříž Team 25 km Z 11.7.2017310
10.7.2017CZEMatoušek Michal 1962 BTK EURO BIKE Praha 50 km M4 19.7.201772
10.7.2017CZEMatoušková Markéta 1996 BTK EURO BIKE Praha 50 km Z1 15.7.201737
10.7.2017CZEMatoušková Michaela 1997 BTK EURO BIKE Praha 50 km Z1 15.7.201736
11.7.2017CZEMelč Jan 1989 50 km M1 15.7.201742
12.7.2017CZEMíra Mestek 1966 SP KOLO-SPECIALIZED 50 km M4 15.7.201756
17.7.2017CZEMotvičková Kristýna 1980 25 km Z 18.7.2017325
3.7.2017CZENoha Jaroslav 1965 50 km M4 nezaplaceno71
17.7.2017CZENovák Filip 1995 25 km M 19.7.2017343
14.7.2017CZENovotný Ladislav 1959 Kbely Cycling Team 50 km M4 nezaplaceno75
9.7.2017CZEPavlatová Alena 1975 50 km Z2 11.7.201730
7.7.2017CZEPavlíček Patrik 2004 CK LOKO Rakovník 25 km D9 11.7.2017306
7.7.2017CZEPavlíček Richard 1976 CK LOKO Rakovník 50 km M3 11.7.201723
11.6.2017CZEPavlina Michal 1982 50 km M5 3.7.20174
14.7.2017CZEPetrilak Petr 1995 24team Endorphin Republic 50 km M1 nezaplaceno74
14.7.2017CZEPfeifer Jiří 1974 AC Sparta Praha Cycling 50 km M3 18.7.201761
12.7.2017CZEPísař Martin 1984 SK Cyklo-RD Pardubice 25 km M 18.7.2017329
13.6.2017CZEPitloun Petr 1981 50 km M2 3.7.20176
10.7.2017CZEPlaneta Boris 1977 BSK racing 50 km M3 15.7.201740
30.6.2017CZEPojkarová Jitka 1975 Dexter Cycling 50 km Z2 3.7.201714
11.7.2017CZEProcházka Jiří 1970 BTK EURO BIKE Praha 50 km M3 15.7.201744
3.7.2017CZEPtáček Josef 1973 Stark Cycling Team 50 km M3 15.7.201716
9.7.2017CZEPulec Lukáš 1986 25 km M 11.7.2017307
18.7.2017CZEŘíha Robert 1969 Ráj kol Kladno 50 km M3 nezaplaceno83
14.7.2017CZERosa Zdeněk 1975 50 km M3 17.7.201726
11.7.2017CZERoubík Tomáš 1992 50 km M1 15.7.201741
10.7.2017CZERůžička Pavel 1966 Ústí nad labem 50 km M4 15.7.201733
17.7.2017CZERůžička Pavel 1990 Někdo musí být poslední 50 km M1 nezaplaceno78
8.6.2017CZERůžička Zbyněk 1991 Ski Paudera Staré Splavy 25 km M 3.7.2017302
18.7.2017CZEŠesták Martin 1969 cyklotrenink.com 50 km M3 19.7.201782
14.7.2017CZEŠlajchrt Filip 1982 Koloshop team 50 km M2 17.7.201720
13.7.2017CZESlavík Josef 1960 CFC Kladno 50 km M4 17.7.201753
10.7.2017CZESouček Petr 1999 Bikemarast team 25 km JM 11.7.2017312
17.7.2017CZESouček Jan 1972 25 km M nezaplaceno340
8.7.2017CZESpáčil Leopold 1959 NOVATOP LAPIERRE 50 km M4 11.7.201728
8.7.2017CZEŠpička Petr 1960 CK LOKO Rakovník 50 km M4 18.7.201767
15.7.2017CZEŠrámek Jaroslav 1973 nové strašecí 50 km M3 nezaplaceno76
14.7.2017CZEStehlík Lukáš 2002 TJ Vaňov SD 25 km D10 17.7.2017323
14.7.2017CZEStehlík Radim 1974 TJ Vaňov SD 50 km M3 17.7.201727
13.7.2017CZESteiner Zdeněk 1988 SK Chyňava MTB BIKE TEAM 50 km M1 17.7.201749
17.7.2017CZEStrieženec Martin 1985 Bike Terror Crew 50 km M2 18.7.201763
17.7.2017CZESuchý David 1989 A.V.S. Team KV 50 km M1 nezaplaceno68
12.6.2017CZEŠulc David 1973 Dexter Cycling 50 km M3 15.7.20175
10.7.2017CZEŠvihálek Tomáš 1963 Cyklotrenink.com 50 km M4 15.7.201739
5.7.2017CZETácha Petr 1965 Dexter cycling 50 km M4 11.7.201721
13.5.2017CZETellez Barbora 1998 Kellys BikeRanch Team 25 km Z nezaplaceno332
10.7.2017CZETuršner Luděk 1971 BMA Radnice 25 km M 15.7.2017314
17.7.2017CZETurynová Hana 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 50 km Z1 18.7.201760
14.7.2017CZEUrbánek Jiří 1976 50 km M3 18.7.201758
20.6.2017CZEVacek Lukáš 1986 Koloshop Team Teplice 50 km M2 3.7.201710
11.7.2017CZEVaněček Michael 1977 Horolezecký klub Rakovník 50 km M3 15.7.201743
11.7.2017CZEVaněčková Běla 1976 Horolezecký klub Rakovník 25 km Z 15.7.2017316
3.7.2017CZEVaňkátová Lucie 1997 50 km Z1 15.7.201715
10.7.2017CZEVejvar Lukáš 1988 Hasiči Kladno 50 km M1 15.7.201738
17.7.2017CZEvlasák richard 1968 toitoi slaný 25 km M nezaplaceno338
11.7.2017CZEVlček Petr 1971 CK Vinohradské Šlapky 25 km M 15.7.2017315
22.6.2017CZEVopat Milan 1998 TJ Stadion Louny 50 km M1 3.7.201712
22.6.2017CZEVopat Milan 1973 50 km M3 3.7.201711
14.7.2017CZEVorel Jakub 1991 25 km M 17.7.2017324
18.7.2017CZEVostrý Jiří 1967 25 km M 19.7.2017344
17.7.2017CZEVotoček Josef 1990 Bistro Milada 25 km M 18.7.2017327
17.7.2017CZEVotoček Adam 1995 Bistro Milada 25 km M nezaplaceno342
17.7.2017CZEVotoček Adam 1995 Bistro Milada 25 km M nezaplaceno341
18.7.2017GBRWood Ian 1969 AC Sparta Praha Cycling Academy 50 km M3 19.7.201781
10.7.2017CZEZáda Pavel 1969 25 km M 11.7.2017311
12.7.2017CZEZadáková Klára 1988 SportRaces-Isaac Team 50 km Z1 15.7.201745
12.7.2017CZEZDENĚK Richard 1966 KBELY CYCLING TEAM 50 km M4 15.7.201746
8.7.2017CZEZíka Petr 1977 Zipro Rakovník 50 km M3 18.7.201766
8.7.2017CZEZíka Matěj 2001 Rytíři Kladno 25 km D10 18.7.2017331
18.7.2017CZEZuzanek Paul 1956 Mtb-Team-Böbrach 50 km M5 nezaplaceno84
29.6.2017CZEZvolský Roman 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM 50 km M4 3.7.201713