Startovní listina CYKLOMARATON Česká Třebová - 9. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D50 km96
K25 km74
Kategorie
MMuži: 1997 a starší43
MAMuži A: 1998 a mladší24
MBMuži B: 1978 - 198722
MCMuži C: 1968 - 197721
MDMuži D: 1958 - 196715
CHChlapci: 2002 a mladší11
MEMuži E: 1957 a starší9
JMJunioři: 1998 - 20017
ZŽeny: 1997 a starší7
JZJuniorky: 1998 - 20015
ZBŽeny B: 1978 - 19872
ZCŽeny C: 1977 a starší 2
DDívky: 2002 a mladší1
ZAŽeny A: 1988 a mladší1
Celkem přihlášených170

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.6.2017Adamec Lukáš 1987 HORO Česká Třebová 25 km M 15.6.2017140
22.5.2017Adamec Petr 1975 CC Choceň 50 km MC 21.6.201757
20.6.2017Adamů Pavel 1966 Fitko Jeseník 50 km MD 21.6.201761
20.6.2017Antoš Jan 1989 MOJEKOLO 25 km M 21.6.2017157
20.6.2017Antošová Jolana 1988 MOJEKOLO 25 km Z 21.6.2017156
15.6.2017Bartoň Jiří 1973 F-BIKE KLUB SADEK 50 km MC 23.6.201775
19.6.2017Beran Lukáš 1988 GHOST Team 50 km MA 22.6.201765
21.5.2017Blaho Martin 1999 PRESTIGE CYCLING TEAM 25 km JM 23.5.2017115
12.5.2017Blažek Tomáš 1978 BOSSCHAK, AUTO-ELI.cz 25 km M 16.5.2017106
22.6.2017Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 50 km MB 23.6.201776
6.6.2017Bureš Jiří 1966 F-bike klub Sádek 50 km MD 7.6.201728
8.6.2017Burešová Lenka 1975 Autocentrum BARTH 50 km ZC 9.6.201736
10.6.2017Bystrianský Jožka 1954 GHOST Team 50 km ME 12.6.201737
11.5.2017Částek Michal 1975 Fort SMC Ústí nad Orlicí 50 km MC 30.5.20174
15.6.2017Celerin Ivan 1963 50 km MD 19.6.201743
20.6.2017Černá Lenka 1981 SoteSport 50 km ZB 20.6.201755
5.6.2017Černohlávek Petr 1966 Atelier Petrlenka 50 km MD nezaplaceno0
7.6.2017Chemišinec Pavel 1979 Lázně Bělohrad - Kola Sir 50 km MB 9.6.201733
22.6.2017Chudý Jindřich 1964 25 km M 22.6.2017158
7.5.2017Chutný Martin 1991 HSK cycling team 50 km MA nezaplaceno0
7.6.2017Dejdar Miroslav 1972 50 km MC 14.6.201732
19.5.2017Doleček Martin 1973 SK Žamberk Tessuti sport 50 km MC 23.5.201711
19.5.2017Dolečková Valerie 2004 SK Žamberk Tessuti sport 25 km D 23.5.2017113
23.5.2017Doutnáč Jan 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MC 24.5.201714
16.5.2017Dvouletý Vladimír 1942 Kupkolo SRNCI 25 km M 16.5.2017108
16.5.2017Dvouletý Filip 2000 Kupkolo SRNCI 25 km JM 16.5.2017109
30.4.2017Elčkner Lukáš 2001 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 50 km MA 2.5.20171
23.6.2017Faltýnek Jan 2006 Cyklo ski club Polička 25 km CH nezaplaceno0
20.6.2017Fikejz Jiří 1990 Author-Enduroteam.cz 50 km MA 21.6.201763
4.6.2017Flégl Aleš 1963 CTM SILVINI R2 SPORT 50 km MD 7.6.201727
22.5.2017Frajbiš Jan 1993 50 km MA 23.5.201713
6.6.2017Fúzik Jakub 1992 HC Kohouti Česká Třebová 25 km M 21.6.2017155
19.6.2017Gembalová Karolína 1990 GHOST Team 25 km Z 22.6.2017164
9.6.2017Gerla Luboš 1969 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 25 km M 9.6.2017133
12.6.2017Giergielová Markéta 1979 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km ZB 19.6.201740
22.6.2017Hájek Vojtěch 2000 CykloBendl 25 km JM 23.6.2017166
22.5.2017Hartman Karel 1977 25 km M 23.5.2017100
22.5.2017Hejtmánek Štěpán 1993 Bike Borovnice 50 km MA nezaplaceno0
24.5.2017Holub Jan 1974 25 km M 25.5.2017119
7.6.2017Hradil Jakub 1991 Bike Sport 25 km M 16.6.2017130
24.5.2017Hruška Milan 1977 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 25 km M 24.5.2017118
4.6.2017Hruška Petr 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km MB 6.6.201719
3.6.2017Hudeček Jiří 1986 GIANT Trans Brdy Team 50 km MB 9.6.201726
25.5.2017Huf Luboš 1963 Lanškroun 50 km MD 14.6.201725
6.6.2017Hulka Miroslav 1952 50 km ME 7.6.201730
13.6.2017Hůza Jiří 1992 Vinárna Hacienda 25 km M 21.6.2017154
20.6.2017Josefík Marián 1983 Mojekolo 50 km MB 21.6.201768
20.6.2017Kadlec Vojtěch 1982 25 km M 21.6.2017153
20.6.2017Kaněra Michal 1986 GHOST Team 50 km MB 21.6.201760
17.5.2017Karlíček Jakub 1999 Cyklo Bendl 50 km MA nezaplaceno0
19.6.2017Kestler Aleš 1981 Yogi racing Ostrava 50 km MB 20.6.201749
8.6.2017Klapal Martin 1987 Indigo cycling team RK 50 km MB 14.6.201735
16.6.2017Klimeš Miloš 1955 KC Brno 50 km ME 16.6.201744
15.5.2017Klumpar Petr 1965 KCN 25 km M 16.5.2017107
20.6.2017Klusák Rostislav 1976 50 km MC 21.6.201762
20.6.2017Klusák Radim 2000 25 km JM 21.6.2017148
22.6.2017Klusoňová Jana 1983 Veloservis Flach 25 km Z 23.6.2017169
24.5.2017Kočí Vít 2000 Prestige cycling team 25 km JM 25.5.2017121
24.5.2017Kočí Štěpán 2002 Prestige cycling team 25 km CH 25.5.2017122
24.5.2017Kočí Roman 1965 25 km M 25.5.2017120
5.6.2017Kopecký Lukáš 1978 HartmanCZ Kamikaze Team 50 km MB 5.6.201720
19.6.2017Koubek Petr 1960 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 50 km MD nezaplaceno0
11.4.2017Koudelka Drahomir 1971 Meixner Consulting 50 km MC 7.6.201722
15.5.2017Kouřil Jiří 1955 Fitko Jeseník 50 km ME 22.5.20176
22.6.2017Kovaříček Vojtěch 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM 25 km CH 23.6.2017168
12.6.2017Kovařík Libor 1981 Cyklo Profi 50 km MB 13.6.201739
20.4.2017Král Jindřich 1949 Lanškroun 50 km ME 8.6.201723
21.6.2017Krejsa Tomáš 1977 KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice 50 km MC 23.6.201774
21.6.2017Křivohlávek David 1989 Ghost Fake Team 25 km M 22.6.2017163
23.6.2017Kubelka Petr 1995 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km MA nezaplaceno0
15.5.2017Kubišta Michal 1990 Dlouhá Třebová 50 km MA 17.5.20178
13.6.2017Kunčár Pavel 1979 50 km MB 13.6.201742
9.6.2017Kupka Roman 1967 Havrani z Hylvát 50 km MD nezaplaceno0
19.6.2017Kysela Patrik 1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team 50 km MC 21.6.201758
20.6.2017Lidmila Martin 1998 Cyklo - Ski klub Polička 25 km JM nezaplaceno0
13.6.2017Linka Lukáš 1985 50 km MB 13.6.201741
30.5.2017Lokvenc Miroslav 1966 Apache Loko Trutnov 50 km MD 30.5.201718
23.6.2017Macek Martin 1964 SK Finisher 50 km MD nezaplaceno0
16.6.2017Machálek Adam 2002 25 km CH 21.6.2017147
19.5.2017Macko Milan 1972 FT UO-ČT 50 km MC 22.5.201712
9.5.2017Makovská Eliška 1995 25 km Z 10.5.2017105
7.6.2017Malenovský Aleš 1976 25 km M nezaplaceno0
19.6.2017Mareček Jan 1981 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 50 km MB 20.6.201753
22.6.2017Máslo Aleš 1992 50 km MA 23.6.201773
22.6.2017Matějka Radim 1997 Cyklo Bendl 50 km MA 23.6.201771
18.5.2017Mergancová Iva 1988 HSK Cycling team 25 km Z nezaplaceno0
19.6.2017Mikulecký Pavel 1991 50 km MA 23.6.201772
6.6.2017Miláček Ladislav 1977 Modřanské šlapky 25 km M 7.6.2017127
23.5.2017Moravec Jaroslav 1958 SK Žamberk Tessuti sport 50 km MD 25.5.201715
11.6.2017Moťková Hana 1999 25 km JZ 14.6.2017138
20.6.2017Nábělěk Aleš 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 50 km MC 23.6.201770
20.6.2017Nábělková Kateřina 1974 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 50 km ZC 23.6.201769
20.6.2017Nábělková Adéla 2001 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 25 km JZ 23.6.2017165
17.5.2017Němec Filip 1994 25 km M 18.5.2017111
13.6.2017Neumanová Martina 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km ZA nezaplaceno0
19.6.2017Nosek Rudolf 1970 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 50 km MC 20.6.201752
7.6.2017Novák Stanislav 1949 BIKE CLUB SVITAVY 25 km M 7.6.2017131
18.6.2017Novák Martin 1983 Rudoltice 25 km M 23.6.2017167
7.5.2017Novotný Radek 1970 OCK Osík 50 km MC 12.5.20173
2.5.2017Ondráček Martin 1973 PRO MUSIC PROLOG BIKE 50 km MC nezaplaceno0
19.6.2017Opa Martin 1979 25 km M 20.6.2017143
21.5.2017Oppitz Pavel 1979 25 km M 23.5.2017114
25.5.2017Orlich Miroslav 1948 Saltman 25 km M 30.5.2017123
16.6.2017Papáčková Adéla 1998 25 km JZ 19.6.2017141
23.5.2017Peterka Vlastimil 1961 25 km M 23.5.2017117
9.5.2017poldauf petr 1981 bikekoucink.cz 50 km MB nezaplaceno0
8.5.2017Pospíšil Petr 1979 ROCKMACHINE Cyklomax 50 km MB 21.6.201756
31.5.2017Přichystal Pavel 1964 50 km MD nezaplaceno0
19.6.2017Rak Sláva 1965 Alfa team - Hořice 50 km MD 20.6.201751
19.6.2017Rauchfuss Marek 1969 CK MTB Maraton Hlinsko 25 km M 21.6.2017152
21.6.2017Ruda Stanislav 1975 Hokej Česká Třebová 25 km M 21.6.2017151
21.6.2017Ruda Stanislav 2003 Hokej Česká Třebová 25 km CH 21.6.2017146
17.5.2017Růžička Tomáš 1985 Cycling Team Brandýs 50 km MB 24.5.201710
11.6.2017SAUEROVÁ SIMONA 1999 Printo Kellys Bike Team 25 km JZ 18.6.2017134
19.6.2017Schenk Martin 1985 sXe 50 km MB nezaplaceno0
18.6.2017Schlegel Jan 1973 Hobby Bike Felt 50 km MC 19.6.201747
15.5.2017Schön Martin 1989 CK Slovan Moravská Třebová 50 km MA 23.5.20177
18.6.2017Šebek Jindřich 1956 FORT SMC Ustí n/Orlicí 50 km ME 19.6.201746
19.6.2017Šebrle Jiří 1985 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 50 km MB 20.6.201754
8.6.2017Secký Martin 1974 Autocentrum barth 50 km MC 12.6.201734
24.5.2017Seidenglanz Milan 1986 50 km MB nezaplaceno0
16.6.2017Šilar Jakub 1989 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 50 km MA nezaplaceno0
16.5.2017Sirový Aleš 1970 Bike club Svitavy 50 km MC 16.6.201724
18.5.2017Skalický Karel 1962 25 km M 19.5.2017112
19.6.2017Šlor Robert 1983 25 km M 22.6.2017159
18.6.2017Solnička Jan 1992 50 km MA 20.6.201748
16.6.2017Spáčil Leopold 1959 NOVATOP LAPIERRE 50 km MD 19.6.201745
18.5.2017Šplíchal Jan 1998 HSK Cycling team 25 km JM nezaplaceno0
18.5.2017Šplíchal Josef 1975 HSK Cycling team 25 km M 22.6.2017160
13.6.2017Srnský Václav 1973 F-bike klub Sádek 50 km MC 22.6.201766
25.5.2017Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax 50 km MB 25.5.201716
10.5.2017Štěpaník Jiří 1965 Moravec team 50 km MD nezaplaceno0
10.5.2017Štěpaník Jiří 1997 Moravec team 50 km MA nezaplaceno0
21.6.2017Štolfa Jindřich 1952 KAH sport Vrchlabí 50 km ME 22.6.201767
25.5.2017Suva Michal 1992 SKC Pečky 50 km MA 26.5.201717
11.6.2017Švanda Igor 1975 50 km MC 15.6.201738
8.5.2017Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM 25 km CH 9.5.2017102
21.6.2017Svoboda Petr 1991 50 km MA nezaplaceno0
9.5.2017Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava 50 km MA 20.6.2017124
8.5.2017Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM 25 km CH 9.5.2017101
8.5.2017Svoboda Marian 1976 UNIKOVO MTB TEAM 25 km M 9.5.2017103
12.6.2017Tomeš Jiří 1988 Leder-Gesellschaft 25 km M 16.6.2017139
20.6.2017Trávníček Jan 1979 25 km M 21.6.2017150
13.6.2017Trenda Filip 1995 Rafkarna IDEA Cycling Team 50 km MA nezaplaceno0
15.5.2017Tribula David 1991 50 km MA 16.5.20179
3.5.2017Tutsch Václav 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MC 22.5.20172
17.6.2017Uhlíř Miroslav 1990 Cyklo Profi 50 km MA nezaplaceno0
22.5.2017Valenta Petr 1966 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 25 km M 24.5.2017116
19.6.2017Valenta Vojtěch 1994 25 km M 19.6.2017144
15.5.2017Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team 50 km MB 16.5.20175
8.6.2017Vašíček Lukáš 1993 25 km M 14.6.2017132
6.6.2017Vejda Michal 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km MA 20.6.201729
20.6.2017Vik Samuel 2007 S-Sport Hronov 25 km CH 22.6.2017162
20.6.2017Vik Petr 1973 S-Sport Hronov 25 km M 22.6.2017161
20.6.2017Víšek Roman 1987 Ghost team 25 km M 21.6.2017145
9.5.2017Vondra Jiří 1991 25 km M 10.5.2017104
18.6.2017Voňka Jiří 1954 Apache loko Trutnov 50 km ME nezaplaceno0
7.6.2017Voňka Jiří 1954 Apache loko Trutnov 50 km ME 19.6.201731
19.6.2017Vrátil Ondřej 2004 25 km CH 20.6.2017142
7.6.2017Vrběcký Pavel 1980 NC Svítkovice 25 km M 15.6.2017128
7.6.2017Vtípil Radek 1983 Eleven Mercedes Benz Mitas Team 25 km M 16.6.2017129
29.5.2017Vtípilová Jana 1992 Eleven Mercedes Benz Mitas 25 km Z 16.6.2017126
17.5.2017Záleská Iveta 1970 CTC Fort Ústí nad Orlicí 25 km Z 18.5.2017110
19.6.2017Záleský Milan 1992 RCR bike Česká třebová 50 km MA 19.6.201750
15.5.2017Zedník Jaroslav 1962 25 km M 7.6.2017125
11.6.2017Zemene Břetislav 1971 Nemile 25 km M 13.6.2017135
11.6.2017Zemene Jakub 2003 Nemile 25 km CH 13.6.2017136
11.6.2017Zemenová Adéla 2000 Nemile 25 km JZ 13.6.2017137
20.6.2017Zezulka Aleš 2006 SK Žamberk Tessuti sport 25 km CH 21.6.2017149
20.6.2017Zezulka Petr 1978 SK Žamberk Tessuti sport 50 km MB 21.6.201759