Startovní listina TRIATLON MAMUTMAN 2017

Statistika přihlášených

Trať
T650 m / 36 km / 6 km63
Kategorie
TM1Muži 18 - 39 let25
TM2Muži 40 - 49 let21
ZŽeny 18 a více let6
TM3Muži 50 - 59 let6
TM4Muži 60 a více let3
SŠtafeta2
Celkem přihlášených63

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
9.5.2017CZEBabiánek David + Tomáš Blaha + Jakub Rossler 1993 MiKo Cycles 650 m / 36 km / 6 km S 9.5.2017
16.5.2017CZEBazala Oldřich 1971 650 m / 36 km / 6 km TM2 17.5.2017
16.5.2017CZEBednář Petr 1980 Eleven-Mercedes Benz- Mitas 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
15.5.2017CZEBednarský Vojtěch 1997 TNF Bike Team 650 m / 36 km / 6 km TM1 19.5.2017
15.5.2017CZEBeňa Marek 1976 Zapro Team 650 m / 36 km / 6 km TM2 16.5.2017
12.3.2017CZEBlanárik Dominik 1977 650 m / 36 km / 6 km TM2 nezaplaceno
24.5.2017CZECholeva Petr 1974 Lítací Jelen 650 m / 36 km / 6 km TM2 nezaplaceno
16.5.2017CZEChvatík Zdeněk 1986 Spedos TEAM 650 m / 36 km / 6 km TM1 18.5.2017
16.5.2017CZEDedek Aleš 1975 AD team 650 m / 36 km / 6 km TM2 17.5.2017
17.4.2017CZEDedek Martin 1967 SK Šafrata Bohumín 650 m / 36 km / 6 km TM3 10.5.2017
18.5.2017CZEDlabaja Roman 1970 Titan Trilife Zlín 650 m / 36 km / 6 km TM2 21.5.2017
10.4.2017CZEFiala David 1970 Eleven Rubena Test Team 650 m / 36 km / 6 km TM2 18.5.2017
16.5.2017CZEFialová Hana 1972 Eleven Mercedes Mitas Team 650 m / 36 km / 6 km Z 18.5.2017
19.5.2017CZEGoryczka Michal 1976 SK Oceláci Ostrava 650 m / 36 km / 6 km TM2 22.5.2017
18.5.2017CZEGrebik Radim 1999 TITAN Trilife 650 m / 36 km / 6 km TM1 21.5.2017
17.5.2017CZEGrepl Roman 1984 650 m / 36 km / 6 km TM1 18.5.2017
14.5.2017CZEHradil Pavel 1998 Valachiarun 650 m / 36 km / 6 km TM1 17.5.2017
15.5.2017CZEHusánik Róbert 1985 SK Oceláci Ostrava 650 m / 36 km / 6 km TM1 18.5.2017
18.5.2017CZEHyzl Jaroslav 1969 AD team 650 m / 36 km / 6 km TM2 21.5.2017
16.5.2017CZEJadrníček Jan 1983 Master Design 650 m / 36 km / 6 km TM1 17.5.2017
2.5.2017CZEJanak Karel 1957 TITAN TRILIFE 650 m / 36 km / 6 km TM4 24.5.2017
3.5.2017CZEJasenský Lukáš 1992 TITAN trilife Zlín 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
11.5.2017CZEJendryka Zbyněk 1983 SK Oceláci Ostrava 650 m / 36 km / 6 km TM1 14.5.2017
16.5.2017CZEJurčík Pavel 1965 Zapro team 650 m / 36 km / 6 km TM3 18.5.2017
16.5.2017CZEKarafiat Jaroslav 1957 TITAN 650 m / 36 km / 6 km TM4 nezaplaceno
25.4.2017CZEKašpařík Pavel 1978 Krnovaci 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
23.5.2017CZEKLEMENT JIRI 1988 DRESSME.CZ 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
5.5.2017CZEKlíma Jirka 1987 CK PEMAP PŘEROV 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
8.3.2017CZEKokeš Vlastimil 1965 DUKO Rýmařov 650 m / 36 km / 6 km TM3 21.3.2017
16.5.2017CZEKomínek Jiří 1971 Etriatlon 650 m / 36 km / 6 km TM2 nezaplaceno
17.5.2017CZEKonvička Adam 1977 650 m / 36 km / 6 km TM2 18.5.2017
21.5.2017CZEKotopulu Helena 1980 Moraviaman 650 m / 36 km / 6 km Z 22.5.2017
18.5.2017CZEKovář Jan 1981 SKB Česká Třebová 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
17.4.2017CZEKozel Tomáš 1982 SK Slavia Praha - triatlon 650 m / 36 km / 6 km TM1 23.5.2017
10.5.2017CZEKučera Petr + Petr Procházka + Vladimír Kučera 1975 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 650 m / 36 km / 6 km S 14.5.2017
21.5.2017CZELalik Michal 1973 NOVATOP LAPIERRE 650 m / 36 km / 6 km TM2 nezaplaceno
20.5.2017CZEMacko Juraj 1974 STS Chvojkovice Brod 650 m / 36 km / 6 km TM2 nezaplaceno
16.5.2017CZENevřala Michal 1981 SK Oceláci Ostrava 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
7.5.2017CZEOrner Zdenek 1956 Titan Zlín 650 m / 36 km / 6 km TM4 10.5.2017
15.5.2017CZEOstrčil Tomáš 1975 AD team 650 m / 36 km / 6 km TM2 16.5.2017
9.5.2017CZEPavelka Libor 1977 SK Oceláci Ostrava 650 m / 36 km / 6 km TM2 10.5.2017
2.5.2017CZEPavlíčková Silvie 1987 ASPOT Hulín 650 m / 36 km / 6 km Z 21.5.2017
21.5.2017CZEPazdera Miroslav 1972 Zapro Team 650 m / 36 km / 6 km TM2 21.5.2017
17.5.2017CZEPolák Radek 1979 AD Team 650 m / 36 km / 6 km TM1 18.5.2017
19.4.2017CZEPolívka Luděk 1978 crazy bike team Lipník n. Bečvou 650 m / 36 km / 6 km TM1 21.5.2017
19.5.2017CZEPrchalová Kateřina 1996 Triatlonový klub katedry informatiky Univerzity Palackého 650 m / 36 km / 6 km Z 23.5.2017
23.5.2017CZEŘezníček Vladislav 1964 Sokol Bouzov 650 m / 36 km / 6 km TM3 nezaplaceno
22.5.2017CZESanitrnik Michael 1977 Etriatlon Team 650 m / 36 km / 6 km TM2 23.5.2017
2.5.2017CZESkřeček Aleš 1974 AD team 650 m / 36 km / 6 km TM2 16.5.2017
16.5.2017CZESmejkal David 1979 TITAN TRILIFE 650 m / 36 km / 6 km TM1 17.5.2017
21.5.2017CZESmekalova Jitka 1980 SK Ocelaci Ostrava 650 m / 36 km / 6 km Z nezaplaceno
9.5.2017CZESojka Josef 1987 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
12.5.2017CZEŠustr Jiří 1980 Silný team Uničov 1 650 m / 36 km / 6 km TM1 19.5.2017
17.5.2017SVKTomša Juraj 1995 KPŠ Nereus Team Žilina 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
13.3.2017CZEUhlir Dalibor 1980 AT&T 650 m / 36 km / 6 km TM1 21.3.2017
21.4.2017CZEVabroušek Petr 1973 Titan Trilife Zlin 650 m / 36 km / 6 km TM2 16.5.2017
15.5.2017CZEVáclavík Filip 1995 TITAN TRILIFE 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
6.5.2017CZEValko Petr 1972 ValkoPartners 650 m / 36 km / 6 km TM2 10.5.2017
18.5.2017CZEVrba Ivo 1980 Rocktechnik triatlon 650 m / 36 km / 6 km TM1 nezaplaceno
12.5.2017CZEŽaludková Jana 1975 Kola Malenovice 650 m / 36 km / 6 km Z 16.5.2017
18.5.2017CZEŽarlok Zdeněk 1958 S.K. Jiří Team Ostrava 650 m / 36 km / 6 km TM3 19.5.2017
9.5.2017CZEZdráhal Jaroslav 1963 TTS Osek nad Bečvou 650 m / 36 km / 6 km TM3 14.5.2017
24.4.2017CZEŽemlík Dušan 1968 VIVATSPORT Team 650 m / 36 km / 6 km TM2 28.4.2017