Startovní listina KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 21. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D10 km19
A5680 m8
A3340 m4
A61020 m3
A2100 m3
A81360 m2
A73200 m1
Kategorie
BMuži B 40-49 let5
D3Dívky 8-9 let5
GŽeny G 35-45 let4
CMuži C 50-59 let4
H2Hoši 6-7 let3
D4Dívky 10-11 let2
D5Dívky 12-13 let2
AMuži A 18-39 let2
HŽeny H 45-54 let2
H3Hoši 8-9 let1
H5Hoši 12-13 let1
FŽeny F 18-34 let1
DHBroučci do 3 let1
H6Hoši 14-15 let1
DMuži D 60-69 let1
D6Dívky 14-15 let1
H7Hoši 16-18 let1
D1Dívky 4-5 let1
H1Hoši 4-5 let1
D2Dívky 6-7 let1
Celkem přihlášených40

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
13.5.2017Bartoš Václav 1973 10 km B 16.5.2017
19.5.2017Blažek Daniel 2000 Spartak Praha 4 3200 m H7 24.5.2017
16.5.2017Blažek Dan 1967 Svárov 10 km C 17.5.2017
16.5.2017Blažková Renata 1973 Svárov 10 km G 17.5.2017
24.5.2017Čech Martin 1990 10 km A nezaplaceno
21.4.2017Dvořáková Kristýna 1980 10 km G 26.4.2017
6.5.2017Handl Jan 1974 SK Alma Benešov 10 km B 9.5.2017
6.5.2017Handlová Klárka 2009 Atletika Benešov 680 m D3 9.5.2017
5.5.2017Imrichova Marcela 1985 10 km F 9.5.2017
12.5.2017Jánošík Rudolf 1971 Vlašim 10 km B 23.5.2017
11.5.2017Jánošík Dominik 2009 Vlašim 680 m H3 23.5.2017
16.5.2017Jirásek Marek 1973 TJ Sokol Kbely 10 km B nezaplaceno
16.5.2017Jirásek Šimon 2014 100 m DH nezaplaceno
16.5.2017Jirásková Ema 2010 340 m D2 nezaplaceno
16.5.2017Jirásková Kateřina 1976 10 km G nezaplaceno
12.5.2017Jiroušková Hana 1972 Znosim 10 km H 15.5.2017
13.5.2017Kouklík Stanislav 1961 Benešovský běžecký klub 10 km C 16.5.2017
19.5.2017Kresta Roman 1965 Brno-orel zidenice 10 km C 24.5.2017
16.5.2017Kříž František 1987 Chocerady 10 km A 17.5.2017
14.5.2017Kučerová Karolína 2006 ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 680 m D4 nezaplaceno
14.5.2017Kučerová Aneta 2004 ZS DUKELSKÁ BENEŠOV 1020 m D5 nezaplaceno
19.5.2017Lapáčková Tereza 2008 680 m D3 nezaplaceno
11.5.2017Němec Jiří 1948 Atletika Vlašim 10 km D 18.5.2017
14.5.2017Ozga Zbigniew 1969 10 km B 15.5.2017
11.5.2017Prchlíková Barbora 1971 10 km H 12.5.2017
29.4.2017Procházka Lukáš 2003 Benešovský běžecký klub 1360 m H6 19.5.2017
24.5.2017Radochlib Jiří 2012 100 m H1 nezaplaceno
24.5.2017Radochlibová Helena 2002 ZŠ Dukelská 1020 m D6 nezaplaceno
24.5.2017Radochlibová Pavlína 2005 ZŠ Dukelská 1020 m D5 nezaplaceno
24.5.2017Radochlibová Zdeňka 2008 ZŠ Dukelská 680 m D3 nezaplaceno
11.5.2017Řeháková Laura 2008 Atletika Jižní Město 680 m D3 15.5.2017
11.5.2017Řeháková Valerie 2012 Atletika Jižní Město 100 m D1 15.5.2017
21.5.2017Štorc Matěj 2005 Tj Sokol Čechtice 1360 m H5 22.5.2017
21.5.2017Štorc Radek 2010 Kuňovice 340 m H2 22.5.2017
21.5.2017Štorcová Bára 2009 Spartak Vlašim 680 m D3 22.5.2017
28.4.2017Suková Nikola 2007 Atletika Vlašim 680 m D4 4.5.2017
3.5.2017Tůma Jiří 1963 Spartak Vlašim 10 km C 4.5.2017
23.4.2017Vágnerová Jaroslava 1980 10 km G 3.5.2017
11.5.2017Vobecký Lukáš 2010 Atletika Benešov 340 m H2 16.5.2017
11.5.2017Vobecký Filip 2010 Atletika Benešov 340 m H2 16.5.2017