Startovní listina BENEŠOVSKÁ DESÍTKA

Statistika přihlášených

Trať
D10 km83
Kategorie
M18Muži 18 - 39 let25
M40Muži 40 - 49 let14
M60Muži 60 - 69 let10
Z18Ženy 18 - 34 let9
M50Muži 50 - 59 let8
Z35Ženy 35 - 44 let6
Z45Ženy 45 - 54 let5
M70Muži 70 a více let3
Z55Ženy 55 a více let2
M17Muži do 17 let1
Celkem přihlášených83

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
27.8.2017CZEAdamcová Andrea 1973 Atletika Vlašim 10 km Z35 1.9.201799
3.9.2017CZEBaršová Martina 1972 10 km Z45 5.9.201772
21.8.2017CROBlaha Martin 1962 10 km M50 22.8.201746
28.8.2017CZEBořilová Magdaléna 1965 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, p.o. 10 km Z45 29.8.201754
15.6.2017CZEBouberle Vojtěch 1956 10 km M60 16.6.201720
18.6.2017CZEBrožík František 1967 10 km M50 22.6.20175
10.5.2017CZEBubeník Miroslav 1979 10 km M18 12.5.201732
10.8.2017CZEČech Martin 1990 10 km M18 11.8.201711
28.8.2017CZEČernušák Přemysl 1980 10 km M18 29.8.201753
10.8.2017CZECinka Ivan 1957 Benešovský běžecký klub 10 km M60 11.8.20176
12.5.2017CZECipl František 1951 BONBON Praha 10 km M60 19.5.201726
6.7.2017CZEDubják Petr 1970 Vlašim 10 km M40 10.7.201717
19.6.2017CZEDumský Ondřej 1980 10 km M18 19.6.201718
1.9.2017CZEFamfulíková Mirka 1991 10 km Z18 4.9.201766
2.9.2017CZEGazda Vítězslav 1977 10 km M40 5.9.201775
12.5.2017CZEGazdíková Kateřina 1983 Ančunk dream team 10 km Z18 17.5.201729
25.8.2017CZEHavel Michal 1983 Sokol Jesenice 10 km M18 28.8.201740
31.8.2017CZEHolas Jaromír 1952 10 km M60 2.9.201757
31.8.2017CZEHolasová Jarmila 1954 10 km Z55 2.9.201758
15.8.2017CZEHrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 10 km M70 16.8.20178
9.8.2017CZEHruška Miroslav 1988 10 km M18 10.8.201712
25.7.2017CZEHruška Pavel 1977 Sokol Václavice 10 km M40 26.7.201715
3.9.2017CZEJahoda Vít 1983 Benešovský běžecký klub 10 km M18 4.9.201761
30.5.2017CZEJalůvka Jan 1966 Novis TK Praha 10 km M50 2.6.201723
12.5.2017CZEJánošík Rudolf 1971 Vlašim 10 km M40 23.5.20172
16.5.2017CZEJirásek Marek 1973 Vlašim 10 km M40 26.5.201725
16.5.2017CZEJirásková Kateřina 1976 10 km Z35 26.5.201724
17.8.2017CZEKaras Martin 1980 10 km M18 18.8.20179
21.8.2017CZEKašpar Michal 1976 RS Vlašim 10 km M40 4.9.201769
11.5.2017CZEKlusák Lukáš 1983 10 km M18 12.5.201731
25.8.2017SVKKoledová Janka 1960 ŠKP Žilina 10 km Z55 7.9.2017488
26.8.2017CZEKos Pavel 1972 Senohraby 10 km M40 28.8.201737
26.8.2017CZEKosová Markéta 1974 ZŠ Senohraby 10 km Z35 28.8.201736
11.6.2017CZEKouklík Stanislav 1961 Benešovský běžecký klub 10 km M50 13.6.20174
22.8.2017CZEKováč Karel 1996 Racek 10 km M18 24.8.201745
3.9.2017CZEKrálík Aleš 1957 10 km M60 5.9.201774
3.9.2017CZEKralik Petr 1985 10 km M18 4.9.201767
31.8.2017CZEKřížová Lenka 1979 BBK 10 km Z35 1.9.2017100
7.8.2017CZELebeda Petr 1975 Benešovský běžecký klub 10 km M40 8.8.20177
23.8.2017CZEMareš Patrik 1993 10 km M18 25.8.201744
29.8.2017CZEMinchev Ivan 1957 JUST 10 km M60 30.8.201752
29.8.2017CZEMrva Pavel 1960 BBK 10 km M50 30.8.201748
18.8.2017CZENečas Arnošt 1963 10 km M50 22.8.201747
11.5.2017CZENěmec Jiří 1948 Atletika Vlašim 10 km M60 18.5.20171
3.9.2017CZENovák Ondřej 1972 Tobi Tri Team 10 km M40 5.9.201773
29.8.2017CZENováková Eva 1991 Koala 10 km Z18 30.8.201751
9.6.2017CZENováková Lucie 1995 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, p. o. 10 km Z18 12.6.201721
13.8.2017CZEOndrášek Petr 1990 10 km M18 18.8.201710
24.8.2017CZEPejpal Jiří 1934 TJ Liga 100 Praha 10 km M70 25.8.201742
31.8.2017CZEPelikán Karel 1979 Benešovský běžecký klub 10 km M18 1.9.201768
9.6.2017CZEPetrásková Nikol 1998 10 km Z18 12.6.201722
12.7.2017CZEPicková Jana 1972 Chramiště 10 km Z45 13.7.201716
12.5.2017CZEPodhorský Jan 1979 Ančunk dream team 10 km M18 17.5.201728
1.9.2017CZEPokorná Anna 1999 10 km Z18 6.9.201776
3.9.2017CZEPokorný Matyáš 1988 Benešovský běžecký klub 10 km M18 6.9.2017101
30.8.2017CZEPolidar Miroslav 1972 10 km M40 31.8.201760
24.8.2017CZEPospíšil Pavel 1980 Benešovský běžecký klub 10 km M18 28.8.201741
11.5.2017CZEPrchlíková Barbora 1971 10 km Z45 12.5.201733
3.9.2017CZEPřibyl Miroslav 1981 10 km M18 5.9.201770
3.9.2017CZEPřibylová Adéla 1983 10 km Z18 5.9.201771
23.8.2017CZERataj Stanislav 1942 Sokol Sedlec Prčice 10 km M70 24.8.201743
2.9.2017CZERichter Michael 1971 Velosport Valenta Pelhřimov 10 km M40 6.9.2017126
2.9.2017CZERichterová Michaela 1970 10 km Z45 6.9.2017125
31.8.2017CZESchejbal Oldřich 1991 Rafans team 10 km M18 6.9.201777
1.9.2017CZESingr Martin 1987 SKP Nymburk 10 km M18 1.9.201756
29.8.2017CZESládková Nikola 1992 10 km Z18 30.8.201749
26.8.2017CZESlunečko Jindřich 1970 ZŠ Benešov, Jiráskova 888 10 km M40 28.8.201739
12.5.2017CZESmetana Karel 1951 Benešovský běžecký klub 10 km M60 18.5.201727
29.8.2017CZESomr Tomáš 1988 Koala 10 km M18 30.8.201750
1.9.2017CZEŠplíchal David 1975 Formanka team 10 km M40 4.9.201765
2.9.2017CZESrb Pavel 1978 Stolní tenis Benešov 10 km M18 3.9.201755
3.9.2017CZEStarý Stanislav 1953 10 km M60 4.9.201762
26.8.2017CZESvehlova Joanna 1980 10 km Z35 26.8.201738
11.5.2017CZESvoboda Milan 1956 10 km M60 15.5.201730
3.9.2017CZETůma Jiří 1988 Vlašim 10 km M18 4.9.201763
27.8.2017CZETůma Ladislav 1966 Dubovsko 10 km M50 28.8.201735
11.5.2017CZETůma Jiří 1963 Spartak Vlašim 10 km M50 12.5.20173
31.8.2017CZEVacek Vojtěch 1995 E-on Triathlon Team Tábor 10 km M18 1.9.201759
2.9.2017CZEVácha Petr 2001 10 km M17 4.9.201764
24.8.2017CZEVycpálková Martina 1993 10 km Z18 6.9.201781
19.6.2017CZEVynšová Monika 1979 VHS Benešov 10 km Z35 19.6.201719
3.8.2017CZEZdráhal Milan 1981 10 km M18 4.8.201713
9.5.2017CZEZeman Petr 1971 10 km M40 10.5.201734