Startovní listina Krušnohorský MTB QWERTmaraton - 18. ročník

Statistika přihlášených

Trať
A65km / 1500m68
B35km / 1000m35
Kategorie
AM2Muži 40 - 54 let28
AM1Muži 18 - 39 let19
BM2Muži 40 - 54 let14
AM3Muži 55 a více let13
BM1Muži 18 - 39 let10
AZ1Ženy 18 - 39 let7
JMJunioři do 17 let3
BZ1Ženy 18 - 39 let2
BZ2Ženy 40 - 54 let2
JZJuniorky do 17 let2
AZ2Ženy 40 - 54 let1
BZ3Ženy 55 a více let1
BM3Muži 55 a více let1
Celkem přihlášených103

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
1.8.2017CZEMatúšová Tereza 2003 Baník Osek 35km / 1000m JZ 2.8.2017219
26.7.2017CZELandyšová Tereza 2003 35km / 1000m JZ 31.7.2017213
24.7.2017CZEJust Filip 2002 35km / 1000m JM 26.7.2017209
12.4.2017CZEChleborád Tomáš 2002 SK BIVOJ Litvínov 35km / 1000m JM 3.8.2017221
1.8.2017FRASpringl Mark 2001 xc bragg creek 35km / 1000m JM 3.8.2017234
29.6.2017CZEVopat Milan 1998 TJ Stadion Louny 65km / 1500m AM1 19.7.20178
31.7.2017CZEexner petr 1998 35km / 1000m BM1 2.8.2017215
27.3.2017CZESoučková Tereza 1998 TJ Kovo Praha 65km / 1500m AZ1 nezaplaceno41
31.7.2017CZEMatoušková Michaela 1997 BTK EURO BIKE Praha 65km / 1500m AZ1 2.8.201732
31.7.2017CZEMatoušková Markéta 1996 BTK EURO BIKE Praha 35km / 1000m BZ1 2.8.2017218
26.7.2017CZESůva Petr 1996 KL sport Most 65km / 1500m AM1 nezaplaceno56
10.7.2017CZEVacín Jan 1996 Cyklopoint Most racing team 35km / 1000m BM1 nezaplaceno225
29.6.2017CZEMarešová Martina 1995 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 65km / 1500m AZ1 nezaplaceno50
18.7.2017CZERoud Oldřich 1995 Cyklistiky klub Litvinov, z.s. 35km / 1000m BM1 26.7.2017208
21.7.2017CZEHorák Lukáš 1995 35km / 1000m BM1 2.8.2017216
5.6.2017CZEVebrová Kristýna 1995 Rock Machine Cyklomax 35km / 1000m BZ1 nezaplaceno223
15.6.2017CZEBárta Luboš 1993 KL sport Most 65km / 1500m AM1 nezaplaceno47
10.7.2017CZEJánský Jakub 1992 35km / 1000m BM1 19.7.2017202
22.7.2017CZECanini Jiří 1991 35km / 1000m BM1 24.7.2017204
2.8.2017CZEŠulcová Eliška 1988 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 65km / 1500m AZ1 nezaplaceno67
12.5.2017DEUBruns Roy 1988 Pulsschlag / RSV Erzgebirge 65km / 1500m AM1 nezaplaceno43
16.4.2017CZEMádlo Jaromír 1988 65km / 1500m AM1 nezaplaceno37
28.6.2017CZENovák Štěpán 1988 65km / 1500m AM1 28.7.20175
27.6.2017CZEŠkramlík Ladislav 1988 KL Sport Most 65km / 1500m AM1 nezaplaceno49
28.6.2017CZEFenclová Lenka 1987 65km / 1500m AZ1 19.7.20174
26.7.2017CZEZbuzek Michal 1985 Sweep Cycling 35km / 1000m BM1 nezaplaceno230
24.7.2017CZEŠusta Jan 1985 SYMBIO+ BMC 65km / 1500m AM1 28.7.201722
12.7.2017CZEHanyk Milan 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 65km / 1500m AM1 nezaplaceno52
31.7.2017CZEProvazník Blahoslav 1983 Klenoty Provazník 65km / 1500m AM1 nezaplaceno46
19.7.2017CZERezek Ivan 1983 Athletic Club Bludišťák 65km / 1500m AM1 24.7.201715
1.8.2017CZEPachmanová Iveta 1982 65km / 1500m AZ1 4.8.201763
26.6.2017CZEŠlajchrt Filip 1982 Koloshop Team 65km / 1500m AM1 19.7.20173
27.7.2017SVKOntkovič Pavol 1982 PPcom ELEKTRO Kadaň 65km / 1500m AM1 28.7.201729
28.7.2017CZEBokroš Jakub 1982 unknown 35km / 1000m BM1 nezaplaceno231
2.8.2017CZEMarvan Jiří 1980 Cyklo Point Most Hobby Team 65km / 1500m AM1 nezaplaceno66
26.6.2017CZEHájek Pavel 1980 35km / 1000m BM1 24.7.2017206
21.7.2017CZEGartnerová Jitka 1980 Kološrotky 65km / 1500m AZ1 31.7.201719
2.8.2017CZEProvazník Pavel 1980 65km / 1500m AM1 4.8.201768
1.8.2017CZEHejna Marek 1980 Triatlon Praha-Háje 65km / 1500m AM1 nezaplaceno58
11.5.2017CZEBednár Jan 1979 sweep cycling 65km / 1500m AM1 nezaplaceno44
24.7.2017CZEVršanský Jakub 1979 SKP Most 65km / 1500m AM1 nezaplaceno55
1.8.2017CZEDlouhý Jan 1979 HZS Most 65km / 1500m AM1 nezaplaceno64
30.7.2017CZEKoblih Ondřej 1978 35km / 1000m BM1 31.7.2017211
29.7.2017CZEJícha Jakub 1977 BicycleCafe 65km / 1500m AM2 31.7.201731
23.6.2017CZEVolmuth Vladimír 1977 HZS 65km / 1500m AM2 nezaplaceno48
27.7.2017CZEPecho Stanislav 1977 KL sport Most 65km / 1500m AM2 2.8.201727
25.7.2017CZESakař Radek 1977 65km / 1500m AM2 2.8.201724
20.7.2017DEUSchiller Mike 1977 RSV FINSTERWALDE 35km / 1000m BM2 nezaplaceno227
6.4.2017CZEKrušina Jan 1977 65km / 1500m AM2 nezaplaceno42
7.3.2017CZEPopelka Michal 1977 Dobrý skutek MTB 65km / 1500m AM2 nezaplaceno35
28.7.2017CZENedvěd Filip 1976 35km / 1000m BM2 nezaplaceno232
20.3.2017CZEBohabojová Olga 1976 Lékárna Zásmuky 65km / 1500m AZ2 nezaplaceno36
26.7.2017CZENovák Aleš 1976 Czech Tallboys 65km / 1500m AM2 31.7.201725
30.7.2017CZEKypet Aleš 1976 www.ansett-kulecniky.cz 65km / 1500m AM2 nezaplaceno59
18.7.2017CZERoud Oldřich 1974 Cyklistický klub Litvínov, z.s. 35km / 1000m BM2 26.7.2017207
3.7.2017CZENejedlý Roman 1974 KOLOSHOPTEAM 65km / 1500m AM2 19.7.20179
20.7.2017CZEPolák Karel 1974 Bílina 65km / 1500m AM2 24.7.201718
27.7.2017CZEHansl Pavel 1973 PPcom ELEKTRO Kadaň 65km / 1500m AM2 28.7.201728
11.7.2017CZEPálek Tomáš 1973 35km / 1000m BM2 nezaplaceno226
29.6.2017CZEVopat Milan 1973 Rakovník 65km / 1500m AM2 19.7.20177
31.7.2017CZEŠollar Richard 1973 Beespee Plzen 65km / 1500m AM2 nezaplaceno60
1.8.2017CZEVágner Daniel 1973 CykloVape Racing Team 35km / 1000m BM2 4.8.2017233
29.6.2017CZEEngel Marek 1972 Tour de Roztoky 65km / 1500m AM2 19.7.20176
13.7.2017CZEJavůrek Tomáš 1971 65km / 1500m AM2 19.7.201713
1.8.2017CZEMatúš Marian 1971 Baník Osek 65km / 1500m AM2 2.8.201733
25.7.2017CZENedvěd Radek 1971 35km / 1000m BM2 28.7.2017210
4.7.2017CZEVondriska Václav 1971 kola-onix 65km / 1500m AM2 19.7.201710
22.7.2017CZECanini Jiří 1971 35km / 1000m BM2 24.7.2017203
20.7.2017CZEVondráček Jiří 1970 35km / 1000m BM2 24.7.2017205
28.7.2017CZESklepnikova Helena 1970 35km / 1000m BZ2 31.7.2017212
3.7.2017CZECvejn Jan 1970 HZS UL-DC 65km / 1500m AM2 nezaplaceno51
27.3.2017CZESouček Radek 1969 Žirafa Bike Team 65km / 1500m AM2 nezaplaceno40
24.3.2017CZEVáňa Hynek 1969 65km / 1500m AM2 nezaplaceno38
21.7.2017CZESklepnik Jiri 1969 65km / 1500m AM2 31.7.201720
1.8.2017CZEŠťovíček Jaroslav 1969 65km / 1500m AM2 nezaplaceno62
26.7.2017CZEVeselý Miroslav 1968 Kl sport Most 65km / 1500m AM2 28.7.201726
13.7.2017CZEBříza Jiří 1968 Žatec 65km / 1500m AM2 19.7.201714
30.7.2017CZEHavlík Pavel 1967 KT Tryskomyš 65km / 1500m AM2 nezaplaceno69
28.7.2017CZEBeránek Michal 1967 Je-Be-Ti 65km / 1500m AM2 nezaplaceno57
24.7.2017CZEŠimon Pavel 1967 35km / 1000m BM2 nezaplaceno229
4.7.2017CZElaufke roman 1967 35km / 1000m BM2 19.7.2017201
1.8.2017CZEVoska Jiří 1967 Lanutti 65km / 1500m AM2 nezaplaceno61
28.7.2017CZEJunek Petr 1965 Kl sport Most 65km / 1500m AM2 31.7.201730
5.7.2017CZEBeránek Miroslav 1965 ELA LITVÍNOV 35km / 1000m BM2 2.8.2017220
31.7.2017CZEMatoušková Hana 1965 BTK EURO BIKE Praha 35km / 1000m BZ2 2.8.2017217
9.6.2017CZEGažur Pavel 1963 Beton Bike Litvínov 35km / 1000m BM2 nezaplaceno224
26.7.2017CZELandyš Petr 1963 QWERT 35km / 1000m BM2 31.7.2017214
1.8.2017CZEsegl jaroslav 1963 KL sport most 35km / 1000m BM2 nezaplaceno235
1.8.2017CZEMatoušek Michal 1962 BTK EURO BIKE Praha 65km / 1500m AM3 2.8.201734
23.7.2017CZEŠidlo Zdeněk 1962 TATRA 138 65km / 1500m AM3 24.7.201721
13.7.2017CZEDohnal Richard 1962 Kellys Bikeranch team 65km / 1500m AM3 nezaplaceno53
8.7.2017CZEJaromír Novák 1962 Marathonsport Most 65km / 1500m AM3 19.7.201711
9.6.2017CZEHoleček Pavel 1961 CK White Dragon 65km / 1500m AM3 19.7.20171
19.7.2017CZEHora Zdeněk 1961 Cyklokemp Pod Lipou Roudnice nad Labem 65km / 1500m AM3 24.7.201716
22.7.2017CZELidicka Eva 1961 slavia karlovy vary 35km / 1000m BZ3 nezaplaceno228
23.5.2017CZEVebr Vladimír 1961 Rock Machine Cyklomax 35km / 1000m BM3 nezaplaceno222
23.6.2017CZEPavel Miroslav 1959 65km / 1500m AM3 19.7.20172
27.3.2017CZEPilný Luděk 1957 Žirafa Bike Team 65km / 1500m AM3 nezaplaceno39
22.7.2017CZELidický Zdenek 1957 slavia karlovy vary 65km / 1500m AM3 nezaplaceno54
20.7.2017CZEHrubý Jaroslav 1955 KL sport Most 65km / 1500m AM3 24.7.201717
11.7.2017CZEDrengubák Josef 1949 SKP Most 65km / 1500m AM3 31.7.201712
28.5.2017CZEBartes Vlastimil 1948 65km / 1500m AM3 nezaplaceno45
24.7.2017CZEBartes Vlastimil 1948 65km / 1500m AM3 26.7.201723