10.7.2016 | | Březina Matyáš | |
2 malé okruhy |
U6M |
nezaplaceno |
25.6.2016 | | Zachar Daniel | |
2 malé okruhy |
U6M |
nezaplaceno |
13.7.2016 | | Procházková Nika | |
30 min |
Z |
nezaplaceno |
2.7.2016 | | Časlava Jiri | |
50 min |
B |
nezaplaceno |
11.7.2016 | | Pošmourný Ondřej | |
50 min |
B |
nezaplaceno |
6.7.2016 | | Novak Jaroslav | |
50 min |
B |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Sýkora Jindřich | |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Janata Jan | |
50 min |
B |
nezaplaceno |
30.6.2016 | | Janečková Jiřina | |
30 min |
F |
nezaplaceno |
4.7.2016 | | soukupová statečná lucie | |
100 m |
OD |
nezaplaceno |
6.7.2016 | | Slabý Karel | |
40 min |
C |
nezaplaceno |
4.7.2016 | | statečný šimon | |
2 malé okruhy |
U6M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Vrbová Veronika | |
2 velké okruhy |
ZZ1 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Březinová Jenovéfa | |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
4.7.2016 | | statečný matej | |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Račan David | AC MTB Čimelice |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Máša Daniel | AC MTB Čimelice |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
11.7.2016 | | Černohorský David | Author Sedláček Příbram |
50 min |
A |
nezaplaceno |
14.7.2016 | | Vítková julie | Bike klub Město Touškov |
100 m |
OD |
nezaplaceno |
14.7.2016 | | Vítková Nela | Bike klub Město Touškov |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
14.7.2016 | | Vítková Sára | Bike klub Město Touškov |
1 velký okruh |
U9W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Štemberk Jan | Bike team Chelčice |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Polanský Ondřej | Bike team Vodňany |
50 min |
A |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Petáková Veronika | Bike team Vodňany |
30 min |
ZJ |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Peták Jakub | Bike team Vodňany |
50 min |
A |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Novák Kryštof | BikeFactory Strakonice |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
14.7.2016 | | Hrbek Jiří | Biketime Bulls Písek |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Hronková Tereza | Biketime Bulls Písek |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Hronková Klára | Biketime Bulls Písek |
3 velké okruhy |
ZZ2 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Hronek Jaroslav | Biketime Bulls Písek |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Bartošová Kateřina | Biketime Bulls Písek |
1 velký okruh |
U9W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Matásek Jakub | Biketime Bulls Písek |
2 malé okruhy |
U6M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Neubauer Filip | Biketime Bulls Písek |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Pešičková Veronika | Biketime Bulls Písek |
2 velké okruhy |
ZZ1 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Pešička Michal | Biketime Bulls Písek |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
14.7.2016 | | Hrbková Tereza | Biketime Bulls Písek |
100 m |
OD |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Mařík Raimund | BS JOMA Jindřichův Hradec |
40 min |
D |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Bušek Lukáš | CBC Team |
50 min |
A |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Skalka Pavel | CBC Team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Novotný Petr | CBC Team |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Dvořák Vojtěch | CBC Team |
50 min |
A |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Diviš Jiří | CBC Team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Malík Martin | CBC Team |
50 min |
B |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Putschögl Jan | CBC Team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
14.7.2016 | | Ratajová Miroslava | cfp.cz |
30 min |
F |
nezaplaceno |
13.7.2016 | | Pavlík Václav | CK RBB INVEST J. Hradec |
50 min |
A |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Šaroun Libor | CKK Znojmo |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Pavelka Vladimír | CKK Znojmo |
30 min |
E |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Svobodová Jarmila | CKK Znojmo |
30 min |
F |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Navrkal Michal | CKK ZNOJMO |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Frecer Leoš | CKK Znojmo |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Svoboda Leoš | CKK Znojmo |
40 min |
D |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Forman Jiří | CKK Znojmo |
40 min |
D |
10.7.2016 |
11.7.2016 | | Navrkalová Michaela | CKK ZNOJMO |
30 min |
ZJ |
11.7.2016 |
10.7.2016 | | Navrkalová Nikola | CKK Znojmo |
2 velké okruhy |
ZZ1 |
nezaplaceno |
20.6.2016 | | PÍŠA VÁCLAV | ČSOB |
50 min |
B |
nezaplaceno |
13.7.2016 | | Kraus Tomáš | Cycling Academy Tábor |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
3.6.2016 | | Filip Tomáš | Cycling Academy Tábor |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Kovařík Luboš | Cycling Academy Tábor |
40 min |
C |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Vrbka Tomáš | Cyklo Atom cycling team |
40 min |
D |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Soukup Josef | Cyklo Atom cycling team |
50 min |
B |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Lukš David | Cyklo Atom cycling team |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Souček Jiří | Cyklo Atom cycling team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Filip Vojtěch | Cyklo Atom cycling team |
50 min |
A |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Hořejší Jiří | Cyklo Atom cycling team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Černý Radek | Cyklo Atom cycling team |
50 min |
A |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Štolcpartová Marta | Cyklo Atom cycling team |
30 min |
F |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Polák Martin | Cyklo Atom cycling team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
14.7.2016 | | Nechvátal František | cyklo Kněžice |
30 min |
E |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Prágr Michal | Cykloklub Chýnov |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Eybert Daniel | Cykloklub Chýnov |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Staněk Milan | Cykloklub Chýnov |
40 min |
C |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Mráček Tomáš | Cykloklub Chýnov |
2 malé okruhy |
U6M |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Jehně Václav | Cykloklub Chýnov |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Ebertová Linda | Cykloklub Chýnov |
30 min |
F |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Bartáček Jarda | Cykloklub Chýnov |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Křížová Vlaďka | Cykloklub Chýnov |
30 min |
Z |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Mráčková Lenka | Cykloklub Chýnov |
30 min |
F |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Krešáková Pavla | Cykloklub Chýnov |
30 min |
F |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Macková Pavlína | Cykloklub Chýnov |
30 min |
ZJ |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Mráček Jan | Cykloklub Chýnov |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Codl Lukáš | Cykloklub Chýnov |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Fišer Ondřej | Cykloklub Chýnov |
50 min |
A |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Macek Ondřej | Cykloklub Chýnov |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |
13.7.2016 | | Novák Jan | Cyklosport Pit Stop Klatovy |
40 min |
D |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Váchová Kristýna | Dům barev |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Váchová Šárka | Dům barev |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Dušák Martin | Dům barev |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Kamír Ondřej | Dům barev |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Lolacher Tomáš | Dům barev |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Šutta Jan | Dům barev |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Křešnička Michal | Dům barev |
2 malé okruhy |
U6M |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Mičan František | Dům barev Český Krumlov |
50 min |
A |
10.7.2016 |
13.7.2016 | | Tvaroh Matěj | Dům barev Český Krumlov |
30 min |
MJ |
nezaplaceno |
12.7.2016 | | Maxera Filip | G. Benedikt Cykloteam Želeč |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Vavřinec jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Palková Kateřina | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
2 velké okruhy |
ZZ1 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Svačina Lukáš | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Haselbauerová Anna | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
30 min |
F |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Břenda Milan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Palka Ferdinand | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Knězů Elena | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Fenclová Nikola | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
1 velký okruh |
U9W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Knězů Vilém | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Švecová Anna | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
2 velké okruhy |
ZZ1 |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Pícha Josef | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Švec jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
40 min |
C |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Švec Přemek | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Kadlec Jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Lintner Pavel | G. Benedikt Švec cykloteam Želeč |
40 min |
C |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Mrázek Jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
3.6.2016 | | Míka Oldřich | Galaxy Cyklo Švec |
40 min |
C |
10.7.2016 |
27.6.2016 | | Tomečková Terezka | GS cyklo team Jistebnice |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Miňha Petr | GS cyklo team Jistebnice |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Novák Radek | GS cyklo team Jistebnice |
50 min |
A |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Fialová Klára | GS cyklo team Jistebnice |
2 velké okruhy |
ZZ1 |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Šafařík Petr | GS cyklo team Jistebnice |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Tomečková Lucie | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
H |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Rybařík Tomáš | GS cyklo team Jistebnice |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Grym Tadeáš | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Tomeček Zdeněk | GS cyklo team Jistebnice |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Rybařík Pavel | GS cyklo team Jistebnice |
40 min |
D |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Kubů Pavlína | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
ZJ |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Nováková Nikola | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
ZJ |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Hořejší Jiří | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Nováková Kristýna | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
ZJ |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Petr Jan | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |
27.6.2016 | | Tomečková Barbora | GS cyklo team Jistebnice |
100 m |
OD |
nezaplaceno |
3.6.2016 | | Hadáček František | GS cyklo team Jistebnice |
40 min |
C |
10.7.2016 |
27.6.2016 | | Tomeček Matěj | GS cyklo team Jistebnice |
2 malé okruhy |
U6M |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Šitner Jaroslav | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Novák Vladimír | GS cyklo team Jistebnice |
40 min |
C |
10.7.2016 |
11.7.2016 | | Šafaříková Klára | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
ZJ |
11.7.2016 |
2.6.2016 | | Hořejší Jana | GS cyklo team Jistebnice |
30 min |
F |
10.7.2016 |
4.7.2016 | | Novák Václav | GW Jihotrans |
40 min |
C |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Nováková Kristýna | GW Jihotrans |
2 velké okruhy |
ZZ1 |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Nevšímal Jan | HC Litvínov |
40 min |
C |
10.7.2016 |
13.7.2016 | | Rákosník Luboš | Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice |
40 min |
C |
nezaplaceno |
15.7.2016 | | Houdek Jiří | John Guest Team |
50 min |
B |
nezaplaceno |
14.7.2016 | | Bartošová Lucie | Junior Cycling Project Team |
30 min |
H |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Jaroš Nikola | Junior cycling projekt team |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Koblicová Terezie | Junior cycling projekt team |
100 m |
OD |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Horká Veronika | Junior cycling projekt team |
1 velký okruh |
U9W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Procházka Stanislav | Junior cycling projekt team |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Coufalová Barbora | Junior cycling projekt team |
1 velký okruh |
U9W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Coufalová Káťa | Junior cycling projekt team |
100 m |
OD |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Witkowski Marek | Junior cycling projekt team |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Haluška Matěj | Junior cycling projekt team |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Jarošová Emílie | Junior cycling projekt team |
1 velký okruh |
U9W |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Haluška Ondřej | Junior cycling projekt team |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
20.6.2016 | | Kolesa Luděk | Kbely Cycling Team |
40 min |
D |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Svoboda Miroslav | Kbely cycling team |
30 min |
E |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Pilař Patrik | LY:KO Prachatice |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
6.7.2016 | | Novák Kryštof | LYKO KLUB PRACHATICE |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Bubla Ladislav | Milevsko L.R.T. |
40 min |
D |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Rybařík Pavel | MTB Svijany Tábor |
50 min |
B |
10.7.2016 |
12.7.2016 | | Svoboda Petr | Nilfisk alto pro cycling |
50 min |
A |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Novák Václav | Oceloví letci |
40 min |
D |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Pinďák Jiří | Oceloví letci |
40 min |
D |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Bacílková Lenka | Oceloví letci |
30 min |
F |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Nováková Veronika | Oceloví letci |
30 min |
Z |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Bacílek Jakub | Oceloví letci |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |
10.7.2016 | | Havlová Emma | Outdoor kids Čkyně |
1 velký okruh |
U9W |
nezaplaceno |
6.7.2016 | | Křivanec Šimon | P.R.D.I. Plzeň |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
6.7.2016 | | Křivanec Štěpán | P.R.D.I. Plzeň |
1 velký okruh |
U9M |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Laňka Karel | Písek |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Kníže David | PRODOLI Racing Team |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Lepič Martin | PRODOLI Racing Team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Fric František | PRODOLI Racing Team |
40 min |
D |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Jakeš Tomáš | PRODOLI Racing Team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Rozev Filip | PRODOLI Racing Team |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Hyšpler Robin | PRODOLI Racing Team |
50 min |
B |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Hrušková Eliška | PRODOLI Racing Team |
30 min |
Z |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
40 min |
D |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Veselý Pavel | PRODOLI Racing Team |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Stropnický Ondra | PRODOLI Racing Team |
50 min |
A |
10.7.2016 |
29.6.2016 | | Němeček Aleš | PROMPT 2 Servis |
50 min |
A |
nezaplaceno |
3.6.2016 | | Ošmera Jan | RoNaKol Pravíkov |
30 min |
E |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Viktora Jan | SB Cyklo Olympia |
50 min |
B |
10.7.2016 |
6.7.2016 | | Pechouš Miroslav | SB Cyklo Olympia |
40 min |
D |
nezaplaceno |
10.7.2016 | | Šimeček David | Sezomovo Ústí |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
3.6.2016 | | Florián Antonín | SK FIT Tábor |
40 min |
C |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Florián Petr | SK FIT Tábor |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Benda Jan | SK FIT Tábor |
40 min |
C |
10.7.2016 |
3.6.2016 | | Florián Antonín | SK FIT Tábor |
30 min |
E |
10.7.2016 |
18.6.2016 | | Janíková Monika | SP Kolo Loap Specialized |
2 malé okruhy |
U6W |
nezaplaceno |
18.6.2016 | | Janík David | SP Kolo Loap Specialized |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Rolník Emil | Šrot Tým Kunžak |
50 min |
B |
10.7.2016 |
8.7.2016 | | Szábo Miloš | Symbio +Cannondale |
50 min |
B |
nezaplaceno |
15.7.2016 | | Hrdlička Jakub | TCV Jindřichův Hradec |
3 velké okruhy |
MZ2 |
nezaplaceno |
15.7.2016 | | Hrdlička Hynek | TCV Jindřichův Hradec |
2 velké okruhy |
MZ1 |
nezaplaceno |
2.6.2016 | | Maxa Jiří | WWF |
40 min |
C |
10.7.2016 |
2.6.2016 | | Vaclík Marek | Z Bike Team Třeboň |
30 min |
MJ |
10.7.2016 |