19.9.2016 | | Babiánek Milan | MiKo Cycles Přerov |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
19.9.2016 | | Beňo Erik | Bratislava team |
krátká trať |
A2 |
nezaplaceno |
18.9.2016 | | Blažek Lukáš | Superior cyklofit sport team |
krátká trať |
M3 |
19.9.2016 |
18.9.2016 | | Blažek Jakub | SUPERIOR CYKLOFIT SPORTTEAM |
krátká trať |
M3 |
19.9.2016 |
12.4.2016 | | Bradáč Daniel | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 |
18.7.2016 | | Bříza Jiří | Žatec |
dlouhá trať |
C1 |
19.9.2016 |
26.3.2016 | | Bubla Ladislav | Milevsko L.R.T. |
dlouhá trať |
D1 |
14.4.2016 |
29.3.2016 | | Černý Radek | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
22.9.2016 | | Cibulka Tereza | FOR BIKES cycling team |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
22.9.2016 | | Cibulková Agáta | FOR BIKES cycling team |
A1 |
U6W |
22.9.2016 |
31.3.2016 | | Dian Rastislav | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
9.4.2016 | | Dundr Lukáš | SDH Puchlovice |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
29.2.2016 | | Dvouletý Vladimír + Dvouletý Filip | Kupkolo SRNCI |
krátká trať |
TD |
nezaplaceno |
12.4.2016 | | Ečer Tomáš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 |
11.2.2016 | | Eliášek Martin | Galaxy bike Tálín |
dlouhá trať |
B1 |
17.2.2016 |
11.4.2016 | | Fialová Klára | GS cyklo team Jistebnice |
A3 |
ZZ1 |
nezaplaceno |
24.3.2016 | | Filip Vojtěch | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
3.4.2016 | | Hadáček František | GS cyklo team Jistebnice |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
19.9.2016 | | Herník Petr | Chrt Brno |
dlouhá trať |
D1 |
21.9.2016 |
17.2.2016 | | Hladík Ondřej | Kross Bike Ranch team |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
31.3.2016 | | Hlobil Petr | |
krátká trať |
E2 |
nezaplaceno |
19.9.2016 | | Hodáň Petr | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
19.9.2016 | | Hodáňová Jitka | SK PRIMA POLIČKA |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno |
20.9.2016 | | Homola Jakub | Bike 2000 |
krátká trať |
M3 |
nezaplaceno |
25.3.2016 | | Homolka Pavel | TO EUROPE |
krátká trať |
D2 |
31.3.2016 |
24.3.2016 | | Hořejší Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
24.8.2016 | | Hort Aleš | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
19.2.2016 | | Hronek Jaroslav + Klára Hronková | Biketime Bulls Písek |
krátká trať |
TD |
nezaplaceno |
19.4.2016 | | Ivičičová Petra | Elektro Ivičič Mikulov |
krátká trať |
F2 |
nezaplaceno |
22.8.2016 | | Jelínková Renáta | Třebíč |
krátká trať |
H2 |
19.9.2016 |
10.5.2016 | | Jeneček Michal | ČESKÁ SPOŘITELNA |
krátká trať |
D2 |
10.5.2016 |
21.9.2016 | | Joannidu Sofie | Bike 2000 |
krátká trať |
Z3 |
nezaplaceno |
10.2.2016 | | Jurda Michal | Moravské Budějovice |
krátká trať |
B2 |
31.3.2016 |
21.9.2016 | | Kališ Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
nezaplaceno |
15.3.2016 | | Kareis Martin | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
dlouhá trať |
D1 |
nezaplaceno |
6.4.2016 | | Kdýr Petr | PM bike |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
6.4.2016 | | Kdýr Matěj | PM bike |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 |
5.4.2016 | | Khek Roman | Kraken team Dobříš |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
19.3.2016 | | Kolda Michal | uLiMAni |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
11.9.2016 | | Kolesa Luděk | Kbely Cycling Team |
dlouhá trať |
D1 |
21.9.2016 |
8.4.2016 | | Kovářík Tomáš | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
B1 |
2.5.2016 |
3.4.2016 | | Kozák Matouš | Rohozec Amulet Team |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
19.3.2016 | | Kozáková Lucie | Galaxy CykloŠvec Stevens |
krátká trať |
Z2 |
15.4.2016 |
7.9.2016 | | Kroupa Stanislav | České Budějovice |
krátká trať |
D2 |
19.9.2016 |
12.4.2016 | | Kučera Jan | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
13.4.2016 |
18.9.2016 | | Kudlák Tomáš | BIKE TEAM VODŇANY |
dlouhá trať |
A1 |
21.9.2016 |
25.8.2016 | | Kukliš Petr | |
dlouhá trať |
B1 |
19.9.2016 |
5.4.2016 | | Kyndl Lukáš | BSK racing |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
13.9.2016 | | Lacek David | |
dlouhá trať |
A1 |
19.9.2016 |
14.9.2016 | | Lepič Martin | PRODOLI Racing Team |
krátká trať |
C2 |
19.9.2016 |
12.9.2016 | | Los Petr | |
krátká trať |
B2 |
nezaplaceno |
24.3.2016 | | Lukš David | Cyklo Atom cycling team |
krátká trať |
M3 |
8.4.2016 |
15.3.2016 | | Matlášková Jana | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
H1 |
17.3.2016 |
2.2.2016 | | Morozov Václav + Michálek Pavel | AGRO 21 |
krátká trať |
TD |
2.2.2016 |
4.4.2016 | | Mošťková Kateřina | CK Příbram Fany Gastro |
dlouhá trať |
Z1 |
nezaplaceno |
15.9.2016 | | Novák Jan | |
dlouhá trať |
A1 |
19.9.2016 |
5.4.2016 | | Novotný František | AC Sparta Praha Cycling Akademie |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 |
12.4.2016 | | Olbertová Jana | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 |
6.4.2016 | | Ošmera Jan | RoNaKol Pravíkov |
krátká trať |
E2 |
8.4.2016 |
7.4.2016 | | Pajkrtová Michaela | BSK Racing |
dlouhá trať |
H1 |
nezaplaceno |
18.9.2016 | | Papp Jaroslav | GORAL TEAM |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
14.9.2016 | | Pavlíková Ivana | Třebíč |
krátká trať |
H2 |
19.9.2016 |
22.8.2016 | | Pavlíková Ivana | Třebíč |
krátká trať |
H2 |
nezaplaceno |
15.3.2016 | | Peltan Zdeněk | Cyklo Jiřička |
dlouhá trať |
D1 |
17.3.2016 |
8.9.2016 | | Peňáček Miroslav | Půjčovna kol Lednice |
dlouhá trať |
D1 |
19.9.2016 |
24.3.2016 | | Polák Martin | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
12.4.2016 | | Polívková Kája | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
H1 |
13.4.2016 |
21.9.2016 | | Präsens Oldřich | MTB Břeclav |
dlouhá trať |
D1 |
22.9.2016 |
15.2.2016 | | Procházka Bronislav | Nilfisk ALTO pro cycling |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
12.4.2016 | | Putschögl Jan | Galaxy Stevens Cyklošvec |
krátká trať |
C2 |
15.4.2016 |
5.4.2016 | | Raba Tomáš | PRODOLI Racing Team |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
12.4.2016 | | Regula Jakub | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 |
18.9.2016 | | Šaroun Libor | CKK Znojmo |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
8.4.2016 | | Scheithauer Jaroslav | TRIsáci |
krátká trať |
B2 |
15.4.2016 |
11.8.2016 | | Sedláčková Kateřina | Bikerespect |
dlouhá trať |
Z1 |
nezaplaceno |
9.4.2016 | | Skoták Miroslav | CykloHobby Rynárec |
dlouhá trať |
D1 |
15.4.2016 |
20.9.2016 | | Škrabal Arnošt | Jarohněvice MTB sport |
dlouhá trať |
C1 |
nezaplaceno |
21.3.2016 | | Smola Lukáš | Galaxy Cyklošvec |
dlouhá trať |
A1 |
8.4.2016 |
7.4.2016 | | Souček Jiří | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
8.4.2016 |
24.3.2016 | | Soukup Josef | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
B1 |
8.4.2016 |
12.4.2016 | | Staněk ml. Tomáš | |
A1 |
U6M |
nezaplaceno |
10.5.2016 | | Štěpán Jiří | WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ |
krátká trať |
M3 |
10.5.2016 |
20.9.2016 | | Stloukal Richard | ACT lerak Blansko |
A4 |
MZ2 |
nezaplaceno |
16.7.2016 | | Stloukal Karel | |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
16.9.2016 | | Švec Libor | CYKLOŠVEC GALAXY |
A3 |
MZ1 |
nezaplaceno |
18.7.2016 | | Třasák Pavel | Žatec |
krátká trať |
D2 |
nezaplaceno |
12.4.2016 | | Trnka Dominik | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
A1 |
13.4.2016 |
29.3.2016 | | Tuháček Milan | TO EUROPE PEKSPORT |
krátká trať |
D2 |
8.4.2016 |
19.8.2016 | | Václavík Jan | HINTON Racing České Budějovice |
krátká trať |
B2 |
19.9.2016 |
12.9.2016 | | Vaněk Libor | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
12.9.2016 | | Vaněk Tomáš | |
A2 |
U9M |
12.9.2016 |
12.9.2016 | | Vaněk Michal | |
A3 |
MZ1 |
19.9.2016 |
7.4.2016 | | Veselá Kateřina | TJ Spartak Třebíč |
krátká trať |
H2 |
15.4.2016 |
12.4.2016 | | Veselý Miloš | FOR BIKES cycling team |
dlouhá trať |
C1 |
13.4.2016 |
12.4.2016 | | Vévoda Libor | RC BLANSKO |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
8.8.2016 | | Vodica Radovan | |
krátká trať |
C2 |
nezaplaceno |
8.4.2016 | | Vondrák Václav | BSK Racing |
dlouhá trať |
B1 |
15.4.2016 |
8.4.2016 | | Vosáhlo Roman | www.vikingfootwear.cz |
dlouhá trať |
C1 |
2.5.2016 |
29.3.2016 | | Vrbka Tomáš | Cyklo Atom cycling team |
dlouhá trať |
D1 |
8.4.2016 |
24.2.2016 | | Weiner Christian | Raceteam Radleck Mering |
dlouhá trať |
A1 |
nezaplaceno |
13.9.2016 | | Zárybnický Jiří | CK Vinohradské Šlapky |
dlouhá trať |
C1 |
19.9.2016 |
27.2.2016 | | Zástava Karel | Aisin Písek |
krátká trať |
C2 |
17.3.2016 |
2.2.2016 | | Zvolský Roman | MERIDA BIKERANCH TEAM |
krátká trať |
D2 |
11.2.2016 |