Startovní listina BENEŠOVSKÁ DESÍTKA

Statistika přihlášených

Trať
D10 km39
Kategorie
M18Muži 18 - 39 let11
M60Muži 60 - 69 let7
M40Muži 40 - 49 let6
M50Muži 50 - 59 let5
Z18Ženy 18 - 34 let3
Z35Ženy 35 - 44 let3
Z45Ženy 45 - 54 let2
Z55Ženy 55 a více let1
M70Muži 70 a více let1
Celkem přihlášených39

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
15.6.2017CZEBouberle Vojtěch 1956 10 km M60 16.6.2017
18.6.2017CZEBrožík František 1967 10 km M50 22.6.2017
10.5.2017CZEBubeník Miroslav 1979 10 km M18 12.5.2017
28.7.2017CZEBudeník Karel 1951 Benešov 10 km M60 1.8.2017
10.8.2017CZEČech Martin 1990 10 km M18 11.8.2017
10.8.2017CZECinka Ivan 1957 Benešovský běžecký klub 10 km M60 11.8.2017
12.5.2017CZECipl František 1951 BONBON Praha 10 km M60 19.5.2017
6.7.2017CZEDubják Petr 1970 Vlašim 10 km M40 10.7.2017
19.6.2017CZEDumský Ondřej 1980 10 km M18 19.6.2017
12.5.2017CZEGazdíková Kateřina 1983 Ančunk dream team 10 km Z18 17.5.2017
15.8.2017CZEHrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 10 km M70 16.8.2017
25.7.2017CZEHruška Pavel 1977 Sokol Václavice 10 km M40 26.7.2017
9.8.2017CZEHruška Miroslav 1988 10 km M18 10.8.2017
30.5.2017CZEJalůvka Jan 1966 Novis TK Praha 10 km M50 2.6.2017
12.5.2017CZEJánošík Rudolf 1971 Vlašim 10 km M40 23.5.2017
16.5.2017CZEJirásek Marek 1973 Vlašim 10 km M40 26.5.2017
16.5.2017CZEJirásková Kateřina 1976 10 km Z35 26.5.2017
17.8.2017CZEKaras Martin 1980 10 km M18 18.8.2017
11.5.2017CZEKlusák Lukáš 1983 10 km M18 12.5.2017
11.6.2017CZEKouklík Stanislav 1961 Benešovský běžecký klub 10 km M50 13.6.2017
7.8.2017CZELebeda Petr 1975 Benešovský běžecký klub 10 km M40 8.8.2017
18.8.2017CZEMádr Radim 1991 10 km M18 nezaplaceno
12.6.2017CZEMerašická Dagmar 1959 Continental Automotive ČR 10 km Z55 15.6.2017
18.8.2017CZENečas Arnošt 1963 10 km M50 nezaplaceno
11.5.2017CZENěmec Jiří 1948 Atletika Vlašim 10 km M60 18.5.2017
9.6.2017CZENováková Lucie 1995 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, p. o. 10 km Z18 12.6.2017
13.8.2017CZEOndrášek Petr 1990 10 km M18 18.8.2017
9.6.2017CZEPetrásková Nikol 1998 10 km Z18 12.6.2017
12.7.2017CZEPicková Jana 1972 Chramiště 10 km Z45 13.7.2017
12.5.2017CZEPodhorský Jan 1979 Ančunk dream team 10 km M18 17.5.2017
4.8.2017CZEPojmon Ondřej 1978 Adidas Runners Prague 10 km M18 nezaplaceno
2.8.2017CZEPolanská Zuzana 1978 10 km Z35 nezaplaceno
11.5.2017CZEPrchlíková Barbora 1971 10 km Z45 12.5.2017
12.5.2017CZESmetana Karel 1951 Benešovský běžecký klub 10 km M60 18.5.2017
11.5.2017CZESvoboda Milan 1956 10 km M60 15.5.2017
11.5.2017CZETůma Jiří 1963 Spartak Vlašim 10 km M50 12.5.2017
19.6.2017CZEVynšová Monika 1979 VHS Benešov 10 km Z35 19.6.2017
3.8.2017CZEZdráhal Milan 1981 10 km M18 4.8.2017
9.5.2017CZEZeman Petr 1971 10 km M40 10.5.2017