Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina GALAXY Kenda Jistebnický maraton

Statistika přihlášených

Trať
Kkrátká139
Ddlouhá71
Kategorie
B2Muži 30 - 39 let32
C2Muži 40 - 49 let30
B1Muži 30 - 39 let23
A2Muži 19 - 29 let21
M3Junioři 15 - 18 let20
C1Muži 40 - 49 let20
D2Muži 50 - 59 let14
A1Muži 19 - 29 let14
D1Muži 50 a více let8
H2Ženy 30 - 39 let7
Z3Juniorky 15 - 18 let6
H1Ženy 30 a více let4
E2Muži 60 a více let4
F2Ženy 40 a více let3
Z1Ženy 19 - 29 let2
TDTandemy1
Z2Ženy 19 - 29 let1
Celkem přihlášených210

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
14.8.2014Babidorič Vladimír 1964 Dům Barev Č.Krumlov dlouhá D1 19.8.201429
21.4.2014Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci dlouhá H1 23.4.201434
18.8.2014Bambula Stanislav 1983 ČEZ Cyklo Team Tábor dlouhá B1 19.8.201413
22.8.2014Berka Michal 1980 BG - Specialized krátká B2 22.8.2014504
21.8.2014Bíman Michal 1971 BG - STK Náčelníci krátká C2 22.8.2014524
25.8.2014Blažek Jakub 1998 VelosportHB Jihlava krátká M3 27.8.2014305
25.8.2014Blažek Lukáš 1998 VelosportHB Jihlava krátká M3 27.8.2014304
21.8.2014Boukal Jiří 1969 BG krátká C2 22.8.2014532
28.4.2014Bradáč Daniel 1972 FOR BIKES cycling team dlouhá C1 30.4.201421
21.8.2014Brewczynski Jan 1986 BG krátká A2 22.8.2014527
21.8.2014Březina Petr 1962 Inkospor dlouhá D1 22.8.201431
23.2.2014Bušek Lukáš 1989 Galaxy CykloŠvec krátká A2 20.3.2014400
17.4.2014Capouch David 1995 GS cyklo team Jistebnice krátká A2 24.4.2014319
20.8.2014čejka Jiří 1970 krátká C2 22.8.2014421
27.8.2014Čekal Pavel 1972 Author bike centrum Sedláček krátká C2 nezaplaceno0
28.4.2014Cibulka Martin 1974 ATOMBIKE TREK FORBIKES team dlouhá C1 30.4.201451
28.8.2014Dalecký Michal 1968 BG - AMB Modely krátká C2 28.8.2014540
26.8.2014Dindoš Martin 1966 UGO-ALLIVICTUS-ČISTÝ SPORT krátká C2 nezaplaceno333
8.4.2014Diviš Jiří 1975 CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM dlouhá B1 23.4.201415
23.8.2014Doležal Václav 1996 ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team krátká M3 nezaplaceno0
23.8.2014Doležal Vladislav 1999 Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team krátká M3 nezaplaceno0
14.6.2014Dostál Ivo 1977 TRIsáci krátká B2 11.8.2014410
28.8.2014Drinka Daniel 1994 BG - český golfový klub krátká A2 28.8.2014541
18.4.2014Dušek Radek 1966 Galaxy CykloŠvec dlouhá C1 23.4.201452
28.8.2014Dvořák Patrik 1979 BG - Brzda pokroku krátká B2 28.8.2014539
28.1.2014Dvouletý Vladimír 1942 Kupkolo SRNCI krátká TD 19.3.2014444
21.8.2014Dynka Vít 1985 BG krátká A2 22.8.2014530
29.4.2014Ečer Tomáš 1979 ATOMBIKE TREK FORBIKES team dlouhá B1 30.4.201442
4.3.2014Eliášek Martin 1979 Galaxy bike Tálín dlouhá B1 20.3.201416
21.8.2014Frana Jan 1983 BG - POC Sports Team krátká B2 22.8.2014508
15.5.2014Frýba Lukáš 1982 FOR BIKES cycling team dlouhá B1 15.5.201417
18.8.2014Gábriš Jan 1963 Oceloví letci dlouhá D1 20.8.201461
28.4.2014Hájek Daniel 1993 ATOMBIKE TREK FORBIKES team krátká A2 30.4.2014406
12.4.2014Hakl Filip 1993 Vysočina Cycling dlouhá A1 23.4.20143
22.8.2014Haselbauerová Anna 1974 Švec cykloteam Soběslav krátká F2 nezaplaceno0
21.8.2014Havel Radomír 1973 BG - Golf klub Plzeň - Dýšina krátká C2 22.8.2014522
18.8.2014Havel Josef 1982 STATIKA JSKK dlouhá B1 20.8.201443
24.8.2014Havlík Pavel 1967 KT Tryskomyš dlouhá C1 nezaplaceno0
1.8.2014Hladík Ondřej 1976 ELEVEN MERCEDES MITAS dlouhá B1 11.8.201444
17.4.2014Hlinka Petr 1966 Z bike team Třeboň krátká C2 6.5.2014422
17.4.2014Hlinka Ondřej 1995 Z bike team Třeboň krátká A2 6.5.2014405
17.8.2014Hodáň Petr 1968 SK Prima Polička dlouhá C1 27.8.201463
17.8.2014Hodáňová Jitka 1975 SK Prima Polička dlouhá H1 27.8.201462
23.8.2014Hofman Lukáš 1991 Ski a Bike Centrum Radotín dlouhá A1 nezaplaceno38
27.8.2014Holub Martin 1978 Galaxy bike Tálín krátká B2 nezaplaceno0
11.5.2014Holubovský Zbyněk 1993 Galaxy CykloŠvec dlouhá A1 11.5.20147
14.8.2014Homolka Jiří 1961 Dům Barev Č.Krumlov dlouhá D1 19.8.201430
13.4.2014Homolka pavel 1963 krátká D2 23.4.2014437
18.4.2014Hořejší Jiří 1999 GS cyklo team Jistebnice krátká M3 24.4.2014308
17.4.2014Hořejší Jana 1974 GS cyklo team Jistebnice krátká F2 24.4.2014316
21.8.2014Hymlar Jaroslav 1974 BG - Cyklošviháci krátká C2 22.8.2014517
5.3.2014Hyšpler Robin 1986 PRODOLI Racing Team krátká A2 23.4.2014402
9.8.2014Jakeš Tomáš 1975 dlouhá B1 14.8.201445
21.8.2014Jára Jaroslav 1964 BG - Golf klub Plzeň - Dýšina krátká D2 22.8.2014521
19.8.2014Jelínek Lukáš 1988 DKV Praha dlouhá A1 20.8.201441
14.8.2014Jelínek Viktor 1985 Dům Barev Č.Krumlov dlouhá A1 19.8.201440
31.7.2014Jenšík Jan 1988 SYMBIO+ CANNONDALE dlouhá A1 nezaplaceno0
28.8.2014Ježek František 1977 krátká B2 28.8.2014513
11.8.2014Jílek Richard 1972 Bike Porsche Team Olomouc dlouhá C1 nezaplaceno0
28.4.2014Jindřišek Jiří 1977 Eleven Rubena Test Team dlouhá B1 30.4.201446
28.4.2014Kališ Petr 1984 dlouhá B1 6.5.201412
18.4.2014Karella Michal 1969 GALAXYCYKLOŠVEC dlouhá C1 16.7.201453
14.8.2014Kelner Miroslav 1967 Dům Barev Č.Krumlov krátká C2 19.8.2014423
22.1.2014Khek Roman 1967 Kraken team Dobříš krátká C2 20.3.2014424
21.8.2014Klierová Alena 1978 BG - Specialized krátká H2 22.8.2014506
25.8.2014Klima David 1979 V-tour MTB Team dlouhá B1 nezaplaceno0
15.8.2014Klimeš Miloš 1955 KC Brno krátká D2 20.8.2014439
26.8.2014Kníže David 1982 PRODOLI RACING TEAM dlouhá B1 nezaplaceno19
14.8.2014Koblasová Jana 1982 Dům Barev Č.Krumlov krátká H2 19.8.2014442
20.1.2014Kolář Antonín 1949 Author bike centrum Sedláček - Příbram krátká E2 nezaplaceno0
4.2.2014Kolda Michal 1966 uLiMAni krátká C2 9.5.2014425
23.3.2014KOPIC Petr 1965 Galaxy Cyklo Švec dlouhá C1 27.3.201424
17.8.2014Kordík Tomáš 1986 Explosiw Bike Team krátká A2 27.8.2014446
18.4.2014Kornalíková Eva 1976 Galaxy CykloŠvec dlouhá H1 23.4.201436
19.4.2014Kotačka Martin 1977 Galaxy Bike Tálín krátká B2 23.4.2014411
14.4.2014Kotačka Michal 1974 Galaxy bike Tálín krátká C2 23.4.2014426
18.8.2014Kovářík Tomáš 1982 www.vikingfootwear.cz dlouhá B1 19.8.201447
4.2.2014Kozáková Lucie 1989 CBC team krátká Z2 30.4.2014329
22.8.2014Kraus Tomáš 1980 BG - Specialized krátká B2 22.8.2014505
17.4.2014Kříž Milan 1973 MotoŠikule CITIZEN krátká C2 23.4.2014427
7.7.2014Kroupa Stanislav 1959 České Budějovice krátká D2 11.8.2014436
21.8.2014Krůček Petr 1969 BG krátká C2 22.8.2014531
3.8.2014Kubů Pavlína 2000 GS cyklo team Jistebnice krátká Z3 22.8.2014315
14.4.2014Kudlák Tomáš 1993 BIKE TEAM VODŇANY dlouhá A1 9.5.20145
18.4.2014Kudrna Pavel 1983 M2C krátká B2 30.4.2014412
20.7.2014Künstner Jaroslav 1958 Horokolo-Jundrov krátká D2 nezaplaceno0
2.3.2014Kutina Josef 1986 Ckk znojmo krátká A2 20.3.2014401
28.8.2014Lank Martin 1997 BG - LANKOVI krátká M3 28.8.2014535
28.8.2014Lank Vojtěch 1992 BG - LANKOVI krátká A2 28.8.2014536
28.8.2014Lank Karel 1964 BG - LANKOVI krátká D2 28.8.2014534
17.8.2014Laňka Karel 1968 Písek dlouhá C1 19.8.201454
21.8.2014Lauer Miloš 1956 BG - Laueři krátká D2 22.8.2014520
21.8.2014Lauerová Eva 1956 BG - Laueři krátká F2 22.8.2014518
19.4.2014Lintner Pavel 1968 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč dlouhá C1 23.4.201455
18.8.2014Lízner Martin 1975 Říčany krátká B2 nezaplaceno0
21.8.2014Lukeš Dalibor 1976 BG - Cyklošviháci krátká B2 22.8.2014519
23.8.2014Maleček Petr 1963 XCR Svorada SiDi dlouhá D1 27.8.201418
17.8.2014Marhoun Zdeněk 1970 České Budějovice dlouhá C1 19.8.201456
25.8.2014Markes Jiří 1987 Trimet Dobříš dlouhá A1 nezaplaceno0
11.4.2014Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička dlouhá H1 23.4.201435
28.6.2014Mayer Radek 1980 dlouhá B1 nezaplaceno0
14.8.2014Mičan František 1987 Dům Barev Č.Krumlov krátká A2 19.8.2014408
17.8.2014Michlová Veronika 1977 Rezavá vrtule krátká H2 28.8.2014448
25.8.2014Minka Jakub 1994 Symbio+ Cannondale Race Team dlouhá A1 nezaplaceno9
21.8.2014Míšek Petr 1993 BG krátká A2 22.8.2014529
11.3.2014Moravec Jakub 1995 Z Bike Team Třeboň krátká A2 6.5.2014403
24.8.2014Müller Patrik 1973 BIG SHOCK TEAM dlouhá C1 27.8.201420
5.3.2014Navrkal Michal 1976 CKK ZNOJMO krátká B2 20.3.201448
18.4.2014Nechvátal František 1953 Cyklo Kněžice krátká E2 30.4.2014326
18.8.2014Neumann Radek 1964 Cyklo Švec krátká D2 19.8.2014328
26.8.2014Neuwirth Jan 1975 Silvini technical sportswear dlouhá B1 nezaplaceno0
17.4.2014Novák Vladimír 1972 GS cyklo team Jistebnice dlouhá C1 24.4.201422
21.4.2014Novák Václav 1961 Oceloví Letci ATOMBIKE dlouhá D1 23.4.201460
18.4.2014Novák Radek 1997 GS cyklo team Jistebnice krátká M3 24.4.2014310
18.4.2014Nováková Kristýna 1998 GS cyklo team Jistebnice krátká Z3 24.4.2014311
21.4.2014Nováková Veronika 1994 Oceloví Letci dlouhá Z1 23.4.201432
18.4.2014Nováková Nikola 1998 GS cyklo team Jistebnice krátká Z3 24.4.2014312
26.8.2014Novotný František 1981 Bikepart.cz krátká B2 nezaplaceno330
21.8.2014Ondraček Hynek 1973 BG - panska-jizda.cz krátká C2 22.8.2014525
17.4.2014Otepka Filip 1999 Z Bike Team Třeboň krátká M3 23.4.2014435
28.8.2014Papež Vojtěch 1992 UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT krátká A2 nezaplaceno331
13.3.2014Pavelka Vladimir 1950 CKK Znojmo krátká E2 27.3.2014327
25.3.2014Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička dlouhá D1 27.3.201428
3.8.2014Pešková Radka 1978 BIKE TEAM VODŇANY krátká H2 nezaplaceno0
19.8.2014Peták Jakub 1994 Bike team Vodňany krátká A2 22.8.2014409
3.8.2014Peták Martin 1974 BIKE TEAM VODŇANY krátká C2 19.8.2014428
5.8.2014Peták Libor 1972 BIKE TEAM VODŇANY krátká C2 11.8.2014429
19.8.2014Petáková Veronika 1999 Bike team Vodňany krátká Z3 22.8.2014314
11.8.2014Petr Jan 2000 GS Cykloteam Jistebnice krátká M3 22.8.2014323
17.4.2014Pikl Vladan 1999 Z Bike Team Třeboň krátká M3 6.5.2014302
17.4.2014Pikl Martin 1999 Z Bike Team Třeboň krátká M3 6.5.2014307
17.4.2014Pikl Vladan 1972 Z Bike Team Třeboň krátká C2 6.5.2014430
21.4.2014Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci dlouhá D1 23.4.201427
13.8.2014PÍŠA VÁCLAV 1978 ČSOB dlouhá B1 14.8.201449
20.4.2014Písařík Štěpán 1996 krátká M3 6.5.2014433
14.8.2014Písko jan 1982 Dům Barev Č.Krumlov krátká B2 19.8.2014413
18.8.2014Pivec Vlastislav 1971 CT Kardašova Řečice dlouhá C1 19.8.201425
17.4.2014Plocha František 1958 GS cyklo team Jistebnice krátká D2 24.4.2014318
21.4.2014Pokorný Petr 1975 MTB CITRUS TEAM krátká B2 6.5.2014414
17.4.2014Polák Martin 1972 GS cyklo team Jistebnice krátká C2 24.4.2014321
23.8.2014Ptáček David 1987 krátká A2 nezaplaceno0
18.4.2014Putschögl Jan 1976 CBC team krátká B2 30.4.2014415
13.4.2014Raba Tomáš 1965 PRODOLI Racing Team dlouhá C1 23.4.201457
21.8.2014Raufer Martin 1967 BG - Velo krátká C2 22.8.2014503
28.4.2014Regula Jakub 1988 FOR BIKES cycling team dlouhá A1 30.4.20146
28.8.2014Růžičková Vanda 1982 BG - Brzda pokroku krátká H2 28.8.2014537
22.8.2014Rybařík Ivan 1981 UGO-ALLIVICTUS-ČISTÝ SPORT dlouhá B1 22.8.20141
17.4.2014Rybařík Pavel 1957 GS cyklo team Jistebnice krátká D2 24.4.2014317
18.8.2014Rytíř Jiří 1999 GS Technik Cyklo team Jistebnice krátká M3 22.8.2014324
13.3.2014Šaroun Libor 1973 CKK Znojmo krátká C2 20.3.2014320
10.8.2014Scheithauer Jaroslav 1977 TRIsáci krátká B2 27.8.2014447
22.4.2014Schmied Bedřich 1967 krátká C2 24.4.2014431
21.8.2014Šebek Jan 1974 BG - Cyklošviháci krátká C2 22.8.2014516
21.4.2014Sechovcová Jana 1978 MTB CITRUS TEAM krátká H2 16.7.2014440
21.8.2014Šejna Jan 1976 BG - Pbtisk krátká B2 22.8.2014514
21.8.2014Šíma Jíří 1970 BG - LM Dukla Mělník krátká C2 22.8.2014510
17.4.2014Šitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice krátká M3 24.4.2014303
13.8.2014Skoták Miroslav 1960 CykloHobby Rynárec krátká D2 19.8.2014438
21.8.2014Škudrna Jaroslav 1976 BG - Pbtisk krátká B2 22.8.2014515
29.8.2014Slepička Pavel 1958 BG - Golf Příbram krátká D2 nezaplaceno0
14.8.2014Šmejkal Martin 1970 Apex - Bike Tábor dlouhá C1 14.8.201458
21.8.2014Smrt Jaroslav 1981 BG krátká B2 22.8.2014528
21.8.2014Šnajdr Zbyněk 1977 BG - LM Dukla Mělník krátká B2 22.8.2014512
20.8.2014SOVA Ondřej 1981 ALEA sportswear krátká B2 20.8.2014416
22.8.2014Spěšný Milan 1977 BG - Velo krátká B2 22.8.2014501
21.8.2014Spudich Jiří 1978 BG krátká B2 22.8.2014533
21.8.2014Stanislav Martin 1975 BG - LM Dukla Mělník krátká B2 22.8.2014511
15.8.2014Stehlík Petr 1977 BI ESSE dlouhá B1 nezaplaceno0
21.8.2014Štětina Michal 1983 Explosiw Bike Team dlouhá B1 nezaplaceno0
26.8.2014Stošek Martin 1994 Sram Rubena Trek dlouhá A1 nezaplaceno8
21.8.2014Strejc Josef 1984 BG - Freeride krátká B2 22.8.2014526
21.8.2014Strieženec Martin 1985 Explosiw bike team dlouhá A1 nezaplaceno0
22.8.2014Štryncl Luboš 1980 BG - Velo krátká B2 22.8.2014502
24.8.2014Studenovsky Radek 1997 GS Technik Cyklo Team Jistebnice krátká M3 24.8.2014306
24.8.2014Studenovský Vojtěch 1999 GS Technik Cyklo Team Jistebnice krátká M3 24.8.2014309
19.8.2014Šulc Petr 1968 Galaxy Bike Tálín krátká C2 nezaplaceno0
11.5.2014Švec Jan 1970 Švec cyklo team Soběslav dlouhá C1 11.5.201459
2.4.2014Svoboda Jiří 1954 Ugo Allivictus Čistý sport krátká E2 8.4.2014325
14.4.2014ŠVRČKOVÁ Barbora 1998 Dema racing team Senica krátká Z3 23.4.2014313
26.8.2014Szábo Miloš 1981 SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM dlouhá B1 nezaplaceno0
28.8.2014Tichý Daniel 1995 Cykloklub Chýnov krátká A2 nezaplaceno0
17.4.2014Tomeček Zdeněk 1979 GS cyklo team Jistebnice dlouhá B1 24.4.201411
14.8.2014Tomišová Alena 1979 Dům Barev Č.Krumlov krátká H2 19.8.2014441
21.8.2014Trčka Karel 1986 BG - POC Sports Team krátká A2 22.8.2014509
21.8.2014Trčka Petr 1982 BG - POC Sports Team krátká B2 22.8.2014507
15.4.2014Trnka Filip 1995 Z Bike Team Třeboň krátká A2 6.5.2014404
13.3.2014Truhlář Josef 1996 CKK Znojmo krátká M3 20.3.2014301
28.4.2014Truksa Jakub 1987 FOR BIKES cycling team dlouhá A1 30.4.20142
10.4.2014Tuháček Milan 1964 TO EUROPE krátká D2 23.4.2014443
13.4.2014Tybitancl Lukáš 1982 BS JOMA Jindřichův Hradec dlouhá B1 23.4.201414
18.4.2014Ulman Marek 1972 M2C krátká C2 nezaplaceno0
14.7.2014Ungermanova Elizabeth 1999 Ivar Cs Author Team krátká Z3 nezaplaceno0
5.7.2014Ungr Michal 1975 Team Scott Amateurs krátká B2 11.8.2014417
17.4.2014Vačlena Ondřej 1999 GS cyklo team Jistebnice krátká M3 24.4.2014322
25.4.2014Vaclík Marek 1998 Z bike team Třeboň krátká M3 6.5.2014434
10.7.2014Vaňková Tereza 1991 MKV sport dlouhá Z1 19.8.201433
14.8.2014Velinský Martin 1979 krátká B2 19.8.2014418
28.8.2014Veselý Rostislav 1967 BG krátká C2 28.8.2014542
13.4.2014Veselý Miloš 1973 dlouhá C1 23.4.201423
21.8.2014Veselý Petr 1962 BG - Sudety krátká D2 22.8.2014523
26.8.2014Vida Tomáš 1973 Horolezecký oddíl Frýdek-Místek dlouhá C1 27.8.201437
13.8.2014Viktora Jan 1978 krátká B2 19.8.2014419
5.7.2014Vnuk Jan 1982 Team Scott Amateurs krátká B2 11.8.2014420
17.8.2014Vopálenský Martin 1975 Velosport Valenta Scott Team dlouhá B1 26.8.201450
7.4.2014Vosáhlo Roman 1973 www.vikingfootwear.cz dlouhá C1 23.4.201426
28.8.2014Vršinský Ivan 1968 BG - Brzda pokroku krátká C2 28.8.2014538
22.1.2014Zástava Karel 1969 Aisin Písek krátká C2 20.3.2014432
17.8.2014Zástava Pavel 1987 BIKE TEAM VODŇANY dlouhá A1 19.8.20144
24.8.2014Zíka Marek 1999 GS cyklo team Jistebnice krátká M3 27.8.2014445
6.8.2014Znamenaný Zdeněk 1989 Veselí nad Lužnicí krátká A2 11.8.2014407

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sport-reg.cz nebo na telefonu 606 060 775. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.