Startovní listina ELEVEN Dětský MTB cup 2017

Statistika přihlášených

Trať
A5A529
A4A423
A6A613
A3A313
A7A75
A1A14
A2A24
Kategorie
MZ2Žáci 2 - 9 - 10 let18
MZ1Žáci 1 - 7 - 8 let17
ZZ2Žákyně 2 - 9 - 10 let11
MMZMladší žáci - 11 - 12 let10
MPPředžáci 5 - 6 let9
ZZ1Žákyně 1 - 7 - 8 let6
ODOdrážedla4
ZPPředžákyně 5 - 6 let4
ZMZMladší žákyně - 11 - 12 let3
ZSZStarší žákyně - 13 - 14 let3
MBBobíci do 4 let2
ZBBobice do 4 let2
MSZStarší žáci - 13 - 14 let2
Celkem přihlášených91

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
3.1.2017Bažant Kryštof 2007 Cyklo Benda A5 MZ2 18.1.201713
3.1.2017Bažantová Anežka 2010 Cyklo Benda A4 ZZ1 18.1.201714
2.4.2017Benes Adam 2011 A3 MP 10.4.201767
1.3.2017Beran Martin 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 2.3.201734
1.3.2017Beranová Jana 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZMZ 2.3.201735
10.4.2017Bohánská Vanesa 2010 SKI Team Liberec A4 ZZ1 10.4.201768
22.2.2017Burgermeisterová Lucie 2008 Team Cyklo Benda A5 ZZ2 24.2.201727
17.1.2017Bursa Marek 2009 LIBEREC A4 MZ1 nezaplaceno0
5.3.2017Čapková Claudie 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM A5 ZZ2 10.3.201737
3.1.2017Čech Ondřej 2013 SpinFit Liberec A1 OD nezaplaceno0
23.3.2017Děták Mikuláš 2007 ADASTRA Sokol Veltěž A4 MZ1 26.3.201750
2.4.2017Dlouhá Aneta 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 4.4.201761
12.1.2017Dovolil Josef 2005 BIKE TEAM Jilemnice A6 MMZ 17.1.201712
6.3.2017Dvořák Matěj 2005 BeManiax DDM Větrník A6 MMZ 18.3.201747
10.3.2017Fara Jan 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 12.3.201739
16.1.2017Franc Marek 2004 Cyklo Benda Team A7 MSZ 31.1.201717
9.4.2017Frydrychová Karolína 2009 BOVELLI A4 ZZ1 11.4.201778
3.1.2017Gamba Filip 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A3 MP 9.1.20176
13.1.2017Gamba Kryštof 2013 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A1 OD nezaplaceno0
20.2.2017Görög Štěpán 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 25.2.201729
4.1.2017Hájek Tomáš 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 11.4.201775
4.1.2017Hájek Štěpán 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 11.4.201774
5.1.2017Hanuš František 2008 POCTA - BikeGallery A5 MZ2 23.1.201716
4.1.2017Hašková Kateřina 2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A4 ZZ1 28.2.201733
8.4.2017Havelka Matěj 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 11.4.201771
9.2.2017Hendrich Daniel Maximus 2008 Expres CZ-Scott Team Kolín A5 MZ2 28.3.201753
9.2.2017Hendrichová Pavla 2003 Expres CZ-Scott Team Kolín A7 ZSZ 28.3.201754
18.3.2017Hertl Thobias Maxmilian 2011 POCTA A3 MP 21.3.201748
18.3.2017Hertl Sophia Elizabeth 2014 POCTA A1 OD 21.3.201749
10.1.2017Hofman Eliáš 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 13.1.201711
18.3.2017Hradiský Zdeněk 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 MMZ nezaplaceno0
13.3.2017Janů Tomáš 2009 A4 MZ1 nezaplaceno0
3.1.2017Jelínek Bruno 2013 PROTOTYPE MODELS Kryštofovo Údolí A2 MB 6.1.20174
3.1.2017Jelínek Ondřej 2009 PROTOTYPE MODELS Kryštofovo Údolí A4 MZ1 6.1.20173
6.1.2017John Eduard 2009 BIKETEAM TURNOV A4 MZ1 17.3.201744
6.1.2017John Antonín 2008 BIKETEAM TURNOV A5 MZ2 17.3.201745
7.1.2017Jungwirth Štěpán 2008 Dukla Liberec A5 MZ2 11.1.20172
7.1.2017Jungwirth František 2006 DUKLA Liberec A6 MMZ 11.1.20171
9.4.2017Kniha Petr 2006 KC KOOPERATIVA A6 MMZ 12.4.201782
9.4.2017Knihová Kateřina 2003 KC KOOPERATIVA A7 ZSZ 12.4.201781
23.3.2017Knobloch Adam 2010 A4 MZ1 26.3.201751
23.3.2017Knoblochová Kristýna 2012 A3 ZP 26.3.201752
10.4.2017Kolakovský Michael 2007 Rock Machine Cyklomax A5 MZ2 nezaplaceno69
16.1.2017Kratochvíl Václav 2006 Team Cyklo Benda A6 MMZ 18.1.201715
14.2.2017Kučera Radim 2009 Bike&Ski Racing Team A4 MZ1 11.4.201776
8.3.2017Kudrna Tomáš 2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A4 MZ1 10.3.201738
7.3.2017Kussmannová Nelly 2010 Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem A4 ZZ1 17.3.201746
7.3.2017Lhotáková Sofie 2013 Rohozec Amulet Team A2 ZB 12.4.201779
7.3.2017Lhotáková Kristýna 2011 Rohozec Amulet Team A3 ZP 12.4.201780
5.1.2017Lodr Oliver 2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A3 MP 7.1.20175
8.4.2017Loukotka Patrik 2008 SAC Bělá pod Bezdězem A5 MZ2 11.4.201770
3.2.2017Malínský Štěpán 2007 Bike Team Jilemnice A5 MZ2 8.4.201766
8.1.2017Meier Tomáš 2007 BIKETEAM TURNOV A5 MZ2 11.1.20178
8.1.2017Meier Václav 2010 BIKETEAM TURNOV A4 MZ1 11.1.20179
4.1.2017Moulis Lukáš 2012 Ivar CS Author Team A3 MP 15.2.201722
4.1.2017Moulis Ondřej 2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 15.2.201723
31.3.2017Petrof Johana 2008 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A5 ZZ2 4.4.201760
12.3.2017Pilous ŠTĚPÁN 2008 IVAR.cs author team A5 MZ2 15.3.201741
4.4.2017Podlipná Barbora 2004 BAKAKO Nová Paka A7 ZSZ 5.4.201762
4.3.2017Pohořalý Jakub 2006 BIKE TEAM Jilemnice A6 MMZ 7.3.201736
1.4.2017Polák Matyáš 2006 KC KOOPERATIVA A6 MMZ 5.4.201785
11.2.2017Procházková Martina 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A3 ZP 17.2.201724
11.2.2017Procházková Kateřina 2013 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A1 OD 17.2.201725
29.3.2017Procházková Kateřina 2013 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A2 ZB 7.4.201764
3.4.2017Pšenička Jan 2013 A2 MB 3.4.201759
14.2.2017Rajnoch Marek 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ1 28.2.201731
14.2.2017Rajnochová Barbora 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM A5 ZZ2 28.2.201732
19.2.2017Rydval Adam 2009 A4 MZ1 23.2.201726
13.3.2017Sedláčková Veronika 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 15.3.201743
13.3.2017Sedláčkova Míša 2012 IVAR CS Author Team A3 ZP 15.3.201742
13.2.2017Semerád Marek 2012 SRAM MITAS TREK team A3 MP 27.2.201730
8.4.2017Šlambor Martin 2010 Paklisport A4 MZ1 11.4.201772
8.4.2017Šlamborová Lucie 2007 PAKLISPORT Jablonné v Podj. A5 ZZ2 11.4.201777
10.3.2017Špicarová Karolína 2008 Cyklo Špicar Jilemnice A5 ZZ2 14.3.201740
9.4.2017Stromský Ondřej 2011 A3 MP 12.4.201784
9.4.2017Stromský Vít 2007 A5 MZ2 12.4.201783
8.4.2017Šulc Adam 2005 A6 MMZ 11.4.201773
6.1.2017Šulc Michael 2008 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A5 MZ2 13.1.201710
8.4.2017Třeska Lukáš 2010 A4 MZ1 nezaplaceno0
4.4.2017Václavů Martina 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM A5 ZZ2 nezaplaceno0
4.4.2017Václavů Martina 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 5.4.201763
6.1.2017Vašíček Robin 2012 ADASTRA Sokol Veltěž A3 MP 4.2.201718
6.1.2017Vašíček Denis 2008 ADASTRA Sokol Veltěž A5 MZ2 4.2.201719
7.2.2017Volejníková Nikola 2006 A6 ZMZ 9.2.201721
7.2.2017Volejníkova Natálie 2006 A6 ZMZ 9.2.201720
25.1.2017Votýpka Štěpán 2009 OK BOR A4 MZ1 25.2.201728
8.1.2017Vyhnisová Viktorie 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 ZZ2 11.1.20177
21.3.2017Zelená Lucka 2010 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A4 ZZ1 31.3.201755
21.3.2017Zelený Jakub 2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM A3 MP 31.3.201756
25.3.2017Zeman Radim 2004 Bike & Ski Bakajda A7 MSZ 31.3.201757
23.3.2017Zikeš Ota 2005 DDM Větrník Liberec A6 MMZ 31.3.201758