Startovní listina MTB CRITÉRIUM "OKOLO HRADEB"

Statistika přihlášených

Trať
B40 min49
C30 min37
A50 min34
A31 velký okruh23
A42 velké okruhy19
A22 malé okruhy15
A53 velké okruhy10
A1100 m6
Kategorie
CMuži C 40 - 49 let36
BMuži B 30 - 39 let20
U9MChlapci 7 - 9 let16
AMuži A 19 - 29 let14
DMuži D 50 - 59 let13
MZ1Mladší žáci 10 - 12 let12
FŽeny C 40 a více let10
MJJunioři 15 - 18 let9
MZ2Starší žáci 13 - 14 let9
U6WDívky do 6 let8
ZZ1Mladší žákyně 10 - 12 let7
U6MChlapci do 6 let7
ZJJuniorky 15 - 18 let7
U9WDívky 7 - 9 let7
ODOdrážedla dívky do 4 let6
EMuži E 60 a více let5
ZŽeny A 19 - 29 let4
HŽeny B 30 - 39 let2
ZZ2Starší žákyně 13 - 14 let1
Celkem přihlášených193

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
2.6.2016Bacílek Jakub 2001 Oceloví letci 30 min MJ 10.7.2016
2.6.2016Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 30 min F 10.7.2016
2.6.2016Bartáček Jarda 1981 Cykloklub Chýnov 50 min B 10.7.2016
10.7.2016Bartošová Kateřina 2008 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9W nezaplaceno
14.7.2016Bartošová Lucie 1982 Junior Cycling Project Team 30 min H nezaplaceno
2.6.2016Benda Jan 1976 SK FIT Tábor 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Břenda Milan 2006 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
10.7.2016Březina Matyáš 2010 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
10.7.2016Březinová Jenovéfa 2011 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
2.6.2016Bubla Ladislav 1959 Milevsko L.R.T. 40 min D 10.7.2016
2.6.2016Bušek Lukáš 1989 CBC Team 50 min A 10.7.2016
2.7.2016Časlava Jiri 1977 50 min B nezaplaceno
11.7.2016Černohorský David 1996 Author Sedláček Příbram 50 min A nezaplaceno
2.6.2016Černý Radek 1989 Cyklo Atom cycling team 50 min A 10.7.2016
2.6.2016Codl Lukáš 1984 Cykloklub Chýnov 50 min B 10.7.2016
10.7.2016Coufalová Káťa 2013 Junior cycling projekt team 100 m OD nezaplaceno
10.7.2016Coufalová Barbora 2009 Junior cycling projekt team 1 velký okruh U9W nezaplaceno
2.6.2016Diviš Jiří 1974 CBC Team 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Dušák Martin 2002 Dům barev 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
2.6.2016Dvořák Vojtěch 1995 CBC Team 50 min A 10.7.2016
2.6.2016Ebertová Linda 1975 Cykloklub Chýnov 30 min F 10.7.2016
2.6.2016Eybert Daniel 1973 Cykloklub Chýnov 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Fenclová Nikola 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9W nezaplaceno
10.7.2016Fialová Klára 2006 GS cyklo team Jistebnice 2 velké okruhy ZZ1 nezaplaceno
3.6.2016Filip Vojtěch 1988 Cyklo Atom cycling team 50 min A 10.7.2016
3.6.2016Filip Tomáš 1975 Cycling Academy Tábor 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Fišer Ondřej 1987 Cykloklub Chýnov 50 min A 10.7.2016
3.6.2016Florián Petr 1973 SK FIT Tábor 40 min C 10.7.2016
3.6.2016Florián Antonín 1949 SK FIT Tábor 30 min E 10.7.2016
3.6.2016Florián Antonín 1972 SK FIT Tábor 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Forman Jiří 1965 CKK Znojmo 40 min D 10.7.2016
2.6.2016Frecer Leoš 1967 CKK Znojmo 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Fric František 1959 PRODOLI Racing Team 40 min D 10.7.2016
2.6.2016Grym Tadeáš 2001 GS cyklo team Jistebnice 30 min MJ 10.7.2016
3.6.2016Hadáček František 1975 GS cyklo team Jistebnice 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Haluška Matěj 2008 Junior cycling projekt team 1 velký okruh U9M nezaplaceno
10.7.2016Haluška Ondřej 2003 Junior cycling projekt team 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
2.6.2016Haselbauerová Anna 1974 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 30 min F 10.7.2016
10.7.2016Havlová Emma 2008 Outdoor kids Čkyně 1 velký okruh U9W nezaplaceno
2.6.2016Hořejší Jana 1974 GS cyklo team Jistebnice 30 min F 10.7.2016
3.6.2016Hořejší Jiří 1973 Cyklo Atom cycling team 40 min C 10.7.2016
3.6.2016Hořejší Jiří 2000 GS cyklo team Jistebnice 30 min MJ 10.7.2016
10.7.2016Horká Veronika 2007 Junior cycling projekt team 1 velký okruh U9W nezaplaceno
15.7.2016Houdek Jiří 1982 John Guest Team 50 min B nezaplaceno
14.7.2016Hrbek Jiří 2009 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M nezaplaceno
14.7.2016Hrbková Tereza 2012 Biketime Bulls Písek 100 m OD nezaplaceno
15.7.2016Hrdlička Jakub 2002 TCV Jindřichův Hradec 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
15.7.2016Hrdlička Hynek 2005 TCV Jindřichův Hradec 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
10.7.2016Hronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 1 velký okruh U9M nezaplaceno
10.7.2016Hronková Klára 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy ZZ2 nezaplaceno
10.7.2016Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
2.6.2016Hrušková Eliška 1987 PRODOLI Racing Team 30 min Z 10.7.2016
2.6.2016Hyšpler Robin 1986 PRODOLI Racing Team 50 min B 10.7.2016
2.6.2016Jakeš Tomáš 1975 PRODOLI Racing Team 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Janata Jan 1977 50 min B nezaplaceno
30.6.2016Janečková Jiřina 1966 30 min F nezaplaceno
18.6.2016Janík David 2006 SP Kolo Loap Specialized 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
18.6.2016Janíková Monika 2010 SP Kolo Loap Specialized 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
10.7.2016Jaroš Nikola 2007 Junior cycling projekt team 1 velký okruh U9M nezaplaceno
10.7.2016Jarošová Emílie 2009 Junior cycling projekt team 1 velký okruh U9W nezaplaceno
2.6.2016Jehně Václav 1971 Cykloklub Chýnov 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Kadlec Jan 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M nezaplaceno
10.7.2016Kamír Ondřej 2002 Dům barev 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
10.7.2016Knězů Elena 2011 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
10.7.2016Knězů Vilém 2009 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M nezaplaceno
2.6.2016Kníže David 1982 PRODOLI Racing Team 50 min B 10.7.2016
10.7.2016Koblicová Terezie 2013 Junior cycling projekt team 100 m OD nezaplaceno
20.6.2016Kolesa Luděk 1961 Kbely Cycling Team 40 min D nezaplaceno
2.6.2016Kovařík Luboš 1972 Cycling Academy Tábor 40 min C 10.7.2016
13.7.2016Kraus Tomáš 2006 Cycling Academy Tábor 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
2.6.2016Krešáková Pavla 1976 Cykloklub Chýnov 30 min F 10.7.2016
10.7.2016Křešnička Michal 2010 Dům barev 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
6.7.2016Křivanec Štěpán 2008 P.R.D.I. Plzeň 1 velký okruh U9M nezaplaceno
6.7.2016Křivanec Šimon 2008 P.R.D.I. Plzeň 1 velký okruh U9M nezaplaceno
2.6.2016Křížová Vlaďka 1988 Cykloklub Chýnov 30 min Z 10.7.2016
2.6.2016Kubů Pavlína 2000 GS cyklo team Jistebnice 30 min ZJ 10.7.2016
2.6.2016Laňka Karel 1968 Písek 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Lepič Martin 1968 PRODOLI Racing Team 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Lintner Pavel 1968 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Lolacher Tomáš 2003 Dům barev 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
3.6.2016Lukš David 1998 Cyklo Atom cycling team 30 min MJ 10.7.2016
2.6.2016Macek Ondřej 2000 Cykloklub Chýnov 30 min MJ 10.7.2016
2.6.2016Macková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov 30 min ZJ 10.7.2016
2.6.2016Malík Martin 1980 CBC Team 50 min B 10.7.2016
2.6.2016Mařík Raimund 1962 BS JOMA Jindřichův Hradec 40 min D 10.7.2016
10.7.2016Máša Daniel 2006 AC MTB Čimelice 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
10.7.2016Matásek Jakub 2010 Biketime Bulls Písek 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
2.6.2016Maxa Jiří 1976 WWF 40 min C 10.7.2016
12.7.2016Maxera Filip 2009 G. Benedikt Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M nezaplaceno
2.6.2016Mičan František 1987 Dům barev Český Krumlov 50 min A 10.7.2016
3.6.2016Míka Oldřich 1968 Galaxy Cyklo Švec 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Miňha Petr 1976 GS cyklo team Jistebnice 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Mráček Jan 1972 Cykloklub Chýnov 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Mráček Tomáš 2011 Cykloklub Chýnov 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
2.6.2016Mráčková Lenka 1973 Cykloklub Chýnov 30 min F 10.7.2016
10.7.2016Mrázek Jan 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M nezaplaceno
2.6.2016Navrkal Michal 1976 CKK ZNOJMO 40 min C 10.7.2016
11.7.2016Navrkalová Michaela 2002 CKK ZNOJMO 30 min ZJ 11.7.2016
10.7.2016Navrkalová Nikola 2005 CKK Znojmo 2 velké okruhy ZZ1 nezaplaceno
14.7.2016Nechvátal František 1953 cyklo Kněžice 30 min E nezaplaceno
29.6.2016Němeček Aleš 1991 50 min A nezaplaceno
10.7.2016Neubauer Filip 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
2.6.2016Nevšímal Jan 1975 HC Litvínov 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Novák Vladimír 1972 GS cyklo team Jistebnice 40 min C 10.7.2016
6.7.2016Novak Jaroslav 1980 50 min B nezaplaceno
2.6.2016Novák Václav 1961 Oceloví letci 40 min D 10.7.2016
10.7.2016Novák Kryštof 2006 BikeFactory Strakonice 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
4.7.2016Novák Václav 1974 GW Jihotrans 40 min C nezaplaceno
6.7.2016Novák Kryštof 2006 LYKO KLUB PRACHATICE 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
2.6.2016Novák Radek 1997 GS cyklo team Jistebnice 50 min A 10.7.2016
13.7.2016Novák Jan 1958 Cyklosport Pit Stop Klatovy 40 min D nezaplaceno
10.7.2016Nováková Kristýna 2004 GW Jihotrans 2 velké okruhy ZZ1 nezaplaceno
2.6.2016Nováková Kristýna 1998 GS cyklo team Jistebnice 30 min ZJ 10.7.2016
2.6.2016Nováková Veronika 1994 Oceloví letci 30 min Z 10.7.2016
2.6.2016Nováková Nikola 1998 GS cyklo team Jistebnice 30 min ZJ 10.7.2016
2.6.2016Novotný Petr 1978 CBC Team 50 min B 10.7.2016
3.6.2016Ošmera Jan 1954 RoNaKol Pravíkov 30 min E 10.7.2016
10.7.2016Palka Ferdinand 2005 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
10.7.2016Palková Kateřina 2004 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 2 velké okruhy ZZ1 nezaplaceno
2.6.2016Pavelka Vladimír 1950 CKK Znojmo 30 min E 10.7.2016
13.7.2016Pavlík Václav 1994 CK RBB INVEST J. Hradec 50 min A nezaplaceno
6.7.2016Pechouš Miroslav 1966 SB Cyklo Olympia 40 min D nezaplaceno
10.7.2016Pešička Michal 2003 Biketime Bulls Písek 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
10.7.2016Pešičková Veronika 2006 Biketime Bulls Písek 2 velké okruhy ZZ1 nezaplaceno
2.6.2016Peták Jakub 1994 Bike team Vodňany 50 min A 10.7.2016
2.6.2016Petáková Veronika 1999 Bike team Vodňany 30 min ZJ 10.7.2016
2.6.2016Petr Jan 2000 GS cyklo team Jistebnice 30 min MJ 10.7.2016
2.6.2016Pícha Josef 1973 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Pilař Patrik 2006 LY:KO Prachatice 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
2.6.2016Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 40 min D 10.7.2016
20.6.2016PÍŠA VÁCLAV 1978 ČSOB 50 min B nezaplaceno
3.6.2016Polák Martin 1972 Cyklo Atom cycling team 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Polanský Ondřej 1997 Bike team Vodňany 50 min A 10.7.2016
11.7.2016Pošmourný Ondřej 1983 50 min B nezaplaceno
2.6.2016Prágr Michal 1967 Cykloklub Chýnov 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Procházka Stanislav 2004 Junior cycling projekt team 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
13.7.2016Procházková Nika 1987 30 min Z nezaplaceno
3.6.2016Putschögl Jan 1976 CBC Team 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Raba Tomáš 1965 PRODOLI Racing Team 40 min D 10.7.2016
10.7.2016Račan David 2002 AC MTB Čimelice 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
13.7.2016Rákosník Luboš 1974 TJ ČZ Strakonice 40 min C nezaplaceno
14.7.2016Ratajová Miroslava 1974 cfp.cz 30 min F nezaplaceno
2.6.2016Rolník Emil 1981 Šrot Tým Kunžak 50 min B 10.7.2016
2.6.2016Rozev Filip 1977 PRODOLI Racing Team 50 min B 10.7.2016
2.6.2016Rybařík Pavel 1957 GS cyklo team Jistebnice 40 min D 10.7.2016
10.7.2016Rybařík Tomáš 2008 GS cyklo team Jistebnice 1 velký okruh U9M nezaplaceno
3.6.2016Rybařík Pavel 1979 MTB Svijany Tábor 50 min B 10.7.2016
2.6.2016Šafařík Petr 1973 GS cyklo team Jistebnice 40 min C 10.7.2016
11.7.2016Šafaříková Klára 2002 GS cyklo team Jistebnice 30 min ZJ 11.7.2016
2.6.2016Šaroun Libor 1973 CKK Znojmo 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Šimeček David 2005 Sezomovo Ústí 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
2.6.2016Šitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice 30 min MJ 10.7.2016
2.6.2016Skalka Pavel 1970 CBC Team 40 min C 10.7.2016
6.7.2016Slabý Karel 1975 40 min C nezaplaceno
3.6.2016Souček Jiří 1970 Cyklo Atom cycling team 40 min C 10.7.2016
3.6.2016Soukup Josef 1981 Cyklo Atom cycling team 50 min B 10.7.2016
4.7.2016soukupová statečná lucie 2013 100 m OD nezaplaceno
2.6.2016Staněk Milan 1968 Cykloklub Chýnov 40 min C 10.7.2016
4.7.2016statečný matej 2009 1 velký okruh U9M nezaplaceno
4.7.2016statečný šimon 2011 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
10.7.2016Štemberk Jan 2009 Bike team Chelčice 1 velký okruh U9M nezaplaceno
2.6.2016Štolcpartová Marta 1968 Cyklo Atom cycling team 30 min F 10.7.2016
2.6.2016Stropnický Ondra 1987 PRODOLI Racing Team 50 min A 10.7.2016
10.7.2016Šutta Jan 2008 Dům barev 1 velký okruh U9M nezaplaceno
10.7.2016Svačina Lukáš 2005 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 2 velké okruhy MZ1 nezaplaceno
2.6.2016Švec jan 1970 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 40 min C 10.7.2016
10.7.2016Švec Přemek 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M nezaplaceno
10.7.2016Švecová Anna 2005 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 2 velké okruhy ZZ1 nezaplaceno
12.7.2016Svoboda Petr 1996 Nilfisk alto pro cycling 50 min A nezaplaceno
2.6.2016Svoboda Miroslav 1952 Kbely cycling team 30 min E 10.7.2016
2.6.2016Svoboda Leoš 1963 CKK Znojmo 40 min D 10.7.2016
2.6.2016Svobodová Jarmila 1965 CKK Znojmo 30 min F 10.7.2016
2.6.2016Sýkora Jindřich 1978 50 min B 10.7.2016
8.7.2016Szábo Miloš 1981 Symbio +Cannondale 50 min B nezaplaceno
27.6.2016Tomeček Matěj 2012 GS cyklo team Jistebnice 2 malé okruhy U6M nezaplaceno
2.6.2016Tomeček Zdeněk 1979 GS cyklo team Jistebnice 50 min B 10.7.2016
2.6.2016Tomečková Lucie 1979 GS cyklo team Jistebnice 30 min H 10.7.2016
27.6.2016Tomečková Terezka 2010 GS cyklo team Jistebnice 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
27.6.2016Tomečková Barbora 2013 GS cyklo team Jistebnice 100 m OD nezaplaceno
13.7.2016Tvaroh Matěj 2000 Dům barev Český Krumlov 30 min MJ nezaplaceno
10.7.2016Váchová Kristýna 2010 Dům barev 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
10.7.2016Váchová Šárka 2010 Dům barev 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
2.6.2016Vaclík Marek 1998 Z Bike Team Třeboň 30 min MJ 10.7.2016
10.7.2016Vavřinec jan 2008 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 velký okruh U9M nezaplaceno
2.6.2016Veselý Pavel 1976 PRODOLI Racing Team 40 min C 10.7.2016
2.6.2016Viktora Jan 1978 SB Cyklo Olympia 50 min B 10.7.2016
14.7.2016Vítková Nela 2011 Bike klub Město Touškov 2 malé okruhy U6W nezaplaceno
14.7.2016Vítková Sára 2008 Bike klub Město Touškov 1 velký okruh U9W nezaplaceno
14.7.2016Vítková julie 2014 Bike klub Město Touškov 100 m OD nezaplaceno
3.6.2016Vrbka Tomáš 1965 Cyklo Atom cycling team 40 min D 10.7.2016
10.7.2016Vrbová Veronika 2006 2 velké okruhy ZZ1 nezaplaceno
10.7.2016Witkowski Marek 2003 Junior cycling projekt team 3 velké okruhy MZ2 nezaplaceno
25.6.2016Zachar Daniel 2013 2 malé okruhy U6M nezaplaceno