Startovní listina Merida Cyklo Maštale 2017 - Rodinné týmy

Statistika přihlášených

Trať
Rodinný tým20 km24
Kategorie
RTRODINNÉ TÝMY24
Celkem přihlášených24

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
3.5.2017CZEBažant Ondřej + Petr Bažant + Martin Bažant 1968 CGM 20 km RT 12.5.2017
28.5.2017CZEBroulík Aleš + Nela Broulíková + Vladi Broulíková 1979 20 km RT 30.5.2017
17.5.2017CZEBroulík Milan + Tomáš Broulík + Jitka Broulíková 1976 GORIS TEAM 20 km RT 22.5.2017
31.5.2017CZEDrobílková Veronika + Vašek Ondřej + Dvořák Tomáš + Dvořák Pavel 1977 Bike sport Chrudim 20 km RT 31.5.2017
10.5.2017CZEFišerová Jaroslava + Fišer Lukáš + Fišerová Jára + Kropáčková Vendy + Kropáčková Míša 1980 rodinný 20 km RT 16.5.2017
9.5.2017CZEKaniščev Roman + Kaniščev Alexandr + Kaniščeová Jitka 1970 Bikesport Mohelnice 20 km RT 12.5.2017
19.5.2017CZEKolář Jan + Kolář Jakub + Kolář Adam + Vykopalová Eva 1974 bombakola 20 km RT 19.5.2017
23.4.2017CZEKopecká Martina + Chmelař Martin + Chmelař Daniel + Bořil Martin 1974 Chrudim 20 km RT 10.5.2017
8.5.2017CZEKopecký Roman + Ladislav Kopecký + Adéla Kopecká + Vojtěch Kopecký 1979 Jaroměř 20 km RT nezaplaceno
19.5.2017CZEKopiště Petr + Kopiště Richard + Kopiště Radim + Kopišťová Eva 1977 STS Chvojkovice-Brod 20 km RT 19.5.2017
24.5.2017CZELhoták Stanislav + Adéla Lhotáková + Veronika Lhotáková 1966 Bike Freaks Holice 20 km RT 26.5.2017
17.5.2017CZEMacel Zdenek + Máčel Vojtěch + Mádr Viktor + Mádr Jakub + Mádrová Klára 1978 Prague Warriors 20 km RT 19.5.2017
16.5.2017CZENechvíle Ivan + Nechvíle Jan + Nechvílová Silvie 1970 Tlustý gumy 20 km RT 17.5.2017
19.5.2017CZEPlíhal Aleš + Plíhal Jan + Plíhal Matěj + Šklíba Jiří + Šklíbová Barbora 1979 Podlesáci 20 km RT 22.5.2017
31.5.2017CZEPribyl Jiri + Tomas Pribyl + Lenka Pribylova 1978 Pakobylka 20 km RT nezaplaceno
18.4.2017CZERousková Eva + Krása Šimon + Krása Matyáš 1980 ČEŠI 20 km RT 28.4.2017
16.5.2017CZERubešová Žaneta + Štepán Rubeš + Antonín Lupač + Slávka Lupačová 1976 Pakobylka 20 km RT 17.5.2017
25.5.2017CZEŠebetka Radek + Šebetka Prokop + Šebetková Martina + Šebetka Kryštof 1977 Joska Team 20 km RT 26.5.2017
21.5.2017CZESoušek Marek + Soušková Apolena + Zíma Petr + Zíma Petr 1976 Jentak Team 20 km RT 22.5.2017
14.5.2017CZETichá Renča + Tichá Kristýnka + Popílková Maky + Tichá Tereza 1974 MOJITO 20 km RT 16.5.2017
19.5.2017CZEVáně Tomáš + Váně Jakub + Váně Hana + Adam Váně 1975 Vanko team 20 km RT 26.5.2017
16.5.2017CZEVerner Jiří + Verner Matyáš + Vernerová Veronika 1975 Verner 20 km RT 19.5.2017
31.5.2017CZEVoral Jiří + Voral Jakub + Voral David 1966 20 km RT 1.6.2017
29.5.2017CZEVrabec Martin + Vrabec Daniel + Vrabcová Iveta 1978 Polička 20 km RT 29.5.2017