2.2.2016 | | Zvolský Roman | MERIDA BIKERANCH TEAM |
krátká trať |
D2 |
11.2.2016 |
2.2.2016 | | Morozov Václav + Michálek Pavel | AGRO 21 |
krátká trať |
TD |
2.2.2016 |
7.2.2016 | | Paštyka Jiří | |
krátká trať |
A2 |
6.4.2016 |
10.2.2016 | | Jurda Michal | Moravské Budějovice |
krátká trať |
B2 |
31.3.2016 |
11.2.2016 | | Eliášek Martin | Galaxy bike Tálín |
dlouhá trať |
B1 |
17.2.2016 |
15.2.2016 | | Procházka Bronislav | Nilfisk ALTO pro cycling |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
17.2.2016 | | Hladík Ondřej | Kross Bike Ranch team |
dlouhá trať |
C1 |
25.4.2016 |
19.2.2016 | | Hronek Jaroslav + Klára Hronková | Biketime Bulls Písek |
krátká trať |
TD |
nezaplaceno |
24.2.2016 | | Weiner Christian | Raceteam Radleck Mering |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
27.2.2016 | | Zástava Karel | Aisin Písek |
krátká trať |
C2 |
17.3.2016 |
12.3.2016 | | Kracík Filip | PKPísek |
krátká trať |
M3 |
6.4.2016 |
15.3.2016 | | Matlášková Jana | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
H1 |
17.3.2016 |
15.3.2016 | | Peltan Zdeněk | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
D1 |
17.3.2016 |
15.3.2016 | | Kareis Martin | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno |
19.3.2016 | | Kozáková Lucie | Galaxy CykloŠvec Stevens |
krátká trať |
Z2 |
15.4.2016 |
19.3.2016 | | Kolda Michal | uLiMAni |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
21.3.2016 | | Smola Lukáš | Galaxy Cyklošvec |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Filip Vojtěch | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Hořejší Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Soukup Josef | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Polák Martin | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Lukš David | Cyklo Atom cycling team |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 |
25.3.2016 | | Homolka Pavel | TO EUROPE |
krátká trať |
D2 |
31.3.2016 |
26.3.2016 | | Bubla Ladislav | Milevsko L.R.T. |
dlouhá trať |
D1 |
14.4.2016 |
29.3.2016 | | Tuháček Milan | TO EUROPE PEKSPORT |
krátká trať |
D2 |
8.4.2016 |
29.3.2016 | | Černý Radek | Cyklo Atom cycling team |
krátká trať |
A2 |
8.4.2016 |
29.3.2016 | | Vrbka Tomáš | Cyklo Atom cycling team |
krátká trať |
D2 |
8.4.2016 |
30.3.2016 | | Chum Martin | Sport bike Strakonice |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
31.3.2016 | | Dian Rastislav | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
3.4.2016 | | Kozák Matouš | Rohozec Amulet Team |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno |
3.4.2016 | | Hadáček František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
4.4.2016 | | Mošťková Kateřina | CK Příbram Fany Gastro |
dlouhá trať |
Z1 |
nezaplaceno |
5.4.2016 | | Khek Roman | Kraken team Dobříš |
krátká trať |
C2 |
8.4.2016 |
5.4.2016 | | Novotný František | AC Sparta Praha Cycling Akademie |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 |
5.4.2016 | | Kyndl Lukáš | BSK racing |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
5.4.2016 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
6.4.2016 | | Ošmera Jan | RoNaKol Pravíkov |
krátká trať |
E2 |
8.4.2016 |
6.4.2016 | | Neuwirth Jan | Silvini technical sportswear |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
6.4.2016 | | Laňka Petr | Active Tour Cycling Team |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
6.4.2016 | | Kdýr Matěj | PM bike |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 |
6.4.2016 | | Kdýr Petr | PM bike |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
7.4.2016 | | Souček Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
7.4.2016 | | Pajkrtová Michaela | BSK Racing |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno |
7.4.2016 | | Veselá Kateřina | TJ Spartak Třebíč |
krátká trať |
H2 |
15.4.2016 |
8.4.2016 | | Kovářík Tomáš | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
B1 |
2.5.2016 |
8.4.2016 | | Vosáhlo Roman | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
C1 |
2.5.2016 |
8.4.2016 | | Vondrák Václav | BSK Racing |
dlouhá trať |
B1 |
15.4.2016 |
8.4.2016 | | Scheithauer Jaroslav | TRIsáci |
krátká trať |
B2 |
15.4.2016 |
9.4.2016 | | Skoták Miroslav | CykloHobby Rynárec |
krátká trať |
D2 |
15.4.2016 |
9.4.2016 | | Dundr Lukáš | SDH Puchlovice |
A |
OK |
nezaplaceno |
11.4.2016 | | Václavík Jan | HINTON Racing České Budějovice |
krátká trať |
B2 |
20.4.2016 |
11.4.2016 | | Fialová Klára | GS cyklo team Jistebnice |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
11.4.2016 | | Mikula Jan | PK Sport |
krátká trať |
C2 |
28.4.2016 |
12.4.2016 | | Polívková Kája | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Kučera Jan | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Olbertová Jana | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Veselý Miloš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Ečer Tomáš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Regula Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Bradáč Daniel | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Trnka Dominik | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Cendelín Lukáš | |
krátká trať |
A2 |
20.4.2016 |
12.4.2016 | | Putschögl Jan | Galaxy Stevens Cyklošvec |
krátká trať |
C2 |
15.4.2016 |
12.4.2016 | | Bouda Jan | |
krátká trať |
A2 |
20.4.2016 |
12.4.2016 | | Staněk ml. Tomáš | |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno |
13.4.2016 | | Šebesta Michal | SK Drachkov |
dlouhá trať |
C1 |
25.4.2016 |
13.4.2016 | | Šebesta Patrik | SK Drachkov |
krátká trať |
M3 |
25.4.2016 |
14.4.2016 | | Číhal Roman | |
krátká trať |
C2 |
2.5.2016 |
17.4.2016 | | Lintner Pavel | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Svobodová Jarmila | CKK Znojmo |
krátká trať |
F2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Svoboda Leoš | CKK Znojmo |
krátká trať |
D2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Lepič Martin | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
C1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Kníže David | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
B1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Jakeš Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
C1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
D1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Hyšpler Robin | PRODOLI Racing Team |
krátká trať |
B2 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Stropnický Ondra | PRODOLI Racing Team |
krátká trať |
A2 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Hrušková Eliška | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
Z1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Veselý Pavel | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
C1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Fric František | PRODOLI Racing Team |
krátká trať |
D2 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Prágr Michal | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Šaroun Libor | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Navrkal Michal | CKK ZNOJMO |
krátká trať |
C2 |
4.5.2016 |
19.4.2016 | | Navrkalová Michaela | CKK ZNOJMO |
krátká trať |
Z3 |
4.5.2016 |
19.4.2016 | | Rozev Filip | PRODOLI Racing Team |
krátká trať |
B2 |
2.5.2016 |
19.4.2016 | | Rybařík Pavel | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
D2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Švec jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
19.4.2016 | | Viktora Jan | SB Cyklo Olympia |
dlouhá trať |
B1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Rybařík Pavel | MTB Svijany Tábor |
krátká trať |
B2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Jehně Václav | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Křížová Vlaďka | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
Z1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Bulan Jakub | Řemesnící Kramolín |
krátká trať |
B2 |
20.4.2016 |
19.4.2016 | | Bartáček Jarda | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
B1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Ebertová Linda | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
F2 |
4.5.2016 |
19.4.2016 | | Maxa Jiří | WWF |
krátká trať |
C2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Frecer Leoš | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Šafaříková Klára | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Tomeček Zdeněk | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
B1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Petr Jan | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Hořejší Jiří | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Hořejší Jana | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
F2 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Grym Tadeáš | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Miňha Petr | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Tomečková Lucie | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
H2 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Šafařík Petr | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
C2 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Kubů Pavlína | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Forman Jiří | CKK Znojmo |
krátká trať |
D2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Novák Vladimír | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Nováková Nikola | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Holubová Jitka | |
krátká trať |
H2 |
20.4.2016 |
19.4.2016 | | Nováková Kristýna | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
Z3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Macek Ondřej | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
M3 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Macková Pavlína | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
Z3 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Pavelka Vladimír | CKK Znojmo |
krátká trať |
E2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Rolník Emil | Šrot Tým Kunžak |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
19.4.2016 | | Eybert Daniel | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Sýkora Jindřich | |
dlouhá trať |
B1 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Šitner Jaroslav | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
M3 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Novák Radek | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
A1 |
5.5.2016 |
19.4.2016 | | Bušek Lukáš | CBC Team |
krátká trať |
A2 |
28.4.2016 |
19.4.2016 | | Vrba Pavel | |
krátká trať |
C2 |
2.5.2016 |
19.4.2016 | | Holub Martin | |
dlouhá trať |
B1 |
25.4.2016 |
19.4.2016 | | Partl Ondřej | UNIQA Jihlava |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
19.4.2016 | | Pek Miroslav | PEKSPORT SPECIALIZED |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
19.4.2016 | | Janečková Jiřina | |
krátká trať |
F2 |
25.4.2016 |
19.4.2016 | | Kolesa Luděk | Kbely Cycling Team |
dlouhá trať |
D1 |
2.5.2016 |
20.4.2016 | | Šulc Miroslav | Řemesníci Kramolín |
krátká trať |
B2 |
4.5.2016 |
20.4.2016 | | Valenta Michal | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
A1 |
27.4.2016 |
20.4.2016 | | Kopecký Václav | |
krátká trať |
D2 |
25.4.2016 |
22.4.2016 | | Syrový Sláva | Řemesníci Kramolín |
krátká trať |
B2 |
2.5.2016 |
22.4.2016 | | Vrbová Veronika | |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
23.4.2016 | | Dvořák Karel | Cyklo Jiřička |
krátká trať |
C2 |
5.5.2016 |
23.4.2016 | | Kolářik Pavel | remesnici |
krátká trať |
B2 |
25.4.2016 |
24.4.2016 | | Karník Luboš | PINKTEAM |
krátká trať |
E2 |
nezaplaceno |
24.4.2016 | | Slabý Karel | |
krátká trať |
C2 |
25.4.2016 |
24.4.2016 | | PÍŠA VÁCLAV | ČSOB |
dlouhá trať |
B1 |
25.4.2016 |
24.4.2016 | | Marhoun Zdeněk | České Budějovice |
dlouhá trať |
C1 |
27.4.2016 |
24.4.2016 | | Novák Václav | GW Jihotrans |
dlouhá trať |
C1 |
25.4.2016 |
24.4.2016 | | Pošmourný Ondřej | |
krátká trať |
B2 |
27.4.2016 |
25.4.2016 | | Kovařík Luboš | Cycling Academy Tábor |
krátká trať |
C2 |
28.4.2016 |
25.4.2016 | | Filip Tomáš | Cycling Academy Tábor |
krátká trať |
C2 |
28.4.2016 |
25.4.2016 | | Nevšímal Jan | HC Litvínov |
krátká trať |
C2 |
28.4.2016 |
25.4.2016 | | Laňka Karel | Písek |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2016 |
25.4.2016 | | Pícha Josef | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
25.4.2016 | | Dvořák Vojtěch | CBC Team |
dlouhá trať |
A1 |
4.5.2016 |
25.4.2016 | | Bambula Stanislav | ČEZ Cyklo Team Tábor |
dlouhá trať |
B1 |
25.4.2016 |
25.4.2016 | | Průcha Vladislav | |
krátká trať |
B2 |
2.5.2016 |
25.4.2016 | | Gonda Pavel | Duratec Team |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno |
25.4.2016 | | Zárybnický Jiří | CK Vinohradské Šlapky |
dlouhá trať |
C1 |
27.4.2016 |
25.4.2016 | | Hodáňová Jitka | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
F2 |
4.5.2016 |
25.4.2016 | | Hodáň Petr | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
C2 |
4.5.2016 |
25.4.2016 | | Doležel Jan | JADOMI Dobříš |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno |
26.4.2016 | | Krůček Petr | Alltraining.cz - hobby team |
dlouhá trať |
C1 |
2.5.2016 |
26.4.2016 | | Štolcpartová Marta | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
2.5.2016 |
26.4.2016 | | Mařík Raimund | BS JOMA Jindřichův Hradec |
krátká trať |
D2 |
28.4.2016 |
26.4.2016 | | Mičan František | Dům barev Český Krumlov |
krátká trať |
A2 |
4.5.2016 |
26.4.2016 | | Hönig Václav | |
krátká trať |
B2 |
2.5.2016 |
26.4.2016 | | Tuháček Vladimír | SCV Blatná |
krátká trať |
D2 |
27.4.2016 |
26.4.2016 | | Svěchota Radim | ROAS Netolice |
krátká trať |
C2 |
27.4.2016 |
26.4.2016 | | Minář Martin | Cyklo Jiřička Litvínovice |
dlouhá trať |
C1 |
27.4.2016 |
27.4.2016 | | Jiří Šíp | Rychlý Šípy |
dlouhá trať |
D1 |
27.4.2016 |
27.4.2016 | | Žáčková Jana | BSK racing |
krátká trať |
F2 |
2.5.2016 |
27.4.2016 | | čejka Jiří | |
krátká trať |
C2 |
4.5.2016 |
27.4.2016 | | Maxa Milan | Bike Team REMIŠVEHA |
krátká trať |
A2 |
2.5.2016 |
27.4.2016 | | Mráčková Lenka | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
F2 |
4.5.2016 |
27.4.2016 | | Mráček Jan | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
C2 |
4.5.2016 |
27.4.2016 | | Peták Jakub | Bike team Vodňany |
dlouhá trať |
A1 |
28.4.2016 |
27.4.2016 | | Novotný Petr | CBC Team |
dlouhá trať |
B1 |
28.4.2016 |
27.4.2016 | | Nováková Kristýna | GW Jihotrans |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Koblicová Terezie | Junior cycling projekt team |
A |
OH |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Švecová Anna | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Štemberk Jan | Bike team Chelčice |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Horká Veronika | Junior cycling projekt team |
A2 |
U9W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Jarošová Emílie | Junior Cycling Project Team |
A2 |
U9W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Jaroš Nikola | Junior Cycling Project Team |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Bartošová Kateřina | Biketime Bulls Písek |
A2 |
U9W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Hronková Klára | Biketime Bulls Písek |
A4 |
ZZ2 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Hronek Jaroslav | Biketime Bulls Písek |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Pešička Michal | Biketime Bulls Písek |
A4 |
MZ2 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Pešičková Veronika | Biketime Bulls Písek |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Neubauer Filip | Biketime Bulls Písek |
A4 |
MZ2 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Matásek Jakub | Biketime Bulls Písek |
A1 |
U6M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Mráček Tomáš | Cykloklub Chýnov |
A1 |
U6M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Mráčková Denisa | Cykloklub Chýnov |
A4 |
ZZ2 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Máša Daniel | AC MTB Čimelice |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Nováková Nela | Rychlý šípy |
A |
OH |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Březinová Jenovéfa | |
A1 |
U6W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Březina Matyáš | |
A1 |
U6M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Svačina Lukáš | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Mrázek Jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Knězů Vilém | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Knězů Elena | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A1 |
U6W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Palková Kateřina | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Palka Ferdinand | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Vavřinec jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Břenda Milan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Kadlec Jan | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Švec Přemek | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Procházka Stanislav | Junior cycling projekt team |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Vrbová Veronika | |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Coufalová Káťa | Junior cycling projekt team |
A |
OH |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Coufalová Barbora | Junior cycling projekt team |
A2 |
U9W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Havlová Emma | Outdoor kids Čkyně |
A2 |
U9W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Novák Matěj | Rychlý šípy |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Witkowski Marek | Junior cycling projekt team |
A4 |
MZ2 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Haluška Ondřej | Junior cycling projekt team |
A4 |
MZ2 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Haluška Matěj | Junior cycling projekt team |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Rybařík Tomáš | GS cyklo team Jistebnice |
A2 |
U9M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Fialová Klára | GS cyklo team Jistebnice |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Tomečková Tereza | GS cyklo team Jistebnice |
A1 |
U6W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Tomeček Matěj | GS cyklo team Jistebnice |
A1 |
U6M |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Tomečková Barbora | GS cyklo team Jistebnice |
A |
OH |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Hronková Tereza | Biketime Bulls Písek |
A1 |
U6W |
nezaplaceno |
27.4.2016 | | Pasák Jan | natural fitness |
krátká trať |
C2 |
2.5.2016 |
27.4.2016 | | Vopálenský Martin | Velosport Valenta Scott Team |
dlouhá trať |
C1 |
28.4.2016 |
28.4.2016 | | Karník Luboš | AUTHOR TEAM STUPNO |
krátká trať |
B2 |
2.5.2016 |
28.4.2016 | | Říha Kryštof | Z bike team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
2.5.2016 |
28.4.2016 | | Brábník Petr | |
krátká trať |
E2 |
2.5.2016 |
28.4.2016 | | Basař Ondřej | BSK racing |
dlouhá trať |
B1 |
2.5.2016 |
28.4.2016 | | Babidorič Vladimír | Dům Barev Č.Krumlov |
krátká trať |
D2 |
4.5.2016 |
28.4.2016 | | Ambruš Luděk | Praha Zličín |
krátká trať |
B2 |
2.5.2016 |
29.4.2016 | | Plocha František | GS cyklo team Jistebnice |
krátká trať |
D2 |
2.5.2016 |
29.4.2016 | | Staněk Thomas | Bouda Elite team |
dlouhá trať |
B1 |
2.5.2016 |
29.4.2016 | | Papež Vít | SYMIO + CANNONDALE TEAM |
dlouhá trať |
A1 |
2.5.2016 |
29.4.2016 | | Sakař Radek | Praha |
dlouhá trať |
B1 |
2.5.2016 |
29.4.2016 | | Kovářová Petra | |
krátká trať |
F2 |
4.5.2016 |
29.4.2016 | | Kroupa Stanislav | České Budějovice |
krátká trať |
D2 |
4.5.2016 |
29.4.2016 | | Mitgutsch Kurt | Rad & Nabe Union Oepping - AT |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
29.4.2016 | | Dimmer Jan | ŠILHAVÝ-RAMALA |
krátká trať |
E2 |
2.5.2016 |
30.4.2016 | | Váchal David | Velosport Domažlice |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno |
1.5.2016 | | Hlinka Petr | Z bike team Třeboň |
krátká trať |
D2 |
4.5.2016 |
1.5.2016 | | Vokatý David | Galaxy bike Tálín |
krátká trať |
C2 |
2.5.2016 |
1.5.2016 | | Kočárek Zbyněk | ELIS team Mariánské Lázně |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
1.5.2016 | | Harák Martin | |
krátká trať |
A2 |
2.5.2016 |
1.5.2016 | | Harák Jiří | |
krátká trať |
A2 |
2.5.2016 |
1.5.2016 | | Pokorný Petr | MTB CITRUS TEAM |
krátká trať |
C2 |
4.5.2016 |
1.5.2016 | | Tichý Martin | |
krátká trať |
A2 |
4.5.2016 |
1.5.2016 | | Zbořilová Eliška | |
krátká trať |
Z2 |
nezaplaceno |
1.5.2016 | | Němeček Aleš | |
dlouhá trať |
A1 |
2.5.2016 |
1.5.2016 | | Lenc Jiří | |
krátká trať |
E2 |
4.5.2016 |
1.5.2016 | | Huml Jiří | VELOSPORT Domažlice |
krátká trať |
E2 |
5.5.2016 |
1.5.2016 | | Coufal Karel | Junior cycling projekt team |
krátká trať |
C2 |
4.5.2016 |
1.5.2016 | | Brádka Jiří | Ariel |
krátká trať |
D2 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Klimeš Miloš | KC Brno |
krátká trať |
E2 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Zíbr Roman | Kraken Team Dobříš |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Šulc Petr | Biketime Bulls Písek |
krátká trať |
C2 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Šustr Pavel | G.Benedikt Švec cykloteam Želeč |
krátká trať |
D2 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Chutný Jaroslav | STRATOS AUTO |
dlouhá trať |
D1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Pucandlová Miroslava | |
krátká trať |
H2 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Benda Jan | SK Fit |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Aubrecht Jakub | Agro 21 |
krátká trať |
B2 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Šrot Radek | HM Sport Český Krumlov |
krátká trať |
E2 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Codl Lukáš | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
B1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Petáková Veronika | Bike team Vodňany |
krátká trať |
Z3 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Vaclík Marek | Z Bike Team Třeboň |
krátká trať |
M3 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Haselbauerová Anna | G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč |
krátká trať |
F2 |
5.5.2016 |
2.5.2016 | | Bacílek Jakub | Oceloví letci |
krátká trať |
M3 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Bacílková Lenka | Oceloví letci |
dlouhá trať |
H1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Pinďák Jiří | Oceloví letci |
dlouhá trať |
D1 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Mikeš Jakub | Bike Team REMIŠVEHA |
krátká trať |
A2 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Svoboda Miroslav | Kbely cycling team |
krátká trať |
E2 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Malík Martin | CBC Team |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Polanský Ondřej | Bike team Vodňany |
krátká trať |
A2 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Skalka Pavel | CBC Team |
dlouhá trať |
C1 |
2.5.2016 |
2.5.2016 | | Nováková Veronika | Oceloví letci |
dlouhá trať |
Z1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Novák Václav | Oceloví letci |
dlouhá trať |
D1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Staněk Milan | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Diviš Jiří | CBC Team |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Krešáková Pavla | Cykloklub Chýnov |
krátká trať |
F2 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Florián Petr | SK Fit Tábor |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Florián Antonín | SK Fit Tábor |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Florián Antonín | SK Fit Tábor |
krátká trať |
E2 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Havránek Martin | SK Fit Tábor |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Zeman Zdeněk | SK Fit Tábor |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Hofman Lukáš | Ski a Bike Centrum Radotín |
dlouhá trať |
A1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Skovajsa Jakub | Sixmonkeys |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
2.5.2016 | | Pivec Vlastislav | BS JOMA Jindřichův Hradec |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | klabouch pavel | Velo Haibike |
krátká trať |
D2 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Michal Pavel | Tepelná čerpadla IVT |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
2.5.2016 | | Mikšátko Petr | |
krátká trať |
B2 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Vinš Martin | Six Monkeys |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Šobora Jirka | TJ Jiskra Sádek |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Zavadil Libor | VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Martinek Jaromir | R2 |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Pospíšilová Dana | BMC CZ Racing team |
krátká trať |
Z2 |
nezaplaceno |
3.5.2016 | | Tůma Michal | HYDROcontrol |
dlouhá trať |
C1 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Novák Miroslav | FEAL |
krátká trať |
E2 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Martincová Andrea | Inkospor Team |
krátká trať |
Z2 |
nezaplaceno |
3.5.2016 | | Míka Oldřich | galaxy cyklošvec |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
3.5.2016 | | Miková Michaela | Symbio+ Cannondale |
krátká trať |
F2 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Svoboda Petr | Nilfisk alto pro cycling |
krátká trať |
A2 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Ekl Martin | BTK |
dlouhá trať |
D1 |
5.5.2016 |
3.5.2016 | | Neubauerová Hana | Biketime Bulls Písek |
krátká trať |
F2 |
4.5.2016 |
3.5.2016 | | Brandová Beáta | Skiklub Strakonice |
A1 |
U6W |
nezaplaceno |
3.5.2016 | | Brand Kryštof | Skiklub Strakonice |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno |
4.5.2016 | | Hulan Tomáš | Feal Sedlčany |
krátká trať |
B2 |
4.5.2016 |
4.5.2016 | | Markes Jiří | Trimet Dobříš |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno |
4.5.2016 | | Kučera Jan | KC Slavia Praha |
krátká trať |
C2 |
5.5.2016 |
4.5.2016 | | Doležel Radovan | Jadomi Dobříš |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
4.5.2016 | | Ratajová Miroslava | CPF |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno |
4.5.2016 | | Holub Martin | Galaxy bike Tálín |
krátká trať |
B2 |
4.5.2016 |
4.5.2016 | | Janata Jan | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
4.5.2016 | | Fišer Ondřej | Cykloklub Chýnov |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
4.5.2016 | | Hanus Vojtěch | Junior cycling projekt team |
A4 |
MZ2 |
nezaplaceno |