Startovní listina MINIMARATON

Statistika přihlášených

Trať
M4 km53
Kategorie
MM3Muži 1977 a starší14
ZM2Ženy 1978 - 199910
MM1Muži 2000 a mlaší10
ZM3Ženy 1977 a starší 7
MM2Muži 1978 - 19996
ZM1Ženy 2000 a mladší6
Celkem přihlášených53

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
28.8.2017CZEAdámek Václav 1980 4 km MM2 28.8.2017182
11.5.2017CZEAltmanová Zuzana 1970 4 km ZM3 17.5.2017194
11.5.2017CZEBabovák Radim 1975 Running Man a Team 4 km MM3 12.5.2017198
22.8.2017CZEBína Šimon 2007 RunGo 4 km MM1 28.8.2017178
22.8.2017CZEBína Jiří 1976 Bíňáci 4 km MM3 28.8.2017177
22.8.2017CZEBínová Viktorie 2009 Bíňáci, ZŠ Mirošovice 4 km ZM1 9.9.2017663
15.8.2017CZEČeljuska Martin 1960 4 km MM3 17.8.2017185
15.8.2017CZEČeljusková Alena 1959 4 km ZM3 17.8.2017184
16.5.2017CZEČervová Zuzana 1960 MSF Vlašim 4 km ZM3 17.5.2017193
11.5.2017CZEChvátal Jiří 1964 4 km MM3 15.5.2017197
2.9.2017CZEDvořáková Adéla 1990 4 km ZM2 4.9.2017163
21.6.2017CZEHálová Petra 1985 4 km ZM2 3.7.2017190
22.8.2017CZEHokr Pavel 1995 4 km MM2 30.8.2017171
21.6.2017CZEKárník Zdeněk 1968 SVČ Ledeč nad Sázavou 4 km MM3 28.6.2017191
27.8.2017CZEKohout Pavel 1948 Dubovsko 4 km MM3 28.8.2017181
21.8.2017CZEKos Vojtěch 2002 LBS Sport Team 4 km MM1 21.8.2017176
30.8.2017CZEKřenková Simona 1996 4 km ZM2 30.8.2017174
31.8.2017CZEKříž Dušan 1978 BBK 4 km MM2 1.9.2017165
2.9.2017CZEKučerová Aneta 2004 ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 4 km ZM1 5.9.2017155
2.9.2017CZEKučerová Karolína 2006 ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 4 km ZM1 5.9.2017154
19.8.2017CZELupačová Jaroslava 1973 4 km ZM3 21.8.2017183
11.8.2017CZEMaur Jan 1973 Dubovsko 4 km MM3 29.8.2017168
11.8.2017CZEMaur Kryštof 2008 Dubovsko 4 km MM1 29.8.2017169
11.8.2017CZEMaurová Michaela 1974 Dubovsko 4 km ZM3 14.8.2017188
1.9.2017CZENavrátil Ondřej 2000 LANNA GYM Praha 4 km MM1 4.9.2017162
10.5.2017CZENovák Robert 1969 Bílí Tygři Liberec 4 km MM3 15.5.2017196
3.9.2017CZENováková Alena 1980 4 km ZM2 5.9.2017153
1.9.2017CZENovotná Ivana 1996 4 km ZM2 2.9.2017167
3.9.2017CZEOlmr Pavel 1975 4 km MM3 4.9.2017158
1.9.2017CZEOttlová Jana 1976 4 km ZM3 4.9.2017161
1.9.2017CZEOttlová Táňa 2006 4 km ZM1 4.9.2017160
13.8.2017CZEPetrásek Daniel 1979 Kácov 4 km MM2 14.8.2017187
28.8.2017CZEPlatil Jonáš 2000 Gymnázium Benešov 4 km MM1 30.8.2017170
18.8.2017CZEProcházka Lukáš 2003 Benešovský běžecký klub 4 km MM1 21.8.2017200
25.8.2017CZEProcházka Luděk 1999 Benešovský běžecký klub 4 km MM2 29.8.2017150
22.8.2017CZERabiňák Filip 1998 4 km MM2 30.8.2017172
2.9.2017CZERada Tobiáš 2007 ZŠ Karlov Benešov 4 km MM1 4.9.2017156
2.9.2017CZERadová Daniela 2005 ZŠ Karlov Benešov 4 km ZM1 4.9.2017157
2.9.2017CZERichterová Zuzana 1999 Gymnázium Pelhřimov 4 km ZM2 6.9.2017149
3.9.2017CZESchönfelder Patrik 1974 4 km MM3 4.9.2017164
3.9.2017CZEŠíma Jiří 1974 4 km MM3 6.9.2017151
21.8.2017CZEŠindelářová Markéta 1990 4 km ZM2 4.9.2017159
5.5.2017CZEŠkopek Pavel 1964 4 km MM3 5.5.2017199
30.7.2017CZESpálenka Luboš 2000 ATLETIKA Benešov 4 km MM1 1.8.2017189
31.8.2017CZEStolárik Peter 1970 Benešovský běžecký klub 4 km MM3 1.9.2017166
25.8.2017CZEŠtolbová Kristýna 1990 4 km ZM2 6.9.2017152
20.8.2017CZETruhelka Tobiáš 2006 Gymnázium Benešov 4 km MM1 21.8.2017175
27.8.2017CZETůma Jonáš 2007 Dubovsko 4 km MM1 28.8.2017179
27.8.2017CZETůmová Leontýna 2004 Dubovsko 4 km ZM1 28.8.2017180
22.8.2017CZETýr František 1953 4 km MM3 29.8.2017173
11.5.2017CZEVernerová Radka 1973 Pilulka.cz 4 km ZM3 17.5.2017195
11.8.2017CZEVilímková Veronika 1988 4 km ZM2 16.8.2017186
26.5.2017CZEVospálková Kateřina 1990 4 km ZM2 29.5.2017192