Startovní listina Pražská chodecká hodinovka 2017 - 5. ročník

Statistika přihlášených

Trať
H1 hodina52
5km5 000 m15
3km3 000 m11
1 km1 000 m7
Kategorie
MMuži33
ZŽeny19
ZZŽákyně 12 - 15 let10
M5Muži7
PPřípravka do 11 let7
DMDorostenci 16 - 17 let5
DZDorostenky 16 - 17 let2
ZMŽáci 12 - 15 let1
Z5Ženy1
Celkem přihlášených85

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
15.10.2017USAMajetič Ivo 1968 Colorado Walkers 1 hodina M nezaplaceno
25.9.2017SVKŽárska Klaudia 1999 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina Z nezaplaceno
13.10.2017SVKCintulová Agáta 2009 MŠK Borský Mikuláš 1 000 m P 13.10.2017
3.10.2017SVKGazárková Adriana 2008 MŠK Borský Mikuláš 1 000 m P 3.10.2017
3.10.2017SVKGazárková Mária 2005 MŠK Borský Mikuláš 3 000 m ZZ 3.10.2017
16.10.2017SVKŠčepková Daniela 2009 AK Borský Svätý Jur 1 000 m P 16.10.2017
3.10.2017SVKZáhončík Ján 1965 Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno
25.9.2017SVKBurzalová Hana 2000 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina Z nezaplaceno
18.9.2017SVKMedera Zdeno 1975 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1 hodina M nezaplaceno
1.10.2017POLSikora Rafal 1987 Poland 1 hodina M nezaplaceno
1.10.2017POLKwita Zbigniew 1959 Polska 1 hodina M nezaplaceno
1.8.2017POLLuniewski Miroslaw 1957 1 hodina M nezaplaceno
2.10.2017ITAAnsaldi Martina 1996 Atl. Fossano 1 hodina Z 11.10.2017
2.10.2017ITAColombi Nicole 1995 Atl. Brescia 1 hodina Z 11.10.2017
2.10.2017ITAChiesa Stefano 1996 Atl. 100 Torri Pavia 1 hodina M 11.10.2017
2.10.2017ITABarcella Lidia 1997 Atl. Bracco 1 hodina Z 11.10.2017
22.8.2017HUNKovács Soma 1997 MVSI 1 hodina M nezaplaceno
20.9.2017DEUDittrich Bianca Maria 1993 sc im.puls erfurt 1 hodina Z nezaplaceno
20.9.2017DEUHöhne Christoph 1941 1 hodina M nezaplaceno
20.9.2017DEUDräger Helga 1939 TS Esslingen 1 hodina Z nezaplaceno
21.9.2017DEUborsch steffen 1973 SV Halle 1 hodina M nezaplaceno
21.9.2017DEUHauger Georg 1957 TV Bühlertal 1 hodina M nezaplaceno
21.9.2017DEUHölters Bernd Ocker 1946 Polizei SV Berlin 1 hodina M nezaplaceno
18.9.2017DEUSchaeffer Udo 1950 ASV Erfurt 1 hodina M nezaplaceno
21.9.2017DEUHorst Kiepert 1951 MBB-SG Augsburg 1 hodina M nezaplaceno
16.10.2017CZEKovanda Jiří 1946 Lokomotiva Beroun 1 hodina M nezaplaceno
3.10.2017CZEGazárek Roman 1968 MŠK Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno
10.10.2017CZENěmec Miloš 1959 BONBON 1 hodina M nezaplaceno
5.10.2017CZEŠvejda Jan 2001 Atloetika Jižní Město z.s. 5 000 m DM 5.10.2017
24.9.2017CZENedvídková Pavla 1982 AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno
13.9.2017CZEKalát Josef 1955 AK Bílina 1 hodina M 11.10.2017
5.10.2017CZEHetssyanyn Mykola 2000 Liaz Jablonec 5 000 m DM 5.10.2017
24.9.2017CZERein Jan 1963 AC Rumburk 5 000 m M5 nezaplaceno
4.10.2017CZEŠkařoupková Michaela 2004 Orel Vyškov 3 000 m ZZ 4.10.2017
9.10.2017CZEPevný Kryštof 2007 Orel Vyškov 1 000 m P 9.10.2017
25.9.2017CZEDušek Miloš 1971 AC Rumburk 1 hodina M nezaplaceno
31.8.2017CZEKolář Rostislav 1987 SK Hranice 1 hodina M 14.9.2017
4.10.2017CZEKovář Rostislav 1951 AK Olomouc 1 hodina M 11.10.2017
24.9.2017CZEDušková Naděžda 1980 AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno
12.10.2017CZEHlavenka Tomáš 1977 AC Moravská Slavia Brno 1 hodina M nezaplaceno
11.9.2017CZEKozelka Josef 1954 SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 5 000 m M5 11.10.2017
5.10.2017CZEHetsayanyn Mykhaylo 2000 Liaz Jablonec 5 000 m DM 5.10.2017
24.9.2017CZEKryštůfek Filip 2001 AC Rumburk 5 000 m DM 24.9.2017
9.10.2017CZEPevná Daniela 1974 Orel Vyškov 5 000 m Z5 nezaplaceno
24.9.2017CZEFürstová Adéla 2008 AC Rumburk 1 000 m P 24.9.2017
4.10.2017CZEGdula Tomáš 1997 Hvězda Pardubice 1 hodina M 11.10.2017
12.10.2017CZEJanoušek Jiří 1951 Jiskra Otrokovice 1 hodina M nezaplaceno
24.9.2017CZEDušek Petr 2001 AC Rumburk 5 000 m DM 24.9.2017
5.10.2017CZEJégrová Denisa 2003 Liaz Jablonec 3 000 m ZZ 5.10.2017
19.9.2017CZEJeníková Petra 1996 Spartak Praha 4 1 hodina Z nezaplaceno
15.10.2017CZEAdam Petr 1950 Smola chůze 1 hodina M nezaplaceno
3.10.2017CZEHanulíková Leona 2002 Orel jednota Vyškov - atletika 3 000 m ZZ 3.10.2017
24.9.2017CZEVeselková Adéla 2006 AC Rumburk 1 000 m P 24.9.2017
7.10.2017CZEVojtíšek Tomáš 1973 AC Moravská Slavia Brno 5 000 m M5 11.10.2017
4.10.2017CZEŠkařoupková Ivana 1974 Orel Vyškov 1 hodina Z nezaplaceno
10.10.2017CZESviták Miloslav 1959 AC Česká Lípa 1 hodina M 13.10.2017
24.9.2017CZEFürstová Veronika 2001 AC Rumburk 5 000 m DZ 24.9.2017
3.10.2017CZEMálková Anna 1963 1 hodina Z nezaplaceno
19.9.2017CZEKánský Vladimír 1940 Spartak Praha 4 1 hodina M nezaplaceno
6.10.2017CZEJindra Petr 1971 PSK Olymp Praha 1 hodina M 11.10.2017
24.9.2017CZEHoráková Anna 2005 AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017
10.10.2017CZESvitáková Alena 1966 AC Česká Lípa 1 hodina Z 13.10.2017
10.10.2017CZERačanská Tereza 2004 Orlík Vyškov 3 000 m ZZ 10.10.2017
28.9.2017CZEMorávek Jaromír 2003 Ac Moravská Slavia 3 000 m ZM 28.9.2017
6.9.2017CZESMOLOVÁ Klára 2003 SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 3 000 m ZZ 6.9.2017
5.10.2017CZEHošková Kateřina 2002 Atletika Jižní Město z.s. 3 000 m ZZ 5.10.2017
24.9.2017CZENedvídek Martin 1975 AC Rumburk 1 hodina M nezaplaceno
13.10.2017CZEDušík Michal 1975 AC Moravská Slavia Brno 1 hodina M nezaplaceno
5.10.2017CZEDrahotová Anežka 1995 USK Praha 1 hodina Z 11.10.2017
24.9.2017CZENedvídková Katka 2004 AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017
4.8.2017CZESMOLA Josef 1964 SMOLA CHŮZE PRAHA z.s. 1 hodina M 11.10.2017
3.10.2017CZEBaďura Jozef 1955 MŠK Borský Mikuláš 5 000 m M5 nezaplaceno
10.10.2017CZENěmcová Alena 1964 BONBON 1 hodina Z nezaplaceno
6.9.2017CZESMOLA Daniel 2008 SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA 1 000 m P 6.9.2017
5.10.2017CZETypltová Marftina 2001 Atletika Jižní Město z.s. 5 000 m DZ 5.10.2017
24.9.2017CZEReinová Miloslava 1968 AC Rumburk 1 hodina Z nezaplaceno
13.10.2017CZEHerman Zbynek 1969 Lokomotiva Breclav 1 hodina M nezaplaceno
5.10.2017CZEMaternová Kateřina 1998 Nové Město n.Metují 1 hodina Z 11.10.2017
24.9.2017CZEHoličová Karolína 2002 AC Rumburk 3 000 m ZZ 24.9.2017
7.9.2017AUTSchulze Kathrin 1981 IAC Pharmador 1 hodina Z nezaplaceno
4.9.2017CZEMarek Stanislav 1942 TJ Spartak Třebíč 1 hodina M nezaplaceno
16.10.2017CZEFliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha 1 hodina M nezaplaceno
28.8.2017CZEBorovičková Lenka 1973 SMOLA Chůze Praha 1 hodina Z 14.9.2017
10.9.2017CZEHejkrlík Filip 1979 Srch 5 000 m M5 nezaplaceno
5.10.2017CZEGdula Lukáš 1991 Hvězda SKP Pardubice 1 hodina M 11.10.2017