Startovní listina STEVENS 50 PODRALSKO

Statistika přihlášených

Trať
Ddlouhá trať158
Kkrátká trať81
Kategorie
C1Muži 40 - 49 let56
D1Muži 50 a více let30
A1Muži 19 - 29 let29
B1Muži 30 - 39 let29
C2Muži 40 - 49 let13
M3Junioři 15 - 18 let13
H1Ženy 30 a více let12
B2Muži 30 - 39 let10
A2Muži 19 - 29 let9
D2Muži 50 - 59 let9
F2Ženy 40 a více let9
Z3Juniorky 15 - 18 let8
Z2Ženy 19 - 29 let4
E2Muži 60 a více let4
H2Ženy 30 - 39 let2
Z1Ženy 19 - 29 let2
Celkem přihlášených239

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
11.4.2017CZEHodáň Petr 1968 AUTHENTICBIKE krátká trať C2 13.4.2017363
11.4.2017CZEHodáňová Jitka 1975 AUTHENTICBIKE krátká trať F2 13.4.2017362
11.4.2017CZEŠpoula Ondřej 1992 Alupress krátká trať A2 13.4.2017361
9.4.2017CZEHanousek Filip 2000 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať M3 13.4.2017360
26.3.2017CZESidlo Stanislav 1969 krátká trať C2 13.4.2017359
22.3.2017CZESlavíková Eliška 1999 Ovesná krátká trať Z3 13.4.2017358
22.3.2017CZESlavíková Šárka 1968 Ovesná krátká trať F2 13.4.2017357
11.4.2017CZEPressl Dušan 1975 SKP Styl Litoměřice krátká trať C2 12.4.2017356
10.4.2017CZEJaroš Lukáš 2000 KSM HRÁDEK krátká trať M3 12.4.2017354
10.4.2017CZEVávra Jaromír 2001 KSM HRÁDEK krátká trať M3 12.4.2017353
10.4.2017CZEVávra Vítězslav 1998 KSM HRÁDEK krátká trať A2 12.4.2017352
10.4.2017CZEHamplová Michaela 1974 krátká trať F2 11.4.2017351
9.4.2017CZEKnihová Kateřina 2002 KC KOOPERATIVA krátká trať Z3 12.4.2017350
9.4.2017CZEBláhová Pavla 1973 KSM HRÁDEK krátká trať F2 11.4.2017349
9.4.2017CZEBlažek Jakub 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORTTEAM krátká trať A2 12.4.2017348
9.4.2017CZEZavřel Lukáš 2000 Bike team Libverda krátká trať M3 12.4.2017347
9.4.2017CZEKučera Ivan 1960 Hradecký spinning klub krátká trať D2 12.4.2017346
8.4.2017CZESvoboda Jiří 1954 Authentic bike krátká trať E2 11.4.2017345
8.4.2017CZEDivíšek Marek 1992 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať A2 12.4.2017344
7.4.2017CZEMachek Ivo 1978 KSM HRÁDEK krátká trať B2 11.4.2017343
7.4.2017CZEVacek Lukáš 1986 Koloshop Team Teplice krátká trať B2 11.4.2017342
7.4.2017CZEVacková Pavla 1990 Koloshop krátká trať Z2 11.4.2017341
7.4.2017CZEKroupa Stanislav 1959 České Budějovice krátká trať D2 11.4.2017340
6.4.2017CZEHomolka Pavel 1963 TO EUROPE krátká trať D2 11.4.2017339
6.4.2017CZEEinhas Anna 2002 SU Tri Wr. Neustadt krátká trať Z3 11.4.2017338
6.4.2017CZETuháček Milan 1964 TO EUROPE krátká trať D2 11.4.2017337
3.4.2017CZEKotrbová Lenka 2002 AUTHENTIC BIKE krátká trať Z3 11.4.2017336
3.4.2017CZEKotrba Martin 1999 AUTHENTIC BIKE krátká trať M3 11.4.2017335
25.3.2017CZEJuris Bohumil 1984 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať B2 8.4.2017334
16.3.2017CZEPutschögl Jan 1976 CBC team krátká trať C2 11.4.2017333
6.4.2017CZEČumpelík Marek 2001 BikeTeam Libverda krátká trať M3 7.4.2017332
5.4.2017CZEHavelka Petr 1959 Hradecký spinning klub krátká trať D2 7.4.2017331
5.4.2017CZEKozáková Lucie 1989 Galaxy CykloŠvec Stevens krátká trať Z2 7.4.2017330
5.4.2017CZEApolínová Anna 2002 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS CYCLING TEAM krátká trať Z3 7.4.2017329
5.4.2017CZEApolín Jiří 1973 krátká trať C2 7.4.2017328
4.4.2017CZEFutó Tereza 2002 KSM HRÁDEK krátká trať Z3 7.4.2017327
3.4.2017CZEKolář Jan 1958 Sport-umění-peří krátká trať D2 6.4.2017326
3.4.2017CZEFuksová Adéla 2000 Symbio+BMC krátká trať Z3 5.4.2017325
3.4.2017CZEVokounová Ladislava 1970 krátká trať F2 5.4.2017324
3.4.2017CZEHobrlant Pavel 1980 KSM HRÁDEK krátká trať B2 5.4.2017323
31.3.2017CZERazým Aleš 1986 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM krátká trať B2 4.4.2017322
31.3.2017CZEVěchet Ladislav 1970 Česká Lípa krátká trať C2 4.4.2017321
31.3.2017CZEBobák Martin 2002 krátká trať M3 5.4.2017320
31.3.2017CZEMázl Miroslav 1947 krátká trať E2 5.4.2017319
31.3.2017CZEBobák Josef 1973 krátká trať C2 5.4.2017318
27.3.2017CZEVarga Daniel 1971 krátká trať C2 5.4.2017317
23.3.2017CZEBudějský Miroslav 1953 Spinning MB Alpine Pro krátká trať E2 31.3.2017315
23.3.2017CZEFuksová Gabriela 1974 krátká trať F2 26.3.2017314
19.3.2017CZEŠafaříková Klára 2002 GS cyklo team Jistebnice krátká trať Z3 23.3.2017313
19.3.2017CZEPýcha Stanislav 1982 krátká trať B2 22.3.2017312
18.3.2017CZEJanatková Kamila 1977 krátká trať F2 22.3.2017311
18.3.2017CZEJanatka Jan 1979 krátká trať B2 22.3.2017310
20.3.2017CZESechovec Jan 1979 krátká trať B2 22.3.2017309
7.3.2017CZEDalibor Antonín 1970 krátká trať C2 8.3.2017308
7.3.2017CZEDaliborová Ivana 1970 krátká trať F2 8.3.2017307
6.3.2017CZESlavík Jiří 1964 Veslařský klub Děčín krátká trať D2 22.3.2017306
28.2.2017CZEZvolský Roman 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM krátká trať D2 2.3.2017305
20.2.2017CZELuňák Mirek 1979 krátká trať B2 15.3.2017304
14.2.2017CZEVáclavík Jan 1978 HINTON České Budějovice krátká trať B2 1.3.2017303
10.2.2017CZEBělohlávek Vladimír 1949 BRCYKL ŘEVNICE krátká trať E2 8.3.2017302
2.2.2017CZEOujezdský Marek 1994 krátká trať A2 7.2.2017301
11.4.2017CZEJindra Pavel 1978 ELEVEN MERCEDET MITAS dlouhá trať B1 13.4.2017129
11.4.2017CZEHomolka Dalibor 1958 Bohemie Nový Bor dlouhá trať D1 13.4.2017128
11.4.2017CZEŠlajchrt Filip 1982 Koloshop team dlouhá trať B1 13.4.2017127
11.4.2017CZEHavelcová Blanka 1981 Superior cyklofit sport tým dlouhá trať H1 13.4.2017126
10.4.2017CZEHofman Lukáš 1991 Ski a Bike Centrum Radotín dlouhá trať A1 13.4.2017125
10.4.2017CZEVosáhlo Roman 1973 www.vikingfootwear.czs dlouhá trať C1 13.4.2017124
9.4.2017CZEKareis Martin 1965 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 13.4.2017123
6.4.2017CZEŠňupárek Václav 1995 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať A1 13.4.2017122
5.4.2017CZEŠollar David 1971 Liberec dlouhá trať C1 13.4.2017121
2.4.2017CZEKozák Matouš 1998 ZPCyklo PROOFY Corratec team dlouhá trať A1 13.4.2017120
30.3.2017CZEČernohorský Luděk 1975 Team KSM Hrádek dlouhá trať C1 13.4.2017119
15.3.2017CZEZDENĚK Richard 1966 KBELY CYCLING TEAM dlouhá trať D1 13.4.2017118
11.4.2017CZEVitvar Martin 1987 BE.MANIAX MADBIKE dlouhá trať B1 12.4.2017117
10.4.2017CZEStrnad Petr 1964 KSM HRÁDEK dlouhá trať D1 12.4.2017116
10.4.2017CZEStrnad Aleš 1986 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať B1 12.4.2017115
10.4.2017CZEČapek Jan 1973 Rohozec Amulet Team dlouhá trať C1 12.4.2017114
10.4.2017CZEHendrich Zdeněk 1981 Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 12.4.2017113
10.4.2017CZEBartošová Lenka 1980 Superior Cyklofit sport team dlouhá trať H1 12.4.2017112
10.4.2017CZEFlégl Lukáš 1993 Symbio + dlouhá trať A1 12.4.2017111
10.4.2017CZEChutný Jaroslav 1961 STRATOS AUTO dlouhá trať D1 11.4.2017110
10.4.2017CZEGunther Petr 1968 Bicycle Cafe dlouhá trať C1 12.4.2017109
10.4.2017CZEHudler Ladislav 1971 dlouhá trať C1 11.4.2017108
10.4.2017CZEUrbanec David 1970 Eleven Mercedes Mitas dlouhá trať C1 11.4.2017107
9.4.2017CZESvoboda Radek 1969 dlouhá trať C1 11.4.2017106
9.4.2017CZEJindra Pavel 1976 dlouhá trať C1 12.4.2017105
9.4.2017CZENovotný František 1981 Bikepart.cz dlouhá trať B1 11.4.2017104
9.4.2017CZEDobšovič Vojtěch 1997 Kellys Bikeranch Team dlouhá trať A1 11.4.2017103
9.4.2017CZEHříbal Tomáš 1966 dlouhá trať D1 12.4.2017102
9.4.2017CZEDobiáš David 1977 Computer System Praha dlouhá trať C1 11.4.2017101
9.4.2017CZESynovec Jindřich 1965 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 11.4.2017100
9.4.2017CZEBlažek Lukáš 1998 Superior cyklofit sport team dlouhá trať A1 12.4.201799
9.4.2017CZERambousek ml. Richard 1996 dlouhá trať A1 11.4.201798
9.4.2017CZERambousek Richard 1967 dlouhá trať D1 11.4.201797
9.4.2017CZEMILOŠ ČERVENÝ 1966 CS BIKE TEAM dlouhá trať D1 11.4.201796
9.4.2017CZETišer Robert 1962 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 12.4.201795
7.4.2017CZEFalcová Hana 1986 Alltraining.cz dlouhá trať H1 11.4.201794
9.4.2017CZEBrož Vojtěch 1974 Verlociraptors dlouhá trať C1 11.4.201793
6.4.2017CZEŠustr Pavel 1966 G.Benedikt Švec cykloteam Želeč dlouhá trať D1 11.4.201792
6.4.2017CZENosek Pavel 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ dlouhá trať B1 11.4.201791
6.4.2017CZEEinhaus Gabi 1974 SU Tri Wr.Neustadt dlouhá trať H1 11.4.201790
6.4.2017CZEKučera Tomáš 1977 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ dlouhá trať C1 11.4.201789
6.4.2017CZEKrejčí Milan 1980 GHOST TEAM dlouhá trať B1 8.4.201788
6.4.2017CZEHoráček Roman 1966 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať D1 12.4.201787
10.4.2017CZEŠtrupl Vít 1971 KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 12.4.201786
4.4.2017CZEŠusta Jan 1985 SYMBIO+ BMC dlouhá trať B1 8.4.201785
4.4.2017CZEBaborský Michal 1981 Bikeinvest Cyklo Team dlouhá trať B1 8.4.201784
3.4.2017CZEHadáček František 1975 GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 11.4.201783
3.4.2017CZESoroka Jan 1980 ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať B1 12.4.201782
1.4.2017CZEGittler Vladislav 1968 dlouhá trať C1 8.4.201781
31.3.2017CZEPolman Daniel 1979 lidé&HORY dlouhá trať B1 10.4.201780
30.3.2017CZEHlůžek Radim 1992 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať A1 11.4.201779
30.3.2017CZEŠpatný Patrik 1991 Velosport Valenta Scott Team dlouhá trať A1 8.4.201778
28.3.2017CZEJordán Daniel 1997 dlouhá trať A1 11.4.201777
27.3.2017CZEKačírek David 1977 Kupkolo MTB Team Pardubice dlouhá trať C1 11.4.201776
22.3.2017CZEPeltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička dlouhá trať D1 11.4.201775
20.3.2017CZEKhek Roman 1967 Kraken team Dobříš dlouhá trať D1 11.4.201774
20.3.2017CZEŠulc David 1973 Dexter Cycling dlouhá trať C1 8.4.201773
9.3.2017CZENovák Milan 1967 Ergo Liberec dlouhá trať D1 11.4.201772
7.4.2017CZEVeis Zdeněk 1976 Eleven mercedes mitas dlouhá trať C1 11.4.201771
12.1.2017CZEHarasimovič Vladimír 1973 KSM Castings dlouhá trať C1 12.4.201770
27.3.2017CZEFrühbauer LUBOŠ 1961 ŠLAPCE ZDAR dlouhá trať D1 31.3.201769
4.4.2017CZEMach Josef 1988 Bakako Nová Paka dlouhá trať A1 7.4.201768
4.4.2017CZESakař Radek 1977 dlouhá trať C1 7.4.201767
3.4.2017CZEPrůša Jiří 1988 dlouhá trať A1 7.4.201766
4.4.2017CZEFutó Michal 1974 KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 7.4.201765
2.3.2017CZEKyzivát Zdeněk 1972 Ten Pigs dlouhá trať C1 7.4.201764
6.4.2017CZEAbrt Jan 1976 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať C1 7.4.201763
4.4.2017CZERak Sláva 1965 Alfa team dlouhá trať D1 6.4.201762
4.4.2017CZEHlinová Jindřiška 1977 Agrofert dlouhá trať H1 6.4.201761
4.4.2017CZEHůzlová Zdeňka 1980 Kola Brabec dlouhá trať H1 6.4.201760
4.4.2017CZEfroněk martin 1973 dlouhá trať C1 6.4.201759
1.4.2017CZEValenta Oto 1981 Alupress dlouhá trať B1 5.4.201758
3.4.2017CZEVokoun Petr 1966 KL sport Děčín dlouhá trať D1 5.4.201757
25.2.2017CZEŠantroch Tomáš 1981 dlouhá trať B1 5.4.201756
3.4.2017CZEKučera Radek 1972 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM dlouhá trať C1 5.4.201755
21.3.2017CZEHolubec Jakub 1972 Kubavaly dlouhá trať C1 5.4.201754
3.4.2017CZEŽižka David 1989 ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá trať A1 5.4.201753
3.4.2017CZEVích Michal 1998 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dlouhá trať A1 4.4.201752
30.3.2017CZELebduška Jan 1975 KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 4.4.201751
3.4.2017CZEValenta Michal 1987 Cyklo Jiřička dlouhá trať B1 4.4.201750
2.4.2017CZEPeroutka Martin 1975 KSM HRÁDEK dlouhá trať C1 4.4.201749
30.3.2017CZEZárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky dlouhá trať C1 4.4.201748
11.1.2017CZEMráz Pavel 1977 Ten Pigs dlouhá trať C1 4.4.201747
1.3.2017CZESouček Martin 1974 dlouhá trať C1 4.4.201746
23.3.2017CZEMorávková Gábina 1978 SKK Hrádek nad Nisou dlouhá trať H1 4.4.201745
22.3.2017CZEWood Ian 1969 AC Sparta Praha cycling akademie dlouhá trať C1 2.4.201744
29.3.2017CZESailer Tomáš 1976 BSK racing dlouhá trať C1 2.4.201743
25.3.2017CZEVítek Aleš 1973 dlouhá trať C1 31.3.201741
23.3.2017CZEKroužel Stanislav 1987 Team STAPET dlouhá trať B1 31.3.201740
7.3.2017CZESedlatý Martin 1972 Buffino Tem Čelákovice dlouhá trať C1 31.3.201739
23.3.2017CZEKroužel Petr 1980 Team STAPET dlouhá trať B1 31.3.201738
27.3.2017CZEMrázek Pavel 1994 team KSM Hrádek dlouhá trať A1 28.3.201737
23.3.2017CZEPrkno Zdeněk 1958 SKK Hrádek nad Nisou dlouhá trať D1 28.3.201736
19.3.2017CZEŠafařík Petr 1973 GS cyklo team Jistebnice dlouhá trať C1 23.3.201735
21.3.2017CZERauchfuss Marek 1969 REVITBUILD MTB Team dlouhá trať C1 22.3.201734
20.3.2017CZEHruška Jan 1969 KC Kooperativa dlouhá trať C1 22.3.201733
18.3.2017CZEJoukl Přemysl 1964 Slušnej voddíl dlouhá trať D1 21.3.201732
14.3.2017CZElochman jiri 1971 Ergo Liberec dlouhá trať C1 21.3.201731
15.3.2017CZEFilip Martin 1977 LaDeguSefsTeam dlouhá trať C1 17.3.201730
6.3.2017CZESlavík Otomar 1958 Hokok Kladno dlouhá trať D1 16.3.201729
13.3.2017CZEFilipec Bořivoj 1971 PNEUCENTRUM PROFI Třinec dlouhá trať C1 16.3.201728
14.1.2017CZERůžička Zbyněk 1991 Ski Paudera Staré Splavy dlouhá trať A1 15.3.201727
28.2.2017CZEŠkrlik Miroslav 1978 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS týmu dlouhá trať B1 15.3.201726
10.3.2017CZEZemler Václav 1963 Kiwi Varnsdorf dlouhá trať D1 14.3.201725
12.3.2017CZEKrouský Václav 1959 dlouhá trať D1 14.3.201724
8.2.2017CZELaňka Petr 1975 Active Tour Cycling Team dlouhá trať C1 7.3.201723
23.2.2017CZESedláček Oldřich 1948 dlouhá trať D1 4.3.201722
7.2.2017CZEBělohlávek Milan 1974 BRCYKL ŘEVNICE dlouhá trať C1 1.3.201721
18.2.2017CZEVrzáň Josef 1975 Stráňov dlouhá trať C1 1.3.201720
23.2.2017CZEŽákovský Marek 1972 Hasiči Praha dlouhá trať C1 25.2.201719
18.2.2017CZENovák Martin 1992 dlouhá trať A1 22.2.201718
28.1.2017CZELavrík Josef 1973 dlouhá trať C1 21.2.201717
19.2.2017CZEHrachovina Jiří 1976 dlouhá trať C1 21.2.201716
19.2.2017CZELedecký Radek 1966 IVAR CS - AUTHOR TEAM dlouhá trať D1 21.2.201715
26.1.2017CZESklenář Peter 1963 dlouhá trať D1 9.2.201714
6.2.2017CZEHladík Ondřej 1976 BIKERESPECT dlouhá trať C1 7.2.201713
30.1.2017CZETruksa Ivan 1980 More Than Bikers dlouhá trať B1 1.2.201712
25.1.2017CZEpribil pavel 1990 dlouhá trať A1 31.1.201711
26.1.2017CZEDzan Ladislav 1964 dlouhá trať D1 31.1.201710
4.1.2017CZEFerko Jozef 1965 dlouhá trať D1 6.1.20179
3.4.2017CZESmola Lukáš 1992 Galaxy Cyklošvec Stevens dlouhá trať A1 7.4.20178
5.4.2017CZEKudlák Tomáš 1993 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS dlouhá trať A1 7.4.20177
4.4.2017CZEKarella Michal 1969 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS dlouhá trať C1 7.4.20176
3.4.2017CZEBubílek Michal 1986 Kellys Bikeranch Team dlouhá trať B1 3.4.20172
20.2.2017CZEŠtěpánková Ivana 1987 krátká trať H2 nezaplaceno0
4.3.2017CZEKozák Matouš 1997 dlouhá trať A1 nezaplaceno0
8.3.2017CZEWolf Jan 1989 Regal Bike dlouhá trať A1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEPokorný Petr 1975 MTB CITRUS TEAM dlouhá trať C1 nezaplaceno0
13.3.2017CZETruska Jindra 1974 dlouhá trať C1 nezaplaceno0
14.3.2017CZEPekárek Jan 1999 LSK Lomnice nad Popelkou krátká trať M3 nezaplaceno0
18.3.2017CZEStaněk Dušan 1970 Madbike beManiax krátká trať C2 nezaplaceno0
18.3.2017CZEKesner Radek 1970 dlouhá trať C1 nezaplaceno0
21.3.2017CZEMahovský Libor 1971 Ligum team dlouhá trať C1 nezaplaceno0
26.3.2017CZEKesner Radek 1970 dlouhá trať C1 nezaplaceno0
27.3.2017CZEŽiga Miroslav 1992 krátká trať A2 13.4.20170
30.3.2017CZEJíchová Jitka 1985 krátká trať H2 nezaplaceno0
31.3.2017CZEHarák Martin 1989 krátká trať A2 nezaplaceno0
31.3.2017CZEHarák Jiří 1992 krátká trať A2 nezaplaceno0
3.4.2017CZEStrnad Ivo 1964 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ dlouhá trať D1 nezaplaceno0
3.4.2017CZEStrnad Tomáš 1993 KSM HRÁDEK dlouhá trať A1 nezaplaceno0
3.4.2017CZEDobrý Arnold 1970 Kutná Hora dlouhá trať H1 nezaplaceno0
3.4.2017CZEKavan Libor 2003 Dukla krátká trať M3 nezaplaceno0
4.4.2017CZEMarešová Martina 1995 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem dlouhá trať Z1 nezaplaceno0
4.4.2017CZEKomárek Jiří 1984 Cyklokouč dlouhá trať B1 nezaplaceno0
4.4.2017CZEBasař Ondřej 1983 BSK racing dlouhá trať B1 14.4.20170
4.4.2017CZEKyndl Lukáš 1993 BSK racing dlouhá trať A1 14.4.20170
5.4.2017CZEBušek Marek 1973 BTT Libochovice dlouhá trať C1 nezaplaceno0
5.4.2017CZEKavan Matěj 1999 Dukla krátká trať M3 nezaplaceno0
6.4.2017CZEKindl Lukáš 1990 Kellys Bike Ranch Team dlouhá trať A1 nezaplaceno0
6.4.2017AUTEinhaus Gabi 1974 dlouhá trať H1 nezaplaceno0
7.4.2017CZEBlažková Michaela 1995 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM LIBEREC krátká trať Z2 14.4.20170
7.4.2017CZEKopec Jiří 1993 Veřejná Sportovní Akademie zs dlouhá trať A1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEKučerová Kateřina 1989 Hradecký spinning klub krátká trať Z2 nezaplaceno0
7.4.2017CZEBína Jiří 1970 dlouhá trať C1 nezaplaceno0
8.4.2017CZEBeran Oldřich 2001 Bike klub Kunžak krátká trať M3 14.4.20170
8.4.2017CZEVondrák Václav 1978 BSK Racing dlouhá trať B1 14.4.20170
8.4.2017CZEPajkrtová Michaela 1979 BSK Racing dlouhá trať H1 14.4.20170
8.4.2017CZEHruba Gabina 1977 BSK Racing dlouhá trať H1 14.4.20170
9.4.2017CZEZavřel Lukáš 2000 Bike team Libverda krátká trať M3 nezaplaceno0
9.4.2017CZEZavřel Lukáš 2000 Bike team Libverda krátká trať M3 nezaplaceno0
9.4.2017CZEBrňák Jan 1996 GT KUR sport team dlouhá trať A1 nezaplaceno0
9.4.2017CZEBláha Marek 1966 Hrádek nad Nisou krátká trať D2 14.4.20170
9.4.2017CZEJarošová Jana 1972 KSM HRÁDEK krátká trať F2 14.4.20170
9.4.2017CZETatíček Petr 1985 RAJEC Allivictus dlouhá trať B1 nezaplaceno0
9.4.2017CZESidlo Stanislav 1969 krátká trať C2 nezaplaceno0
9.4.2017CZEDrobná Jana 1978 BSK racing dlouhá trať H1 14.4.20170
9.4.2017CZEMusil jan 1973 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM LIBEREC krátká trať C2 nezaplaceno0
10.4.2017CZEGamba Robert 1962 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dlouhá trať D1 nezaplaceno0
10.4.2017CZERoubínek Jan 1985 Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 nezaplaceno0
10.4.2017CZERoubínek Daniel 1980 Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 nezaplaceno0
10.4.2017CZERydval Filip 1996 Alltraining.cz dlouhá trať A1 nezaplaceno0
10.4.2017CZEVaszily Lumír 1986 SK skivelo neslyšících Olomouc dlouhá trať B1 nezaplaceno0
10.4.2017CZEJirku Jakub 1996 ELEVEN-MERCEDES BENZ-MITAS dlouhá trať A1 nezaplaceno0
10.4.2017CZEPlašil Jiří 1983 KC Pivovar Vratislavice dlouhá trať B1 nezaplaceno0
11.4.2017CZEFridrichová Lenka 1994 Ghost Team dlouhá trať Z1 nezaplaceno0
11.4.2017CZEKučera Jan 1969 KC Slavia Praha krátká trať C2 nezaplaceno0
11.4.2017CZEHerber Jan 1995 SUPERIOR CYKLOFIT krátká trať A2 nezaplaceno0
12.4.2017CZEMaruška Daniel 1980 Rohozec Amulet Team dlouhá trať B1 nezaplaceno0