Startovní listina BENEŠOVSKÁ JUNIORKA

Statistika přihlášených

Trať
A975 m76
B650 m63
C325 m30
D150 m30
Kategorie
D3Přípravka II. dívky 2008 - 200923
D4Žákyně mladší 2006 - 200721
D5Žákyně starší 2004 - 200519
H2Přípravka I. hoši 2010 - 201119
H1Mini přípravka - hoši 2012 a mladší15
D6Dorostenky mladší 2002 - 200315
D1Mini přípravka - dívky 2012 a mladší15
H5Žáci starší 2004 - 200512
H6Dorostenci mladší 2002 - 200311
H4Žáci mladší 2006 - 200711
D2Přípravka I. dívky 2010 - 201111
H7Dorostenci starší 1999 - 200110
D7Dorostenky starší 1999 - 20019
H3Přípravka II. hoši 2008 - 20098
Celkem přihlášených199

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
28.8.2017CZEAdámková Kamila 2009 ZŠ Jiráskova Benešov 650 m D3 28.8.2017259
6.9.2017CZEBára Lukáš 2003 ZŠ Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017505
6.9.2017CZEBareš Matyáš 2006 zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017544
1.6.2017CZEBartakova Kristina Anna 2006 ZŠ Jiráskova 650 m D4 13.6.2017226
1.6.2017CZEBartakova Sofie Marie 2009 ZŠ Jiráskova, Benešov 650 m D3 13.6.2017225
6.9.2017CZEBartoš Tomáš 2005 zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017530
2.9.2017CZEBednářová Veronika 2008 ZŠ Dukelská Benešov 650 m D3 4.9.2017308
6.9.2017CZEBílý David 2002 zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017503
26.8.2017CZEBína Mikuláš 2012 MŠ Stránčice 150 m H1 28.8.2017261
26.8.2017CZEBínová Viktorie 2009 Bíňáci, ZŠ Mirošovice 650 m D3 28.8.2017262
4.9.2017CZEBoťa Josef 1999 OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017336
10.7.2017CZEBreburdová Monika 2008 ZŠ Dukelská 650 m D3 20.7.2017220
21.8.2017CZEBřínková Eliška 2011 ZŠ Dukelská Benešov 325 m D2 22.8.2017285
21.8.2017CZEBřínková Alena 2014 MŠ U Kohoutka Sedmipírka 150 m D1 22.8.2017284
10.5.2017CZEBubeník Miroslav 2013 MŠ Čtyřlístek Benešov 150 m H1 12.5.2017249
28.7.2017CZEBubeníková Julie 2006 ZŠ Neveklov 650 m D4 1.8.2017216
10.5.2017CZEBubeníková Tereza 2010 ZŠ Jiráskova, Benešov 325 m D2 12.5.2017248
6.9.2017CZEČechová Magdaléna 2005 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017537
6.9.2017CZEChmátal David 2005 zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017548
6.9.2017CZEDastych Jan 2005 zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017531
6.9.2017CZEDoležal David 2003 zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017502
6.9.2017CZEDostálková Kateřina 2005 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017527
10.5.2017CZEDubják Ondřej 2003 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m H6 11.5.2017250
10.5.2017CZEDubjáková Kateřina 1999 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m D7 11.5.2017252
22.8.2017CZEDunko Dominik 2013 Racek 150 m H1 24.8.2017276
22.8.2017CZEDunko David 2010 Racek 325 m H2 24.8.2017277
22.8.2017CZEDunková Valentýna 2012 Racek 150 m D1 24.8.2017275
19.6.2017CZEEichlerová Anita 2007 ZŠ Dukelská Benešov 650 m D4 20.6.2017224
4.9.2017CZEFialová Karolína 2001 OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017355
6.9.2017CZEFilip Tomáš 2004 zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017512
15.7.2017CZEFilípek Johanka 2008 ZŠ Bystřice 650 m D3 31.7.2017217
6.9.2017CZEFišerová Natálie 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017513
6.9.2017CZEFojtová Eliška 2006 zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017536
4.9.2017CZEFousková Nikola 1999 OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017341
26.5.2017CZEGabko Matěj 2008 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m H3 30.5.2017230
26.5.2017CZEGabková Adéla 2011 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 325 m D2 30.5.2017231
22.8.2017CZEGoliszek Adam 2004 Racek 975 m H5 24.8.2017278
22.8.2017CZEGoliszek Andrzej 2008 Racek 650 m H3 24.8.2017272
22.8.2017CZEGoliszek Róza 2007 Racek 650 m D4 24.8.2017271
3.9.2017CZEGozon Martin 2009 Chotýšany 650 m H3 4.9.2017317
3.9.2017CZEGozonová Petra 2007 ZŠ Týnec n.S. 650 m D4 4.9.2017316
8.7.2017CZEHájek Šimon 2011 ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 325 m H2 21.7.2017218
8.7.2017CZEHájek Lukáš 2007 ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 650 m H4 21.7.2017219
3.9.2017CZEHalama Kryštof 2007 ZŠ Nerudova, Č.Budějovice 650 m H4 5.9.2017333
3.9.2017CZEHalamová Markéta 2013 MŠ Nerudova, Č.Budějovice 150 m D1 5.9.2017332
22.8.2017CZEHalušková Vanesa 2005 Racek 975 m D5 24.8.2017279
3.9.2017CZEHandlová Klárka 2009 Atletika Benešov 650 m D3 4.9.2017319
6.9.2017CZEHašek Martin 2003 zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017514
6.9.2017CZEHebíková Dominika 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017515
26.8.2017CZEHejhal Jiří 2010 zš Jiráskova 325 m H2 28.8.2017263
26.8.2017CZEHejhal Tomáš 2008 Jiraskova 888 Benesov 650 m H3 28.8.2017264
4.9.2017CZEHlaváčková Aneta 2008 ZŠ DUKELSKÁ BENEŠOV 650 m D3 4.9.2017314
6.9.2017CZEHolubová Petra 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017508
11.5.2017CZEHrubý Jakub 2013 MŠ Úsměv 150 m H1 15.5.2017246
6.9.2017CZEJanešová Hana 2004 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017516
9.8.2017CZEJindra Daniel Tomas 2010 ZŠ Magic Hill Řičany 325 m H2 10.8.2017209
9.8.2017CZEJindra Gabriel Lubor 2013 MŠ Magic Hill Říčany 150 m H1 10.8.2017210
3.9.2017CZEJuklova Natalie 2010 ZŠ Neveklov 325 m D2 5.9.2017328
3.9.2017CZEJuklova Nikol 2006 ZŠ Jana Kubelika Neveklov 650 m D4 5.9.2017329
22.8.2017CZEKarásková Kateřina 2011 ZŠ Jiráskova Benešov 325 m D2 24.8.2017280
22.8.2017CZEKarásková Zuzana 2014 MŠ Čtyřlístek 150 m D1 23.8.2017281
12.6.2017CZEKličková Barbora 2007 Spartak Praha 4 650 m D4 13.6.2017227
4.9.2017CZEKlímová Pavlína 2001 OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017348
6.9.2017CZEKortánek Filip 2004 zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017517
21.8.2017CZEKos Jakub 2004 GBN 975 m H5 21.8.2017286
28.8.2017CZEKos Vojtěch 2002 GBN 975 m H6 29.8.2017295
21.8.2017CZEKosová Karolína 2009 ZŠ Senohraby 650 m D3 21.8.2017287
6.9.2017CZEKoukolová Eliška 2004 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017518
31.8.2017CZEKovařík Vojtěch 2010 ZŠ Jiráskova, Benešov 325 m H2 1.9.2017296
31.8.2017CZEKovaříková Anna 2006 ZŠ Jiráskova 650 m D4 1.9.2017297
8.5.2017CZEKratochvílová Adéla 2012 MŠ Berušky 150 m D1 10.5.2017253
24.8.2017CZEKrejča Štěpán 2014 MŠ Na okraji 150 m H1 25.8.2017266
24.8.2017CZEKrejča Jonáš 2011 ZŠ Norbertov 325 m H2 25.8.2017267
15.8.2017CZEKrejčík Adam 2010 ZŠ Poříčí nad Sázavou 325 m H2 29.8.2017292
30.8.2017CZEKrejčík Marek 2013 MŠ Nespeky 150 m H1 6.9.2017335
31.8.2017CZEKřížová Elen 2015 školka 150 m D1 1.9.2017302
6.9.2017CZEKučera Pavel 2006 zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017545
2.9.2017CZEKučerová Aneta 2004 ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 975 m D5 5.9.2017330
2.9.2017CZEKučerová Karolína 2006 ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 650 m D4 5.9.2017331
6.9.2017CZEKukura Lukáš 2005 zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017529
15.8.2017CZELapáčková Tereza 2008 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D3 16.8.2017204
21.8.2017CZELávička Antonín 2007 ZŠ čerčany, ZŠ Světice 650 m H4 24.8.2017282
3.9.2017CZELevinská Sofie 2012 MŠ Mládeže 150 m D1 5.9.2017334
6.9.2017CZELudvíčková Petra 2005 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017526
10.8.2017CZEMACHÁČEK Vojtěch 2011 ZŠ Bystřice 325 m H2 17.8.2017203
6.9.2017CZEMajstrová Sára 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017511
8.8.2017CZEMandík Michal 2010 Atletika Jižní město 325 m H2 9.8.2017211
8.8.2017CZEMandíková Daniela 2007 Atletika Jižní město 650 m D4 9.8.2017212
6.9.2017CZEMašková Barbora 2005 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017532
23.8.2017CZEMatějovská Denisa 2012 MŠ Na Karlově 150 m D1 26.8.2017270
23.8.2017CZEMatějovský David 2015 x 150 m H1 26.8.2017269
20.7.2017CZEMatoušková Nela 2009 ZŠ Dukelská Benešov 650 m D3 20.7.2017221
31.8.2017CZEMensa Daniel 2010 ZŠ Týnec nad Sázavou 325 m H2 4.9.2017313
6.9.2017CZEMezerová Karolína 2004 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017533
15.8.2017CZEMikulanda Matyáš 2011 Poříčí nad Sázavou 325 m H2 28.8.2017291
6.9.2017CZEMolnárová Karolína 2004 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017534
24.8.2017CZEMüllerová Anna 2008 ZŠ Karlov Benešov 650 m D3 25.8.2017268
1.9.2017CZENavrátilová Nela 2008 ZŠ Poříčí nad Sázavou 650 m D3 4.9.2017309
20.5.2017CZENebřenský Marek 2010 ZŠ Karlov Benešov 325 m H2 24.5.2017239
4.9.2017CZENěmcová Nela 2006 ZŠ Jiráskova Benešov 650 m D4 5.9.2017325
4.9.2017CZENěmeček Daniel 1999 OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017338
15.8.2017CZENeuwirthová Šárka 2004 ZŠ Dukelská 975 m D5 16.8.2017205
4.9.2017CZENovák Ondřej 1999 OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017343
6.9.2017CZENovotný Ondra 2006 zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017549
3.9.2017CZEOlmrová Anežka 2011 ZŠ Štefánikova Pardubice 325 m D2 4.9.2017315
4.9.2017CZEOralová Tereza 2002 OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017351
4.9.2017CZEOtradovec Jakub 2000 OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017345
1.9.2017CZEOttlová Lukáš 2010 ZŠ Dukelská Benešov 325 m H2 4.9.2017310
1.9.2017CZEOttlová Šárka 2010 ZŠ Dukelská Benešov 325 m D2 4.9.2017311
1.9.2017CZEOttlová Táňa 2006 ZŠ Dukelská 650 m D4 4.9.2017312
6.9.2017CZEPejša Adam 2006 zš Dukelská Benešov 650 m H4 6.9.2017546
31.8.2017CZEPelikánová Lucie 2008 ZŠ Jiráskova, Benešov 650 m D3 1.9.2017301
6.9.2017CZEPeterková Eliška 2004 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017520
28.7.2017CZEPetrásek David 2006 ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 2 650 m H4 11.8.2017208
25.5.2017CZEPetrásek Šimon 2011 ZŠ a MŚ Karlov 325 m H2 6.6.2017229
28.7.2017CZEPetrásková Jana 2004 ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 2 975 m D5 11.8.2017207
25.5.2017CZEPetrásková Viktorie 2008 ZŠ a MŠ Kácov 650 m D3 6.6.2017228
28.8.2017CZEPlatil Jonáš 2000 Gymnázium Benešov 975 m H7 30.8.2017298
28.8.2017CZEPlatilová Barbora 2003 ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 975 m D6 30.8.2017299
12.5.2017CZEPodhorský Jan 2009 ZŠ Dukelská Benešov 650 m H3 17.5.2017241
4.5.2017CZEPohořalová Marie 2012 MŠ Berušky 150 m D1 5.5.2017254
6.9.2017CZEPokorný Matěj 2003 zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017521
6.9.2017CZEPrchlík Adam 2003 zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017510
3.9.2017CZEPřibylová Andrea 2015 MŠ U slunečních hodin 150 m D1 5.9.2017326
3.9.2017CZEPřibylová Kristýna 2012 MŠ U slunečních hodin 150 m D1 5.9.2017327
25.8.2017CZEProcházka Luděk 1999 Gymnázium Benešov 975 m H7 29.8.2017300
28.8.2017CZEProchazkova Hanka 2012 x 150 m H1 7.9.2017487
6.9.2017CZEProvazník Radek 2002 zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017504
4.9.2017CZEPtáčková Rozálie 2002 OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017352
4.9.2017CZEPůlpán Josef 2002 OA Neveklov 975 m H6 6.9.2017349
6.9.2017CZERáblová Veronika 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017507
2.9.2017CZERada Tobiáš 2007 ZŠ Karlov Benešov 650 m H4 4.9.2017322
2.9.2017CZERada Vít 2011 ZŠ Karlov Benešov 325 m D2 4.9.2017320
6.9.2017CZERadíčová Karolína 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017506
24.5.2017CZERadochlib Jiří 2012 MŠ Longenova 150 m H1 30.5.2017234
24.5.2017CZERadochlibová Zdeňka 2008 ZŠ Dukelská 650 m D3 30.5.2017233
24.5.2017CZERadochlibová Pavlína 2005 ZŠ Dukelská 975 m D5 30.5.2017232
2.9.2017CZERadová Daniela 2005 ZŠ Karlov Benešov 975 m D5 4.9.2017321
20.8.2017CZERadvanová Barbora 2014 ZŠ Karlov Benešov 150 m D1 21.8.2017258
20.8.2017CZERadvanová Anna 2011 ZŠ Karlov Benešov 325 m D2 21.8.2017257
4.9.2017CZERákosníková Michaela 2000 OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017346
2.9.2017CZERichterová Zuzana 1999 Gymnázium Pelhřimov 975 m D7 6.9.2017550
4.9.2017CZEŘíha Jan 1999 OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017337
4.9.2017CZERumlová Dominika 1999 OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017342
30.8.2017CZERybka Vojtěch 2012 MŠ Čtyřlístek Benešov 150 m H1 31.8.2017303
30.8.2017CZERybková Alžběta 2008 ZŠ Jiráskova, Benešov 650 m D3 31.8.2017304
6.9.2017CZEŠabatová Helena 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017522
4.9.2017CZESadílková Lenka 2002 OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017353
4.9.2017CZESaska Václav 1999 OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017340
3.9.2017CZESchönfelderová Ella 2007 ZŠ Jiráskova Benešov 650 m D4 4.9.2017307
6.9.2017CZEŠedivá Julie 2005 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017528
29.8.2017CZEŠinágl Josef 2004 ZŠ Karlov - Benešov 975 m H5 30.8.2017294
29.8.2017CZEŠináglová Anna 2009 MŠ Karlov - Benešov 650 m D3 30.8.2017293
21.8.2017CZESkála Štěpán 2004 Gymnázium Benešov 975 m H5 22.8.2017283
4.9.2017CZEŠkopková Kateřina 1999 OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017339
15.5.2017CZEŠkvor Štěpán 2012 MŠ Petroupim 150 m H1 29.5.2017235
15.5.2017CZEŠkvorová Alice 2014 x 150 m D1 29.5.2017236
4.9.2017CZESládková Kamila 2002 OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017354
10.5.2017CZESládková Kamila 2002 OA Neveklov 975 m D6 11.5.2017251
10.5.2017CZESládková Dominika 2005 ZŠ Dukelská 975 m D5 12.5.2017247
3.9.2017CZESlavata Tadeáš 2011 ZŠ Dukelská Benešov 325 m H2 4.9.2017318
27.8.2017CZESLAVÍKOVÁ ANNA 2006 BENEŠOV DUKELSKÁ 650 m D4 28.8.2017260
6.9.2017CZEŠnajdrová Darina 2005 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017524
21.6.2017CZEŠostá Adriana 2013 ZŠ Dukelská Benešov 150 m D1 3.7.2017222
21.6.2017CZEŠostý Štěpán 2010 ZŠ Karlov Benešov 325 m H2 3.7.2017223
10.8.2017CZESpálenka Jan 2005 Zš Votice 975 m H5 14.8.2017206
22.8.2017CZESrstka Adam 2008 Racek 650 m H3 24.8.2017273
22.8.2017CZESrstka Pavel 2001 Racek 975 m H7 24.8.2017274
4.9.2017CZEŠťastná Laura 1999 OA Neveklov 975 m D7 6.9.2017344
6.9.2017CZEStolař Jakub 2005 zš Dukelská Benešov 975 m H5 6.9.2017547
16.8.2017CZEŠtorcová Bára 2009 Spartak Vlašim 650 m D3 28.8.2017290
14.5.2017CZEStrejček Pavel 2007 ZŠ Jiráskova Benešov 650 m H4 16.5.2017244
11.5.2017CZESuková Nikola 2007 Atletika Vlašim 650 m D4 15.5.2017245
31.7.2017CZESvoboda Matej 2008 Zruc nad Sazavou 650 m H3 9.8.2017213
6.9.2017CZETrojášková Erika 2003 zš Dukelská Benešov 975 m D6 6.9.2017509
20.8.2017CZETruhelka Tobiáš 2006 Gymnázium Benešov 650 m H4 21.8.2017289
20.8.2017CZETruhelková Sára 2007 SK Florbal Benešov 650 m D4 21.8.2017288
31.8.2017CZEUrban Lukáš 2012 MŠ Karlov 150 m H1 4.9.2017324
31.8.2017CZEUrbanová Eliška 2010 ZŠ Karlov Benešov 325 m D2 4.9.2017323
6.9.2017CZEVágnerová Nikola 2006 zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017535
3.9.2017CZEVálová Veronika 2009 ZŠ Bystřice 650 m D3 4.9.2017305
3.9.2017CZEVálová Tereza 2008 ZŠ Bystřice 650 m D3 4.9.2017306
19.8.2017CZEVaněček Martin 2010 ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 325 m H2 21.8.2017256
19.8.2017CZEVaněčková Michaela 2008 ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 650 m D3 21.8.2017255
16.8.2017CZEVesecká Karolína 2011 ZŠ Jiráskova 325 m D2 17.8.2017202
16.8.2017CZEVesecký Tomáš 2014 MŠ Čtyřlístek 150 m H1 17.8.2017201
4.9.2017CZEVlášková Nikola 2002 OA Neveklov 975 m D6 6.9.2017350
11.5.2017CZEVobecký Lukáš 2010 Atletika Benešov 325 m H2 16.5.2017242
11.5.2017CZEVobecký Filip 2010 Atletika Benešov 325 m H2 16.5.2017243
24.8.2017CZEVodáková Eliška 2006 ZŠ Karlov Benešov 650 m D4 28.8.2017265
6.9.2017CZEVolfová Estella 2006 zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017541
4.9.2017CZEVoss Jakub Christian 2000 OA Neveklov 975 m H7 6.9.2017347
2.8.2017CZEVotruba Matěj 2008 ZŠ Jiráskova 650 m H3 3.8.2017215
6.9.2017CZEVrbová Eliška 2005 zš Dukelská Benešov 975 m D5 6.9.2017525
6.9.2017CZEVrkoslav Jonáš 2003 zš Dukelská Benešov 975 m H6 6.9.2017523
15.5.2017CZEVynšová Anna 2009 ZŠ Jiráskova 650 m D3 26.5.2017237
15.5.2017CZEVynšová Barbora 2012 x 150 m D1 26.5.2017238
3.8.2017CZEZdráhal Sebastian 2015 x 150 m H1 4.8.2017214
6.9.2017CZEZídková Magdaléna 2006 zš Dukelská Benešov 650 m D4 6.9.2017538